۲۱۷۱۸۹
۱۲۸۲
۱۲۸۲
پ

مصرف قرص مترونیدازول، چرا زبانم جوش زده؟

من برای درمان عفونت دارو مصرف میکنم و زبانم جوش زده است.

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام خسته نباشید خواستم بدونم من داروی لاکتوفم و مترونیدازول برای عفونتم استفاده میکنم اما دوروزیه متوجه جوش عجیبی روی زبانم شدم که نه درد داره نه سوزش و خارش. امکان داره از عوارض این داروها باشه یا به چیز دیگه ای مربوطه؟!

پاسخ دکتر نوشین نظری، متخصص زنان و زایمان:
دوست عزیز معمولا عوارض دارویی به این شکل بی علامت نیستند و ایجاد سوزش و درد میکنند، لذا دوره درمان را کامل کنید.

پ

محتوای حمایت شده

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

    • اخبار داغ
    • جدیدترین
    • پربیننده ترین
    • گوناگون
    • مطالب مرتبط

    برای ارسال نظر کلیک کنید

    لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

    از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

    لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

    در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.