۲۳۳۴۱۹
۱۰۸۸۸
۱۰۸۸۸

چی بپوشیم: ایده انتخاب بهترین لباس برای روز ولنتاین!

ولنتاین از رگ گردن به شما نزدیک تر است. روز عشق یا روز ولنتاین، روزی است که به دوستان خود یادآوری می کنیم چقدر دوست شان داریم. اگر برنامه خاصی دارید یا به مهمانی ولنتاین دعوت شده اید، حتما این سوال کلیشه ای به ذهن تان آمده که چه لباسی باید بپوشید. اگر قصد دارید یک روز به یاد ماندنی و خاص را در تقویم سال خود به جا بگذارید حتما به فکر لباس مناسب برای ولنتاین باشید.

چی بپوشیم: ایده انتخاب بهترین لباس برای روز ولنتاین!

ولنتاین از رگ گردن به شما نزدیک تر است. روز عشق یا روز ولنتاین، روزی است که به دوستان خود یادآوری می کنیم چقدر دوست شان داریم. اگر برنامه خاصی دارید یا به مهمانی ولنتاین دعوت شده اید، حتما این سوال کلیشه ای به ذهن تان آمده که چه لباسی باید بپوشید.

چی بپوشیم: ایده انتخاب بهترین لباس برای روز ولنتاین!

اگر قصد دارید یک روز به یاد ماندنی و خاص را در تقویم سال خود به جا بگذارید حتما به فکر لباس مناسب برای ولنتاین باشید. با پوشیدن یک دست لباس زیبای ولنتاین به خوبی می درخشید. با این پوشش می توانید عکس های دو نفره خاصی را بگیرید که بعدها با دیدن آن عکس ها به خود ببالید.

بیشتر بخوانید: جدیدترین ایده عکس ولنتاین ۲۰۲۳ + تصاویر

چی بپوشیم: ایده انتخاب بهترین لباس برای روز ولنتاین!

لباس مناسب برای ولنتاین بهتر است چه رنگ و مدلی داشته باشد؟

تاریخ ولنتاین 14 فوریه و مصادف با 25 بهمن ماه است. در ایران نیز این روز نشاط و شادمانی خاصی را برای همه علی الخصوص جوانان و نوجوانان به همراه دارد. در این روز افراد برای نشان دادن علاقه ی خود به طرف مقابل کادو داده و این روز را به خوشی می گذرانند. در این میان انتخاب یک دست لباس مناسب برای ولنتاین نیز ایده ی خوب و جذابی است که می تواند این روز را خاطره انگیز تر کند. لباس، شیرینی، کیک، کارت تبریک، عروسک و هر چیز مزین به قلب های قرمز می تواند تم های مورد نظر روز ولنتاین را ایجاد کند.

چی بپوشیم: ایده انتخاب بهترین لباس برای روز ولنتاین!

پس اگر قصد دارید یک روز به یاد ماندنی و خاص را در تقویم سال خود به جا بگذارید حتما به فکر لباس مناسب برای ولنتاین باشید. با پوشیدن یک دست لباس زیبای ولنتاین به خوبی می درخشید. با این پوشش می توانید عکس های دو نفره خاصی را بگیرید که بعدها با دیدن آن عکس ها به خود ببالید.

چی بپوشیم: ایده انتخاب بهترین لباس برای روز ولنتاین!

نکات کلیدی درباره نحوه ست لباس مناسب برای ولنتاین

برای داشتن یک لباس مناسب برای ولنتاین حتما از رنگ قرمز استفاده شود. چون از گذشته های بسیار دور قرمز رنگ عشق و محبت بوده است. این رنگ، رنگ شاخص روز ولنتاین است. تم روز ولنتاین باید قرمز باشد. پوشیدن کت دامن قرمز، پیراهن قرمز، شال قرمز، کفش قرمز و … می تواند مناسب این روز باشد.

چی بپوشیم: ایده انتخاب بهترین لباس برای روز ولنتاین!

لازم به ذکر است، نیازی نیست همه چیز قرمز باشد بلکه می توانید از ترکیب قرمز با مشکی، قرمز با سفید و … نیز استفاده کنید. فقط کافی است به ست بودن و ترکیب رنگ ها دقت کنید. مثلا اگر لباس مشکی را انتخاب کردید طرح روی آن را به رنگ قرمز انتخاب کنید. ترکیب جذاب رنگهای دیگر با رنگ قرمز می تواند به ایجاد یک استایل دلخواه و مناسب کمک کند.

چی بپوشیم: ایده انتخاب بهترین لباس برای روز ولنتاین!

به چهره و اندام خود دقت داشته باشید تا بتوانید یک لباس جذاب را در این روز مهم به تن کنید. مثلا اگر پوست چندان روشنی ندارید ترکیب غالب سفید و قرمز اندک به شما توصیه نمی شود. می توانید تم قرمز با اندکی سفید را انتخاب کنید.

برای این روز خاص از یک ست دو نفره مناسب استفاده کنید و چند عکس یادگاری زیبا را به آلبوم هنری خود بیفزایید. حتما برای این روز خاص برنامه ریزی داشته باشید تا بهترین ست لباس ولنتاین را داشته باشید و استایل جذابی را بوجود بیاورید. لازم نیست حتما لباس ها مشابه هم باشند بلکه می توانید کاملا ترکیبی کار کنید. مثلا رنگ پاپیون روی کمربند خانم با رنگ دستمال جیبی آقا می تواند یک رنگ و قرمز باشد.

چی بپوشیم: ایده انتخاب بهترین لباس برای روز ولنتاین!
یا رنگ کت آقا و دامن خانم می تواند رنگ مشابهی داشته باشد. استفاده از طرح های مشابه بر روی لباس خانم و آقا نیز می تواند گزینه ی مناسبی باشد. با توجه به تنوع بسیار بالای لباس های ولنتاین در بازار جای نگرانی نیست. کافیست زمان کافی برای این کار صرف کنید و سلیقه به خرج دهید قطعا بهترین روز را خلق خواهید کرد. ست لباس مناسب برای ولنتاین بسیار متنوع بوده ولی غالب آن ها دارای طرح هایی به رنگ قرمز هستند.

چی بپوشیم: ایده انتخاب بهترین لباس برای روز ولنتاین!

مدل لباس مناسب برای ولنتاین

پوشش کت و شلوار یکی از استایل های پرطرفدار بین خانم ها و آقایان است. پس اگر تم قرمز و مشکی را برای این روز می پسندید حتما ست کت و شلوار با ترکیب قرمز و مشکی را انتخاب کنید.

استفاده از رنگهای خنثی مثل سفید، خاکستری و … نیز تواند به داشتن تم زیبای ولنتاین کمک شایانی بکند پس باید بدانید نیازی نیست همه ی لباس های خود را قرمز انتخاب کنید! یک خانم میتواند کت قرمز با پیراهن سفید و یک دامن مشکی با کمربند ست قرمز بپوشد و در مقابل آقا با کت و شلوار مشکی و پیراهن سفید یا قرمز در این روز خاص حاضر باشد. می توانید به عکس های زیر نگاه کنید و ایده بگیرید.

چی بپوشیم: ایده انتخاب بهترین لباس برای روز ولنتاین!

اگر رنگ قرمز برای شما جذابیتی ندارد می توانید از رنگ صورتی نیز بهره بگیرید! ست لباس ولنتاین با رنگ های ترکیبی صورتی و خاکستری می تواند برای شما بهترین انتخاب باشد. رنگ صورتی در کنار خاکستری روشن، ملایم و زیباست و با هر سلیقه ای می تواند مطابقت داشته باشد.

چی بپوشیم: ایده انتخاب بهترین لباس برای روز ولنتاین!

اگر از پوشیدن لباس ولنتاین با رنگ قرمز لذت می برید می توانید سر تا پا قرمز بپوشید! در این صورت شگفتی می آفرینید و به خاطره انگیزتر بودن جشن دو نفره خود کمک می کنید. پوست سفید در کنار رنگ قرمز جذابیت شما را دوچندان خواهد کرد.

می توانید از یک گرم پوش یا پلیور با طرح قلب قرمز نیز بهره بگیرید. اگر زمان زیادی برای پیدا کردن لباس ولنتاین ندارید و دوست دارید حس راحت تری داشته باشید استفاده از یک پلیور قرمز به همراه لاک قرمز و اکسسوری های قرمز نیز کفایت می کند.

پیراهن قرمز پشت باز نیز می تواند به عنوان یک لباس مناسب برای ولنتاین باشد. با پوشیدن این لباس بسیار جذاب تر خواهید شد.

چی بپوشیم: ایده انتخاب بهترین لباس برای روز ولنتاین!

پوشیدن بلوز سفید یقه اسکی تور دار به همراه دامن کوتاه قرمز، یک جفت کفش پاشنه دار قرمز و به همراه داشتن کیف دستی کوچک قرمز نیز استایل خاص و مناسبی به شما خواهد داد.

بلوز با طرح قلب نیز می تواند یک استایل مخصوص روز ولنتاین باشد، اگر چندان تمایلی به پوشیدن رنگ قرمز ندارید از دامن صورتی با کمربند مشکی کمک بگیرید اما بلوزی که تن شماست باید حتما طرح قلب را داشته باشد تا فضای رمانتیک تری ایجاد کند.

چی بپوشیم: ایده انتخاب بهترین لباس برای روز ولنتاین!

استایل چشمگیر دیگر می تواند کت چرمی و یک نیم بوت زیبا باشد چون روز ولنتاین در فصل سرد زمستان است پس یک لباس شیک و مناسب فصل می تواند استایل خوبی به شما بدهد. در زیر کت خود می توانید یک بلوز گیپوری قرمز بپوشید. با کمی آرایش قرمز و ساده می توانید بسیار جذاب تر به نظر بیایید.

استفاده از پیراهن سفید با گلهای قرمز و زیبا! این استایل نیز مناسب روز ولنتاین خواهد بود. با این پیراهن می توانید دامن چین دار قرمز بپوشید. لباس هایی با طرح های لب نیز می تواند برای این روز خاص مناسب باشند پس برای ایجاد یک روز پر خاطره حتما برای انتخاب لباس ولنتاین وقت بگذارید تا این جشن دو نفره به یاد ماندنی تر برگزار شود.چی بپوشیم: ایده انتخاب بهترین لباس برای روز ولنتاین!

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.