۲۳۲۷۲۹
۸۱۹۱
۸۱۹۱

متفاوت‌ترین کفش‌های پاشنه بلند بازیگران زن ایرانی

کفش‌های پاشنه‌بلند از محبوب‌های دنیای مدوفشن هستند. سالیان طولانی از حضورشان در دنیای پوشاک و کفش‌ها می‌گذرد و با حضورشان توانسته‌اند به استایل‌های مختلف رنگ و نشانی جذاب بدهن

متفاوت‌ترین کفش‌های پاشنه بلند بازیگران زن ایرانی
به تقل از برترین ها: کفش‌های پاشنه‌بلند از محبوب‌های دنیای مدوفشن هستند. سالیان طولانی از حضورشان در دنیای پوشاک و کفش‌ها می‌گذرد و با حضورشان توانسته‌اند به استایل‌های مختلف رنگ و نشانی جذاب بدهند. کفش‌های پاشنه‌بلند از محبوب‌های دنیای مدوفشن هستند. سالیان طولانی از حضورشان در دنیای پوشاک و کفش‌ها می‌گذرد و با حضورشان توانسته‌اند به استایل‌های مختلف رنگ و نشانی جذاب بدهند. با نگاه به انتخاب افراد معروف و چهره‌هایی مانند بازیگران می‌توانید به گزینه‌های الهام‌بخشی برای استایل‌های خودتان برسید. در این مقاله می‌خواهیم نگاهی به کفش‌های پاشنه‌بلندی بیاندازیم که انتخاب بازیگران زن ایرانی بوده‌اند. آنها در مراسم مختلف چه پوشیده‌اند؟ با ما همراه باشید.

نازنین بیاتی

متفاوت‌ترین کفش‌های پاشنه بلند بازیگران زن ایرانی

بیاتی از هنرپیشه‌های فعال در سال‌های اخیر بوده است. برای همین، او را در مراسم مختلف، جشنواره‌ها و فرش‌ قرمزهای زیادی دیده‌ایم. استایل او در بیشتر مواقع مطلوب بوده و انتخاب‌های خوبی از او دیده شده است. او گاهی از کفش‌های پاشنه‌بلند هم استفاده می‌کند. از آنجا که قد نازنین آنچنان بلند نیست، کفش‌هایی با پاشنه و لژ گزینه‌های مناسبی برای قرارگرفتن در استایلش هستند. در تصویر بالا هم او را با کفش پاشنه‌داری زرد می‌بینیم که با بخش‌های دیگر تیپ او در هماهنگی هستند. ست‌کردن این کفش‌ها با کیف هم ایده‌ای کلاسیک و مطلوب بوده است. چنین کفشی در همراهی با رویه‌ای بلند و شلواری چسبان باعث شده که با استایلی روبه‌رو شویم که برای شرکت در موقعیتی رسمی بسیار مناسب است.

لیلا حاتمی

متفاوت‌ترین کفش‌های پاشنه بلند بازیگران زن ایرانی

حاتمی بی‌تردید یکی از بهترین و افتخارآفرین‌ترین بازیگران زن سینمای ایران است. او در جشنواره‌های مختلفی شرکت داشته است و تجربه باعث شده که کم‌کم در انتخاب استایل‌های مناسب برای موقعیت‌های گوناگون به انتخاب‌های خوبی برسد. در تصویر بالا هم او را در مراسمی خارجی می‌بینید و کفش‌های پاشنه‌دار بسیار ظریف و زیبایی به پا دارد. این کفش‌های نوک‌تیز از قدیمی‌ترین مدل‌های دنیای مدوفشن هستند که هرگز حضور مهمشان در حاشیه دنیای فشن قرار نگرفته است. چنین مدلی از کفش پاشنه‌دار باعث می‌شود که استایلتان ظریف و رسمی شود. انتخاب چنین کفشی برای همراهی با پیراهنی میدی و نسبتاً بلند بسیار مناسب است چون در این تیپ به اکسسوری‌ها و کفش‌هایی احتیاج است که سادگی استایل یک‌دست مشکی و ساده را بگیرند.

نیکی کریمی

متفاوت‌ترین کفش‌های پاشنه بلند بازیگران زن ایرانی

اگر بخواهیم بی‌مکث به چند بازیگر زن خبره ایرانی اشاره کنیم، حتما نام نیکی کریمی هم به زبانمان می‌آید. او در بخش‌های مختلف سینما حضوری فعال داشته است و علاوه بر اینکه ستاره‌ای بی‌چون‌وچرا روی پرده نقره‌ای بوده و هست در زمینه کارگردانی هم به دستاوردهای خوبی رسیده است. حضور چندین‌ساله او در دنیای سینما با انتخاب استایل‌های مناسب در مراسم و جشنواره‌های مختلف همراه بوده است. کریمی همیشه آراسته و شیک ظاهر می‌شود. در تصویر بالا هم او را با کفش طوسی مدل‌دار و پاشنه‌داری می‌بینید که باعث شده، استایلش به‌حالت نیمه‌رسمی درآید. انتخاب کفشی مدل‌دار در همراهی با شلواری چسب و بالای مچ فکر بسیار درستی است. شما هم می‌توانید برای پوشش‌های خود از این سبک استایل الهام بگیرید. نظرتان چیست؟

سحر دولتشاهی

متفاوت‌ترین کفش‌های پاشنه بلند بازیگران زن ایرانی
دولتشاهی خوش‌پوش است و در واقع، بیشتر از آن که خوش‌پوش باشد به داشتن استایل‌هایی مناسب اهمیت می‌دهد. این ویژگی برای فردی فعال در دنیای تصویر از اهمیت زیادی برخوردار است. او هیچ‌وقت بی‌گدار به آب نمی‌زند و با لباس‌هایی نامناسب دیده نمی‌شود. در تصویر بالا هم شاهد یکی از شیک‌ترین استایل‌های دولتشاهی هستیم. او بوتی جیر، ساق‌دار و پاشنه‌بلند به پا کرده که در استایل طوسی مونوکروم به‌شدت می‌درخشد. در استایل‌های مونوکروم یا تک‌رنگ، وجود عنصری که با جلب‌توجه و مدل خاص خود از سادگی این انسجام کم می‌کند، همیشه ضروری است. سحر هم در استایل تصویر بالا از عهده مدیریت استایل مونوکروم خود به‌خوبی برآمده است.

آزاده صمدی

متفاوت‌ترین کفش‌های پاشنه بلند بازیگران زن ایرانی
در میان زنان شاخص دنیای تصویر، حضور آزاده صمدی هم دلایل خوبی دارد. چه دلایلی؟ او در آثار مطرح سال‌های اخیر بازی کرده و از پس ایفای نقش‌هایی بسیار متنوع به‌خوبی برآمده است. صمدی از هنرپیشه‌هایی است که پیشینه بازی در تئاترهای ارزشمندی را در کارنامه دارد. همین موضوع باعث حضور قوی و قدرتمندش روی صحنه‌های مختلف می‌شود. او از هر لحاظ حرفه‌ای عمل می‌کند. در زمینه پوشش و استایل هم انتخاب‌های چشم‌گیر و متنوعی دارد. در تصویر بالا هم کفش پاشنه‌بلند خوش‌دوخت و مناسبی به پا کرده است. صمدی این کفش را با پابند و در استایلی نیمه‌رسمی با شلواری به‌حالت خمره‌ای ست کرده است. شلوارهایی با قد کوتاه با کفش‌هایی با این ظرافت و پاشنه انتخاب‌های خوبی از کار درمی‌آیند.

نفیسه روشن

متفاوت‌ترین کفش‌های پاشنه بلند بازیگران زن ایرانی
روشن هنرپیشه‌ای است که با سریال‌های تلویزیونی به شهرت رسید. هرچند که در سال‌های اخیر در دنیای مجازی و به‌واسطه حاشیه‌های رنگارنگ زیاد مورد توجه بوده است اما حضورش در سینما و تلویزیون آنچنان پررنگ نیست. او با استایل‌های متنوعی در مراسم مختلف دیده می‌شود. شاید در بسیاری از مواقع از دریافت نمرات خوب از دنیای مدوفشن جا بماند اما گاهی هم استایل‌های خوبی از او می‌بینیم که مرورشان خالی از لطف نیست. برای مثال، به تصویر بالا نگاه کنید. کفش‌های پاشنه‌بلند نفیسه روشن بسیار ظریف و خوش‌دوخت هستند و به‌خوبی در استایل رسمی او نشسته‌اند. رنگ کیف و کفش هم در تناسب خوبی قرار دارند.

طناز طباطبایی

متفاوت‌ترین کفش‌های پاشنه بلند بازیگران زن ایرانی

اگر بخواهیم نام چند هنرپیشه محبوب زن را ببریم، بی‌شک به طناز طباطبایی هم می‌رسیم. او با حضور گرم و چهره شیرینی که دارد درمیان مخاطبان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. طناز در انتخاب استایل‌های مختلف آنچنان خاص عمل نمی‌کند اما نمرات منفی هم نمی‌گیرد. در بیشتر مواقع هم ترجیح می‌دهد که از کفش‌های پاشنه‌بلند استفاده کند تا کشیده‌تر و قدبلندتر به‌نظر برسد. در تصویر بالا، او را با بوتی پاشنه‌ توپُر می‌بینید که انتخاب خوبی برای استایلی پاییزی و زمستانی است. این بوت‌ها هم قد را بلندتر نشان می‌دهند و هم راه‌رفتن با آنها کار دشواری نیست.

نیوشا ضیغمی

متفاوت‌ترین کفش‌های پاشنه بلند بازیگران زن ایرانی
ضیغمی از هنرپیشه‌هایی است که به استفاده از رنگ‌ها و طرح‌های مختلف در استایل علاقه زیادی دارد. او همیشه به‌سراغ رنگ‌های شاد می‌رود و از اینکه لباسش پر از طرح و رنگ باشد، ترسی ندارد. در تصویر بالا هم او برای شرکت در موقعیتی رسمی از کفشی با پاشنه‌های خیلی بلند و نوک باز استفاده کرده است. این کفش برای مراسم و موقعیت‌هایی مانند مهمانی و شرکت در جشنواره‌ها انتخاب‌ خوبی است. رنگ آن هم به استایلش طرح و حال‌وهوای خوبی داده است. هرچند که می‌توانست در انتخاب بخش‌های دیگر استایل دقت‌نظر بیشتری به‌خرج بدهد اما کفش‌هایش از گزینه‌های مطلوب در دنیای کفش‌های پاشنه‌دار هستند و وجودشان در کمد هر خانمی ضروری است.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.