۲۲۸۷۴۰
۵۱۹۰
۵۱۹۰

بهترین سالن زیبایی در تهرانپارس، ۱۰ نکته مهم

برای انتخاب از میان بهترین سالن‌های زیبایی تهرانپارس، چه معیارهایی را مد نظر قرار می‌دهید؟ بهداشت و تجربه یا شیک بودن و شهرت سالن براتان مهم است. در ادامه ۱۰ نکته مهم در انتخاب یک سالن زیبایی خوب در شرق تهران را گفته‌ایم.

بهترین سالن زیبایی در تهرانپارس، 10 نکته مهم

اگر به دنبال ویژگی‌هایی یک سالن زیبایی خوب در تهرانپارس هستید؛ احتمالا ساکن محله‌های شرق تهران هستید. تهرانپارس یک محله قدیمی است که در سال‌های اخیر سالن‌های زیادی در آن افتتاح شده‌اند. از میان این همه سالن کوچک و بزرگ، تازه‌کار یا مشهور، کدام را انتخاب کنیم که هم به خواسته‌هایمان تامین شود؛ هم قیمت مناسبی داشته باشد؟ در ادامه به ۱۰ نکته مهم درباره انتخاب سالن زیبایی در منطقه تهرانپارس اشاره می‌کنیم.

بهترین سالن زیبایی در تهرانپارس، 10 نکته مهم

۱۰ نکته مهم در انتخاب سالن زیبایی در تهرانپارس

تهرانپارس محله‌ای است که در آن آرایشگاه زیاد افتتاح می‌شود. زیرا هم تجمع خانه‌ها در آن زیاد است؛ هم قیمت ملک در آن به نسبت متوسط است. بنابراین اقشار متوسط رو به بالا می‌توانند در آن کسب و کار آرایشگری افتتاح کنند. مهم‌ترین نکاتی که برای انتخاب سالن زیبایی در تهرانپارس را باید بدانید را در ادامه گفته‌ایم.

مطلب پیشنهادی: آرایشگاه های لاکچری تهران، معرفی ۵ تا از لوکس‌ترین سالن‌های زیبایی

توصیه دوستان و آشنایان

هنگامی که می‌خواهید، یک آرایشگاه جدید را انتخاب کنید،؛ بهتر است از دوستان و آشنایان خود کمک بگیرید. هر سری فکری دارد؛ اقوام، دوستان محل کار، دانشگاه و همسایه‌ها می‌توانند اطلاعات زیادی در مورد بهترین سالن زیبایی تهرانپارس به مشا بدهند. از آنها بپرسید که از کجا کوتاهی ، رنگ، مش و ناخن‌کار خوب دارد؟ خانم‌ها دوست دارند درباره تجربه‌های خدمات زیبایی خود صحبت کنند. بنابراین با خیال راحت از آشناهای خود بپرسید.

آرایشگاه‌های شیک تهرانپارس

آرایشگاه گیوا در تهرانپارس را بیشتر افراد آن منطقه دیده‌اند. این آرایشگاه بسیار شلوغ است؛ بسیاری از افراد آن را به عنوان بهترین آرایشگاه تهرانپارس می‌شناسند اما شاید بعضی‌ها هم دوستش نداشته باشند؛ زیرا بسیار شلوغ است. خصوصا در ایام کرونا هر کسی دوست ندارد در یک آرایشگاه با ازدحام کارهای زیبایی‌اش را انجام دهد.

بهترین سالن زیبایی در تهرانپارس، 10 نکته مهم

نمای آرایشگاه در اینترنت

امروزه بیشتر سالن‌‌های زیبایی یک وب سایت اختصاصی دارند؛ اگر نه که حتما یک اکانت اینستاگرام دارند که در آن از نمونه‌ کارهای خود فیلم و عکس منتشر می‌کنند. هر یک از سایت‌ها یا صفحات مجازی یک منبع عالی برای به دست آوردن اطلاعات است. اگر می‌خواهید دامنه انتخاب‌تان از میان بهترین سالن‌های زیبای تهرانپارس محدودتر شود؛ حتما در اینترنت و اینستاگرام، جستجوی مفصلی انجام دهید.

مطلب پیشنهادی: بهترین آرایشگاه غرب تهران، کجا می‌تونم پیدا کنم؟

امکان گرفتن وقت قبلی

قبل از اینکه از بخواهید یک آرابیشگاه را به عنوان بهترین سالن زیبایی تهرانپارس در نظر بگیرید؛ بهتر است، ببیند، امکان گرفتن، وقت قبلی در آن هست؟ بسیاری از آرایشگاه‌ها در تماس تلفنی می‌گویند به سالن مراجعه کنید و منتظر بمانید. ما توصیه می‌کنیم که آرایشگاهی را انتخاب کنید که در اعلام وقت بسیار منظم باشد. به این صورت که ساعتی که اعلام می‌کند برای شما مناسب باشد؛ سپس در وقت تعیین شده به سالن بروید؛ خدمات مورد نظرتان را دریافت کنید؛ سپس با آرامش و حس خوب به منزل یا جشن مورد نظرتان بروید.

بهترین سالن زیبایی در تهرانپارس، 10 نکته مهم

امکان صحبت با آرایشگر

یکی از بهترین راه‌های انتخاب یک آرایشگر خوب، امکان صحبت و مشاوره با آرایشگر است. ممکن است در یک سالن زیبایی بسیار مشهور، بر اساس نوع خدمات به شما وقت دهند؛ با این حال چنین خدماتی را یک آرایشگر بهتر انجام می‌دهد و دیگری چندان در آن تبحر ندارد. برای این منظور بهترین سالن‌های زیبایی تهرانپارس یا هر منطقه دیگری، به مشتری اجازه می‌دهند که درباره نوع خدمات و نحوه انجام با آرایشگرهای مختلف یک سالن صحبت کند؛ به هر کدام اعتماد کرد؛ خدمات را نزد او انجام دهد.

مطلب پیشنهادی: ب هترین آرایشگاه برای رنگ مو در شمال تهران

بهترین سالن زیبایی در تهرانپارس، 10 نکته مهم

توجه به قیمت سالن زیبایی

در انتخاب بهترین سالن‌های زیبایی تهرانپارس، قیمت بسیار مهم است. تهرانپارس یک محله متوسط رو به بالاست؛ بسیاری از آرایشگاه‌ها با ارائه قیمت‌های رقابتی می‌توانند جذب مشتری خوبی داشته باشند.

مطلب پیشنهادی: اپلیکیشن رزرو آنلاین آرایشگاه و سالن زیبایی

بهترین سالن زیبایی در تهرانپارس، 10 نکته مهم

تجربه مشتریان حاضر در سالن

اگر در بهترین سالن‌های زیبایی تهرانپارس، گشتی بزنید؛ یک آرایشگاه خوب باید اجازه دهد که مشتری با دیگر مشتریان درباره خدمات هر یک از آرایشگران صحبت کند؛ این روند به تصمیم درست درباره خود آرایشگاه و آرایشگران کمک می‌کند.

مطلب پیشنهادی: ویژگی‌های یک آرایشگاه خوب برای خانم‌های خوش سلیقه

بهترین سالن زیبایی در تهرانپارس، 10 نکته مهم

فاصله از محل کار یا خانه

اگر بهترین سالن زیبایی را انتخاب کنید؛ اما برای یک خدمات ساده مثل بند و ابرو که ممکن است در ماه، چندبار نیاز داشته باشید؛ بخواهید مسیر طولانی و پرترافیکی را طی کنید؛ بعد از مدتی کلافه می‌شوید. بهتر است سالنی را انتخاب کنید که تا منزل‌ یا محل کارتان، فاصله زیادی نداشته باشد.

مطلب پیشنهادی: پیشگیری از ویروس کرونا، در آرایشگاه ها

خدمات ارائه شونده

قبل از انتخاب یک سالن جدید، دریابید که آنها چه خدماتی ارائه می دهند تا بتوانید همه کارهایتان را یک جا انجام دهید:

 • سولاریوم
 • ناخن
 • رنگ و مش

بهترین سالن زیبایی در تهرانپارس، 10 نکته مهم

انتخاب بین خوب و بهترین سالن زیبایی تهرانپارس

اگر میان دو تا از بهترین سالن های زیبایی تهرانپارس مانده‌اید که کدام را انتخاب کنید؛ ببینید کدام یک از خدمات برای‌تان مهم‌تر است؟ قیمت کدام بهتر است؟

مطلب پیشنهادی: آرایشگاه معروف شهرک غرب، بهترین در هر خیابان کدام است؟

بهترین سالن زیبایی در تهرانپارس، 10 نکته مهم

خدمات زییایی برای بچه‌ها

اگر فرزندتان با شما به آرایشگاه می‌آید؛ ببینید سالن زیبایی برای او هم خدماتی دارد؟ اگر نه وسایل بازی یا مهد کوچک برای نگهداری از بچه‌ها دارد؟

مطلب پیشنهادی: آرایشگاه های لاکچری تهران، معرفی ۵ تا از لوکس‌ترین سالن‌های زیبایی

بهترین سالن زیبایی در تهرانپارس، 10 نکته مهم

بهترین سالن‌های زیبایی تهران کدام‌ها هستند؟

معروف‌ترین آرایشگاه‌های منطقه تهرانپارس اینها هستند:

 • گیوا
 • گل گیس
 • گلرخ
 • گلسرخ
 • سالومه

بهترین سالن‌های زیبایی تهرانپارس معروف‌اند؟

برای انتخاب بهترین سالن زیبایی به موارد بالا توجه کنید. با این حال می‌توانید سالن‌های کوچک‌تر را هم بررسی کنید و هر کدام خدمات خوبی را ازائه دادند به عنوان یک آرایشگاه محلی انتخاب کنید. همچنین می‌توانید جدیدترین مطالب پوست، مو و زیبایی را در نی‌نی‌بان دنبال کنید؛ در این سرویس کلی اطلاعات مفید برای زیبایی داریم.

مطالب پیشنهادی:

آرایشگاه های لاکچری تهران، معرفی ۵ تا از لوکس‌ترین سالن‌های زیبایی

بهترین سالن زیبایی در میرداماد را می‌شناسید؟

بهترین آرایشگاه غرب تهران، کجا می‌تونم پیدا کنم؟

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.