۲۳۰۴۵۸
۲۰۵۰
۲۰۵۰

دیجیتال بلیدینگ ابرو؛ به زیبایی ابرو اهمیت دهید!

چه کسی می‌تواند منکر وجه زیبایی دوستی در انسان‌ها شود؟ تمایل به زیباتر شدن همواره در انسان‌ها وجود داشته و هر انسانی فارغ از جنسیت همواره برای زیباتر به نظر رسیدن کوشیده است. امروزه پیشرفت تکنولوژی روی تمامی ابعاد زندگی انسان تاثیر گذاشته است. پیشرفت تکنولوژی تا جایی ادامه پیدا کرده است که امروزه انسان‌ها حتی برای زیباتر شدن هم از تکنولوژی روز استفاده می‌کنند. دیجیتال بلیدینگ ابرو یکی از تکنیک‌هایی است که روی ابروها اجرا می‌شود. بازگشت زیبایی دوباره به ابرو‌ها ازجمله اهداف این تکنیک است. اما دیجیتال بلیدینگ چیست؟ چگونه می‌توان از آن استفاده کرد و نتایج استفاده از آن به چه شکل خواهد بود؟ در ادامه به این سوالات پاسخ خواهیم داد.

در ادامه خواهیم خواند:

 • با تکنیک دیجیتال بلیدینگ بیشتر آشنا شویم
 • دیجیتال بلیدینگ ابرو چگونه انجام می‌شود؟
 • تکنیک دیجیتال بلیدینگ با کمک چه دستگاهی انجام می‌شود؟
 • هزینه انجام تکنیک دیجیتال بلیدینگ ابرو چقدر است؟
 • چرا دیجیتال بلیدینگ جانشین میکرو بلیدینگ شده است؟
 • تفاوت دیجیتال بلیدینگ و میکروبلیدینگ چیست؟

دیجیتال بلیدینگ ابرو؛ به زیبایی ابرو اهمیت دهید!

با تکنیک دیجیتال بلیدینگ بیشتر آشنا شویم

همانطور که می‌دانیم ابروها یکی از مهم‌ترین اجزای صورت هستند که در زیباتر به نظر رسیدن انسان‌ها نقش مهمی دارند. اما رویش کم ابرو به شکل ارثی، ریزش ابروها با گذر زمان و تحت تاثیر داروهای مختلف می‌تواند از جمله عواملی باشد که از وجه زیبایی ابروها کم می‌کند. قبل از آن که به توضیح دیجیتال بلیدینگ ابرو بپردازیم، لازم است تا به طور کلی تکنیک دیجیتال بلیدینگ را توضیح دهیم.

این تکنیک یکی از جدیدترین متد‌هایی است که امروزه برای زیباسازی دائمی چهره استفاده می‌شود. در این تکنیک، رنگدانه‌های مختلف با توجه به هدف و موضع استفاده، به زیر پوست تزریق می‌شوند. رنگدانه‌ها در رنگ‌های مختلفی بوده و هنگامی که به موضع تزریق می‌شوند، ماندگاری طولانی مدتی دارند

این تکنیک یکی از جدیدترین متد‌هایی است که امروزه برای زیباسازی دائمی چهره استفاده می‌شود. در این تکنیک، رنگدانه‌های مختلف با توجه به هدف و موضع استفاده، به زیر پوست تزریق می‌شوند. رنگدانه‌ها در رنگ‌های مختلفی بوده و هنگامی که به موضع تزریق می‌شوند، ماندگاری طولانی مدتی دارند. ت زریق رنگدانه‌ها با جدید‌ترین تکنیک‌ها و با کمک سوزن و دستگاه‌هایی که مخصوص این کار هستند، انجام می‌شود. هر چند موضوع بحث این مقاله راجع به دیجیتال بلیدینگ ابرو است اما لازم به ذکر است که این تکنیک روی لب و چشم‌ها نیز با اهداف مختلف انجام می‌شود. ظرافت بیش از حد در پایان کار، ماندگاری بالا و آسیب حداقلی که این تکنیک به پوست وارد می‌کند، از جمله عواملی است که باعث شده این تکنیک بسیار پراستفاده شود.

بیشتر بخوانید: قیمت لیفت ابرو با نخ در سال ۱۴۰۰

دیجیتال بلیدینگ ابرو؛ به زیبایی ابرو اهمیت دهید!

دیجیتال بلیدینگ ابرو چگونه انجام می‌شود؟

ریزش ابروها پدیده رایجی است که به علل مختلف می‌تواند رخ دهد. افزایش سن، استفاده از لوازم آرایشی نامرغوب، استفاده از داروهای خاص با عوارض جانبی زیاد و... از جمله عللی هستند که روی ریزش ابروها تاثیرگذارند. اما تکنیک دیجیتال بلیدینگ ابرو به کمک افرادی آمده که از ریزش ابروهای خود رنج می‌برند. این تکنیک را می‌توان جزو جدیدترین تکنیک‌های حال حاضر برای آرایش دائمی ابروها به حساب آورد. در این روش خطوط ظریفی با کمک دستگاه ایجاد می‌شود و رنگدانه‌ها به زیر پوست منتقل می‌شوند.

نوع رنگدانه با توجه به رنگ ابرو در هر فرد می‌تواند اندکی متفاوت باشد. خطوط ایجاد شده هم باید ضخامتی نازک‌تر ‌از تار مو ابروی فرد داشته باشند. رعایت این دو نکته مهم و تبحر دست فردی که دیجیتال بلیدینگ ابرو را برای شما انجام می‌دهد، از جمله مهم‌ترین عوامل در گرفتن یک نتیجه خوب از این تکنیک هستند. البته در این روش تنها خطوط ظریف ایجاد نمی‌شود، بلکه هنگام دیجیتال بلیدینگ می‌توانید از سایه پودری نیز برای حجم‌دهی بیشتر ابروها زیر پوست استفاده کنید.

ماندگاری بالای نتایج از جمله عواملی است که افراد به انجام این روش روی می‌آورند. ماندگاری تکنیک دیجیتال بلیدینگ از 6 ماه تا بیش از 2 سال است.

در برخی از مواقع هم افراد از ترکیب خطوط ظریف و سایه برای زیباسازی ابروهای خود استفاده می‌کنند. در صورتی که ترکیب خطوط ظریف و سایه برای فرد استفاده شود، به این تکنیک، تکنیک تلفیقی نیز گفته می‌شود. در نهایت می‌توان انتظار یک نتیجه زیبا و بسیار طبیعی را از این روش داشت. ماندگاری بالای نتایج از جمله عواملی است که افراد به انجام این روش روی می‌آورند. ماندگاری تکنیک دیجیتال بلیدینگ از ۶ ماه تا بیش از ۲ سال است.

بیشتر بخوانید: جدیدترین روش لیفت ابرو، کدوم بهتره؟

تکنیک دیجیتال بلیدینگ با کمک چه دستگاهی انجام می‌شود؟

برای اجرای این تکنیک اغلب از دستگاه آمیا استفاده می‌شود. این دستگاه دقت بسیار بالایی داشته و خطوطی بسیار ظریف ایجاد می‌کند. دستگاه مربوطه یک قلم داشته که سوزن‌های مختلفی با اندازه‌های متفاوت روی آن سوار می‌شود. اپراتور بر اساس هدف و موضعی که برای اعمال تکنیک دیجیتال بلیدینگ انتخاب کرده‌اید، از سوزن‌های متفاوتی استفاده می‌کند. برای ایمنی و بهداشت بیشتر، سوزن‌هایی که استفاده می‌شوند، تنها یک بار مورد استفاده قرار می‌گیرند. توجه داشته باشید که کیفیت دستگاه مورد استفاده تاثیر زیادی در نتیجه کار خواهد داشت. بنابراین تا حد امکان به مراکز معتبر برای انجام این تکنیک مراجعه کنید. بدیهی است که قیمت نهایی دستگاه هم با توجه به میزان کارایی که دارد، متفاوت خواهد بود.

دیجیتال بلیدینگ ابرو؛ به زیبایی ابرو اهمیت دهید!

هزینه انجام تکنیک دیجیتال بلیدینگ ابرو

هزینه انجام تکنیک دیجیتال بلیدینگ ابرو مانند هر کار زیبایی روی صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد. همانطور که اشاره کردیم این تکنیک علاوه بر ابرو، روی چشم و لب نیز انجام می‌شود. بنابراین می‌توان گفت به طور کلی ناحیه اجرای تکنیک و همچنین نوع و مقدار رنگ مورد استفاده در تکنیک تعیین می‌کند که هزینه نهایی چقدر باشد. علاوه بر آن موقعیت جغرافیایی کلینیک زیبایی و شهر مورد نظر نیز در قیمت نهایی کار تاثیرگذار خواهند بود.

چرا دیجیتال بلیدینگ جانشین میکرو بلیدینگ شده است؟

به دلیل متفاوت بودن شرایط پوست افراد و همچنین فشار دست متفاوتی که اپراتور هنگام میکروبلیدینگ دارد، ممکن است نفوذ تیغ به پوست عمیق باشد. در صورتی که تیغ تا عمق زیادی از پوست نفوذ کند، لایه اپیدرم را سوراخ کرده و زخم عمیقی روی پوست به جای می‌گذارد.

میکروبلیدینگ یکی از تکنیک‌های نام‌آشنا و مشهور در بین افراد است. در این تکنیک از یک تیغ برای ایجاد خراش روی پوست و سپس انتقال رنگدانه به زیر پوست استفاده می‌شود. این تکنیک هم جزو یکی از تکنیک‌های آرایش دائم ابروها به شمار می‌رود. اما عوارضی که در پی این تکنیک ایجاد می‌شد باعث شده تا تکنیک دیجیتال بلیدینگ ابرو به مرور زمان جایگزین آن شود. میکروبلیدینگ با تمامی مزایایی که دارد، کاملا سنتی انجام می‌شود. در واقع میزان نفوذ تیغ به پوست و پاره شدن پوست، کاملا بسته به فشار و تبحر دست فردی دارد که آن را انجام می‌دهد.

به دلیل متفاوت بودن شرایط پوست افراد و همچنین فشار دست متفاوتی که اپراتور هنگام میکروبلیدینگ دارد، ممکن است نفوذ تیغ به پوست عمیق باشد. در صورتی که تیغ تا عمق زیادی از پوست نفوذ کند، لایه اپیدرم را سوراخ کرده و زخم عمیقی روی پوست به جای می‌گذارد. در نتیجه این اتفاق امکان بازسازی پوست به طور کامل از دست می‌رود. به همین دلیل زخمی که ایجاد می‌شود، به طور طبیعی توسط بدن ترمیم نمی‌شود. همین امر منجر به ظهور جای زخم روی پوست می‌شود. به همین دلیل به مرور زمان و برای ایجاد امنیت بیشتر در آرایش دائمی به مرور زمان تکنیک میکروبلیدینگ کنار گذاشته شد و تکنیک دیجیتال بلیدینگ ابرو جایگزین آن شد.

بیشتر بخوانید: پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموو آیا برای زنان مشکل ساز است ؟

دیجیتال بلیدینگ ابرو؛ به زیبایی ابرو اهمیت دهید!

تفاوت دیجیتال بلیدینگ و میکروبلیدینگ

تفاوت این دو تکنیک را می‌توان در سه عامل شرح داد. میزان پایداری تاثیر، زیبایی نتیجه نهایی و عوارض جانبی که در بافت پوست ایجاد می‌کنند، از جمله تفاوت‌های این دو تکنیک است.

تفاوت ظاهری

میکروبلیدینگ و دیجیتال بلیدینگ هر دو برای ایجاد یک ابرو دائمی و کاملا طبیعی به دنیا معرفی شده‌اند. در هر دو تکنیک سعی می‌شود خطوط ایجاد شده برای انتقال رنگدانه بسیار ظریف و باریک باشد. بنابراین می‌توان گفت که در هر دو تکنیک نتیجه نهایی، طبیعی و ظریف خواهد بود.

ماندگاری تاثیر

عامل مهم دیگری که باعث ایجاد تفاوت در این دو روش می‌شود، ماندگاری نتیجه نهایی است. در روش میکرو بلیدینگ که با نام بلیدینگ سنتی نیز شناخته می‌شود، برای انتقال رنگدانه‌ها لازم است تا بافت پوست به طور کامل باز شود. در نتیجه هنگامی که زخم پوست ترمیم می‌شود، مقدار زیادی از رنگدانه‌های کاشته شده در طی روند ترمیم از دست می‌روند. به همین دلیل در میکروبلیدینگ، تاثیر کاشت رنگدانه ماندگاری بسیار کم و در حد یک تا 6 ماه دارد.

در روش دیجیتال بلیدینگ ابرو همانطور که اشاره شد، پوست توسط تیغ پاره نشده و پارگی عمیق ایجاد نمی‌شود

اما در روش دیجیتال بلیدینگ ابرو همانطور که اشاره شد، پوست توسط تیغ پاره نشده و پارگی عمیق ایجاد نمی‌شود. در این روش از سوزن‌های ریزی برای انتقال رنگدانه به زیر پوست استفاده می‌شود. به همین دلیل زخم‌ها بسیار سطحی بوده و آسیب عمیقی به پوست وارد نمی‌کنند. در نتیجه پارگی پوست در دیجیتال بلیدینگ بسیار کم بوده و به همین دلیل هنگام ترمیم پوست رنگدانه‌ها از پوست خارج نمی‌شوند. در نتیجه ماندگاری این روش بسیار بیشتر از بلیدینگ سنتی خواهد بود. به طور کلی ماندگاری رنگدانه‌هایی که در زیر پوست کاشته شده‌اند از یک تا دو سال خواهد بود. بنابراین به طور کلی از نظر ماندگاری نتیجه، می‌توان تکنیک دیجیتال بلیدینگ ابرو را برنده این رقابت دانست.

نوع تاثیر روی بافت پوست

میزان نفوذ سوزن‌های دستگاه در روش دیجیتال بلیدینگ قابل تنظیم است. بنابراین امکان خطای انسانی در این روش به صفر می‌رسد.

تفاوت مهمی که در این دو روش وجود دارد، مربوط به نوع تاثیر آن‌ها روی بافت پوست است. همانطور که اشاره کردیم در میکروبلیدینگ از تیغ برای برش بافت پوست و انتقال رنگدانه استفاده می‌شود. در صورتی که به دلیل تجربه ناکافی اپراتور یا خطای انسانی میزان عمق این زخم زیاد باشد، ترمیم پوست دچار اختلال می‌شود. اما در دیجیتال بلیدینگ ابرو انتقال رنگدانه با کمک سوزن امکان‌پذیر است. میزان نفوذ سوزن‌های دستگاه در روش دیجیتال بلیدینگ قابل تنظیم است. بنابراین امکان خطای انسانی در این روش به صفر می‌رسد. علاوه بر این اپراتور می‌تواند با توجه به شرایط و ضخامت پوست شما میزان نفوذ سوزن را تنظیم کند. به همین دلیل زخم کم عمقی ایجاد شده و این زخم کم عمق به سرعت ترمیم می‌شود. در نتیجه روند ترمیم پوست مختل نشده و پوست به سرعت بازسازی می‌شود. در نتیجه می‌توان گفت تکنیک دیجیتال بلیدینگ، تکنیکی ایمن‌تر ‌از میکروبلیدینگ است.

سلامت رنگ‌های مورد استفاده

مورد مهمی دیگری که در انجام دیجیتال بلیدینگ وجود دارد، رنگ‌های مورد استفاده هستند. در انجام دیجیتال بلیدینگ از رنگ‌های آمیا استفاده می‌شود. این رنگ‌ها مطابق با استانداردهای روز دنیا تهیه شده‌اند. به همین دلیل فاقد فلزات سنگین و سرطان‌زا هستند. رنگ‌ها فاقد مواد سمی بوده و هنگام استفاده از آن‌ها حتی روی حساس‌ترین پوست‌ها، بروز حساسیت به صفر می‌رسد. به همین دلیل برای تمامی افراد با هر شرایطی قابل استفاده هستند. طیف رنگی گسترده این رنگ‌ها، دست فرد را هنگام انتخاب باز می‌گذارد. بنابراین فرد می‌تواند با توجه به موضعی که قصد انجام دیجیتال بلیدینگ را دارد، رنگی مناسب پوست خود را انتخاب کند. علاوه بر این ترکیب رنگ‌های مورد استفاده در این تکنیک به گونه‌ای است که رنگ‌ها هنگام مخلوط شدن با یکدیگر هیچگونه عارضه جانبی ایجاد نمی‌کنند.

بیشتر بخوانید: مدل ابرو سال ۱۴۰۱ چی مده؟

دیجیتال بلیدینگ ابرو؛ به زیبایی ابرو اهمیت دهید!

مراقبت‌های بعد از دیجیتال بلیدینگ ابرو

بعد از انجام دیجیتال بلیدینگ ابرو مانند هر تکنیک دیگری نیاز به مراقبت‌هایی است. این مراقبت‌ها کمک می‌کند تا ماندگاری نتیجه بیشتر شده و روند بهبود شما تسریع گردد. هرچند مراکز زیبایی بعد از انجام این تکنیک به فرد، نکات لازم را گوشزد خواهند کرد اما در ادامه به مهم‌ترین مراقبت‌هایی که لازم است بعد از انجام دیجیتال بلیدینگ انجام دهید، اشاره می‌کنیم.

 • سعی کنید موضع مورد نظر را مرطوب نگه دارید. این کار کمک می‌کند تا زخم‌ها سریع‌تر ‌روند بهبود خود را طی کنند. برای این منظور بهتر است از پ ماد ویتامین آ چشمی استفاده کنید.
 • بهتر است موضع مورد نظر که روی آن دیجیتال بلیدینگ انجام داده‌اید، تا سه روز با آب تماس نداشته باشد. این کار کمک می‌کند تا موضع از عفونت عوامل بیماری‌زا در امان باشد.
 • موضع مورد نظر نباید زیر نور مستقیم آفتاب قرار بگیرد. بدین منظور توصیه می‌شود فرد تا پایان روند ترمیم از منزل خارج نشود. اگر امکان این کار برای شما فراهم نیست می‌توانید از کلاه آفتابگیر یا عینک دودی و سایر روش‌ها استفاده کنید.
 • همانطور که اشاره شد، رسیدن آب به موضع مورد نظر تا سه روز ممنوع است. بنابراین بهتر است فرد تا سه روز به استخر مراجعه نکند. دقت کنید که مراجعه به استخر ممکن است باعث بروز عفونت در محل زخم شود.
 • موضعی که روی آن دیجیتال بلیدینگ انجام شده است تا پایان دوران نقاهت به بروز عفونت حساس است. بنابراین بهتر است از انجام فعالیت‌هایی که زخم را بیشتر در معرض عوامل بیماری‌زا قرار می‌دهد، خودداری کنید.

دیجیتال بلیدینگ ابرو؛ به زیبایی ابرو اهمیت دهید!

عوارض دیجیتال بلیدینگ

بروز عوارض کوتاه مدت و خفیف مانند التهاب، خارش و ریختن پوسته‌های ظریف بافت در موضع طبیعی هستند. بنابراین در صورتی که شاهد بروز این عوارض بودید، نگران نباشید زیرا در بازه زمانی کوتاهی این عوارض برطرف خواهند شد.

همانطور که در بالا اشاره شد دلیل ظهور تکنیک دیجیتال بلیدینگ عوارض کمتر آن نسبت به بلیدینگ سنتی بود. به همین دلیل می‌توان گفت دیجیتال بلیدینگ ابرو از جمله روش‌های بسیار ایمن و بهداشتی برای داشتن خطوط ظریف در ابرو است. آسیب کم پوست در این روش کمک می‌کند تا روند بهبود زخم سرعت پیدا کند. به همین دلیل موضع دچار خونریزی زیاد نشده و جای زخم سریعا بهبود پیدا می‌کند. به دلیل بهبود سریع جای زخم، موضع فرصت آلوده شدن با عوامل بیماری‌زا را نداشته و به همین دلیل کمتر شاهد عفونت خواهیم بود. اما در هر صورت بروز عوارض کوتاه مدت و خفیف مانند التهاب، خارش و ریختن پوسته‌های ظریف بافت در موضع طبیعی هستند. بنابراین در صورتی که شاهد بروز این عوارض بودید، نگران نباشید زیرا در بازه زمانی کوتاهی این عوارض برطرف خواهند شد.

دیجیتال بلیدینگ ابرو؛ به زیبایی ابرو اهمیت دهید!

آیا دیجیتال بلیدینگ فقط برای ابرو استفاده می‌شود؟

خیر. این تکنیک با توجه به میزان ماندگاری بالا و آسیب کمی که به بافت پوست وارد می‌کند، استفاده گسترده‌ای دارد. از تکنیک دیجیتال بلیدینگ می‌توان برای ایجاد خط چشم و سایه دائم استفاده کرد. علاوه بر این در صورتی که قبلا خط چشم دائم داشته‌اید و اکنون نیاز به ترمیم دارید، می‌توانید از دیجیتال بلیدینگ استفاده کنید.

علاوه بر چشم ، این تکنیک برای لب‌ها نیز استفاده می‌شود. بروز اختلال رنگ در لب‌ها، عدم قرینگی در خط لب و .... از جمله ایراداتی هستند که در لب‌ها پدید می‌آیند. این اختلالات به راحتی و با تکنیک دیجیتال بلیدینگ قابل برطرف کردن هستند. برای این منظور کافیست رنگدانه‌ها مطابق با سلیقه و پوست مشتری انتخاب شوند. سپس با کمک این تکنیک می‌توان خط لب یا رژ لب دائم روی لب‌ها ایجاد کرد.

بیشتر بخوانید: ۵مدل ابروی زیبا برای صورت گرد

سوالات متداول

آیا دیجیتال بلیدینگ ابرو همان میکروبلیدینگ است؟

خیر. دیجیتال بلیدینگ ابرو تکنیکی جدیدتر و با عوارض بسیار کمتر از میکروبلیدینگ است. دیجیتال بلیدینگ با کمک سوزن‌های ریزی انجام می‌شود که پارگی پوست را به حداقل می‌رسانند.

ماندگاری تکنیک دیجیتال بلیدینگ چقدر خواهد بود؟

این تکنیک یکی از تکنیک‌های ایمن در آرایش دائم صورت است. ماندگاری نتایج مربوط به دیجیتال بلیدینگ ابرو از یک سال تا دو سال با توجه به شرایط هر فرد متفاوت خواهد بود.

آیا انجام دیجیتال بلیدینگ ابرو باعث بروز حساسیت و عفونت می‌شود؟

میزان عمق زخم ایجاد شده در این تکنیک بسیار کمتر از روش‌هایی مانند میکروبلیدینگ است. به همین دلیل روند بهبود زخم بسیار سریع پیش خواهد رفت. بنابراین بروز حساسیت و عفونت در این روش به کمترین میزان خود خواهد رسید.

دیجیتال بلیدینگ ابرو؛ به زیبایی ابرو اهمیت دهید!

کلام آخر

امروزه تکنیک‌های مختلفی برای زیبایی صورت و اندام افراد ابداع شده است. اما این تکنیک‌ها همانطور که دارای مزیت‌هایی هستند دارای عوارض جانبی نیز می‌باشند. تکنیک دیجیتال بلیدینگ ابرو یک تکنیک نوظهور اما بسیار ایمن است. این تکنیک کمک می‌کند تا یک آرایش دائم زیبا و ایمن روی پوست داشته باشید. اما این تکنیک چیست و چه تفاوتی با میکروبلیدینگ دارد؟ تکنیک دیجیتال بلیدینگ به دلیل نوع انجام متد دارای عوارض کمتری نسبت به میکروبلیدینگ است.

در این تکنیک از سوزن‌های ریزی برای تزریق رنگدانه‌ها به زیر پوست استفاده می‌شود. این در حالیست که در روش بلیدینگ سنتی، از تیغ برای برش و انتقال رنگدانه‌ها به پوست استفاده می‌شد. همین امر باعث شده تا تکنیک دیجیتال بلیدینگ ماندگاری بسیار بالاتری نسبت به میکرو بلیدینگ داشته باشد. در این مطلب به تفصیل راجع به این تکنیک صحبت شد.

منبع: healthline

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.