۲۳۴۲۹۷
۳۴۷۴
۳۴۷۴

فال روزانه ۱۴ فروردین و شروع رابطه عاشقانه برای فروردین ماهی‌ها!

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!!

فال روزانه 14 فروردین و شروع رابطه عاشقانه برای فروردین ماهی‌ها!

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید.

فال روزانه 14 فروردین و شروع رابطه عاشقانه برای فروردین ماهی‌ها!

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۱۴ فروردین

فال روز تولد: شما امسال با اراده ای بیش از همیشه به دنبال دست یابی به اهدافتان و حتی بیش از آن هستید. اهداف سطحی دیگر شما را راضی نمی کنند و به دنبال چیزهای بزرگ تری هستید و به احتمال زیاد هدف هایی که با خود واقعی شما هماهنگ نیستند را امسال شناسایی کرده و از لیست اهداف خود خط خواهید زد. شما مصمم تر از همیشه هستید و تمرکزی که دارید به شما کمک خواهد کرد در انجام هر کاری که بخواهید موفق باشید. قدرت جسمنی شما امسال خیلی بیش از قبل است و همین می تواند فرصت خوبی باشد برای این که تغییراتی در سبک زندگی خود ایجاد کرده و ورزش را آن هم به طور حرفه ای وارد زندگی خود کنید. امسال فرصت خیلی خوبی برای شروع ریک رابطه عاطفی عاشقانه خواهد بود، زیرا شما برای اطرافیانتان از جذابیتی بیش از قبل برخوردار شده اید و خیلی راحت تر از همیشه می توانید دل شخصی که خودتان می خواهید را به دست بیاورید.

فال روزانه 14 فروردین و شروع رابطه عاشقانه برای فروردین ماهی‌ها!

♈ فال روزانه متولدین فروردین

منافع مادی از راه هایی که اصلا فکرش را هم نمی کرده اید به سراغتان خواهند آمد. این درآمدهای غیر منتظره ممکن است به دنبال سرمایه گذاری هایی که در گذشته کرده اید، فوت یکی از خویشاوندان دور که انتظار دریافت ارث از او را نداشته اید و یا یک راه عجیب دیگر باشد. شما این اواخر خواب های خوبی دیده اید که مدام هم تکرار شده اند، فکر کردن به این رویاها میتواند سطح خودآگاهی شما را بالاتر ببرد و باعث شود شناخت بیشتری نسبت به خودتان پیدا کنید. برای انجام یک کار زمانی مشخص تعیین کرده بودید. شرایطی پیش آمده که محاسباتتان را بهم خواهد ریخت. با خودتان مهربان‌تر باشید و برای هر چیزی دائم خودتان را سرزنش نکنید، همه اشتباه می کنند. یک کار نیمه تمام را با همکاری و همیاری دیگران به پایان می برید.

فال روزانه 14 فروردین و شروع رابطه عاشقانه برای فروردین ماهی‌ها!

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

یکی از دوستانتان با ایده شروع یک شراکت به سراغتان خواهد آمد و حتی شاید طرح اولیه یک قرارداد موقت را از قبل آماده کرده باشد. قطعا این پیشنهاد ارزش این که به آن فکر کنید را دارد، اما باید قبل از پذیرفتن هر چیزی همه جوانب را در نظر بگیرید. در هر صورت موفقیت و خوش شانسی به سراغ شما آمده اند، خواه از طریق این شراکت باشد، خواه از هر کار دیگری که خودتان تصمیم به انجام آن می گیرید. خوشبختانه از سر گرفتن کارهایتان در سال جدید و پس از پایان تعطیلات برایتان با موفقیت همراه شده و این نشانه خیلی خوبی است. به جواب یک سوال مهم می‌رسید که به شما در تصمیم گیری کمک بزرگی می‌کند. برای حل یک اختلاف احساسی و عاطفی بهترین راه حرف زدن است. به همه احترام بگذارید و به حرف و گله‌هایشان گوش کنید. در مورد یک پیشنهاد فعلا دست نگه دارید و سری که درد نمی کند دستمال نبندید.

فال روزانه 14 فروردین و شروع رابطه عاشقانه برای فروردین ماهی‌ها!

♊ فال امروز متولدین خرداد

شما پس از یک تعطیلات طولانی مدت شما چنان قوی، آماده و از لحاظ جسمانی سالم هستید که می توانید کوه ها را هم جابجا کنید. اکنون همچنین زمانی فوق‌العاده برای برداشتن قدم بعدی در رابطه عاطفیتان می تواند باشد. شاید فاصله ای که به خاطر تعطیلات بین شما و شخصی که دوست دارید به وجود آمده بود این موضوع را به شما ثابت کرده باشد که بدون او نمی توانید زندگی کنید و یا شاید هم کاملا برعکس، فهمیده باشید بدون او خوشحال تر هستید! سخنی را می خواهید در جمع بازگو کنید، سعی کنید حساب شده و سنجیده حرف بزنید که آنچه شما بر زبان می‌آورید نشانه‌ای از باطن و شخصیت شماست. برای خاطر شخصی کاری انجام خواهید داد که گرچه انجامش برایتان سخت است اما دلتان را راضی و شاد می‌کند.

فال روزانه 14 فروردین و شروع رابطه عاشقانه برای فروردین ماهی‌ها!

♋ فال روزانه متولدین تیر

اگر این اواخر به فکر بازگشت به درس و دانشگاه و گرفتن یک مدرک تحصیلی بالاتر بوده اید اکنون بهترین زمان برای آغاز این روند است. موفقیت و خوش شانسی به خواست خودتان و از طریق افزایش مهارت هایتان به سراغتان آمده اند و اگر اقدام های لازم را انجام دهید قطعا موفق خواهید بود. سفری کاری که مدت ها پیش قرار بوده انجام دهید بالاخره دارد فراهم می شود و موفقیت های بسیاری را نیز برای شما و تیمی که با آن کار می کنید به همراه خواهد داشت. برای رسیدن به جواب هایی که دنبالشان هستید باید پیگیر باشید و ممارست بیشتری به خرج بدهید. شخصی دروغ بزرگی به شما می گوید. حرفهایش را بدون سند باور نکنید. حواستان را جمع کنید شرایط و تمام موقعیت‌ها را زیر نظر داشته باشید و در فرصت مناسب اقدام کنید.

فال روزانه 14 فروردین و شروع رابطه عاشقانه برای فروردین ماهی‌ها!

♌ فال فردا متولدین مرداد

اگر در فکر خرید یک خانه جدید بوده اید اکنون زمانی فوق‌العاده برای این کار است، حداقل می توانید دست به کار جستجو شوید. نگان کمبود منابع مالی نیز نباشید، فعلا ستاره شانستان با شما همراه است و بالاخره از یک راهی پول لازم برای این کار را در عین ناباوری فراهم خواهید کرد. هر گونه سرمایه گذاری که اکنون انجام دهید برای شما موفقیت آمیز خواهد بود، به ویژه سرمایه گذاری هایی که در زمینه املاک و مستغلات انجام شوند. بزودی کار مهمی را به سرانجام می‌رسانید. علی رغم تمام فشارها، شما این روزها انرژی و امید بالایی دارید. در خانواده حواستان به کوچکترها باشد مبادا کاری بکنید و یا حرفی بزنید که نگرانشان کنید. به زودی حاجت خود را دریافت می‌کنید.

فال روزانه 14 فروردین و شروع رابطه عاشقانه برای فروردین ماهی‌ها!

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز کمی به هم ریخته اید و خسته و کسل هستید و این وضعیت هیچ دلیل پیچیده ای ندارد که بخواهد مایه نگرانیتان باشد. تنها دلیل این خستگی و بی حوصلگی امروز زمان بیش از اندازه ای است که دیروز صرف پیک نیک و گردش کرده اید. با این حال برخی تماس های تلفنی که در میانه های امروز دریافت خواهید کرد و به احتمال زیاد شامل خبرهای خوبی از دوستان و یا همکارانتان هستند، شما را کمی سرحال خواهند آورد. تغییرات در وضعیت اقتصادی شما حتمی هستند، در چند ماه آینده همه چیز برای شما فوق‌العاده خواهد بود، خوشحال باشید! مدتی است از روزگار شکایت دارید، باید سعی کنید به تلاش و فعالیت های خود ادامه دهید و برای گشایش و رونق کوشش مضاعفی داشته باشید. امیدوار باشید فکری که در ذهن خود دارید و برای عملی کردن آن باید با نزدیکانتان به مشورت بنشینید فعلا در اولویت نیست.

فال روزانه 14 فروردین و شروع رابطه عاشقانه برای فروردین ماهی‌ها!

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

سخت کوشی ها و زحمات شما بالاخره دارند نتیجه می دهند. یک تماس تلفنی دریافت خواهید کرد که خبرهای خوبی را برای شما به همراه خواهد داشت. شما به دنبال این تماس مثبت اندیشی، شور و هیجان و امیدواری تازه ای را تجربه خواهید کرد. پس از این تعطیلات طولانی مدت دلتان برای کارتان تنگ شده و بازگشتن به کار برایتان بیش از آن که دشوار باشد خوشحال‌کننده خواهد بود و با امیدواری به آینده کاری بهتری به روند عادی کاریتان باز خواهید گشت. کاری که قبلا به نظرتان محال می آمد انجامش خواهید داد. به خودتان هرگز شک نکنید. به زودی از اندوهی که داشته اید رهایی می یابید و دوران تنهایی تان به پایان می رسد. خودتان را بیهوده خسته نکنید. انرژی تان را جای دیگری صرف کنید. خوددار باشید.

فال روزانه 14 فروردین و شروع رابطه عاشقانه برای فروردین ماهی‌ها!

♏ فال روزانه متولدین آبان

شما فردی سخت کوش هستید و شم تجاریتان هم خیلی خوب کار می کند و رفتاری بسیار عمل گرایانه دارید. با این حال و با وجود موفقیت هایی که این اواخر کسب کرده اید، به فکر راهی جدید و خلاقانه برای کسب درآمد بیشتر هستید. این کار به احتمال زیاد در رابطه با فرصت های مختلفی که برای کسب درآمد از طریق اینترنت وجود دارند خواهد بود. مکالمات شما در حال حاضر چه در رابطه با مسائل شخصی و چه در مورد مسائل تجاری و حرفه ای باشند با موفقیت همراه خواهند بود. این روزها شما سر نترسی دارید و پشتتان گرمتر است. در مورد یک مسئله کاری یا مالی حواستان باشد همه تخم مرغ ها هایتان را در یک شانه نچینید. عزیزی که برای سلامتی اش نگران هستید رخت عافیت به تن می کند و سلامتی اش را به دست می آورد. صبور باشید.

فال روزانه 14 فروردین و شروع رابطه عاشقانه برای فروردین ماهی‌ها!

♐ فال روزانه متولدین آذر

در حال حاضر شما در سرمایه گذاری هایی که می کنید بسیار موفق خواهید بود، به ویژه اگر پولتان را صرف سرمایه گذاری در املاک و مستغلات کنید. اگر فرصت سرمایه گذاری در این زمینه برایتان فراهم شد زیاد خودتان را درگیر حساب و کتاب های منطقی نکنید و آنچه حس ششمتان به شما می گوید را باور کنید. همیشه به شما گفته شده است که نباید رویاهایتان را نادیده بگیرید و شما هم چنین قصدی ندارید، اما در عین حال باید در نظر داشته باشید که در این راه رفتاری غیر منطقی از خود نشان ندهید تا زمینه نا امیدی خود را ایجاد نکنید. در یک بحث دوستانه با اعصابتان مسلط باشید و با دوستانتان درگیر نشوید. رفتن به جایی ناشناخته برایتان دردسر ساز می‌شود. حواستان باشد خودتان را نبازید و جلوی مسئله را قبل از بزرگتر شدن بگیرید. در مقابل حرف زور خواهید ایستاد. حقتان را بگیرید.

فال روزانه 14 فروردین و شروع رابطه عاشقانه برای فروردین ماهی‌ها!

♑ فال روز متولدین دی

امروز دوستی قدیمی که مدت ها در انتظار او بوده اید بالاخره با شما تماس خواهد گرفت. همچنین اخباری در رابطه با هدفی که برای رسیدن به آن تلاش می کرده اید به شما خواهند رسید و شما را از این که تلاش هایتان بالاخره نتیجه داده اند باخبر خواهد کرد. شما نسبت به آینده خود نگرش مثبتی دارید و جاه طلبی هایتان که تا کنون هم خیلی خوب به شما انگیزه داده اند از این پس نیز خیلی به کارتان خواهند آمد. همکاری تازه به محل کارتان یا عضوی جدید به خانواده تان اضافه می شود که افق تازه ای را در زندگی آینده تان پدیدار خواهد کرد. به زودی به فکر جابجایی خواهید افتاد. تغییر برای روحیه تان بسیار خوب است. انجام یک تصمیم خانوادگی را به خاطر شرایط پیش آمده به تعویق خواهید انداخت.

فال روزانه 14 فروردین و شروع رابطه عاشقانه برای فروردین ماهی‌ها!

♒ فال متولدین بهمن

آینده نزدیک برای شما فوق‌العاده خواهد بود و نشانه های خوش یمنی را از همین حالا می توانید مشاهده کنید که حاکی از این هستند که خوش اقبالی و موفقیت در زمینه های مالی و حرفه ای در انتظارتان هستند. تمام زحماتی که پیش از پایان سال گذشته کشیده بودید حالا دارند به ثمر می نشینند. پیشرفت، افزایش درآمد و خوشبختی در ماه های آینده به سراغتان خواهند آمد. دیدن این که تلاش هایتان بی نتیجه نبوده اند به شما انگیزه خواهد داد که به سوی اهدافی بزرگ‌تر و چالش برانگیزتر قدم بردارید و این موفقیت را ادامه دهید. در یک کار حساس و دقیق شرکت می کنید، این کار برای شما بسیار اهمیت دارد و اندکی بی دقتی ممکن است کل پروژه را خراب کند. نگران نباشید شما به خوبی از عهده آن برخواهید آمد و مورد تحسین دیگران قرار می‌گیرید. سفری پیش رو دارید و تجربیات خوبی را کسب می کنید.

فال روزانه 14 فروردین و شروع رابطه عاشقانه برای فروردین ماهی‌ها!

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز شاید برای یک سفر کاری برنامه ریزی کنید که یکی از دوستان و یا همکارانتان که از خودتان کوچک‌تر است نیز در این سفر با شما همراه خواهد بود. به احتمال خیلی زیاد این سفر به هر قصد و برای رسیدن به هر هدفی که باشد رسیدن به خواسته هایتان برای شما میسر خواهد شد. تمام نشانه های موجود حاکی از این هستند که موفقیت و خوش شانسی در انتظار شما هستند. حتی می توانید بعد از این سفر کاری خودتان را برای یک ترفیع رتبه و یا افزایش درآمد آماده کنید. با یک مسئله مهم ساده برخورد نکنید، خیلی‌ها چشم‌شان به دهان شماست. حواستان باشد که حرف حق را بزنید. هدف بزرگی را در نظر دارید اما برای رسیدن به آن حتما باید مشکلات و دشواری های پیش رو را تحمل کنید و در مقابل آن تسلیم نشوید.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.