۲۳۰۵۴۷
۱۳۵۵
۱۳۵۵

فال روزانه ۱۱ شهریور برای خانم های متولد هر ماه

فال روزانه همانطور که از نامش پیداست، هر روز تغییر می کند. با مطالعه فال روزانه از اتفاقات مهم پیش روی خود آگاه می شوید.

فال روزانه 11 شهریور برای خانم های متولد هر ماه

به نقل از اقتصاد آنلاین: فال روزانه همانطور که از نامش پیداست، هر روز تغییر می کند. با مطالعه فال روزانه از اتفاقات مهم پیش روی خود آگاه می شوید.

فال روزانه 11 شهریور برای خانم های متولد هر ماه

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۱۱ شهریور

شما باهوش هستید و می توانید با آرامش تمام از پس هر شرایط سخت و نامطلوبی بربیایید. فقط باید به بیقراری ذاتی و تغییرات مداومی که در احوالتان ایجاد می شوند غلبه کرده و ثبات بیشتری داشته باشید. از لحاظ سلامتی وضعیت خوبی دارید و به احتمال زیاد در طول سال نیز این شرایط حفظ خواهد شد.

از لحاظ مالی اوضاع برای شما نسبتا خوب خواهد بود. سرمایه گذاری هایی که کرده اید و یا امسال قصدشان را دارید سود زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت و وضع مالیتان به طور قابل توجهی بهتر خواهد شد. برای این که در زمینه ی حرفه ای پیشرفت داشته باشید باید روابط خود را با همکارانتان و دیگر افرادی که در حرفه ی شما فعالیت دارند تقویت کنید و به آنها نزدیکتر شوید.

اگر پیش از این عشق خود را پیدا کرده باشید احتمال اینکه امسال رابطه ی خود را به ازدواج تبدیل کنید بسیار زیاد خواهد بود. بهترین ماه های امسال آذر، فروردین، مرداد و شهریور خواهند بود.

فال روزانه 11 شهریور برای خانم های متولد هر ماه

فال روزانه متولدین فروردین

اینکه از کجا آمده اید تأثیر خیلی زیادی روی اینکه به کجا خواهید رفت می تواند داشته باشد، پس کمی وقت صرف کنید و به گذشته تان نگاه کرده و ببینید از کجاها عبور کرده اید و کارهای گذشته تان را از نظر بگذرانید. این کار به شما کمک خواهد کرد تا با موفقیت به چالش هایی که در راه رسیدن شما به اهدافتان قرار گرفته اند غلبه کنید.

شاید در نگاه اول این کار بی فایده به نظر برسد، اما امتحان آن ضرری ندارد. امروز کمی شجاعت به خرج دهید و با چالش هایی که همیشه سعی داشته اید از آنها فرار کنید روبرو شوید و توانایی خود را در مقابله با این مشکلات بسنجید. با این کار شما دانش لازم برای رویارویی با مشکلی قدیمی که مدت ها شما را آزار می داده است پیدا خواهید کرد.

برای انجام کار یا کمکی به سراغتان آمده اند، شما به دلیل مشغله های کاری و زندگی انجام این کمک را به تعویق انداخته و به آینده موکول کرده اید، بهتر است هرچه زودتر و تا آنجا که از دستتان بر می آید کمک کنید. از شخصی دلخورید و او روحش هم از این موضوع خبر ندارد.

فال روزانه 11 شهریور برای خانم های متولد هر ماه

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز به طور کلی خوشبین هستید ولی یک نیروی قوی از درون شما را به سمت واقع بینی سوق می دهد و سعی دارد شما را از خوش بین بودن بیش از حد دور کند. از طرف دیگر ممکن است یک نفر شادی و نشاطی که در آغاز روز دارید را با عصبانی کردنتان از شما بگیرد.

سعی کنید کنترل خود را حفظ کنید و از رفتار های پرخاشگرانه و خشن پرهیز کنید چون این چیزی است که دشمنان شما به دنبال آن هستند تا شما را فردی خشن و منزوی نشان دهند. تنها راه برای گریز از این درگیری ها این است که بیشتر در مورد کارهایی که انجام می دهید فکر کنید و واقع بین تر باشید.

همیشه همه چیز همان طوری که ما دلمان می خواهد پیش نمی رود. از وسواس فکری و چندباره فکر کردن به یک موضوع بپرهیزید، ادامه این روند فقط شما را خسته و کلافه تر می کند، تصمیم بگیرید و پای تصمیمتان بایستید تا دیگران برایتان احترام قائل شوند. برای کسی که ساله ها ندیده اید دلتنگ هستید، با روزگار کنار بیایید و خودخوری نکنید.

فال روزانه 11 شهریور برای خانم های متولد هر ماه

فال امروز متولدین خرداد

نیازهای شخصی شما در حال حاضر دارند با سرعت زیادی افزایش می یابند و شاید برای مدت کوتاهی به این نتیجه برسید که برآورده ساختن آنها از توانایی شما خارج است. خوشبختانه با صرف کمی وقت برای خودتان و فکر کردن به نیازها و خواسته هایتان این مشکل را تا حدود زیادی حل خواهید کرد.

امروز کمی وقت آزاد خواهید داشت، از این فرصت برای انجام کارهای خلاقیت آمیزی که روحیه ی تازه ای به شما می بخشند استفاده کنید. امروز به صورت غیر منتظره با فرشته ای دیدار خواهید داشت که به صورتی معجزه آسا یکی از آرزوهایتان را برآورده می کند. شاید یکی از دوستان و یا همکارانتان شما را با کاری که فکرش را هم نمی کنید غافلگیر کند.

در مورد مسئله ای کاری یا تحصیلی به آنچه در ذهن دارید اعتماد کنید، لازم نیست که از این شاخه به آن شاخه بپرید. شما علاقه ای به دانستن اسرار دیگران ندارید و راز نگه دار بسیار مورد اعتمادی هستید، همین امر باعث می شود که شخصی شما را امانت دار و سنگ صبور خود کند.

فال روزانه 11 شهریور برای خانم های متولد هر ماه

فال روزانه متولدین تیر

امروز تعریف و تمجید بسیاری از شما می شود و این موضوع شما را بسیار خوشحال و امیدوار می کند ولی مواظب باشید بیش از حد به خود مغرور نشوید و تمرکز خود را بر روی کارهایتان حفظ کنید تا بیش از پیش پیشرفت کنید. با وجود اینکه ستایش های سخاوتمندانه ای از شما می شود، سعی کنید فروتن باشید و احترام به دیگران را فراموش نکنید.

بعد از ظهر امروز مشکلاتی برایتان پیش می آیند که حل کردن آنها به چیزی بیش از صحبت کردن احتیاج دارد و فقط با صحبت کردن حل نمی شوند. به یاد داشته باشید که عمل کردن بهتر از حرف زدن کارهایتان را پیش می برد.

سعی کنید به جای اینکه فقط حرف بزنید در عمل نیز گفته هایتان را ثابت کنید. این هفته را به برنامه ریزی بگذرانید. در جمعی بهتر است که مراقب صحبت هایتان باشید. دست از یک عادت قدیمی تان بردارید تا یک قدم بزرگ در زندگی تان برداشته شود. حرفی به شما گفته می شود که بهتر است نشنیده بگیرید و به راه خودتان ادامه بدهید. مجبور به توضیح دادن مطلبی به شخصی خواهید شد.

فال روزانه 11 شهریور برای خانم های متولد هر ماه

فال و طالع بینی متولدین مرداد

با گذشت روز کارهایتان سریعتر پیشرفت خواهند کرد. کلید پیشرفت شما این است که به دور از استرس و با آرامش و خیال راحت به کارهایتان رسیدگی کنید و به نتیجه کارهایتان زیاد فکر نکنید. تمرکز خود را بر روی انجام دادن صحیح و با دقت کارها بگذارید آنگاه نتیجه کار خود به خود به نفع شما خواهد بود.

آینده بسیار نامعلوم و غیر منتظره خواهد بود. امروز صبح، بین شما و فردی با شخصیتی یک درگیری پیش خواهد آمد ولی این درگیری تا عصر حل و فصل خواهد شد. مراقب باشید حرفی نزنید که بعدا از گفتن آن پشیمان شوید. اگر تحمل آن که محدودتان کنند را ندارید و دلتان می خواهد آزادانه حرکت کنید و فضای کافی داشته باشید یاد بگیرید کلمه «نه» را با خیال راحت به کار بگیرید.

مشورت با دیگران و استفاده از تجربیات آن ها به نفع شماست. به سلامت خود بیشتر اهمیت بدهید. مدتهاست شک و تردید نسبت به شخصی ذهن شما را پر کرده است، نباید به این موضوع بیش از این اهمیت بدهید زندگی تان را با فکر بیهوده فلج نکنید. بدون دعوت به جایی نروید حتی اگر بسیار کنجکاوید.

فال روزانه 11 شهریور برای خانم های متولد هر ماه

فال امروز متولدین شهریور

امروز برای شما روز جدیدی خواهد بود. روز خوبی برای اینکه جنبه ی مهربان وجودتان را نشان دهید. برای دیگران وقت بگذارید و با آنها حرف بزنید و تا می توانید لبخند بزنید. دیگران به سمت شخصیت دوستانه و صمیمی شما جذب خواهند شد و شما هم از بودن با آنها لذت خواهید برد. اگر کسی دارد روز سختی را می گذراند به او نشان دهید که حواستان هست و اگر کاری از دستتان بربیاید برای او انجام خواهید داد.

شاید تلاش کردن برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان سرگرم کننده و مهیج باشد ولی فراموش نکنید که با بیش از حد کار کردن دیگر انرژی برایتان باقی نخواهد ماند تا از نتیجه تلاش هایتان لذت ببرید. زیاد به خود سخت نگیرید! کاری که سخت برایش تلاش می کنید به ثمر می رسد و شما از خودتان و عملکردتان راضی خواهید شد.

خودتان را برای کسی که برایتان تب نمی کند نکشید، میان رو باشید تا از کسی دلخور نشوید. برای حل مشکل خانوادگی تان که کهنه شده وقت بگذارید و راه حل جدیدی پیشنهاد بدهید تا از این گرفتاری رها شوید.

فال روزانه 11 شهریور برای خانم های متولد هر ماه

طالع بینی روزانه متولدین مهر

همه ی چشم ها به شما دوخته شده اند و شما هم چشمانتان را به موفقیت حرفه ای خود دوخته اید و هیچ چیز دیگری به غیر از آن برایتان اهمیت ندارد. متأسفانه گاهی انسان مجبور است برای پیش رفتن به سوی هدف هایی که دارد بخشی از رویاهایش را کنار بگذارد. اگر این اواخر چنین کاری کرده و چیزی را قربانی هدف بزرگتری کرده اید امروز به این موضوع بپردازید و این زخم را تا کهنه نشده است درمان کنید. برای بهتر شدن رابطه هایتان و به ویژه رابطه ی عاطفیتان به شما توصیه می شود که چهره ی واقعیتان را به نمایش بگذارید.

داشتن صداقت به نفع همه و مهمتر از همه به نفع خودتان خواهد بود و نتایج مثبتی را به همراه خواهد داشت. در مورد اینکه با کسی می خواهید شراکت داشته باشید و نسبت به این کار تردید دارید کلید کار تحقیق در مورد سابقه اوست، این مسئله را جدی بگیرید. با کوچکتر ها مانند بزرگتر ها رفتار کنید. یک عمل خیر از جانب شما می تواند در مورد احساس منفی که نسبت به مسئله ای پیدا کرده اید موثر باشد.

فال روزانه 11 شهریور برای خانم های متولد هر ماه

فال روزانه متولدین آبان

از وقت خالی خود در ابتدای روز استفاده کنید و کمی به وضع ظاهری خود برسید. شما خیلی مراقب جامعه و اطرافیانتان هستید و نگرانی بیش از حد شما در مورد خانواده، جامعه، محیط زیست و طبیعت، شما را از توجه به خودتان باز داشته است. بعد از ظهر را به تفکر و اندیشه کردن بگذرانید و ببینید در دنیای اطرافتان چه چیزی در حال رخ دادن است. از دانسته های قبلی خود برای یک برنامه ریزی دقیق برای موفقیت در آینده بهره بگیرید و سعی کنید هیچ کاری را بدون برنامه ریزی قبلی انجام ندهید.

در مسیرتان به سوی موفقیت باید سختی های زیادی را تحمل کنید و قادر باشید خود را با محیط اطرافتان تطبیق دهید. انعطاف پذیری یکی از عوامل مهم موفقیت است! قدر دوست واقعی و وفادار خود را بدانید و پند ها و توصیه های او را به گوش جان بشنوید و به کار بگیرید. دو دلی و شک فقط وقت شما را تلف و اعصابتان را خرد می کند. به وعده های عاطفی که واقعیت ندارد اعتنا نکنید. برای حل مشکلات لازم است به شخصی اعتماد کنید و از او کمک بخواهید.

فال روزانه 11 شهریور برای خانم های متولد هر ماه

فال روزانه متولدین آذر

صمیمیت و دوستی نباید فقط به زندگی شخصیتان محدود شود. گاهی برای پیشرفت حرفه ای نیز لازم است با همکاران و افرادی که با آنها مراودات تجاری دارید رابطه ای دوستانه تر برقرار کنید و از حد و مرزهایی که مشخص کرده اید فراتر بروید. توانایی های مدیریتی شما در حال حاضر در سطح بسیار بالایی قرار دارند و هر کسی که در انجام کاری با شما همکاری کند و ایده هایتان را بپذیرد بدون شک پشیمان نخواهد شد.

قدرت تحلیلتان در حال حاضر خیلی خوب کار می کند و می توانید خیلی خوب مشکلات را یافته و راه حل آنها را هم بیابید. فقط حواستان باشد که وقتی هم مشکل و هم راه حل را پیدا کردید دیگر بیش از اندازه به تحقیق و بررسی ادامه ندهید و دست به کار شوید. فرصتی برای شروع مطالعه و تحصیل در رشته ای جدید برایتان پیش می آید.

یک اتفاق مانع رسیدگی شما به کاری می شود که برایتان بسیار مهم است، احتیاط کنید و تا فرصت دارید در جهت جبران اقدام کنید. بسته ای به دستتان می رسد. برای تعمیر یا خرید چیزی نو مبلغی را کنار بگذارید.

فال روزانه 11 شهریور برای خانم های متولد هر ماه

فال روز متولدین دی

از نظر احساسی، امروز مخصوصا صبح، شرایط مناسبی دارید. این یک فرصت استثنایی برای شماست تا کارهایی که به مدیریت و برنامه ریزی نیاز دارند را پیگیری کنید و به انجام برسانید. به این فکر نکنید که از اطرافیانتان یک پله پایین تر هستید و آنها از شما بالاترند. طوری رفتار کنید که انگار در نقش یک مدیر و کارگردان خبره، قادر هستید کارها را به خوبی مدیریت کنید. آنگاه خواهید دید که دیگران به حمایت کردن از شما خواهند شتافت و از هر نظر به شما کمک خواهند کرد.

شما توانایی های لازم برای رهبری یک گروه را دارید فقط باید به مهارت هایتان ایمان داشته باشید. قبل از هر کاری مشورت کردن با اعضای گروه را فراموش نکنید. با شخصی برخوردی غیر منتظره خواهید داشت. شنیدن یک خبر بسیار خوشحالتان می کند. به جایی خواهید رفت یا با کسی ملاقاتی خواهید داشت که در روحیه تان تاثیر بسیار خوبی خواهد گذاشت. به زودی به نیتتان خواهید رسید. روی مسئله ای که فکرتان را مشغول کرده بیش از حد حساسیت نشان ندهید.

فال روزانه 11 شهریور برای خانم های متولد هر ماه

فال متولدین بهمن

در انجام کارهای ساده و پیش پا افتاده جادویی فوق العاده نهفته است و شما از آن دسته آدم های معدودی هستید که به این واقعیت آگاه هستند و استعداد بی نظیری برای پیشرفت کردن به مرور زمان دارند و با حوصله آنقدر یک کار را انجام می-دهند تا در آن به درجه ی اعلای موفقیت برسند. شما از اینکه چه از لحاظ مادی و چه معنوی به کسی بدهکار باشید متنفر هستید و این اواخر ناخواسته در چنین موقعیتی قرار گرفته اید و این موضوع باعث نگرانیتان شده است.

امروز به این موضوع بپردازید و سعی کنید راهی برای برداشتن این بار سنگین از دوش خود پیدا کرده و زندگی خود را بار دیگر به وضعیت تعادل برسانید. شما دست به خطر زدن را دوست دارید اما نباید فراموش کنید که این شجاعت باید در خدمت پیشرفت و زندگی بهتر برایتان باشد نه اینکه بی جهت خود را دچار خطر کنید و اطرافیانتان را هم نگران سازید. تلاش مستمر و کوشش خستگی ناپذیر ثمری جز موفقیت و بهروزی ندارد، خیالتان آسوده باشد.

فال روزانه 11 شهریور برای خانم های متولد هر ماه

فال روزانه متولدین اسفند

امروز به خلاقیت خود اجازه ی بروز بدهید. آینده ی خودتان را در ذهنتان به تصویر بکشید، یک متن طنز بنویسید و یا یک ترکیب جدید برای پوشیدن لباس هایی که دارید طراحی کنید. حالا که نوآوری در وجودتان موج می زند از فرصت استفاده کرده و به سراغ پروژه هایی بروید که مدتها در ذهنتان بوده اند اما نمی دانسته اید چطور آنها را عملی کنید.

حتی اگر نتوانید همین امروز آنها را عملی کنید هم حداقل خواهید توانست برای عملی کردن آنها برنامه ای فوق العاده در نظر بگیرید. شادی و بازیگوشی شما بیش از همیشه است و با شوخ طبعی خود همه را به وجد می آورید. دلیلی ندارد که جلوی این همه خوشحالی خود را بگیرید، پس خودتان را محدود نکنید.

روی پیشنهاد مالی که به شما می شود خوب فکر کنید و از چند نفر با تجربه هم کمک فکری بخواهید. از این که با رئیس یا کارفرمای خود صحبت کنید ابایی نداشته باشید و خواسته تان را بدون واهمه بیان کنید. توقع خود را از شخصی کم کنید و مطمئن باشید که به زودی همه چیز سر جای خودش قرار می گیرد.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.