۲۲۹۸۵۳
۶۴۵۱
۶۴۵۱

معرفی ۱۰ تا از بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران

اگر ساکن تهران هستید و قصد مراجعه به یک کلینیک دندانپزشکی مجرب را دارید، در این مقاله با ما همراه شوید تا ۱۰ تا از بهترین کلینیک‌های دندانپزشکی تهران را به شما معرفی کنیم.

معرفی ۱۰ تا از بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران
اکثر مردم بر این باورند که مراجعه منظم به دندانپزشکی در اولویت کارهایی که باید انجام دهند، نیست. این باور یکی به خاطر هزینه‌های سرسام‌آور آن بوده و دیگری به دلیل ترس و واهمه‌ای است که افراد از مراجعه به دندانپزشکی در ذهنشان به یاد می‌آورند. اما این یک تصور اشتباه است که زمانی به دندانپزشکی مراجعه کنیم که دندان درد امانمان را بریده باشد! در ادامه قصد داریم تا علاوه بر معرفی بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران ، شما را با ۸ مزیت مراجعه منظم به دندانپزشکی آشنا کنیم.

در این مقاله می‌خوانید:

 • ۸ مزیت مراجعه منظم به دندانپزشکی
 • معرفی بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران

بیشتر بخوانید: دندانپزشکی تحت بیهوشی کودکان، چه زمانی نیاز است؟

معرفی ۱۰ تا از بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران
دندانپزشکی برای بسیاری از افراد مکانی تر سناک و دردآور است. اما این دلیلی کافی برای عدم مراجعه به دندانپزشکی نیست. اگر ساکن تهران هستید، می‌توانید با مراجعه منظم به مجرب‌ترین کلینیک‌های دندانپزشکی تهران این ترس و درد را از ذهنتان بیرون کنید. در ادامه با شمردن برخی مزیت‌های مراجعه منظم به دندانپزشکی شاید بتوانیم نظرتان را تغییر دهیم.

پیشنهاد ویژه نی نی بان: جدیدترین روش پاکسازی پوست صورت

۸ مزیت مراجعه منظم به دندانپزشکی


معرفی ۱۰ تا از بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران
وقتی که در یک کلینیک دندانپزشکی ویزیت می‌شوید. دکتر دندانپزشک وضعیت کلی دهان، لثه و دندان‌های شما را بررسی می‌کند و در صورت لزوم از دندان‌های شما عکس می‌گیرد. بعد از معاینه کلی به ترتیب وخامت دندان‌ها و مشکلات دندان یا لثه، برای شما یک یا چند وقت مراجعه ترتیب می‌دهد. این پروسه بررسی اگر به صورت منظم انجام شود باعث جلوگیری از وخامت وضعیت دهان و دندان شما خواهد شد. در ادامه به مزیت‌های دیگر مراجعه منظم به دندانپزشکی خواهیم پرداخت.

۱.جلوگیری از وخامت بیماری‌های دهان


معرفی ۱۰ تا از بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران
یکی از مزایای ویزیت منظم دندانپزشکی این است که دندانپزشک می‌تواند مشکلاتی که ممکن است در آینده سلامت شما را به خطر بیندازد، تشخیص دهد. به عنوان مثال اگر در دندان‌های شما یک حفره کوچک در حال ایجاد شدن است یا متوجه می‌شوید که لثه‌های شما دچار تورم هستند، می‌توانید فوراً تحت درمان قرار بگیرید. بسیاری از مردم متوجه تشکیل پلاک و بیماری‌های لثه‌ای خود نیستند و این مشکلات تنها با معاینه دندانپزشک قابل تشخیص است. علاوه بر این‌ها دندانپزشک می‌تواند علائم اولیه سرطان دهان یا سایر بیماری‌های جدی را تشخیص داده و به سرعت درمان را شروع کند.

مطالب پیشنهادی: هزینه لمینت دندان در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱، کلینیک دندانپزشکی

۲.طولانی‌تر شدن عمر دندان‌ها

گاهی اوقات به جایی می‌رسیم که دندان آنقدر پوسیده است که باید کشیده شود. دندان‌های ما بسیار با ارزش هستند زیرا دیگر جایگزین نمی‌شوند. از دست دادن دائمی دندان‌ها می‌تواند برای وضعیت کلی سلامت دهان و دندان ما مضر باشد.

معرفی ۱۰ تا از بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران
زمانی که دندانی را از دست می‌دهیم، ممکن است اتفاقات مختلفی در دهانمان رخ دهد، از جمله اینکه دندان‌ها به خودی خود جابه‌جا می‌شوند. ح فظ دندان‌ها و طولانی‌تر کردن عمر آن‌ها یکی از بهترین فواید ویزیت‌های منظم دندانپزشکی است زیرا از عوارض غیرقابل برگشت آن جلوگیری می‌کند.

بیشتر بخوانید: ویزیت دندانپزشکی چقدر است؟ تعرفه ۱۴۰۱

۳.نظارت بر رعایت بهداشت دهان


معرفی ۱۰ تا از بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران
افراد زیادی هستند که درباره روش‌های صحیح رعایت بهداشت دندان خود، آگاه نیستند. اکثر افراد روزی یک بار دندان‌های خود را مسواک می‌زنند و هرگز از نخ دندان استفاده نمی‌کنند. ممکن است این مسئله خیلی مهم به نظر نرسد، اما در دراز مدت می‌تواند منجر به مشکلات بزرگی شود. مراجعه منظم به دندانپزشکی باعث می‌شود تا بیشتر به بهداشت دهان خود توجه کرده و آموزش‌ها و راهنمایی‌های پزشک نیز باعث می‌شود تا اصولی‌تر به دندان‌های خود رسیدگی کنیم.

پیشنهاد ویژه نی نی بان: چگونه پوستی صاف یکدست داشته باشیم؟

۴.کمک به تشخیص مشکلات جانبی


معرفی ۱۰ تا از بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران
بسیاری از افراد به دلیل اضطراب، کم خوابی یا دندان قروچه شبانه دچار دندان درد و پوسیدگی دندان می‌شوند. مراجعه منظم به دندانپزشکی باعث می‌شود تا پزشک، علت اصلی مشکلات دندانی شما را که ممکن است ناشی از بیماری‌های عصبی یا اضطراب باشد، تشخیص دهد. در چنین شرایطی دندانپزشک شما را به پزشک مربوطه برای درمان بیماری جانبی ارجاع می‌دهد.

مطالب پیشنهادی: خدمات زیبایی و درمانی، دندانپزشکی مینوسا

۵.درمان بوی بد دهان

بوی بد دهان مزمن فقط مربوط به خوردن غذاهای نامناسب یا مشکلات معده نیست. وضعیتی به نام هالیتوز می‌تواند پس از انجام مکرر عادات بهداشتی نامناسب در دهان ایجاد شود. این مشکل، موضوعی نیست که بخواهید آن را نادیده بگیرید یا بخواهید خودتان آن را درمان کنید.

معرفی ۱۰ تا از بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران
در چنین مواقعی حتماً به دندانپزشک مراجعه کنید تا بتوانید دقیقاً علت ایجاد بوی بد دهان را مشخص کرده و نسبت به درمان آن اقدام کنید. گاهی این مشکل ممکن است یک وضعیت پزشکی حاد باشد که نیاز به مراقبت فوری دارد.

پیشنهاد ویژه نی نی بان: درمان یبوست در کودکان، تغذیه مناسب

۶.احساس سلامتی و آرامش بیشتر

داشتن درد دندان یا نگرانی در مورد سلامت دهان و دندان ، می‌تواند بسیاری از اوقات به معنای واقعی کلمه باعث اضطراب شما شود. مسائلی مانند ماندن یک دندان پوسیده در دهان برای مدت طولانی ، وجود دارد که در صورت عدم درمان به طور بالقوه می‌تواند منجر به عواقب بسیار جدی شود. به همین دلیل است که باید به طور منظم به دندانپزشک مراجعه کنید.

معرفی ۱۰ تا از بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران
دندانپزشک می‌تواند از آنچه در دهان شما می‌گذرد مطلع باشد، درد و ناراحتی دندان‌های شما را بهبود بخشد و برنامه‌ای برای پیشگیری ارائه دهد. همه این مولفه‌ها به شما کمک می‌کنند تا آرامش و سلامت بیشتری داشته باشید و کمتر نگران سلامتی خود شوید.

مطالب پیشنهادی: در مورد دندانپزشکی کودکان، سوالات متداول

۷.برخورداری از یک لبخند زیبا


معرفی ۱۰ تا از بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران
هر کسی دوست دارد لبخندی زیبا و دندان‌های سفید و سالم داشته باشد. بدون شک مراجعه منظم به دندانپزشک می‌تواند به این امر کمک کند. داشتن دندان‌هایی سفید و سالم در طولانی مدت تنها با رسیدگی‌های منظم و پیروی از توصیه‌های دندانپزشک برای مراقبت از دندان‌ها حاصل می‌شود. ممکن است برای داشتن لبخند زیبا نیاز به جراحی لثه یا استفاده از کامپوزیت‌های زیبایی داشته باشید، هر چه که باشد یک متخصص دندانپزشک می‌تواند شما را در جهت درستی راهنمایی کند تا بهترین لبخند را بسازید و عزت نفس خود را افزایش دهید .

بیشتر بخوانید: دندانپزشکی کودکان، کشیدن دندان آسیب دیده

۸.کاهش یافتن هزینه‌های دندانپزشکی


معرفی ۱۰ تا از بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران
یکی از تصورات غلط درباره هزینه‌های دندانپزشکی این است که افراد فکر می‌کنند با مراجعه کمتر به دندانپزشکی می‌توانند در هزینه‌های درمان دندان‌های خود صرفه‌جویی کنند، اما باید به شما بگوییم که این یک تصور اشتباه است. شما با مراجعه منظم و رسیدگی زود هنگام به دندان‌هایی که به صورت سطحی خراب شده‌اند، خود را از هزینه‌های سرسام‌آور پوسیدگی‌های عمیق، عصب‌کشی دندان، روکش و ایمپلنت ، نجات خواهید داد.

پیشنهاد ویژه نی نی بان: کدام روش کاشت ناخن بهتر است؟

معرفی بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران


معرفی ۱۰ تا از بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران
همان‌طور که اشاره کردیم، مراجعه منظم به دندانپزشکی امری بسیار مهم و موثر در داشتن دندان‌هایی سالم و درخشان است. اما یکی دیگر از نکات مهم که باید به آن توجه داشت، مراجعه به یک دندانپزشک مجرب، باتجربه و مطمئن است که می‌تواند شما را در این مسیر یاری کند. از همین رو در ادامه ۱۰ تا از بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران را به شما معرفی خواهیم کرد.

۱.کلینیک دندانپزشکی پاسارگاد (واقع در خیابان میرداماد)

۲. کلینیک دندانپزشکی آلما (واقع در خیابان جمالزاده شمالی)

۳. کلینیک دندانپزشکی شبانه‌روزی فروردین (واقع در امام خمینی)

۴. کلینیک دندانپزشکی رویال (واقع در محله پونک، خیایبان میرزا بابایی)

۵. کلینیک تخصصی دندانپزشکی کریستال (واقع در فلکه اول تهرانپارس)

۶. کلینیک دندانپزشکی پارسا (واقع در محله سعادت آباد، خیابان سرو شرقی)

۷. کلینیک دندانپزشکی هامون (واقع در خیابان قائم مقام فراهانی)

۸. کلینیک دندانپزشکی شبانه‌روزی آپادانا (واقع در میدان ولیعصر)

۹. کلینیک دندانپزشکی تهرانسر (واقع در خیابان تهرانسر)

۱۰. کلینیک دندانپزشکی شبانه‌روزی مهدیس (واقع در خیابان آیت‌الله کاشانی)

مطالب پیشنهادی: قبل از باردار شدن، دندانپزشکی مشکلی ایجاد نمی کنه؟

کلام آخر


معرفی ۱۰ تا از بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران
در این مقاله قصد داشتیم تا با بررسی مزیت‌های مراجعه منظم به دندانپزشکی، دیدگاه افرادی را که تصور می‌کنند مراجعه منظم هزینه‌های بیشتری را برایشان خواهد داشت یا افرادی که از دندانپزشکی می‌ترسند، تغییر دهیم. همچنین با معرفی ۱۰ تا از بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران سعی داشتیم تا شما را با مجرب‌ترین و باتجربه‌ترین آن‌ها آشنا کنیم. فراموش نکنید که توجه به بهداشت دهان و دندان می‌تواند سلامت و آرامش بیشتری را برای شما به ارمغان آورد.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.