۲۳۱۹۷۴
۱۶۵۶
۱۶۵۶
پ

خداحافظی با ترندهای طراحی داخلی که در سال ۲۰۲۳ ناپدید می‌شوند!

به نظر طراحان داخلی، فضای داخلی خاکستری و قفسه های شناور در سال ۲۰۲۳ دیگر محبوب نیستند. در سال جدید باید منتظر رنگ‌های تند، منحنی‌های مدرن و مبلمان قدیمی در دکوراسیون داخلی باشید.

خداحافظی با ترندهای طراحی داخلی که در سال 2023 ناپدید می‌شوند!

به نقل از چیدانه: اینسایدر از طراحان داخلی خواست تا بینشی در مورد ترندهای آینده و در حال ناپدید شدن سال 2023 داشته باشند. آنها گفتند که فضای داخلی خاکستری و قفسه های شناور از محبوبیت خود کاسته خواهد شد. کارشناسان می‌گویند رنگ‌های تند، منحنی‌های مدرن و مبلمان قدیمی رو به افزایش خواهند بود. سایه های خاکستری در راه است

خداحافظی با ترندهای طراحی داخلی که در سال 2023 ناپدید می‌شوند!

سوزان هیوارد، طراح داخلی گفت که ترند محبوب داخلی خاکستری به آرامی محو و جایگزین می شود. هیوارد می گوید: «فضای داخلی خاکستری همراه با رنگ‌های سرد به طور کلی در راه است. در عوض، ما شاهد رنگ‌های بیشتر، دیوارهای برجسته و رنگ‌های گرم خواهیم بود که جای خود را می‌گیرند.» ثابت شده است که وسایل روشنایی عظیم غیرعملی هستند.

خداحافظی با ترندهای طراحی داخلی که در سال 2023 ناپدید می‌شوند!

به گفته هایوارد، وسایل روشنایی از نظر اندازه افزایش یافته اند و در برخی موارد، برای مقیاس اتاق های خاص بیش از حد بزرگ شده اند. هیوارد به اینسایدر گفت: «امیدوارم در سال 2022 نورپردازی عظیمی را رها کنیم. اندازه وسایل مدام افزایش می‌یابد و اغلب با مقیاس یک اتاق همخوانی ندارد. یک لوستر نباید به اندازه میز ناهارخوری زیر آن باشد و شما باید بتوانید بدون اینکه احساس کنید می‌خواهید به سرتان ضربه بزنید، به میز نزدیک شوید. روی چراغ روشنایی. قفسه های شناور از بین می روند.

خداحافظی با ترندهای طراحی داخلی که در سال 2023 ناپدید می‌شوند!

کانسپت قفسه‌های باز دنیای طراحی را تحت تأثیر قرار داد زیرا مردم تلاش می‌کردند احساس باز بودن و فضای ذخیره‌سازی بیشتر را ایجاد کنند، اما به گفته دیزل، این روند در سال ۲۰۲۳ از بین خواهد رفت. دیزل به اینسایدر گفت: «ما دیدیم که قفسه‌های انباشته و باز در حین حرکت خانه‌های مزرعه منفجر می‌شوند، اما فکر می‌کنم که آنها به سرعت در حال خروج هستند.

اکنون آنها را در هر آشپزخانه ای می بینید و آنها تا سر حد مرگ تمام شده اند. این طراح گفت که قفسه های بلندتر بهتر از قفسه های متعدد به نظر می رسند زیرا بدون درز و شلوغی کمتری دارند. روند مدرن ارگانیک محبوبیت خود را کاهش خواهد داد.

خداحافظی با ترندهای طراحی داخلی که در سال 2023 ناپدید می‌شوند!

سارا بوون، بنیان‌گذار اینسایدر گفت: ترند مدرن ارگانیک که به عنوان ترکیبی از مینیمالیسم، دکوراسیون مدرن اواسط قرن و سبک‌های طراحی بوهمی تعریف می‌شود، احتمالاً در سال 2023 شروع به کاهش خواهد کرد. بوون گفت: «در حالی که ارگانیک مدرن در اوایل سال 2022 در حال افزایش بود، محبوبیت آن احتمالاً در سال 2023 کاهش شدیدی را تجربه خواهد کرد.

به گفته او، مواد ارگانیک مدرن در حال حاضر بازار را تحت تاثیر قرار داده است و صاحبان خانه ها برای اجتناب از دکوراسیون داخلی که بیش از حد شبیه به خانه های دیگر است، از این ترند دور می شوند. از سوی دیگر، روند کاشی Zellige احتمالاً محبوبیت خود را افزایش خواهد داد.

خداحافظی با ترندهای طراحی داخلی که در سال 2023 ناپدید می‌شوند!

آماندا بارنز، طراح داخلی آماندا بارنز، پیش‌بینی می‌کند که روند کاشی‌های زیلیج، که در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی گسترش می‌یابد، به دلایل درستی از محبوبیت بیشتری برخوردار خواهد شد. بارنز به Insider گفت: "کاشی Zellige امسال به لحظه های خود ادامه خواهد داد."

«جذابیت کاملاً ناقصی که به ارمغان می‌آورد طبیعتاً ما را به نسخه‌ای با نقطه‌گذاری‌تر در سال آینده هدایت می‌کند.» به گفته بارنز، بافت های خشن و زیبایی شناسی تصفیه شده یک نقطه کانونی بالا را بدون نیاز به لایه های اضافی در اتاق ایجاد می کند. رنگ‌های پررنگ و غیرمنتظره بازمی‌گردند.

خداحافظی با ترندهای طراحی داخلی که در سال 2023 ناپدید می‌شوند!

رنگ‌های طبیعی و خنثی محبوب بوده‌اند، اما بارنز گفت که می‌توان انتظار داشت که در سال 2023 رنگ‌های بیشتری را در فضاها ببینیم. بارنز می‌گوید: رنگ‌های بد خلق، به‌ویژه روی دیوار، می‌توانند حال و هوای مناسبی را قبل از چیدن میز یا مبل مورد علاقه‌تان ایجاد کنند. ما آنها را دیده‌ایم که امسال به آرامی با بالش‌ها و فرش‌هایی که برای تثبیت فضا کار می‌کنند، به آرامی بازگشتند.»

خداحافظی با ترندهای طراحی داخلی که در سال 2023 ناپدید می‌شوند!

رودلف دیزل، طراح داخلی انتظار دارد در سال ۲۰۲۳، دیوارهای برجسته بیشتری را ببیند که تعریف و عناصر چشم نوازی را به فضاها اضافه کنند. دیزل گفت: "سبکی با بافت یا کاغذ دیواری منحصر به فرد با رنگی مشابه بقیه اتاق انتخاب کنید." "اگر می خواهید یک دیوار برجسته چوبی ایجاد کنید، مطمئن شوید که از لت های عمودی استفاده می کنید، زیرا آنها سقف را بالا می برند، و فضاهای کوچک را صمیمی تر و فضاهای بزرگ را جذاب تر می کنند.

از استفاده از چوب های اصلاح شده خودداری کنید، که باعث می شود شما بهتر شوید خانه قدیمی به نظر می رسد." دیزل همچنین توصیه می کند که محل مناسبی را برای تزئین انتخاب کنید، زیرا بهترین کار این است که اولین دیواری را که هنگام ورود به اتاق می بینید تزئین کنید. منحنی های مدرنیسم یک ترند جدید داغ برای سال ۲۰۲۳ هستند.

خداحافظی با ترندهای طراحی داخلی که در سال 2023 ناپدید می‌شوند!

دیزل به اینسایدر گفت که مردم احتمالاً منحنی های بیشتری را در خانه های خود برای ایجاد ابعاد انتخاب می کنند. دیزل گفت: «از آنجایی که مردم به دنبال تغییر بیشتر در خانه هستند، دور شدن از خطوط مستقیم و به سمت منحنی‌های مدرنیستی در افق است. چیزهایی مانند مبلمان گرد اجازه می دهد تا یک سبک متفاوت و جسورانه را بدون ظاهری شیک و ناخوشایند ایجاد کنید. طراح توصیه می کند برای اضافه کردن اشکال و ابعاد جالب، درهای قوس دار و منحنی های اطراف دیوارهای خارجی را انتخاب کنید. مبلمان مستعمل و قدیمی اینجا باقی مانده است.»

خداحافظی با ترندهای طراحی داخلی که در سال 2023 ناپدید می‌شوند!

مبلمان قدیمی در سال‌های اخیر به یک روند اصلی رسانه‌های اجتماعی تبدیل شده‌اند و جن دالاس، طراح داخلی به Insider گفت که این یکی از مواردی است که در سال ۲۰۲۳ بیشتر شاهد آن خواهیم بود. دالاس گفت: «ترندی که به رشد خود ادامه خواهد داد، خرید مبلمان قدیمی، قدیمی یا آنتیک است. "این یک راه شگفت انگیز برای اضافه کردن شخصیت به خانه شما است و زمانی که ما این کار را می کنیم برای محیط زیست بسیار بهتر است."

بیشتر بخوا نید:خلاقیتی جالب و الهام بخش برای رنگ کردن فضاهای کوچک

پ
منبع: چیدانه

محتوای حمایت شده

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.