۲۳۲۱۸۳
۲۱۱۲۸
۲۱۱۲۸

عکس/ بهترین مدل شلوار زنانه برای خانم‌های تپل!

گاهی برخی ایرادهای اندامی باعث درگیری ذهن افراد می شوند و برای اینکه جذاب تر به نظر برسند به دنبال راهی برای رفع آن ایراد اندامی هستند.

عکس/ بهترین مدل شلوار زنانه برای خانم‌های تپل!
به نقل از امیر وی آی پی: گاهی برخی ایرادهای اندامی باعث درگیری ذهن افراد می شوند و برای اینکه جذاب تر به نظر برسند به دنبال راهی برای رفع آن ایراد اندامی هستند. البته با تغییر زاویه دید می توان آن نکته را نه تنها ایراد اندامی بلکه زیبایی خاص و منحصربفرد شخصی بدانیم. مهم این است که خود و بدن خود را همانطوری که هست دوست بداریم.
عکس/ بهترین مدل شلوار زنانه برای خانم‌های تپل!
قبل از هر چیزی باید بدانیم که همه ما با هر ایراد اندامی زیبا هستیم و باید آن ها را با عشق بپذیریم. داشتن اندامی چاق و تپل شاید برای خیلی ها خوشایند نباشد. بعضی خانم ها از داشتن پاهای تپل و چاق راضی نیستند.
عکس/ بهترین مدل شلوار زنانه برای خانم‌های تپل!
پایین تنه بزرگ و درشت گاهی باعث ایجاد مشکلاتی در نحوه استایل و پیدا کردن ست مناسب برای خانم ها می شود. شلوار از جمله لباس هایی است که شاید پیدا کردن شلوار مناسب برای خانم هایی با پاهای تپل و چاق که پایین تنه درشتی دارند سخت باشد. در این بخش به بهترین مدل شلوار زنانه برای پاهای تپل و چاق و پایین تنه بزرگ و درشت می پردازیم.
عکس/ بهترین مدل شلوار زنانه برای خانم‌های تپل!
یکی از ایراد های اندامی شایع، داشتن ران های بزرگ و چاق مخصوصا در بین خانم هاست. شما باید لباس هایی رو بپوشید که توجه ببینده رو به قسمت های مختلف بدن تان جلب کند.خیلی از افراد چاق با خریدن شلوار مناسب مشکل دارند، نمی دانند چه شلواری بپوشند که هم اندازه فاق و کمر شان باشد. پس مهم است که شلوار مناسب افراد چاق را بشناسند. توی این بخش مهمترین راه حل ها و لباس مناسب برای افراد چاق و رو معرفی می کتیم تا با خیال راحت لباس مناسبتون رو بپوشید.
 • پوشیدن پایین تنه تیره
 • شلوارها با خط های عمودی
 • شلوار های گشاد
 • جلب توجه به کمر
 • دامن‌های تا زانو
 • شلوار جین جذب یا لگ
 • جلب توجه به بالاتنه
 • کفش پاشنه بلند
 • اکسسوری های بزرگ
 • کیف بزرگ
 • شلوار بگ زنانه جین
عکس/ بهترین مدل شلوار زنانه برای خانم‌های تپل!

رنگ شلوار و لباس پایین تنه خود را تیره انتخاب کنید:

مدل شلوار زنانه برای پاهای تپل شلوار جین رنگ تیره است، رنگ های تیره برجستگی ها پاها را نشان نمی دهند و باعث لاغر دیده شما ران ها می شود. شلوار جین رنگ روشن نپوشید چون باعث بزرگ بنظر آمدن ران ها می ششود و برجستگی ها را نشان می دهد.
عکس/ بهترین مدل شلوار زنانه برای خانم‌های تپل!
شلوار جین های روشن و سنگ شور شده باعث می شود توجه ها با پاهای چاق و عضلانی شما متمرکز شود. شلوار جین سورمه ای و مشکی، رنگ های مناسبی برای شما هستند و به راحتی با هر نوع لباسی ست می شوند و لاغر تر بنظر می رسید.

لباس هایی که در پایین تنه خود انتخاب می کنید سعی کنید رنگ تیره داشته باشد.

استفاده از دامن های گل دار و طرح دار برای شما مناسب نیست. استفاده از شلوار جین مشکی و ذغالی بهترین گزینه برای شماست. شلوار های طرح دار و پولک دار اصلا برای شما مناسب نیست.
عکس/ بهترین مدل شلوار زنانه برای خانم‌های تپل!

مدل شلوار زنانه برای پاهای تپل و چاق

اگر شما باسن و ران های بزرگی دارید و در کل پایین تنه بزرگی نسبت به بالا تنه خود دارید، باید شلواری بپوشید که باعث ایجاد تعادل در اندام شما شود.
عکس/ بهترین مدل شلوار زنانه برای خانم‌های تپل!
بهترین مدل شلوار زنانه برای پاهای تپل که مناسب افراد با پایین تنه بزرگ باشد، شلوار دمپا گشاد یا پاچه گشاد است. این مدل شلوار باعث ایجاد تعادل در قسمت پایین تنه و بالا تنه شما میشود و از شلوار های اسکینی بهتر است. پس شلوار جین دمپا گشاد که جنس نرم و کشی دارد برای افراد با ران های درشت مناسب است.
عکس/ بهترین مدل شلوار زنانه برای خانم‌های تپل!

شلوار جین مناسب افراد چاق با ران های درشت

بعداز شلوار جین دمپا گشاد، بهترین مدل شلوار زنانه برای پاهای تپل و پاهای پُر، شلوار راسته یا شلوار نیم بگ است. شلوار راسته هم تا حدودی باعث ایجاد تعادل در قسمت میانی و باسن و قسمت ساق پا می شود.
منظور از افراد چاق، افرادی که شکم بزرگ و پهلو دارند نیست، افرادی که ران های چاق و درشت دارند هست. همچنین یکی از خوبی های شلوار راسته این است که از مد نمی افتد.
عکس/ بهترین مدل شلوار زنانه برای خانم‌های تپل!

شلوار گشاد انتخاب خوبی برای ران چاق است

شلوار های گشاد و شلوار لی بگ اندام شما را زیبا نشان می دهد. شلوار بگ زنانه و شلوار مام استایل زنانه را حتما در کمد لباس خود داشته باشید جزو بهترین مدل شلوار زنانه برای پاهای تپل برای شما هستند. بهتر است این شلوار ها را رنگ تیره انتخاب کنید.
فقط شلوار های دمپا گشاد را با بوت کات اشتباه نگیرید؛ شلوار های دمپا گشاد دمپای آن ها گشاد تر از شلوار بوت کات است. شلوار بوت کات دمپای کوتاه تری دارند، ولی هر دوی آن ها برای ران های چاق و بزرگ مناسب اند.
عکس/ بهترین مدل شلوار زنانه برای خانم‌های تپل!

شلوار جین جذب یا لگ بپوشید

شلوار جین های جذب و کشی و همینطور لگ، یکی دیگر از مدل شلوار زنانه برای پاهای تپل که می تواند باعث لاغر تر رسیدن ران های بزرگ شما بشود. فقط لازم است دقت کنید که؛
 • شلوار جین جذب تان طرح دار یا گلدوزی شده نباشد و حتما ساده باشد.
 • از شلوار جین جذب سورمه ای و رنگ های تیره، رنگ مشکی در استایل تان استفاده کنید تا کشیده دیده شود پاهایتان.

عکس/ بهترین مدل شلوار زنانه برای خانم‌های تپل!

توجه ها را از ران ها به بالاتنه جلب کنید.

بهترین لباس مناسب برای پاهای چاق استفاده از بلوزهای طرح دار و گل دار است تا توجه به بالاتنه شما جلب شود. بلوز و شومیز های طرح دار، آستین های پف دار بر روی شانه می تواند به شما به جلب کردن توجه ها به بالاتنه تان کمک کند و توجه از ران ها برداشته می شود. جیب بر روی تاپ ها و تیشرت هایی با طرح گرافیکی می تواند به شما کمک کند. همچنین می توانید شلوار جین مناسب برای هر اندام را مطالعه کنید.
عکس/ بهترین مدل شلوار زنانه برای خانم‌های تپل!

دامن تا زانو بپوشید

اگر قصدتان پوشیدن دامن است، دامنی بپوشید که قد ان تا روی زانو باشد. دلیلش این است که توجه به باریک ترین قسمت پا باشد. اگر کمی بلندتر یا کوتاه تر باشد مشکلی پیش نمی آید. تمام تلاش ما برای دور کردن توجه از ران هاست. دامن های کلوش یا دامن هایی که در قسمت پایین شان تزئینات یا توری دارد می تواند خیلی به شما کمک کند.
عکس/ بهترین مدل شلوار زنانه برای خانم‌های تپل!

کفش پاشنه بلند بپوشید

بعداز انتخاب لباس مناسب برای پاهای چاق از کفش پاشنه بلند برای بلندتر بنظر آمدن پاهایتان استفاده کنید. از کفش پاشنه بلند ساده استفاده کنید که بند به دور پا نپیچد تا توجه به بلند بودن پاها باشد. اگر از کفش پاشنه بلند خوشتان نمی آید می توانید از کفش لژدار یا کفش پالشنه تخم مرغی استفاده کنید. بهترین رنگ کفش پاشنه بلند، رنگ های نوود هستند که هم رنگ پوست پا هستند و باعث یک نواخت بودن پا و کفش می شود. همچنین از بوت های بلند دوری کنید که مناسب شما نیستند.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.