۲۳۶۶۹۰
۱۵۱۹
۱۵۱۹

جراحی بینی نیمه فانتزی

اگر قصد انجام جراحی بینی نیمه فانتزی را دارید و می‌خواهید اطلاعات بیشتری درباره این نوع جراحی کسب کنید، در این مقاله با ما همراه شوید.

جراحی بینی نیمه فانتزی

امروزه در دنیای جراحی زیبایی، تلاش دائمی برای رسیدن به بهترین و بی نقص‌ترین چهره وجود دارد، جایی که افراد به دنبال ارتقای ویژگی‌های چهره خود و رسیدن به زیبایی مورد نظر خود هستند. یکی از جراحی‌های زیبایی که این کمال ‌گرایی در رسیدن به زیبایی را تکمیل می‌کند، جراحی بینی نیمه فانتزی است. این تکنیک جراحی نوآورانه ظرافت و هنر را ترکیب می‌کند تا یک بینی طبیعی و در عین حال ظریف و زیبا را برای فرد به ارمغان آورد. در این مقاله قصد داریم بیشتر جراحی بینی نیمه فانتزی را مورد بررسی قرار داده و انواع و نکات قابل توجه درباره این جراحی زیبایی را در اختیارتان قرار دهیم.

جراحی بینی نیمه فانتزی

در این مقاله می‌خوانید:

  • جراحی بینی نیمه فانتزی چیست؟
  • تفاوت جراحی بینی نیمه فانتزی با جراحی بینی طبیعی
  • انواع جراحی بینی نیمه فانتزی
  • در جراحی بینی نیمه فانتزی چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

بیشتر بخوانید: مزایا و معایب جراحی نوک بینی (تیپ پلاستی) چیست؟

جراحی بینی نیمه فانتزی چیست؟


جراحی بینی نیمه فانتزی
جراحی بینی نیمه فانتزی که با نام رینوپلاستی نیمه فانتزی نیز شناخته می‌شود، یک شکل تخصصی از جراحی بینی است که برای ایجاد شکلی ظریف و تقریباً شبیه به بینی عروسکی طراحی شده است. این نوع از جراحی بینی طرفداران بسیاری دارد، زیرا هم ابعاد طبیعی بینی را در نظر می‌گیرد و هم شکلی ظریف‌تر و عروسکی‌تر به جزئیات بینی می‌افزاید. برخلاف جراحی فانتزی و عروسکی که اغلب تغییرات چشمگیری در فرم بینی ایجاد می‌شود و بینی شکلی کامل فانتزی و مصنوعی به خود می‌گیرد، جراحی بینی نیمه فانتزی ویژگی‌های منحصر به فرد صورت بیمار و جزئیات طبیعی آن را در طول جراحی در نظر می‌گیرد.

پیشنهاد ویژه نی نی بان: فواید یائسگی، پیش به سوی زندگی بهتر

تفاوت جراحی بینی نیمه فانتزی با جراحی بینی طبیعی


جراحی بینی نیمه فانتزی
در جراحی بینی طبیعی معمولاً تمرکز تنها بر رفع مشکلات بینی و بهبود ظاهری آن است. در طی این روش جراحی فرم کلی بینی دست نخورده باقی می‌ماند تا ظاهر طبیعی آن حفظ شود و تمرکز تنها بر بهبود ویژگی‌های ناسازگار بینی با چهره است. اما در جراحی بینی نیمه فانتزی، جراح نه تنها ویژگی‌های صورت و بینی را در نظر می‌گیرد بلکه تغییراتی محسوس در فرم بینی ایجاد می‌کند که نتیجه‌ای کاملاً شخصی سازی شده دارد. به عبارت دیگر جراح هنگام جراحی، انتظارات بیمار را نیز در نظر می‌گیرد و نتیجه‌ای همخوان با ویژگی‌های کلی صورت و ترجیحات بیمار ایجاد می‌کند.

مطالب پیشنهادی: بهترین جراح تیپ پلاستی در تهران

انواع جراحی بینی نیمه فانتزی


جراحی بینی نیمه فانتزی
به طور کلی جراحی بینی نیمه فانتزی به دو روش اصلی که در اکثر جراحی‌های بینی استفاده می‌شود، انجام خواهد شد. هر کدام از این روش‌ها برای دستیابی به نتایج خاصی طراحی شده‌اند که با ویژگی‌های منحصر به فرد صورت فرد هماهنگ است. اینکه جراح شما هنگام انجام جراحی بینی نیمه فانتزی کدام روش را انتخاب می‌کند، کاملاً به ویژگی‌های صورت و فرم بینی شما بستگی دارد.

جراحی بینی نیمه فانتزی باز


جراحی بینی نیمه فانتزی
جراحی بینی نیمه فانتزی باز یک رویکرد جراحی جامع است که امکان دسترسی کامل به ساختارهای بینی را برای جراح فراهم می‌کند. این روش شامل ایجاد یک برش خارجی در سراسر کلوملا (نوار پوست بین سوراخ‌های بینی) است تا غضروف و استخوان بینی را بلند کرده و کاملاً نمایان کند. این روش اغلب زمانی انتخاب می‌شود که تغییرات گسترده‌تری مورد نیاز باشد، مانند تغییر شکل یا بازسازی عمده بینی که به فرم کلی بینی بستگی دارد.

جراحی بینی نیمه فانتزی بسته


جراحی بینی نیمه فانتزی
جراحی بینی نیمه فانتزی بسته نسبت به جراحی بینی باز یک روش کمتر تهاجمی است که در آن برش‌ها در داخل بینی ایجاد می‌شود. این روش برای تنظیمات جزئی تا متوسط مناسب است و معمولاً زمانی ترجیح داده می‌شود که فقط تغییرات ظریف در ظاهر بینی مورد نظر باشد.

بیشتر بخوانید: تیپ پلاستی چیست؟ تفاوت عمل زیبایی بینی تیپ پلاستی با رینوپلاستی

در جراحی بینی نیمه فانتزی چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

در حالی که جراحی بینی نیمه فانتزی به دلیل نتایج شخصی سازی شده طرفداران بسیاری دارد، اما افرادی که این روش جراحی را در نظر می‌گیرند باید به موارد زیر توجه کنند و از آن‌ها آگاه باشند.

جراحی بینی نیمه فانتزی

انتظارات واقع بینانه

متقاضیان جراحی بینی نیمه فانتزی باید انتظارات واقع بینانه‌ای درباره نتیجه جراحی داشته باشند. با وجود اینکه این نوع جراحی نتایجی شخصی سازی شده دارد و ترجیحات شخصی بیمار را در نظر می‌گیرد، اما ممکن است نتایج با تصوراتتان متفاوت باشد. زیرا یک جراح مجرب هنگام جراحی باید موارد زیادی را از جمله بهبود زیبایی شناسی طبیعی و همخوان با ویژگی‌های صورت و عملکرد کلی بینی را نیز باید در نظر بگیرد. همچنین ممکن است ظاهر شما بهبود یابد اما تغییر اساسی نکند.

جراحی بینی نیمه فانتزی

عدم تغییرات اساسی چهره

بسیاری از افراد تصور می‌کنند اگر جراحی بینی نیمه فانتزی انجام دهند، چهره آن را از این رو به آن رو می‌شود. باید بگوییم که این تصور اشتباه است. درست است که این نوع جراحی می‌تواند تغییرات زیادی را در حالت کلی چهره شما ایجاد کند اما جزئیات و فرم کلی صورت شما همان است و قرار نیست با جراحی بینی کاملاً چهره شما تغییر کند.

پیشنهاد ویژه نی نی بان: قهوه با مغز چه میکند؟ فِرِش و شاداب

انتخاب جراح مجرب

از آنجایی که جراحی بینی نیمه فانتزی ظرافت بیشتری نسبت به انواع جراحی دیگر دارد، انتخاب یک جراح پلاستیک مجرب که تجربه و تخصص زیادی در زمینه بینی‌های نیمه فانتزی دارد، بسیار مهم است. تجربه و تخصص جراح تا حد زیادی بر موفقیت و ایمنی عمل تأثیر می‌گذارد.

جراحی بینی نیمه فانتزی

دوره نقاهت

فرایند بهبودی جراحی بینی نیمه فانتزی مانند انواع جراحی بینی دیگر تقریباً زمانی یک ماهه را نیاز دارد تا به صورت حدودی تورم و کبودی‌های ناشی از جراحی بهبود یابند و استخوان بینی جوش بخورد. پس در دوران نقاهت این جراحی برای برگشتن به فعالیت‌های روزمره خود عجله نداشته باشد و برای اطمینان از بهبودی سریع و بدون مشکل، دستورالعمل‌های پس از عمل ارائه شده توسط جراح خود را به دقت دنبال کنید.

مطالب پیشنهادی: آیا پریود شدن بعد از عمل بینی باعث افزایش ورم می‌شود یا خیر؟

کلام آخر


جراحی بینی نیمه فانتزی
جراحی بینی نیمه فانتزی تقریباً یک رویکرد مدرن برای جراحی بینی است که بر ظرافت، دقت و زیبایی طبیعی تمرکز دارد. این روش تخصصی به افراد این امکان را می‌دهد که زیبایی شناسی و هارمونی صورت خود را افزایش دهند و در عین حال ویژگی‌های منحصر به فرد چهره خود را حفظ کنند و ظاهری زیباتر به دست آورند. مانند هر جراحی زیبایی، تحقیقات کامل و مشاوره با یک جراح واجد شرایط برای کسانی که قصد انجام جراحی بینی نیمه فانتزی را دارند، بسیار مهم است. هنگامی که این روش توسط دستان ماهر یک جراح مجرب اجرا شود می‌تواند شما را به اهداف زیبایی مورد نظرتان نزدیک‌تر کند و اعتماد به نفس شما را افزایش دهد.

منبع: drmofrad

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

برای ارسال نظر کلیک کنید

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.