۲۳۴۲۲۵
۱۴۶۳
۱۴۶۳

فال روزانه ۵ فروردین: «نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی!»

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!!

فال روزانه 5 فروردین: «نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی!»

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید.

فال روزانه 5 فروردین: «نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی!»

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۵ فروردین

فال روز تولد: امروز که روز تولدتان است، کار فوق‌العاده ای انجام دهید، اکنون زمان آن فرا رسیده تا به سمت هدف تان نزدیک تر شوید. آرزوهای کوچک را رها کنید و بزرگ‌تر بیاندیشید زیرا آینده با لبخندی بر لب به انتظار شما نشسته است. حال بهترین زمان برای شروع کلاس هایی است که به آنها علاقه دارید. حتی اگر به فکر تحصیل خارج از کشور هستید، اولین قدم را بردارید. هر چه تجربه هایتان بیشتر باشد، بیشتر رشد می کنید و از زندگی بهره می برید. در ماه مهر درهای زیادی به سوی شما باز می شود، بهتر است از میان آنها بهترین را انتخاب و راه خود را آغاز کنید. این شیوه را در مورد روابط عاطفی خود نیز به کار گیرید تا روزهایتان روشن‌تر از همیشه باشد.

فال روزانه 5 فروردین: «نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی!»

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز شخصی نزد شما می آید و کاری را که درآمد خوبی نیز دارد، به شما پیشنهاد می دهد. قبل از دادن هر قول و بستن قراردادی، خوب فکر کنید و شرایط خود را به خوبی در نظر بگیرید. شاید همه چیز آنطور که به نظر می رسد، خوب و ایده آل نباشد. امروز روز خوبی برای تحقیق نیست. بهتر است چند روز دیگر هم صبر کنید سپس ایده هایتان را مورد بررسی قرار دهید. مسئله ای ذهن شما و عشق زندگی تان را درگیر کرده است، در این شرایط بهتر است به جای گفتن حرف های بی ربط، در مورد موضوعی که شریک تان به آن علاقه دارد، صحبت کنید. پیش از اینکه به دیگران اهمیت بدهید به خودتان فکر کنید و خواسته‌هایتان را بهتر بشناسید. اگر می توانید به پیاده‌روی بروید و به پادکست گوش کنید تا ذهنتان را از آشفتگی خارج کند و به آن نظم بدهد. در کارهایتان اعتدال داشته باشید، زیاده روی باعث پشیمانی‌تان می شود.

فال روزانه 5 فروردین: «نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی!»

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

اگر در مورد مسائل عاطفی دچار گیجی و ابهام شده اید، دلیل آن نه رفتار شریک زندگی تان بلکه به اعتقاداتی که خود بدان باور نداشتید. برای رهایی از این وضعیت به خودتان زمان دهید و بیشتر در مورد آن فکر کنید. شما مهارت فوق‌العاده ای در پیدا کردن مشکلات و حل کردن آنها دارید. امروز فرصت خوبی است تا این توانایی خود را به کار بگیرید. اگر چیزی در مسیر شما قرار گرفت که برایتان عجیب بود، سریع در پی حل آن باشید و تا رسیدن به حقیقت دست بر ندارید. شخصی از راه دور و یا نوزادی در راه است، هرکدام باشد برایتان پر برکت و خوش‌یمن است. شروعی خوب و خوش را تجربه خواهید کرد. خیلی چیزها در حال تغییر است، شاکر باشید و یادتان نرود که چه راه درازی برای رسیدن به امروز طی کرده اید. مدیتیشن برایتان خوب است.

فال روزانه 5 فروردین: «نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی!»

♊ فال امروز متولدین خرداد

رابطه عاطفی شما با فردی که شاید عشق قدیمی تان باشد، شدت می گیرد. ممکن است بخواهید همه چیز را به سرعت جلو ببرید اما صبور باشید زیرا عجله تنها شرایط شما را بدتر می کند. تنها در این صورت است که به نتیجه مورد علاقه خود خواهید رسید. امروز یک اتفاق چون موجی سر می رسد و موجب نگرانی شما می شود. اگر چه فکر می کنید که حرف زدن کارساز است اما بهتر است این بار سکوت کنید تا همه چیز خود به خود حل شود. به زودی از شیوه ای که در پیش گرفتید خوشحال و راضی خواهی بود. یکی از افراد خانواده تان راه موفقیت را پیش می گیرد و شما ثمره‌اش را می بینید. خیلی وقت ها یک تنه دست به کاری می زنید و تا آخر هم پایش میمانید، اگر خودتان نخواهید هیچکس نمی تواند شما را عوض کند. همین استقامت و استواری اعتماد به نفس بالایی به شما داده است.

فال روزانه 5 فروردین: «نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی!»

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز یک تماس تلفنی یا ایمیلی از دوست عزیزی که از شما دور است، دریافت می کنید که موجب خوشحالی تان می شود اما این پیغام باعث می شود که شما به فاصله ای که بین تان است، بیشتر بیاندیشید و از سر دلتنگی بخواهید به شهر او سفر کنید. این ایده خوبی است اما سعی کنید تا همه چیز صد در صد مشخص نشده، قول ندهید. چند روز دیگر هم صبر کنید تا شرایط لازم برایتان مهیا شود. رابطه عاطفی شما در حال حاضر به مرحله ای رسیده که احتیاج به یک تغییر اساسی دارد و می توانید به راحتی آن را به مرحله بعدی پیش ببرید. به زودی دوستی شما را از بیراهه‌ای به راه می آورد. برای به دست آوردن مالی تلاش می کنید و شانس با شماست. یادآوری خاطره ای شما را به حرکت وا می دارد و سراغ دوستی قدیمی را بالاخره می‌گیرید. شخصی با یک جمله مثل یک قطره اشک از چشمتان می افتد.

فال روزانه 5 فروردین: «نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی!»

♌ فال فردا متولدین مرداد

یکی از دوستان نزدیک تان به مشکل بر خورده، به همین دلیل رفتارش با شما نیز تغییر کرده است. سعی نکنید خود را مقصر بدانید، از آنچه از زبان او می شنوید هم ناراحت نشوید. سعی کنید به شیوه همیشگی رفتار کنید تا او دوباره به شرایط عادی خود باز گردد و رابطه شما نیز مانند قبل شود. امروز زمان خوبی برای گرفتن دورهمی و گشت و گذار با دوستان نیست زیرا اینطور به نظر می رسد که آنها حوصله کافی ندارند. اگر به دنبال یک رابطه منحصر بفرد می گردید، از اصرار بی جا بپرهیزید و صبر کنید تا زمانی که فرد مورد نظر شرایط لازم را پیدا کند. برای انجام درست کاری باید دقتتان را بالا ببرید تا خودتان را به خوبی ثابت و به اطرافیان قابلیت‌هایتان را نشان بدهید. خودتان را جمع کنید و به کارهایتان نظم و ترتیب بدهید. به خودتان ایمان داشته باشید، هیچکس بهتر از شما برای انجام این کار نیست.

فال روزانه 5 فروردین: «نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی!»

♍ فال امروز متولدین شهریور

شرایط آزار دهنده ای امروز سد راهتان می شود که ممکن است استرس شما را زیاد کند طوری که فرار را ترجیح دهید. در این شرایط به تغذیه خود اهمیت دهید و از مصرف موادی که عصبانیت شما را افزایش می دهد، بپرهیزید. سعی کنید کارهای ناتمام خود را به پایان برسانید سپس برای آرام شدن کمی به پیاده‌روی بروید یا برای تماشای یک فیلم بلیط سینما بخرید. شما بیش از حد در مورد یک موضوعی نگران هستید و اگر به همین وضعیت ادامه دهید دردهای فیزیکی به سراغ تان می آید بنابراین به دنبال راهی برای آرام کردن خود باشید. برای رسیدن به یک خواسته مشترک از بحث‌های حاشیه‌ای و جانبی کم کنید و حواستان به خواسته اصلی‌تان باشد. در رابطه احساسی‌تان برای کسی تب کنید که برایتان بمیرد نه اینکه خودتان را دستی دستی هلاک و کوچک کنید، دلتان قوی باشد همه چیز بر وفق مراد شما می شود.

فال روزانه 5 فروردین: «نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی!»

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز ممکن است کمی کارهایتان بهم گره بخورد. شاید فکر کنید که بهتر است تمام کارها را رها کنید اما دست نگه دارید. سعی کنید به جای این که وقت تان را در انتظار بگذرانید، خودتان را با کارهای دیگر سرگرم کنید. اما نگران نباشید زیرا در نهایت تمام کارهای شما به خوبی انجام می شود. از طریق تلفن خبر خوبی به شما می رسد که مدت هاست انتظارش را می کشید. این شادی را جشن بگیرید. در مورد یک مسئله مالی یا کاری بر سر یک دوراهی قرار گرفته اید و مدتی است که نمی‌دانید چه تصمیمی باید بگیرید، آینده‌نگر باشید و بعد تصمیم گیری کنید. این روزها نگران هستید که مبادا از پس کار مهمی که می خواهید انجام بدهید برنیایید. خرید ملک فعلا امکان‌پذیر نیست.

فال روزانه 5 فروردین: «نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی!»

♏ فال روزانه متولدین آبان

از خانواده خود ناراحت هستید و برای رهایی از این وضعیت خودتان را با کار مشغول کرده اید. به شما تبریک می گوییم زیرا بهترین راه را برگزیده اید و به خانواده خود نیز این فرصت را داده اید تا بیشتر در مورد این مسئله فکر کنند. نگران نباشید زیرا این وضعیت موقتی است. اگر همچنان به کار خود ادامه دهید، خشنودی به سراغتان می آید و حتی احتمال این که در کارتان پیشرفت کنید نیز زیاد است. اگر از دست شخصی ناراحت هستید، بهتر است احساس خود را پنهان کنید و با کسی در میان نگذارید زیرا ممکن است موجب سوتفاهم شود. افکارتان را نظم ببخشید و مغزتان را از فکرهای بیهوده و گذشته خالی کنید تا بتوانید درست پیش بروید. در مورد نیتتان انتظار نداشتید کارها اینگونه پیش برود. زندگی مثل موج دریاست، بعضی وقت ها بالا و بعضی وقت ها هم پایین هستید.

فال روزانه 5 فروردین: «نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی!»

♐ فال روزانه متولدین آذر

بهتر است از نشستن مدام پشت کامپیوتر خودداری کنید و به جای آن کمی روابط خود را با دیگران گسترش دهید. تکنولوژی می تواند شما را از خیلی چیزهای دیگر دور کند. اگر می خواهید پیغامی را به شخصی بدهید، بهترین راه این است که او را از نزدیک ملاقات کنید. امروز روز خوبی برای دوره کردن خاطرات کهنه است. در رابطه عاطفی خود به مشکل بر خوریده اید و دلیل آن هم فاصله ای است که بین شما وجود دارد. بهتر است به جای خانه نشستن به سراغ او بروید و برای حل مشکلتان گفتگو کنید تا اتفاق های خوب بیافتد. بهتر است قبل از هر کاری شرایط را راحت‌تر بپذیرید و بعد برای گذشتن از این مرحله حرکت و اقدام کنید. مراقب آدم های موزی باشید، بعضی ها در فکر سوءاستفاده هستند. موفقیت یکدفعه به دست نمی آید. امیدوار باشید.

فال روزانه 5 فروردین: «نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی!»

♑ فال روز متولدین دی

شاید خبرهای بدی در مورد مسائل مالی به گوش تان برسد اما نگران نشوید. شرایط از آنقدر ها هم که فکرش را می کنید، وحشتناک نیست. قبل از اقدام به هر کاری، شرایط را به خوبی بسنجید و به هر آنچه می خوانید هم اعتماد نکنید. امروز توانایی این را پیدا می کنید که به مشکلات از زوایه دیگری نگاه کنید که باعث ایجاد تغییرات بزرگی در زندگی تان می شود و چراغی که مدت ها خاموش بوده، به زندگی تان روشنایی می بخشد. اگر خودتان به تنهایی از پس کاری بر نمی آیید از شخصی کمک بگیرید. به هر طریقی شده سعی کنید ساخت و سازی که در ذهن دارید را شروع کنید، برایتان سود خوبی را ایجاد می کند. شرایط اولیه برای گفتن حرفی فراهم می شود، همسر و یا همراه وفاداری دارید.

فال روزانه 5 فروردین: «نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی!»

♒ فال متولدین بهمن

اگر مجرد هستید به طور تصادفی یکی از دوستان تان را ملاقات می کنید. حرف زدن با او تاثیر زیادی بر شما خواهد گذاشت بنابراین خود را کاملا آماده کنید. بهتر است قبل از آشکار کردن علاقه تان به او، کمی صبر کنید تا اطمینان بیشتری حاصل کنید. اگر هم متاهل هستید، به همان نسبت که به عشق زندگی تان احساس نزدیکی می کنید، به همان نسبت نیز خود را از او دور می‌دانید و این دوراهی شما را آزرده کرده است. برطرف شدن این مشکل کاملا بستگی به خودتان دارد. تا شما موضع اصلی خود را مشخص کنید، همه چیز معلق خواهد بود. حکم یا سندی که منتظرش هستید کمی دیگر طول میکشد تا بالاخره به دستتان برسد. نگرانی تان پایان می پذیرید. برای مسئله ای بیش از اندازه حرص و جوش می خورید و خودتان و اطرافیانتان را کلافه و عصبی می کنید. از کاه کوه نسازید هیچکس نمی‌تواند زمان را به عقب برگرداند.

فال روزانه 5 فروردین: «نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی!»

♓ فال روزانه متولدین اسفند

به نظر می رسد که دیگر نمی توانید در مقابل علاقه خود به استقلال کاری مقاومت کنید. شما ایده های زیادی برای تغییر شغلتان در ذهن دارید که بیشتر از آنچه فکرش را بکنید کارسازند اما کمی دست نگه دارید زیرا امروز روز تصمیم گیری نیست. سپس ایده هایتان را دوباره و با دقت بررسی کنید. حتما با خودتان فکر می کنید که چرا راطه عاطفی شما به بن بست خورده است؟ فکر می کنید که در برزخ به سر می برید. شاید دلیل آن گذشته ای تلخ باشد که هنوز گریبان تان را گرفته است. اگر این رابطه برایتان ارزش دارد، زاویه دید خود را تغییر دهید. حواستان باشد که این لحظه و آینده تان را خراب نکنید. انجام کار مهمی به شما سپرده می شود، حواستان را جمع کنید و با آن سرسری برخورد نکنید. به شخصی علاقه دارید اما این روزها همش احساس می کنید به جای نزدیک تر شدن به او در حال دورتر شدن هستید.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

برای ارسال نظر کلیک کنید

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.