۲۲۸۶۲۹
۲۲۹۶
۲۲۹۶

آموزش مدیتیشن با اپ بهترین اپ مدیتیشن

اپلیکیشن خوب برای مدیتیشن سراغ دارید؟ مدیتشن سبب آرامش در ذهن و درون وجود انسان می‌شود. هماهنگی درونی و از بین بردن استرس‌ها، از مزایای این تمرینات کهن است. در ادامه اپلیکیشن‌های جدید برای این تمرینات را معرفی می‌کنیم.

آموزش مدیتیشن با اپ بهترین اپ مدیتیشن

می‌دانید بهترین اپ مدیتیشن به چه دردی می‌خورد؟ مدیتیشن مزایای وسیع و فراوانی را در درازد مدت، وارد زندگی ما می‌کند: سطح استرس‌مان را کاهش می‌دهد؛ کمک می‌کند با منشا دردهای خود آشنا شویم؛ ارتباط بهتری با دیگران برقرار کنیم؛ تمرکز خود را بهبود بخشیم؛ با خود مهربان‌تر باشیم و کلی مزایای دیگر. پس بیایید با هم این راهنما را درباره مدیتیشن بخوانیم:

 • مدیتیشن چیست؟
 • چرا مدیتیشن را بیاموزیم؟
 • چگونه مدیتیشن کنیم؟
 • اپ مدیتیشن خوب چی در بازاره؟

آموزش مدیتیشن با اپ بهترین اپ مدیتیشن

مطلب پیشنهادی: مدیتیشن برای آرامش، چگونه مدیتیشن کنیم؟

مدیتیشن چیست؟

در بهترین اپ مدیتیشن که در گوشی‌تان نصب می‌کنید؛ یاد می‌گیرید چگونه، ذهنی آرام داشته باشید. به تنفس خود آگاه باشید؛آن را کنترل کنید؛ به دم و بازدم توجه بیشتری داشته باشید.
به این ترتیب تسلط بیشتری بر عضلات خواهید داشت و همچنین، ذهن آگاهی‌مان تقویت شود. وقتی به تنفس خود توجه می‌کنیم، یاد می‌گیریم که چگونه به لحظه حال بازگردیم و در آن بمانیم - به طور عمدی و بدون قضاوت در همین حالا و لحظه اکنون بمانیم.

آموزش مدیتیشن با اپ بهترین اپ مدیتیشن

صبر در تمرین با بهترین اپ مدیتیشن

شاید فکر کنید که اپ مدیتیشن را در گوشی خود می‌ریزید؛ کمی ساکت و بی‌تحرک جایی می‌نشینید و تنفس می‌کنید؛ به این ترتیب ذهن آگاهی‌تان افزایش می‌یابد. با این حال در ترمینات مدیتیشن صبر بسیار مهم است. شاید در ابتدای امر، نتیجه‌ای از تمرینات‌تان نبینید اما باید صبر داشته باشید و ادامه دهید.

آموزش مدیتیشن با اپ بهترین اپ مدیتیشن

مطلب پیشنهادی: افزایش میل زناشویی، تاثیر معجزه آسای مدیتیشن

اپ برای مدیتیشن به چه درد می‌خورد؟

اگرچه مدیتیشن یک درمان همه جانبه نیست، مطمئناً می تواند فضای لازم را در زندگی شما فراهم کند. گاهی اوقات ، این تنها چیزی است که ما برای انتخاب بهتر برای خود، خانواده و جوامع نیاز داریم.
و مهمترین ابزارهایی که می توانید با خود در تمرین مدیتیشن همراه داشته باشید ، کمی صبر ، کمی مهربانی برای خودتان و مکانی راحت برای نشستن است.
وقتی مدیتیشن می کنیم، مزایای وسیع و طولانی مدت را به زندگی خود وارد می کنیم. با بهترین اپ مدیتیشن شما نیازی به وسایل اضافی یا عضویت گران قیمت ندارید.

آموزش مدیتیشن با اپ بهترین اپ مدیتیشن

مزایای استفاده از بهترین اپ‌های مدیتیشن

 • درک دردهای بدنی
 • کاهش استرس
 • آرامش کلی
 • بهبود تمرکز
 • کاهش دغدغه ذهنی

آموزش مدیتیشن با اپ بهترین اپ مدیتیشن

چگونه با اپ مدیتیشن کنیم؟

مدیتیشن تمریناتی است که همه می توانند انجام دهند، در اینجا چگونگی آن را یاد می‌دهیم. مدیتیشن ساده تر و سخت تر از آن چیزی است که اکثر مردم فکر می کنند. این مراحل را بخوانید، مطمئن شوید جایی هستید که می توانید در این روند آرامش‌بخش باشید، یک تایمر تنظیم کنید و شروع کنید:

 • بنشینید: مکانی را برای نشستن پیدا کنید که برای شما آرام و ساکت باشد.
 • محدودیت زمانی تعیین کنید: اگر به تازگی شروع کرده اید ، می تواند به انتخاب زمان کوتاهی مانند پنج یا 10 دقیقه کمک کند.
 • به بدن خود توجه کنید: می توانید روی صندلی بنشینید و پاهایتان را روی زمین بگذارید، می توانید پاهای ضربدری را بنشینید ، زانو بزنید-همه خوب هستند. فقط مطمئن شوید که ثابت هستید و در موقعیتی هستید که می توانید مدتی در آن بمانید. بیشتر بخوانید: یوگا در دوران بارداری، فواید

آموزش مدیتیشن با اپ بهترین اپ مدیتیشن

 • نفس خود را احساس کنید: حین نفس کشیدن و بیرون رفتن آن را دنبال کنید.
 • به حواس‌پرتی توچه کنید: درحین تمرین با اپ مدیتیشن توجه شما نفس را آزاد کرده و به جاهای دیگر پرت می شود. وقتی متوجه می شوید که ذهن شما سرگردان شده است - در چند ثانیه، یک دقیقه، پنج دقیقه - فقط توجه خود را به نفس منعطف کنید.
 • با ذهن سرگردان خود مهربان باشید: خودتان را قضاوت نکنید یا بر محتوای افکاری که در آن گم شده اید وسواس نداشته باشید. فقط به زمان حال برگردید.
 • با مهربانی به خود توجه کنید: وقتی آماده شدید ، نگاه خود را به آرامی بلند کنید (اگر چشمان شما بسته است ، آنها را باز کنید). لحظه ای وقت بگذارید و به هر صدایی در محیط توجه کنید. توجه کنید که بدن شما در حال حاضر چه احساسی دارد. به افکار و احساسات خود توجه کنید.

آموزش مدیتیشن با اپ بهترین اپ مدیتیشن

چقدر باید از اپ مدیتیشن استفاده کنیم؟

مدیتیشن پیچیده تر از آنچه در بالا توضیح دادیم نیست. به همین سادگی… اما کمی چالش برانگیز است. همچنین تمرینی قدرتمند است و ارزش آن را دارد. نکته اصلی این است که متعهد شوید هر روز بنشینید، حتی اگر به مدت پنج دقیقه باشد.
مهمترین لحظه در تمرین مدیتیشن شما این است که برای انجام آن بنشینید. زیرا همان موقع با خود می‌گویید که به تغییر اعتقاد دارید، به مراقبت از خود اعتقاد دارید و آن را واقعی می‌پندارید. شما نه تنها به طور انتزاعی ارزش خاصی مانند ذهن آگاهی یا شفقت دارید، بلکه واقعاً آن را به تحقق می‌بخشید.

آموزش مدیتیشن با اپ بهترین اپ مدیتیشن

نکات و تکنیک‌های مدیتیشن با اپ

ما تا کنون مدیتیشن اولیه تنفس را مرور کرده ایم، اما تکنیک های دیگری برای آگاهی وجود دارد که از نقاط کانونی متفاوتی به جز نفس برای جلب توجه ما استفاده می کند - اشیاء خارجی مانند صدا در اتاق یا چیزهای وسیع تر، مانند توجه به چیزهای خودجوش که در طول یک سرگردانی بی هدف به آگاهی خود برسید.
اما همه این شیوه ها یک ویژگی مشترک دارند: ما متوجه می شویم که ذهن ما در بسیاری از مواقع ما را اداره می کند. ما معمولاً فکر می کنیم و سپس عمل می کنیم. اما در اینجا چند استراتژی مفید برای تغییر این روند وجود دارد:

آموزش مدیتیشن با اپ بهترین اپ مدیتیشن

چگونه ذهن آگاهی را به یک عادت تبدیل کنیم

تخمین زده می شود که 95 درصد رفتار ما به طور خودکار انجام می شود. این به این دلیل است که شبکه های عصبی زیربنای همه عادات ما هستند و میلیون ها ورودی حسی ما را در ثانیه به میانبرهای قابل کنترل کاهش می دهند تا بتوانیم در این دنیای دیوانه فعالیت کنیم.
این سیگنال های پیش فرض مغزی آنقدر کارآمد هستند که اغلب باعث می شوند قبل از اینکه به خاطر بیاوریم که قصد انجام چه کاری را داریم ، به رفتارهای قدیمی بازگردیم. ذهن آگاهی دقیقاً نقطه مقابل این فرایندهای پیش فرض است.
این کنترل اجرایی است نه خودکار ، و اقدامات عمدی ، قدرت اراده و تصمیم گیری را امکان پذیر می کند. اما این نیاز به تمرین دارد. هرچه بیشتر مغز عمدی را فعال کنیم، قوی تر می شود.
هر بار که ما کاری عمدی و جدید انجام می دهیم ، پلاستیسیته عصبی را تحریک می کنیم و ماده خاکستری خود را فعال می کنیم، که پر از نورون های تازه جوانه زده است که هنوز برای مغز "خودکار" آماده نشده اند.

آموزش مدیتیشن با اپ بهترین اپ مدیتیشن

چطور یادمان بماند از اپ مدیتیشن استفاده کنیم؟

 • اما مشکل اینجاست در حالی که مغز عمدی ما می داند چه چیزی برای ما بهتر است ، مغز خودکار ما را مجبور می کند راه خود را در زندگی کوتاه کنیم. بنابراین چگونه می توانیم خود را وادار به توجه کنیم وقتی که به آن بیشتر نیاز داریم؟
  اینجاست که مفهوم "طراحی رفتار" مطرح می شود. این راهی برای قرار دادن مغز عمدی شما در صندلی راننده است.
  دو راه برای انجام این کار وجود دارد - اول ، کند کردن سرعت خلبان خودکار با قرار دادن موانع بر سر راه آن؛ و دوم ، از بین بردن موانع در مسیر مغز عمدی ، تا بتواند کنترل خود را به دست آورد.
 • تغییر تعادل برای تقویت قدرت بیشتر به مغز عمدی، کمی کار می طلبد. در اینجا چند راه برای شروع وجود دارد. یادداشت های یادآوری های مدیتیشن را در اطراف خود قرار دهید.
  اگر قصد انجام یوگا یا مدیتیشن را دارید، تشک یوگا یا بالشتک مدیتیشن خود را در وسط طبقه خود قرار دهید تا هنگام عبور از آن، آن را از دست ندهید.
 • یادآوری های خود را به طور مرتب تازه کنید.
  بگویید تصمیم گرفته اید از یادداشت های چسبنده برای یادآوری یک قصد جدید استفاده کنید. این ممکن است حدود یک هفته کار کند ، اما پس از آن مغز خلبان خودکار و عادات قدیمی شما دوباره تسخیر می شود. سعی کنید یادداشت های جدیدی برای خود بنویسید.
  تنوع اضافه کنید یا آنها را خنده دار کنید. به این ترتیب آنها بیشتر با شما خواهند ماند.
 • ایجاد الگوهای جدید: شما می توانید مجموعه ای از پیام های "اگر این ، پس آن" را امتحان کنید تا یادآوری های ساده ای ایجاد کنید تا به مغز عمدی منتقل شوید. به عنوان مثال ، ممکن است با "اگر پشت در دفتر ماندن ، پس نفس عمیق بکشم" به عنوان راهی برای تغییر مکان فکر کنید.

مطلب پیشنهادی: مدیتیشن در دوران بارداری، اپلیکیشن‌های کاربردی

آموزش مدیتیشن با اپ بهترین اپ مدیتیشن

اپ مدیتیشن برای ذهن آگاهی

هنگامی که یک تمرین مدیتیشن اولیه را بررسی کرده اید ، ممکن است بخواهید اشکال دیگر مدیتیشن از جمله راه رفتن و دراز کشیدن را در نظر بگیرید. در حالی که مدیتیشن های قبلی از تنفس به عنوان یک نقطه کانونی برای تمرین استفاده می کردند ، این مدیتیشن های زیر بر قسمت های مختلف بدن تمرکز می کند.

آموزش مدیتیشن با اپ بهترین اپ مدیتیشن

مدیتیشن برای بدن

همین الان پاهای خود را روی زمین احساس کنید. با کفش یا بدون آن ، مهم نیست. سپس کل بدن خود را ذره ذره - به آرامی - تا سر تا سر دنبال کنید یا اسکن کنید. هدف این تمرین این است که با تمام بدن خود چک کنید: نوک انگشتان تا شانه ها ، باسن تا انگشت شست پا. فقط قوانین عبارتند از: بدون قضاوت ، بدون تعجب ، بدون نگرانی (همه فعالیتهایی که ممکن است ذهن شما بخواهد انجام دهد) ؛ فقط با احساس فیزیکی بودن در بدن خود بررسی کنید. درد و درد خوب است. شما مجبور نیستید در مورد کاری در اینجا کاری انجام دهید. شما فقط متوجه می شوید.

مطلب پیشنهادی: درمان علائم یائسگی، مدیتیشن چقدر تاثیر دارد؟

آموزش مدیتیشن با اپ بهترین اپ مدیتیشن

توجه خود را بر نقاط مختلف بدن متمرکز کنید. می توانید یک ناحیه خاص را مورد توجه قرار دهید یا دنباله ای از این قبیل را پشت سر بگذارید: انگشتان پا ، پا (کف پا ، پاشنه ، بالای پا) ، از طریق پاها ، لگن ، شکم ، کمر ، بالای پشت ، شانه های سینه ، بازوها تا انگشتان دست ، شانه ها ، گردن ، قسمت های مختلف صورت و سر. برای هر قسمت از بدن ، چند لحظه درنگ کنید و هنگام تمرکز متوجه احساسات مختلف شوید.
لحظه ای که متوجه شدید ذهن شما سرگردان شده است ، توجه خود را به قسمتی از بدن که آخرین بار به یاد می آورید ، برگردانید.اگر در حین این عمل اسکن بدن به خواب رفتید ، اشکالی ندارد.
وقتی متوجه شدید که سر تکان می دهید ، یک نفس عمیق بکشید تا به شما در بیدار شدن مجدد کمک کند و شاید بدن خود را در موقعیت جدیدی قرار دهید (که به بیدار شدن آن نیز کمک می کند). وقتی آماده شدید ، توجه خود را به قسمتی از بدن برگردانید که آخرین تمرکز آن را به خاطر داشته اید.

مطلب پیشنهادی: چگونگی مدیتیشن در دوران بارداری

آموزش مدیتیشن با اپ بهترین اپ مدیتیشن

مدیتیشن پیاده روی

واقعیت: اکثر ما زندگی بسیار کم تحرکی داریم و ما را مجبور می کند که برای مقابله با همه اینها ، فعالیت بدنی فوق برنامه ای در روزهای خود ایجاد کنیم. نکته این است: ذهن آگاهی نیازی به احساس چیز دیگری در لیست کارهای شما ندارد. می تواند به برخی از فعالیتهایی که قبلاً انجام می دهید تزریق شود. در اینجا چگونگی ادغام تمرین پیاده روی آگاهانه در روز خود آورده شده است.

مطلب پیشنهادی: درمان ترس از زایمان، پنج روش عالی مدیتیشن

آموزش مدیتیشن با اپ بهترین اپ مدیتیشن

مدیتیشن پیاده روی با اپ

 • در آغاز ، با سرعت طبیعی راه بروید. دستان خود را در هرجایی که راحت است قرار دهید: روی شکم ، پشت و یا کناره ها.
 • اگر به نظر شما مفید است ، می توانید مراحل را تا ۱۰ بشمارید ، و سپس دوباره در یک مرحله شروع کنید. اگر در یک فضای کوچک هستید ، وقتی به ده می رسید ، مکث کنید و با قصد ، لحظه ای را برای برگشت انتخاب کنید.
 • در هر مرحله به بلند شدن و افتادن پای خود توجه کنید. به حرکت در پاها و بقیه بدن توجه کنید. به هرگونه تغییر بدن خود از پهلو به پهلو توجه کنید. هر آنچه دیگر توجه شما را به خود جلب می کند ، به احساس راه رفتن بازگردید. ذهن شما سرگردان خواهد شد ، بنابراین بدون ناامیدی ، هر چند بار که نیاز دارید دوباره آن را به عقب هدایت کنید.
  به ویژه در خارج از منزل ، احساس وسیع تری از محیط اطراف خود داشته باشید ، همه چیز را در نظر بگیرید ، در امنیت و آگاهی بمانید.

مقدمه ای بر مدیتیشن مهربانی و محبت

شما نمی توانید احساسات خاصی نسبت به خود یا دیگران داشته باشید. در عوض ، می توانید تمرین کنید به خود یادآوری کنید که شما شایسته خوشبختی و راحتی هستید و این امر در مورد فرزند شما ، خانواده ، دوستان، همسایگان و سایر افراد جهان نیز صادق است.

آموزش مدیتیشن با اپ بهترین اپ مدیتیشن

عبارت‌هایی که باید در مدیتیشن بگویید

این عمل با محبت شامل تکرار بی صدا عباراتی است که ویژگی های خوبی را برای خود و دیگران ارائه می دهد.

شما می توانید با لذت بردن از خوبی های خود شروع کنید-کارهایی را که از روی خوش رویی انجام داده اید به خاطر بسپارید و از آن خاطرات شادی کنید تا از پتانسیل خوبی که همه ما با هم داریم تجلیل کنیم.

در سکوت عباراتی را بیان می کنیم که منعکس کننده آن چیزی است که ما عمیقاً برای خود آرزو می کنیم. عبارات سنتی عبارتند از:

• اجازه دهید من در امنیت زندگی کنم.
• باشد که من شادی روحی (آرامش ، شادی) داشته باشم.
• آیا می توانم خوشبختی جسمانی داشته باشم (سلامتی ، رهایی از درد).
• اجازه دهید من با سهولت زندگی کنم.

عبارات را با فاصله کافی و سکوت بین آنها تکرار کنید تا در ریتمی قرار گیرند که برای شما خوشایند است. توجه خود را به یک عبارت در یک زمان معطوف کنید.

عبارات را با فاصله کافی و سکوت بین آنها تکرار کنید تا در ریتمی قرار گیرند که برای شما خوشایند است. توجه خود را به یک عبارت در یک زمان معطوف کنید.

هر زمان که متوجه شدید توجه شما سرگردان شده است ، با خود مهربان باشید و حواس پرتی را کنار بگذارید. به تکرار عبارات بدون قضاوت یا تحقیر خود بازگردید.

پس از مدتی ، خود را در مرکز حلقه ای متشکل از کسانی که با شما مهربان بوده اند ، یا به دلیل عشق به شما انگیزه داده اند ، تجسم کنید.
شاید شما آنها را ملاقات کرده اید یا در مورد آنها مطالعه کرده اید ؛ شاید آنها اکنون زندگی می کنند ، یا از لحاظ تاریخی یا حتی اسطوره ای وجود داشته اند. آن دایره است. همانطور که خود را در مرکز آن تجسم می کنید ، خود را به عنوان دریافت کننده عشق و توجه آنها تجربه کنید.
به آرامی جملات محبت آمیز را برای خود تکرار کنید.
برای اتمام جلسه ، تجسم را رها کرده و به سادگی عبارات را چند دقیقه دیگر تکرار کنید. هر بار که این کار را انجام می دهید ، رابطه قدیمی و آسیب رسان خود را به خود تبدیل می کنید و با حمایت از نیروی مهربانی به جلو حرکت می کنید.

آموزش مدیتیشن با اپ بهترین اپ مدیتیشن

بهترین اپ مدیتیشن را نصب کنید

برای نصی بهترین اپ مدیتیشن باید به بازار، پلی استور، مایکت، اپ استور، اناردونی بروید؛ سپس عبارت مدیتیشن یا meditation را جستجو کنید. در انتخاب بهترین اپ مدیتیشن به این موارد توجه داشته باشید:

 • ریت آن چه‌قدر است؟
 • چه نظراتی از کاربران نوشته شده است؟
 • چند بار دانلود شده است؟

آموزش مدیتیشن با اپ بهترین اپ مدیتیشن

برنامه مدیتیشن روزانه بعد از نصب اپ

حالا که بهترین اپ مدیتیشن را نصب کرده‌اید؛ باید در مورد تمرینات روزانه خود اطلاعات کافی داشته باشید. در ادامه سوال‌هایی که ممکن است برای‌‎تان پیش بیاید را پاسخ داده‌ایم:

1) اگر بدنم خارش گرفت، می‌توانم آن را بخارانم؟

در بهترین اپ مدیتیشن می‌توانید موزیک را نگاه دارید؛ با این حال خارش را می‌توانید بخارانید؛ ابتدا ذهن را باید روی آن نقطه متمرکز کنید.

2) در طول مدیتیشن، تنفس باید آهسته باشد یا سریع؟

تنفس باید ریتمی آرام داشته باشد؛ نه این‌که بخواهید به خودتان فشار بیاورید و مثلا 90 ثانیه یک دم و بازدم را انجام دهید. باید به تدریج عضلات درگیر تنفس را قوی سازید.

3) چشم‌ها باید باز باشند یا بسته؟

در این چند مورد بهترین اپ مدیتیشن که معرفی کردیم؛ قوانین سخت و سریع وجود ندارد. هر دو را امتحان کنید. اگر پلک‌تان باز شد؛ نباید نگاه‌تان حواستان را پرت کند؛ بهتر است پلک به حالت استراحت باشد. نه این‌که باز نگاه داشتن یا محکم بستن‌اش، خسته‌تان کند.

آموزش مدیتیشن با اپ بهترین اپ مدیتیشن

۴) آیا ممکن است من کسی باشم که نمی تواند مدیتیشن کند؟

وقتی متوجه شدید که این س askingال را می پرسید ، مدیتیشن شما به طور رسمی آغاز شده است. همه از این موضوع تعجب می کنند. توجه کنید. توجه خود را به سمت هدف خود (نفس) بازگردانید. هنگامی که گم شده اید و دوباره س questionال می کنید ، دوباره به تنفس بازگردید. این تمرین است هیچ محدودیتی برای تعداد دفعاتی که حواس شما پرت می شود و دوباره به نفس می افتید وجود ندارد. مدیتیشن مسابقه ای برای رسیدن به کمال نیست ، بلکه بارها و بارها به نفس باز می گردد.

۵) آیا بهتر است به صورت گروهی تمرین کنم یا خودم؟

هر دو عالی هستند! مدیتیشن با دیگران بسیار حامی است. و تمرین به تنهایی باعث ایجاد نظم و انضباط می شود.

۷) اگر از طریق افکار در سرم تحریک جنسی (و جسمی) شود چه؟

مهم نیست. مدیتیشن تخیل را تقویت می کند. با گذشت زمان ، هر فکر و حسی (به اصطلاح) ظاهر می شود. و برگرد. همان داستان قدیمی. فکر را رها کنید ، به احساسات بدن آگاهی و پذیرش دهید ، توجه را به جسم انتخابی خود برگردانید (در این مورد ، نفس). تکرار.

۸) آیا نکاتی در مورد ادغام حیوانات خانگی در تمرین مدیتیشن دارید؟

هنگام مدیتیشن ، ما مجبور نیستیم مانند شوالیه اژدها را بکشیم و با حواس پرتی ها مبارزه کنیم. اگر سگ یا گربه شما وارد اتاق می شود و پارس می کند و میو می کند و روی شما مسواک می زند یا روی قسمتی از کوسن شما می نشیند، کار مهمی نیست. بگذار باشد.
آنچه کمتر خوب کار می کند این است که جلسه خود را برای ارتباط با آنها قطع کنید. اگر این چیزی است که قرار است رخ دهد، سعی کنید راهی پیدا کنید که مانع از قطع تمرین شما شود.

آموزش مدیتیشن با اپ بهترین اپ مدیتیشن

بهترین زمان روز برای مدیتیشن

برای انجام مدیتیشن، تمام شرایط‌تان را در نظر بگیرید. کودکان ، حیوانات خانگی، کار. آزمایش کنید اما مراقب باشید. اگر همیشه راحت ترین زمان را انتخاب می کنید؛ همیشه همان زمان را برای تمرین بگذارید. اگر دوست دارید درباره ورزش‌های مختلف و رژیم غذایی بیشتر بدانید؛ لطفا مطالب بخش تناسب اندام و تغذیه نی‌نی‌بان را دنبال کنید.

خلاصه
داشتن ذهن آرام و دستیابی به آن، مهم‌ترین هدف مدیتیشن است. شما با مدیتیشن یاد می‌گیرید چگونه در لحظه حال زندگی کنید و خب، اپ مدیتیشن به شما کمک می‌کند تا تمرینات مدیتیشن را به خوبی انجام بدهید.

مطالب پیشنهادی:

منبع: healthline

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.