۲۳۲۷۶۵
۱۴۷۶۷
۱۴۷۶۷

جدیدترین ترند مو در سال ۲۰۲۳ برای خانم های خوش سلیقه

جدیدترین ترندهای مو می آیند و می روند، اما هیچ زمانی بهتر از سال جدید برای امتحان چیزی متفاوت وجود ندارد. به همین دلیل است که اکنون زمان مناسبی برای بازدید از آرایشگرتان است. اگر اخیراً به رسانه‌های اجتماعی توجه کرده‌اید، بدون شک متوجه برخی از ترندهای مو ۲۰۲۳ شده‌اید که در حال حاضر رایج هستند.

جدیدترین ترند مو در سال 2023 برای خانم های خوش سلیقه
داغ ترین ترندهای مو می آیند و می روند، اما هیچ زمانی بهتر از سال جدید برای امتحان چیزی متفاوت وجود ندارد. به همین دلیل است که اکنون زمان مناسبی برای بازدید از آرایشگرتان است. اگر اخیراً به رسانه‌های اجتماعی توجه کرده‌اید، بدون شک متوجه برخی از ترندهای مو 2023 شده‌اید که در حال حاضر رایج هستند.
فرقی نمی‌کند. که خودتان دست به کار شوید یا فقط به آرایشگر محبوبتان اعتماد کنید. ترندهایی مانند پروانه، اختاپوس و کوتاه کردن گرگ در همه جا ظاهر می‌شوند. مردم در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری از موهای خود به عنوان اکستنشن برای استایل شخصی خود استفاده می کنند. به این معنی که زمان مناسبی برای آرایش موهایی است که آرزویش را داشتید.
نکته خوب در مورد مو در این است که اگر آن را دوست ندارید، همیشه می توانید آن را رشد دهید و چیز متفاوتی را امتحان کنید.چه برای ایجاد یک تغییر شدید احساس خارش کرده باشید یا فقط کمی به‌روزرسانی بخواهید، داغ‌ترین ترندهای مو در سال 2023 برای همه چیزهایی دارد.
جدیدترین ترند مو در سال 2023 برای خانم های خوش سلیقه

موهای پروانه ای

اگر مشتاق کوتاه کردن موهایتان بوده اید اما کاملاً آماده این کار نیستید، مدل موی پروانه ای ممکن است دقیقا همان چیزی باشد که نیاز دارید. لایه‌های کوتاه‌تر صورت را قاب می‌کنند و حجم و توهم موهای کوتاه‌تر را ایجاد می‌کنند در حالی که لایه‌های بلندتر زیر شانه‌ها قرار می‌گیرند. سانی بروک، سفیر جهانی Biolage، این ظاهر را ایجاد کرد و به Hair.com گفت: "هر کسی می تواند این مدل را امتحان کند، اما برای موهای موج دار یا مجعد بهترین است."
جدیدترین ترند مو در سال 2023 برای خانم های خوش سلیقه

مدل مو باب نرم

باب نرم برداشتی آزادتر و معمولی از باب کلاسیک و ساختارمندتر است. به شما این امکان را می دهد که حرکت و بافت موهای خود را بدون خطوط صاف و واضحی که معمولاً با مدل موی باب مرتبط می کنیم، بپذیرید. اگر موهایتان موج طبیعی داشته باشد، این مدل شگفت انگیز به نظر می رسد.
جدیدترین ترند مو در سال 2023 برای خانم های خوش سلیقه

لایه های بلند

در سال ۲۰۲۳ شاهد ظهور برش‌های کوتاه‌تر هستیم، اما مدل‌های بلند و چند لایه هرگز از مد نمی‌افتند. لایه ها به افزایش بدن و حرکت به موهای بلند کمک می کنند و به ویژه با موهایی که از قبل دارای موج یا بافت طبیعی هستند، به خوبی جور میشوند. نگهداری از آنها نیز آسان است، زمانی که آنها را رشد می دهید عالی به نظر می رسند. و برای حالت دادن به موهایتان تطبیق پذیری بیشتری به شما می دهند.

جدیدترین ترند مو در سال 2023 برای خانم های خوش سلیقه

مدل موی اختاپوس

شبیه شکل موجود دریایی است که از آن نام گرفته شده است. به شما لایه‌ها و حجم زیادی را در بالا با قطعات طولانی‌تر و لایه‌ای که روی شانه‌های شما می‌افتد یا از کنار آنها می‌گذرد. برش اختاپوس جدیدترین برداشتی است که اخیراً شاهد روندهای غالب آن بوده ایم و نه تنها عالی به نظر می رسد، بلکه کار آن نیز آسان است زیرا نیازی به استایل دهی زیادی ندارد.
جدیدترین ترند مو در سال 2023 برای خانم های خوش سلیقه

برش موی گرگی

برش گرگ را می توان به عنوان فرزند عشق شاگ و کفال توصیف کرد و اخیراً به لطف هزاران کاربر TikTok که هنگام تلاش برای ایجاد ظاهری در خانه، قیچی را به موهای خود می برند، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. اگر برشی را دوست دارید که با کمی حرکت و بافت در کناره ها و پایین به شما حجم دهد، این ظاهر ممکن است برای شما مناسب باشد.

جدیدترین ترند مو در سال 2023 برای خانم های خوش سلیقه

مدل موی پیکسی

موهای کوتاه در سال 2023 گسنرده تر خواهند شد. به این معنی که ما شاهد مدل‌های موی پیکسی بسیار بیشتری با تنوع بسیار زیادی از ظاهر کلاسیک خواهیم بود. افراد مشهوری مانند زوئی کراویتز، هالسی، شارلیز ترون و فلورانس پیو همگی از طرفداران پیکسی هستند. و نشان می دهند که چقدر زیبا به نظر می رسد. فرقی نمی‌کند که چتری بلندتر داشته باشد یا نه. کمی طول در پشت داشته باشد یا یک برش کوتاه سرتاسر، در سال 2023 تعداد زیادی برش پیکسی را مشاهده خواهید کرد و تبدیل به داغ ترین ترند مو در سال 2023 خواهند شد.

جدیدترین ترند مو در سال 2023 برای خانم های خوش سلیقه

چتری‌های بلند

چتری های Wispy یکی از داغ ترین ترند مو در سال ۲۰۲۳ است که بسیار جذاب هستند - و دلیل خوبی هم دارد. اینها تقریباً برای همه افراد شگفت انگیز به نظر می رسند و بدون در نظر گرفتن طول، به هر مدل مویی نرمی و حرکت می بخشند. نوبیا رزو، استایلیست مشهور، به Real Simple می‌گوید: «چتری‌ها بلنددر حال حاضر چنین روندی را دارند، زیرا چتری‌های بی‌نقص و بی‌درد هستند. اگر به دنبال امتحان چتری در سال ۲۰۲۳ هستید، چتری‌های بلند انتخابی عالی هستند.

جدیدترین ترند مو در سال 2023 برای خانم های خوش سلیقه

مدل موی شگ کوتاه

ترکیب این دو مدل داغ یکی از محبوب‌ترین ظاهری را که در سال 2023 خواهید دید، ایجاد کرده است. فقط به این دلیل که موهای بلند ندارید به این معنی نیست که نمی‌توانید موهای خود را اصلاح کنید. اگر می‌خواهید کوتاه‌تر شوید، اما نمی‌خواهید متعهد به یک برش کامل یا باب کوتاه باشید، این ظاهر عالی است. این شگ به شما تحرک زیادی می دهد و برای انواع موها عالی عمل می کند.
جدیدترین ترند مو در سال 2023 برای خانم های خوش سلیقه

باب کوتاه پرده

چتری های پرده، نرمی را به باب کوتاه و صاف می بخشد. در واقع، آنابل سانتوس، استایلیست به باستل توضیح داد که "یک باب بلانت، یا یک باب با طول یکسان، با افزودن چتری های پرده ای شیرین تر می شود" و ما باید موافق باشیم. چتری های پرده ای چند گزینه استایل متفاوت با باب کوتاه به شما می دهد که ممکن است بدون آنها نیز نداشته باشید.
جدیدترین ترند مو در سال 2023 برای خانم های خوش سلیقه

موهایی با قد متوسط

ما در مورد مدل‌های کوتاه مو برای سال 2023 صحبت کرده‌ایم، اما موهای متوسط در سال جدید همچنان محبوب هستند. ما شاهد برش‌های میانی زیادی هستیم که بافت را در بر می‌گیرند و امواج را به نمایش می‌گذارند، که این برش را نه تنها زیبا می‌کند، بلکه سبک و نگهداری آن را آسان می‌کند. انفجار بمب نیز برای سال 2023 تجدید حیات می کند و روی موهای قد متوسط شگفت انگیز به نظر می رسد.

جدیدترین ترند مو در سال 2023 برای خانم های خوش سلیقه

فرهای کامل

آن اتوهای صاف کننده را کنار بگذارید زیرا فرهای پر و پر جنب و جوش ترند خواهند بود! پس از سال‌ها تسلط موی صاف بر ترندها، فرها برگشته و زیباتر از همیشه هستند. آموزش های بی پایانی به صورت آنلاین ارسال شده است که نشان می دهد چگونه فرهای طبیعی خود را تکان دهید و به تبدیل شدن آن به یکی از داغ ترین روندهای سال ۲۰۲۳ کمک می کند.

جدیدترین ترند مو در سال 2023 برای خانم های خوش سلیقه

چتری پرده ای

در سال 2023 مدل چتری های پرده طرفداران زیادی خواهند داشت که دلیل خوبی هم دارد. این چتری‌های بلند که قاب چهره دارند تقریباً برای هر کسی خوب به نظر می‌رسند و روی انواع طول‌ها و بافت‌های مو کار می‌کنند. آنها فوق‌العاده همه‌کاره هستند و می توانند راهی عالی برای تغییر موهای بلند شما بدون ایجاد تغییر شدید باشند.

جدیدترین ترند مو در سال 2023 برای خانم های خوش سلیقه

شگ فرفری

شگ روی انواع مختلفی از موها کار می کند و برای سال ۲۰۲۳، شگ فرفری ترند بزرگی خواهد بود. شگ در قسمت بالا حجم می دهد و در عین حال به کاهش حجم از طرفین و انتهای آن کمک می کند. اضافه کردن یک لبه فرفری یکی دیگر از ظاهرهای جذاب برای سال ۲۰۲۳ است که چهره را در تمام نقاط مناسب برجسته می کند.

جدیدترین ترند مو در سال 2023 برای خانم های خوش سلیقه

باب بافت دار

نگهداری راحت، و شیک همگی صفاتی هستند که باب بافت دار را به دقت توصیف می کنند. یک باب سنتی بردارید و انتهای آن را بافت دهید تا بدون نیاز به اضافه کردن لایه های زیاد، حرکت را افزایش دهید. جی بیرمنگام آرایشگر مشهور به Glamour می گوید: «این یک باب فوق‌العاده شیرین با لبه های شنی است که با اشکال مختلف صورت و بافت مو کار می کند. اگر به دنبال چیزی هستید که به کار کمتری نیاز دارد، این سبک عالی است.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.