۲۲۸۶۱۱
۶۶۸۸
۶۶۸۸
پ

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران، همه چیز درباره هزینه این جراحی

عمل زاویه سازی صورت، نوعی جراحی زیبایی است که برای تغییر عناصر ساختاری صورت انجام می‌شود. با زاویه سازی صورت می‌توانید خط فک خود را پهن‌تر یا استخوان‌های گونه‌ی خود را برجسته‌تر کنید. اما قبل از هر چیزی باید با بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران آشنا شوید.

بسیاری از افراد ممکن است از فرم صورت خود راضی نباشند. مثلاً ممکن است دوست داشته باشند که فرم صورت‌شان لوزی شکل باشد، نه گرد. یا این‌که ترجیح بدهند گونه‌هایشان برجستگی بیشتری داشته باشد. در هر صورت، این افراد می‌توانند با انجام عمل زاویه سازی صورت، خواسته‌های خود را عملی کنند. در ادامه شما را با همه چیز درباره زاویه سازی صورت و بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران آشنا می‌کنیم.

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران، همه چیز درباره هزینه این جراحی

در این مقاله می‌خوانید:

زاویه سازی صورت نوعی عمل زیبایی است که به شما کمک می‌کند تا ساختار صورت خود را آن‌طور که می‌خواهید تغییر دهید.
 • زاویه سازی صورت چیست و چگونه انجام می‌شود؟
 • نتایج زاویه سازی صورت چقدر ماندگار است؟
 • بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران
 • هزینه عمل زاویه دار کردن صورت

زاویه سازی صورت چیست و چگونه انجام می‌شود؟

زاویه سازی صورت به تمامی اقداماتی گفته می‌شود که برای درمان ناهنجاری‌های موجود در صورت و فک انجام می‌گیرد. این موضوع باعث می‌شود که چهره فرد، تمامی نواقصش را کنار بگذارد و زیباتر و جذاب‌تر به نظر برسد. در این روش، متدهای متفاوتی برای انجام زاویه سازی صورت می‌گیرد که در نهایت منجر به برطرف شدن نواقص، برجسته سازی گونه ها، لاغری صورت و همین طور زیبایی چانه خواهد شد.

این روش حتی به ظریف‌تر شدن چهره و بینی بیمار نیز کمک می‌کند و همین موضوع هم در بزرگ‌تر به نظر رسیدن چشم‌ها موثر واقع می‌شود. بسیاری از نواقصی که در چهره و فک افراد وجود دارند، مادرزادی و بسیاری دیگر نیز ناشی از حوادثی همچون تصادف هستند، با این حال، زاویه سازی صورت به بهبود و درمان تمامی این نواقص می‌پردازد و تمامی ناهماهنگی‌های موجود در اجزای صورت را بهبود می‌دهد.

جراحی‌های زاویه سازی صورت

همان‌طور که گفته شد، زاویه سازی صورت با متدهای متفاوتی انجام می‌شود که هر کدام از آن‌ها در بهبود و افزایش زیبایی صورت، تاثیر به سزایی دارند. در ادامه، انواع جراحی‌های زاویه سازی صورت را برایتان معرفی و تحلیل می‌کنیم.

عمل چانه

در عمل چانه، ابتدا برشی در داخل لب پایینی یا شاید پوست زیر چانه ایجاد می‌شود. سپس جراح، قسمتی از بافت روی استخوان چانه را برمی‌دارد تا جا برای قرار دادن ایمپلنت باز شود. (معمولاً عرض آن حدود 2 اینچ است.)
سپس ایمپلنت در جای خود بخیه زده شده و محل برش دوخته می‌شود. کل این فرآیند معمولاً 30 دقیقه تا 1 ساعت طول می‌کشد.

عمل گونه

در عمل گونه، ابتدا برشی در داخل لب فوقانی شما ایجاد می‌شود. البته اگر به طور همزمان لیفت صورت یا پیشانی هم انجام دهید، جراح معمولاً از برش خارجی ایجاد شده برای این روش‌ها استفاده می‌کند.
بعد از برش، ایمپلنت بین بافت گونه و استخوان گونه قرار گرفته و در جای خود بخیه می‌شود. کل این فرآیند معمولاً ۱ ساعت طول می‌کشد.

عمل فک

در عمل فک، ابتدا برشی در داخل دهان شما، در امتداد خط فک پایین ایجاد می‌شود. سپس ایمپلنت به طور مستقیم روی استخوان فک شما، زیر بافت قرار می‌گیرد.
این روش معمولاً 1 تا 2 ساعت طول می‌کشد و از آن جایی که ایمپلنت‌های فک معمولاً از طریق دهان وارد می‌شوند، دهان و لثه‌های شما باید سالم باشند. بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران، همه چیز درباره هزینه این جراحی

استفاده از ایمپلنت در زاویه سازی صورت

به طور کلی باید گفت که استفاده از ایمپلنت‌ها ، تنها روش زاویه سازی صورت نیست. در واقع زاویه سازی صورت با روش‌های مختلف دیگری نیز انجام می‌شوند که شامل این موارد می‌شوند:

 • زاویه سازی صورت با ژل : در این روش، با تزریق ژل به نواحی خاصی از صورت مثلاً فک، ساختار و شکل کلی آن تغییر می‌کند.
 • زاویه سازی صورت با چربی : در این روش برای زاویه دار کردن صورت به جای ژل، از چربی استفاده می‌کنند و این چربی می‌تواند از شکم و پهلوهای خود فرد استخراج شود.
 • زاویه سازی صورت با نخ : در این روش با نخ‌های مخصوصی که حساسیت‌زا نیستند، عمل زاویه دار کردن صورت را انجام می‌دهند.

نتایج زاویه سازی صورت چقدر ماندگار است؟

ماندگاری نتایج زاویه سازی صورت با جراحی، تقریباً مادام العمر یا همیشگی است.

ماندگاری نتایج زاویه سازی صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل، میزان تجربه و مهارت پزشک است. در نتیجه بهتر است که به یک دکتر خوب برای زاویه سازی صورت مراجعه کنید.
علاوه بر این، بخشی از دوام نتایج به این بستگی دارد که چه روشی را برای زاویه دار کردن صورت انتخاب کرده باشید.
به طور کلی، ماندگاری نتایج زاویه سازی صورت با روش‌های غیرجراحی ، چند ماهه تا ۱ ساله است. اما ماندگاری نتایج زاویه سازی صورت با جراحی ، تقریباً مادام العمر یا همیشگی است.

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران، همه چیز درباره هزینه این جراحی

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران

زاویه سازی فک با همه نتیجه خوبی که می‌تواند به دنبال داشته باشد، حساسیت‌های خودش را هم دارد. به همین دلیل هم لازم است که برای انجام این جراحی، به پزشک متخصصی مراجعه کنید که از مهارت کاری و همین‌طور تخصصی او مطمئن باشید.

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران، همه چیز درباره هزینه این جراحی

هزینه عمل زاویه دار کردن صورت

هزینه عمل زاویه سازی صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از مهم‌ترین علت‌ها، روشی است که شما برای زاویه دار کردن صورت انتخاب می‌کنید.

فرم صورت و توقعاتی که هر فرد از عمل زاویه سازی صورت دارد، با دیگری متفاوت است و بر هزینه‌های عمل تاثیر می‌گذارد.
 • قیمت زاویه سازی صورت با ژل : این روش را می‌توان جزء کم هزینه‌ترین روش‌های زاویه سازی صورت دانست. به همین دلیل نیز اگر با بودجه کمی به دنبال آن هستید که چهره‌تان را اصلاح کنید می‌توانید به سراغ این روش بروید.
 • قیمت زاویه سازی صورت با چربی : این روش، نسبت به ژل، ماندگاری و کیفیت بیشتری دارد و به همین نسبت هم هزینه آن به مراتب بالاتر خواهد بود.

سایر روش‌های زاویه سازی صورت ممکن است تعرفه‌های متفاوتی داشته باشند. از طرفی فرم صورت و توقعاتی که هر فرد از عمل زاویه سازی صورت دارد، با دیگری متفاوت است و بر هزینه‌های عمل تاثیر می‌گذارد.
به علاوه، این عمل متاسفانه تحت پوشش بیمه‌های درمانی قرار نمی‌گیرد. چون نوعی جراحی زیبایی محسوب می‌شود و هیچ‌گونه اهداف درمانی به دنبال ندارد.

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران، همه چیز درباره هزینه این جراحی

بیشتر بخوانید: هزینه پیکرتراشی در سال ۱۴۰۰

جمع‌بندی

عمل زاویه سازی صورت، نوعی جراحی زیبایی است که برای تغییر عناصر ساختاری صورت انجام می‌شود.
در این روش جراحی، چانه، گونه و فک با توجه به تشخیص پزشک، مورد جراحی قرار می‌گیرند که می‌تواند با تزریق ژل، تزریق چربی، یا از طریق زاویه سازی با نخ انجام شود. نتیجه روش‌های غیر جراحی از چند ماه تا یک سال باقی می‌ماند.
برای اطمینان از نتیجه‌ی این جراحی لازم است که به بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران مراجعه کرده و توقعات خود را قبل از عمل، به‌خوبی برای او شرح دهید.

کلینیک زیبایی دکتر محمد شفیعی

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران، همه چیز درباره هزینه این جراحی

dr.shafiey

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران، همه چیز درباره هزینه این جراحی

۲۲۳۴۲۵۰۰
۲۲۳۴۱۵۰۰

۰۹۹۱۰۵۵۰۹۶۲

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران، همه چیز درباره هزینه این جراحی

آدرس: سعادت آباد ابتدای چهار راه سرو (ضلع غربی) پلاک ۹ (عمارت سرو) واحد ۳

پ
منبع: psa

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  هم اکنون دیگران می خوانند