۲۲۸۷۲۹
۲۲۰۵
۲۲۰۵

زاویه سازی فک با فیلر: ۱۰ سوال که باید بپرسید

استفاده از فیلرها روشی شگفت انگیز برای شکل دادن به خط فک هستند. این روش خیلی سریع انجام می‌شود و ماه‌ها ماندگاری دارد. از آنجا که زاویه سازی فک با فیلر بسیار مد شده؛ در این مطلب سوال‌های شما را پاسخ می‌دهیم.

زاویه سازی فک با فیلر: 10 سوال که باید بپرسید

درمان فیلر پوستی فک قرارگیری صحیح در این ناحیه می تواند کمک زیادی به ایجاد ظاهری تیزتر و کشیده تر به صورت کند و تا حدودی «مثلث وارونه زیبایی» را بازیابی کند. وقتی تعجب می‌کنید که چگونه چهره‌های مربع شکل و پیر سلبریتی‌های مورد علاقه‌تان ناگهان بیضی‌تر و زنانه‌تر به نظر می‌رسند، به «پرکننده‌های فک» فکر کنید و همه چیز به نظر می‌رسد!

افزودن پرکننده‌ها در امتداد خط فک همچنین می‌تواند به استتار پاشنه‌ها کمک کند و باعث می‌شود چانه دوتایی کمتر برجسته‌تر به نظر برسد، گردن مشخص‌تر شود و حتی می‌تواند فرد را لاغرتر نشان دهد. با این حال، نیاز به یک انژکتور باتجربه مانند دکتر K M Kapoor دارد، که با حس زیبایی شناسی دقیق خود به شما کمک می کند تا به همه اینها دست پیدا کنید و در عین حال ظاهری دست نخورده را حفظ کنید که کاملاً طبیعی به نظر می رسد.

مطلب پیشنهادی: هزینه زاویه سازی فک، از تمامی روش ها تا بررسی مزایا و معایب!

زاویه سازی فک با فیلر: 10 سوال که باید بپرسید

سوال 1: کاندیدای مناسب زاویه سازی فک با فیلر

پاسخ: اگر ظاهر ضعیف خط فک شما را آزار می دهد، یا اگر متوجه علائم پیری در قسمت پایین صورت شده اید، می توانید کاندیدای پرکننده های پوستی باشید. با این حال، قبل از در نظر گرفتن تقویت لوازم آرایشی با پرکننده های پوستی در Antilock Medispa، باید یک بزرگسال باشید.

نامزدهای گروه سنی کمتر (کمتر از 35 سال) عبارتند از:

مردان و زنانی که به طور طبیعی خط فک ضعیف یا زیر شکل گرفته، همراه با یا بدون چانه عقب‌رفته دارند. این معمولا ژنتیکی است و می تواند منجر به کاهش اعتماد به نفس کلی فرد شود. فقط در حدود 30 دقیقه، پرکننده‌های پوستی می‌توانند به اصلاح این ضعف خط فک و بازگرداندن حس تعادل و تناسب به صورت کمک کنند.

خانم‌هایی که فک‌های پهن‌تر و مردانه‌تری دارند و می‌خواهند ظاهری زنانه‌تر و نرم‌تر داشته باشند.

مطلب پیشنهادی: زاویه سازی صورت دائمی، مزایا و معایب‌اش چیست؟

مردانی که صورت بیضی شکل با خط فک کمتر برجسته دارند و خواهان ظاهری زاویه دارتر و تراشه دار هستند.

در گروه سنی بالاتر (بیش از ۳۵ سال)، دلایل انتخاب تقویت فک با فیلرها به علائم پیری مربوط می شود:

  • ظاهر جول ها و خط فک مواج.
  • از دست دادن منطقه انتقال بین چانه و گردن
  • معکوس شدن "مثلث وارونه زیبایی"

زاویه سازی فک با فیلر: 10 سوال که باید بپرسید

به طور کلی، در چهره‌های جوان، صورت در گونه‌ها پهن‌تر است و در چانه باریک می‌شود و به صورت ظاهری «مثلثی معکوس» می‌دهد و این همان چیزی است که به جذابیت چهره در کل کمک می‌کند. خط فک کاملاً مشخص یک جنبه مهم است که به زیبایی طبیعی می افزاید.

با این حال، این خط فک به خوبی تعریف شده در جوانی، به آرامی با افزایش سن تغییر می کند. در دهه چهل ما، گونه ها حجم خود را از دست می دهند، قسمت پایین صورت شروع به افتادگی می کند، فک تعریف خود را از دست می دهد، چانه شروع به عقب نشینی می کند، گردن شل می شود و "ژول ها" شروع به ظاهر شدن می کنند که ظاهری بی حال و خسته به چهره می دهد. استخوان فک به دلیل از دست دادن طبیعی توده استخوانی و حجم عضلانی ضعیف تر به نظر می رسد. کاهش تراکم معدنی استخوان فک حتی زودتر در زنان آسیایی، گاهی در اوایل 35 سالگی، شروع می شود. همه این تغییرات منجر به از دست دادن این "مثلث وارونه" می شود.

مطلب پیشنهادی: بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران

خانم‌ها معمولاً با استفاده از تکنیک‌های آرایش کانتورینگ این مشکل را دور می‌زنند تا ناحیه‌ای سایه زیر استخوان فک ایجاد کنند تا برجسته‌تر به نظر برسد. اما آرایش دائمی غیرممکن است و در دراز مدت می تواند راه حل گران تری باشد. از سوی دیگر، مردان شروع به پنهان کردن فک های بد تعریف شده خود در پشت ریش خود می کنند.

همه افراد در کانتورینگ مهارت ندارند و همه مردان هم به ریش علاقه ندارند. برای چنین افرادی، پرکننده‌های پوستی جایگزین مناسبی برای افزودن به استحکام ساختاری صورت هستند و در نتیجه خط فک را تیز می‌کنند و استخوان‌های پا را استتار می‌کنند.

زاویه سازی فک با فیلر: 10 سوال که باید بپرسید

سوال 2: نحوه ایجاد زاویه سازی فک با فیلر چیست؟

پاسخ: اسید هیالورونیک موجود در فیلر به شکل یک ماتریکس ژل چسبناک فرموله می شود. هنگامی که روی استخوان قرار می گیرد، دارای داربستی برای حمایت از پوست شل با عمل کردن مانند یک بالشتک پرکننده است. هیالورونیک اسید یک "مولکول آب دوست" است و می تواند به 100 برابر وزن خود آب متصل شود. بنابراین، هنگامی که در خط فک تزریق می شود، با ماندن در محل و افزایش آبرسانی به ناحیه، لیفت پوست و بهبود بافت و لحن آن در آن ناحیه، استحکام ساختاری ایجاد می کند.

ایجاد یک خط فک مشخص، تمایزی بین گردن و چانه ایجاد می کند و این یک ناحیه سایه در زیر فک ایجاد می کند. این توهم یک فک باریکتر، گردن بلندتر را ایجاد می کند و با ایجاد تکیه گاه ساختاری در اطراف آن، فک ها را استتار می کند.

مطلب پیشنهادی: لیفت صورت با نخ در سال ۱۴۰۰، متد‌های جدید و قیمت‌ها

پرکننده های خط فک چگونه می توانند من را لاغرتر نشان دهند؟ چگونه دو چانه را کمتر برجسته می کنند؟

پاسخ: مشتریان ما اغلب از ما می پرسند که چگونه افزودن چیزی به خط فک می تواند ظاهری لاغرتر به چهره بدهد. گرچه به نظر می رسد غیر شهودی باشد، پرکننده های پوستی در امتداد خط فک با افزایش تعریف ساختاری، این توهم لاغرتر بودن را ایجاد می کنند. داشتن یک زاویه ۹۰ درجه مشخص از پایین گوش تا چانه باعث می شود چانه برجسته تر به نظر برسد و ظاهری حجاری و زاویه دار به چهره می دهد. در واقع باعث از بین رفتن چربی نمی شود، اما با ایجاد یک ناحیه سایه در زیر چانه، گردن را متمایز از فک نشان می دهد و در نتیجه، آن را باریک تر نشان می دهد.

زاویه سازی فک با فیلر: 10 سوال که باید بپرسید

سوال 3: زاویه سازی فک با فیلر دردناک است؟

پاسخ: قبل از شروع عمل، یک کرم بی‌حس کننده در ناحیه درمان اعمال می‌شود تا در طول عمل راحت باشید. پرکننده های پوستی مبتنی بر HA نیز عمدتا حاوی یک عامل بی حس کننده موضعی هستند و تضمین می کنند که هیچ دردی را تجربه نمی کنید. با این حال، ممکن است کمی احساس کشش و کشیدن داشته باشید، به خصوص زمانی که ما یک کانول را وارد می کنیم، و این کاملا طبیعی است. اکثر بیماران آن را به خوبی تحمل می کنند.

سوال 4: در جلسه زاویه سازی فک با فیلر چه اتفاقی می‌افتد؟

پاسخ: این روش پس از اثرگذاری کرم بی حس کننده موضعی شروع می شود و 15 تا 20 دقیقه طول می کشد. به شما یک توپ استرس داده می شود که در طول درمان فشار دهید، و اکثر مردم استراحت کردن در طول عمل را مفید می دانند. دکتر K M Kapoor سپس از ترکیبی از یک سوزن بسیار ظریف و کانولا برای تحویل محصول در امتداد خط فک استفاده می کند. این حدود 10 دقیقه طول می کشد، و سپس پرکننده با اعمال فشار ملایم در جای خود قالب گیری می شود تا نتیجه نرم و طبیعی حاصل شود.

زاویه سازی فک با فیلر: 10 سوال که باید بپرسید

سوال ۵: علت استفاده از کانولا برای زاویه سازی فک با فیلر چیست؟

پاسخ: تعداد بسیار کمی از پزشکان زیبایی از کانول در عمل خود استفاده می کنند. این به دو دلیل است - یکی، استفاده از کانولا به هزینه‌ها می‌افزاید و دو، بیشتر پزشکانی که تجربه کافی در تزریقات ندارند، آن را خارج از منطقه راحتی خود پیدا می‌کنند. کانولا شبیه یک سوزن بلند است اما نوک تیز مانند سوزن ندارد. در عوض دارای یک نوک گرد صاف است و در واقع یک لوله توخالی است که در محل تزریق قرار می گیرد و در امتداد صفحات بافت طبیعی می لغزد. مزایای زیادی دارد:

تنها با یک سوراخ کوچک روی پوست، دسترسی به یک منطقه بزرگ برای قرار دادن فیلر در امتداد فک را فراهم می کند.

از آنجایی که نوک آن صاف است، خطر آسیب دیدن رگ های خونی را کاهش می دهد و در نتیجه احتمال کبودی و سایر عوارض عروقی را کاهش می دهد. با کانولا می توانید فیلر را در امتداد خط فک با دقت بیشتری قرار دهید و نتایج به دست آمده یکنواخت تر خواهد بود.

مطلب پیشنهادی: تزریق فیلر در دوران شیردهی، مجاز است؟

زاویه سازی فک با فیلر: 10 سوال که باید بپرسید

سوال 6: آیا زاویه سازی فک با فیلر عوارض جانبی دارد؟

پاسخ: اگر چه حداقل خطرات در دستان با تجربه وجود دارد، کبودی جزئی و قرمزی عوارض جانبی شایعی هستند که در عرض چند روز ناپدید می شوند. عوارض جانبی نادر عبارتند از عفونت در محل، ندول ها، گرانولوم ها و اگر پرکننده در شریان رسوب کند، حتی می تواند منجر به نکروز بافت و در موارد بسیار نادر اختلال بینایی شود.

به همین دلیل است که درمان پرکننده فقط باید توسط یک انژکتور با تجربه بالا انجام شود که آناتومی را به خوبی می‌شناسد و به تکنیک کانولا مسلط است. اجتناب از مناطق خطرناک و قرار دادن پرکننده ها در سطوح مناسب می تواند به جلوگیری از عوارض بالقوه فاجعه آمیز کمک کند.

سوال 7: مراقبت‌های بعد از زاویه سازی فک با فیلر

پاسخ: به ندرت هیچ زمان قطعی مرتبط با درمان وجود ندارد، و شما می توانید بلافاصله پس از درمان به روال معمول خود بازگردید. تورم خفیف و قرمزی موقت انتظار می رود، و گاهی اوقات ممکن است کبودی نیز وجود داشته باشد. این را می توان با یخ زدن منطقه کاهش داد. همچنین باید از الکل، هر گونه گرما درمانی (بخار، سونا) یا ورزش شدید به مدت 24 ساعت اجتناب کنید زیرا ممکن است خطر کبودی دیررس را افزایش دهد. همچنین توصیه می کنیم تا 24 ساعت بعد از استفاده از هیچ گونه مواد آرایشی در ناحیه تحت درمان خودداری کنید. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، از شما برای یک قرار ملاقات فراخوانی می شود.

زاویه سازی فک با فیلر: 10 سوال که باید بپرسید

سوال ۸: ماندگاری زاویه سازی فک با فیلر چقدر است؟

پاسخ: نتایج را می توان بلافاصله بعد از عمل مشاهده کرد، اما ممکن است در ابتدا این ناحیه سفت تر شود. در طی ۱۵ روز آینده، هنگامی که فیلر با بافت های بدن یکپارچه می شود، خط فک تراشیده شده طبیعی و نرم تر به نظر می رسد.

نتایج درمان پرکننده خط فک بین ۱۸ تا ۲۴ ماه ماندگاری دارد. اما نتایج با توجه به پاسخ فردی نیز متفاوت است. فیلرها در افراد سیگاری و کسانی که بیش از حد در معرض نور خورشید قرار می گیرند زودتر از بین می روند.

سوال ۹: بهترین نوع فیلر برای زاویه سازی فک پایین چیست؟

پاسخ: برای تقویت خط فک در Anticlock Medispa، ما یک پرکننده با چگالی بالا را ترجیح می دهیم که اثر سفت کننده ای به استخوان می دهد. پرکننده‌ای مانند "Voluma" Juvéderm برای این منطقه ایده‌آل خواهد بود. مقدار مورد نیاز به میزان افتادگی و از دست دادن تعریف، اهداف و انتظارات شما از درمان بستگی دارد. به طور کلی، بیماران ما بین ۲ تا ۵ میلی لیتر فیلر در این ناحیه نیاز دارند.

زاویه سازی فک با فیلر: 10 سوال که باید بپرسید

سوال 10: درمان‌های کمکی برای زیبایی زاویه سازی فک چیست؟

پاسخ: عوامل زیادی در ایجاد یک خط فک نامناسب یا مواج نقش دارند که عبارتند از: از دست دادن تراکم مواد معدنی در استخوان فک، افتادگی پوست، تجمع بیش از حد چربی در زیر چانه و ایجاد نوارهای پلاتیسمی گردن که چیزی را ایجاد می کند که ما به آن ظاهر بولداگ می گوییم. ' در اطراف گوشه های دهان. بنابراین، ترسیم بهینه ترین برنامه درمانی به ارزیابی مناسب توسط پزشک شما بستگی دارد.

در حالی که استخوان فک را می توان با فیلر تقویت کرد، پوست را می توان با استفاده از درمان های غیرتهاجمی مانند اولتراپی سفت و بلند کرد. از طرف دیگر، چربی بیش از حد را می توان با تزریقات حل کننده چربی یا یک روش کاملا غیر تهاجمی مانند مقابله کرد. نوارهای پلاتی روی گردن را می توان به راحتی با تزریق ضد چروک روی گردن درمان کرد.

بیشتر مردم از پرکننده های پوستی به تنهایی سود می برند، اما تعداد کمی از آنها به ترکیبی از دو یا چند درمان برای ایجاد یک خط فک به خوبی نیاز دارند.

مطالب پیشنهادی:

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

برای ارسال نظر کلیک کنید

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.