۲۲۸۹۰۵
۴۷۱۶
۴۷۱۶

خدمات کوتاهی مو در منزل، چرا خودم کوتاه نکنم؟

بعضی از افراد ترجیح می‌دهند که مو‌های خود را در خانه‌ی خودشان کوتاه کنند. خدمات کوتاهی مو در منزل ایجاد شده تا به داد شما برسد!

حتماً برای شما هم بارها پیش آمده که رو‌به‌روی آینه بایستید و موهای خود را وارسی کنید، بعد به این فکر کنید که اگر فقط انتهای موهایم را کوتاه کنم، چه می‌شود؟ اگر چتری بزنم، چه؟ آیا به نظر نمی‌رسد که یک طرف موهایم از طرف دیگر بلندتر است؟ در چنین مواقعی، توصیه می‌کنیم که قیچی آرایشگری را تا حد ممکن از خودتان دور کرده و با خدمات کوتاهی مو در منزل تماس بگیرید.

خدمات کوتاهی مو در منزل، چرا خودم کوتاه نکنم؟

بیشتر بخوانید: ویژگی‌های یک آرایشگاه خوب برای خانم‌های خوش سلیقه

در این مقاله می‌خوانید:

خدمات کوتاهی مو در منزل، هیچ فرقی با کوتاهی مو در آرایشگاه ندارد. در واقع، تنها تفاوت آن‌ها این است که کوتاهی مو در منزل شما انجام می‌شود.
 • خدمات کوتاهی مو در منزل
 • چرا به خدمات کوتاهی مو در منزل نیاز داریم؟
 • مدل کوتاهی مو جدید
 • قیمت کوتاهی مو

خدمات کوتاهی مو در منزل

امروزه، بعضی از سالن‌های زیبایی، گزینه‌ی آرایشگر در منزل نیز دارند. این آرایشگران، خدمات کوتاهی مو در منزل را نیز ارائه می‌دهند.
خدمات کوتاهی مو در منزل، هیچ فرقی با کوتاهی مو در آرایشگاه ندارد. در واقع، تنها تفاوت آن‌ها این است که کوتاهی مو در منزل شما انجام می‌شود. این سرویس ویژه، به خصوص برای کسانی که امکان یا وقت آرایشگاه رفتن ندارند، بسیار مناسب است.

خدمات کوتاهی مو در منزل، چرا خودم کوتاه نکنم؟

پیشنهاد ویژه نی نی بان: بهترین دکتر جراح بینی در تهران

البته همه‌ی آرایشگاه‌ها این مزیت را ندارند. برای پیدا کردن آرایشگاه‌هایی که خدمات کوتاهی مو در منزل را انجام می‌دهند، چند راه دارید:

 • اول این‌که از دوستان و آشنایان خود پرس‌وجو کنید. هیچ‌چیز به پای توصیه‌های دست اول، از کسانی که شما و استایل مورد علاقه‌تان را می‌شناسند نمی‌رسد!
 • دوم این‌که در اینستاگرام جستجو کنید. امروزه، اینستاگرام به بزرگ‌ترین پایگاه معرفی مشاغل و بیزنس‌ها تبدیل شده است. تقریباً همه‌ی آرایشگاه‌ها در اینستاگرام، صفحه‌ی کاری دارند و لیست خدمات خود را در آن‌جا درج می‌کنند.
 • سوم این‌که خودتان دست به کار شوید و به آرایشگاه‌های مختلف سر بزنید. البته این بدان معنا نیست که در تک تک آرایشگاه‌ها را بزنید و دنبال خدمات کوتاهی مو بگردید! منظور ما این است که مثلاً اگر برای اصلاح صورت یا کاشت ناخن، به سالن‌های زیبایی مجزا سر می‌زنید، این‌ بار، از آن‌ها درباره‌ی خدمات کوتاهی مو در خانه نیز پرس‌وجو کنید.

خدمات کوتاهی مو در منزل، چرا خودم کوتاه نکنم؟

پیشنهاد ویژه نی نی بان: لابیاپلاستی چیست و چه مراقبت‌هایی دارد؟

چرا به خدمات کوتاهی مو در منزل نیاز داریم؟

آرایشگر، موهای شما را با قیچی استاندارد و مخصوص کوتاه می‌کند و آن را سالم نگه می‌دارد.

ممکن است برایتان سوال پیش آمده باشد که چرا باید از خدمات کوتاهی مو در منزل استفاده کنم؟ چرا خودم موهای خودم را در خانه کوتاه نکنم؟
ما به شما می‌گوییم چرا! کوتاهی مو در نگاه اول، ممکن است کار ساده‌ای به نظر برسد. مثلاً شما یک ویدئوی ۱۵ ثانیه‌ای در اینترنت می‌بینید و بعد، تحریک می‌شوید که خودتان نیز آن روش کوتاهی مو را اجرا کنید. اما اگر قبلاً امتحان کرده باشید، می‌دانید که در اکثر مواقع، از کرده‌ی خود پشیمان می‌شوید!

بیشتر بخوانید: بهترین آرایشگاه برای رنگ مو در شمال تهران

دلایل زیادی وجود دارند که به شما ثابت می‌کنند باید کار کوتاهی مو را به دست حرفه‌ای‌ها بسپارید. این دلایل عبارتند از:

۱- استفاده از وسایل نادرست برای کوتاهی مو، باعث ایجاد موخوره می‌شود

اکثر افراد، وسایل حرفه‌ای کوتاهی مو را در خانه ندارند که البته کاملاً هم طبیعی است. در واقع، بیشتر این افراد از قیچی‌ آشپزخانه یا قیچی کاغذ برای کوتاهی مو استفاده می‌کنند که تیغه‌های آن‌ها باعث ایجاد موخوره می‌شود.
در عوض، اگر خدمات کوتاهی مو در منزل را خبر کنید، آرایشگر، موهای شما را با قیچی استاندارد و مخصوص کوتاه می‌کند و آن را سالم نگه می‌دارد.

خدمات کوتاهی مو در منزل، چرا خودم کوتاه نکنم؟

پیشنهاد ویژه نی نی بان: بهترین سونوگرافی تهران

۲- اگر خودتان دست به قیچی ببرید، احتمالاً آن نتیجه‌ای که دنبالش هستید را نمی‌گیرید

آرایشگران حرفه‌ای برای کوتاهی مو و سایر خدمات زیبایی، دوره می‌بینند و مهارت‌هایی دارند که من و شما از آن بی‌خبریم.

حتی اگر خیلی به خودتان مطمئن باشید، به هر حال یک آرایشگر حرفه‌ای نیستید. در نتیجه ممکن است با نتایج فاجعه آمیزی رو‌به‌رو شوید که حتی فکرش را هم نمی‌کردید!
آرایشگری کار همه نیست. آرایشگران حرفه‌ای برای کوتاهی مو و سایر خدمات زیبایی، دوره می‌بینند و مهارت‌هایی دارند که من و شما از آن بی‌خبریم. اما نتایج آن را در کارهای بی‌نقص‌شان می‌بینیم.

3- آرایشگاه نرفتن برای کوتاهی مو، صرفه‌ جویی در پول نیست!

ممکن است از ترس هزینه‌های آرایشگاه، تصمیم بگیرید که خودتان موهایتان را کوتاه کنید.

ممکن است از ترس هزینه‌های آرایشگاه، تصمیم بگیرید که خودتان موهایتان را کوتاه کنید. این به هیچ عنوان صرفه جویی نیست. چرا که وقتی موهایتان را بد کوتاه می‌کنید، بیشتر اوقات دوست ندارید با آن ظاهر جایی بروید. حتی ممکن است بسیار پریشان‌خاطر یا مستاصل شوید!
در نتیجه، مجبور می‌شوید برای اصلاح موهایتان به آرایشگاه مراجعه کنید؛ تا حداقل، ظاهر قابل قبولی داشته باشید. پس در نهایت مجبور به پول خرج کردن می‌شوید. اما اگر از همان ابتدا، کار را به کاردان بسپارید، دیگر لازم نیست نگرانی و استرس بیهوده بکشید.

خدمات کوتاهی مو در منزل، چرا خودم کوتاه نکنم؟

پیشنهاد ویژه نی نی بان: درمان ناباروری در مردان، وقتی هیچ اسپرمی ندارند!

مدل کوتاهی مو جدید

ممکن است صحبت درباره‌ی کوتاهی مو باعث شده باشد که واقعاً دل‌تان بخواهد موهایتان را کوتاه کنید. در این‌جا برایتان چند پیشنهاد داریم:

خدمات کوتاهی مو در منزل، چرا خودم کوتاه نکنم؟

خدمات کوتاهی مو در منزل، چرا خودم کوتاه نکنم؟

خدمات کوتاهی مو در منزل، چرا خودم کوتاه نکنم؟

خدمات کوتاهی مو در منزل، چرا خودم کوتاه نکنم؟

خدمات کوتاهی مو در منزل، چرا خودم کوتاه نکنم؟

قیمت کوتاهی مو

قیمت کوتاهی مو از نوع درجه یک، از ۱۰۰هزار تا ۲۰۰هزار تومان متغیر است و تا حدودی به مدل مویی که مدنظر شما است، بستگی دارد.

قیمت کوتاهی مو در آرایشگاه‌های مختلف فرق می‌کند. بعضی از آرایشگرها برای جذب مشتری، قیمت‌های بسیار پایین پیشنهاد می‌کنند. بعضی‌های دیگر نیز به اصطلاح، برای این‌که کلاس کاری خود را بالا ببرند، قیمت‌های خیلی گزاف در نظر می‌گیرند. در نتیجه، تعرفه‌های قیمت یک آرایشگاه لزوماً با کیفیت خدمات آن، ارتباط مستقیمی ندارد.
با این حال، قیمت کوتاهی مو از نوع درجه یک، از 100هزار تا 200هزار تومان متغیر است و تا حدودی به مدل مویی که مدنظر شما است، بستگی دارد. بعضی از آرایشگرها بعد از کوتاهی، برای سشوار مو، از شما پولی نمی‌گیرند. در حالی که بعضی‌های دیگر، قیمت سشوار را جداگانه حساب می‌کنند.
برای اطلاع از قیمت کوتاهی مو در منزل نیز باید مستقیماً از آرایشگاه خود پرس‌وجو کنید، چرا که ممکن است قیمت آن در سالن زیبایی‌های مختلف با هم فرق داشته باشد.

خدمات کوتاهی مو در منزل، چرا خودم کوتاه نکنم؟

بیشتر بخوانید: آرایشگاه معروف شهرک غرب، بهترین در هر خیابان کدام است؟

جمع‌بندی

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید با پای خودتان به آرایشگاه بروید، می‌توانید آرایشگاه را به خانه بیاورید! در واقع، خدمات کوتاهی مو در منزل ایجاد شده که شما بتوانید با یک تلفن و رزرو ساده، موهایتان را در خانه‌ی خودتان کوتاه کنید و بهترین نتیجه را بگیرید.

به کلینیک نی نی بان هم سر بزنید.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.