۲۳۰۵۹۴
۴۹۰۰
۴۹۰۰

ناگفته های پسران بریتنی اسپیرز درباره مادرشان که جنجال به پا کرد!

پسران بریتنی اسپیرز بالاخره درباره حرف و حدیث های متعدد نسبت به اختلاف با مادر معروفشان صحبت کرده و از زبان خودشان درباره این موضوع صحبت کردند.

ناگفته های پسران بریتنی اسپیرز درباره مادرشان که جنجال به پا کرد!

به نقل از پرشین وی: بریتنی اسپیرز شاید یک ستاره جهانی با ثروتی بالغ بر ۵۰ میلیون پوند باشد ولی با این حال از نظر خانوادگی به ندرت می تواند لحظه ای آرامش داشته باشد و به گزارش پرشین وی خودش نیز سال گذشته اعتراف کرد با وجود تمام موفقیت هایش هیچ چیز قوی تر از عشق بین یک مادر و پسرش نیست.

ناگفته های پسران بریتنی اسپیرز درباره مادرشان که جنجال به پا کرد!

ولی با این حال مدتیست خبرهای مربوط به اختلاف بریتنی با پسرانش افزایش پیدا کرده و چقدر برای او باید دردناک باشد که ببیند عشق پسرانش نسبت به او خدشه دار شده است. پسران بریتنی اسپیرز بعد مدت ها بالاخره سکوتشان را شکسته و از زبان خودشان به اختلافات بین خود و مادرشان اشاره کردند.

ناگفته های پسران بریتنی اسپیرز درباره مادرشان که جنجال به پا کرد!

صحبت های پسران بریتنی اسپیرز

هفته گذشته بریتنی اسپیرز برای اولین بار پس از به پایان رسیدن قیومیت ۱۳ ساله پدرش بر امور مالی و شخصی اش، تک آهنگی به نام "Hold Me Closer" با همکاری خواننده معروف التون جان منتشر کرد که احتمالا شروع جدیدی برای این خواننده محسوب می شود ولی جنگ او برای آزادی از این قیومیت، مجموعه ای از تنش های خانوادگی را نیز به همراه داشته است.

ناگفته های پسران بریتنی اسپیرز درباره مادرشان که جنجال به پا کرد!

ماه گذشته در رسانه ها افشا شد بریتنی اسپیرز ۴۰ ساله چند ماه است پسرانش پرستون ۱۶ ساله و جیدن ۱۵ ساله را ندیده است. پدر آنها کوین فدرلاین که بریتنی در سال ۲۰۰۶ از او طلاق گرفته بود اظهار داشت که پسرها دوست دارند خود را از ماجراهای پیرامون زندگی شخصی مادرشان دور نگه دارند تا جایی که حتی در عروسی او با مدل ایرانی-امریکایی سم اصغری شرکت نکردند.

ناگفته های پسران بریتنی اسپیرز درباره مادرشان که جنجال به پا کرد!

اختلاف بین بریتنی اسپیرز و پسرانش

در واکنش به این حرف بریتنی در یک پست اینستاگرامی که در حال حاضر حذف شده پسرانش را به ترک کردن او و نفرت انگیز رفتار کردن نسبت به خودش متهم کرد، در ادامه شوهر سابق او کوین ۴۴ ساله ویدیوهایی از دعوای خانوادگی بین بریتنی و پسرانش به اشتراک گذاشت که ظاهرا در آنها بریتنی بر سر پسرانش فریاد زده بود که البته این ویدیوها نیز حذف شده است.

بیشتر بخوانید: شوهر ایرانی بریتنی اسپیرز، او را پس از ۶ سال سرکار برگرداند!

به دنبال این درگیری ها و اختلافات بین بریتنی و شوهر سابقش، این خواننده حساب اینستاگرامی خود را پاک کرد و سپس هفته گذشته ویسی را منتشر کرد که در آن مدعی شده بود خانواده اش در طول دوره قیومیت وی به معنی واقعی کلمه او را کشتند که البته این ویس نیز در حال حاضر پاک شده است.

در این بین گرچه حرف ها و مشاجره های کلامی بین بریتنی و کوین فدرلاین یکی پس از دیگری مدام در رسانه ها منتشر می شد ولی تنها صدایی که شنیده نمی شد، صدای فرزندان آنها پرستون و جیدن ( پسران بریتنی اسپیرز ) بود. ولی آنها به تازگی در فیلم مستند فیلمسازی به نام دافنه باراک برای اولین بار صحبت کرده و از زبان خود حقایقی را درباره نوع ارتباط با مادر معروفشان بیان کردند.

ناگفته های پسران بریتنی اسپیرز درباره مادرشان که جنجال به پا کرد!

مصاحبه با پسران بریتنی اسپیرز برای اولین بار

گرچه مصاحبه و حرف های پسران بریتنی اسپیرز هنوز به طور کامل منتشر نشده و قرار است از ITV نیوز به روی آنتن برود ولی با این حال در تیزر این مستند صحبت هایی از آنها درج شده است.

از جمله جیدن جیمز در بخشی از صحبت هایش درباره اختلاف با مادرش می گوید: "من فکر می کنم ۱۰۰% قابل حل شدن است. فقط زمان و تلاش زیادی نیاز دارد. من فقط می خواهم او از نظر روحی و روانی بهتر شود. وقتی بهتر شد واقعا می خواهم او را ببینم."

وی سپس در پیام مستقیم به مادرش گفت: "خیلی دوستت دارم، بهترین ها را برای تو امیدوارم. شاید روزی بتوانیم بنشینیم و دوباره صحبت کنیم."

ناگفته های پسران بریتنی اسپیرز درباره مادرشان که جنجال به پا کرد!

نظر پسر بریتنی نسبت به ازدواج او با سام اصغری

جیدن درباره ازدواج مادرش با سم اصغری ۲۸ ساله که در سال ۲۰۱۶ در طول یکی از موزیک ویدوهایش با وی آشنا شده بود گفت: "من نمی گویم برای او خوشحال نیستم، من واقعا برای آنها خوشحالم ولی او [مادرش بریتنی] همه اهل خانواده را به عروسی دعوت نکرد و بعد اگر قرار بود فقط من و پرستون باشیم، فقط نمی دانم این وضعیت چطور می توانست خوب تمام شود."

در سال ۲۰۱۹ کوین فدرلاین ۷۰ درصد حق حضانت بچه ها را به دست آورد و گرچه پسران بریتنی اسپیرز در وهله اول روزهایی که باید با مادرشان می گذراندند را نزد او می ماندند ولی مدت هاست تصمیم گرفتند به دیدن مادرشان نروند.

ناگفته های پسران بریتنی اسپیرز درباره مادرشان که جنجال به پا کرد!

زندگی پسران بریتنی اسپیرز در خانه پدرشان

دو پسر بریتنی در خانه پدرشان با همسر ۳۹ ساله او ویکتوریا که قبلا قهرمان والیبال بوده، بچه های بزرگتر پدرشان یعنی کُری ۲۰ ساله و کلب ۱۸ ساله از رابطه قبلی اش با بازیگری به نام شار جکسون و دو فرزند کوچکتر او از همسرش ویکتوریا یعنی جوردن ۱۱ ساله و پیتون ۸ ساله زندگی می کنند.

جیدن درباره زندگی با این افراد می گوید: "من احساس می کنم ایجا نقطه امن و خانه من است. در اینجا همه را دوست دارم."

او حتی درباره پدربزرگش جمی اسپیرز که این روزها انتقادات زیادی به سمت او نشانه رفته، گفت: "او در ابتدا فقط سعی می کرد پدری باشد که به دخترش اجازه دهد رویاهایش را برای تبدیل شدن به یک سوپراستار دنبال کند و من فکر می کنم شاید مسئله قیومیت بسیار طولانی تر از حد لازم شد، شاید به همین دلیل مادرم از کل وضعیت عصبانی شد که طولانی کار کرد و من هم فکر می کنم به راستی این طور بود، باید استراحت کرده و آرامش پیدا می کرد."

ولی جیدن اضافه کرد به گزارش پرشین وی پدربزرگش جیمی شایسته چنین هجمه از انتقادها در رسانه ها نیست. "من او را با تمام وجود دوست دارم. او فقط سعی داشت پدری کند."

ناگفته های پسران بریتنی اسپیرز درباره مادرشان که جنجال به پا کرد!

پسران بریتنی و پیج اینستاگرام وی

ولی با این حال جیدن فکر می کند بریتنی حق دارد زندگی خود را به نحوی که دوست دارد در اینستاگرام به اشتراک بگذارد: "شبکه اجتماعی به او کمک می کند… بنابراین اگر این کاریست که دوست دارد انجام دهد، پس انجام می دهد. من به این دلیل از او متنفر نخواهم شد." ولی در عین حال معتقد است مادرش بریتنی باید متوجه شود چه چیزی موجب شده او از عشق به خانواده اش دست بردارد.

"تقریبا طوری به نظر می رسد که او چیزهایی را در اینستاگرام پست می کند که توجه ها را بیشتر به خود جلب کند این کار اکنون سالهای سال است ادامه پیدا کرده و این احتمال وجود دارد که هرگز دست از این کار برندارد ولی من برای خودم امیدوارم دست از این کار بکشد."

ناگفته های پسران بریتنی اسپیرز درباره مادرشان که جنجال به پا کرد!

طبق گفته جیدن، او و برادرش چندان معتاد شبکه های اجتماعی نیستند: "من خودم حساب اینستاگرام دارم ولی به ندرت با آن کار می کنم. پرستون به اینکه غریبه ها نسبت به او چه می گویند "خیلی فکر می کند" در عوض خانه مکان امن ماست که تمام این جریان ها و آسیب های عاطفی را پشت سر گذاشته و خود را درمان کنیم. خانواده ام به من کمک می کنند روی خودم و موفقیت هایم تمرکز داشته باشم."

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.