۲۲۶۳۹۲
۲ نظر
۱۵۱۴
۲ نظر
۱۵۱۴

تست بارداری با مایع سفید کننده چگونه است؟

تشخیص بارداری به واسطه ی آزمایش خانگی با سفید کننده یکی از عنوان های پرتکرار اینترنتی است.

تشخیص بارداری به واسطه ی آزمایش خانگی با سفید کننده یکی از عنوان های پرتکرار اینترنتی است. کافی است عنوان "تست تشخیص بارداری با سفید کننده" را در هر موتور جستجویی وارد کنید تا به نتایج عجیبی برسید. در این جست و جو شما داستان ها و فیلم تست بارداری با مایع سفید کننده را پیدا خواهید کرد که با هیاهوی تبلیغاتی همراه بوده و شامل فیلم هایی از زنانی است که در آن یک آزمایش غیرعادی شبه علمی انجام می‌دهند. اما آیا واقعا تست بارداری با مایع سفید کننده کار می کند؟ آیا تست بارداری با مایع سفید کننده می تواند نشان دهد که شما باردار هستید یا نه؟

آیا تست بارداری با مایع سفید کننده کار می کند؟
اگر تا به حال تست های بارداری معمولی در خانه را انجام داده باشید، ممکن است جذابیت این روش خانگی به نظر موثر را درک کنید. من هنوز هم به وضوح زمانی را به خاطر دارم که چگونه در دستشویی نشسته بودم و مانند شاهینی تیزبین با دقت به تست بی بی چک چسبیده بودم تا ببینم که باردار هستم یا نه.این دقیقه ها برایم طولانی و همانند ساعت ها به نظر می رسید. انتظاری که بسیار عذاب آور و طاقت فرسا بود.
اما اگر عنوان "تست بارداری با مایع سفید کننده یا همان وایتکس" را در بخش جست و جوی مرورگر خود وارد کنید، نتایج وسوسه کننده ای خواهید دید: این روش ساده است، سریع پاسخ می دهد، و سفید کننده یک ماده اصلی خانگی است که همه از آن استفاده می کنند و در منزل در دسترس دارند. و بهترین قسمت؟ ارزان است.

تست بارداری با مایع سفید کننده چیست؟
آزمایش تشخیص حاملگی با سفید کننده قرار است یک گزینه جایگزین سریع برای تست های های بارداری خانگی سنتی یا همان بی بی چک ها باشد. این روش ساده است، شما یک فنجان را برداشته و کمی سفید کننده داخل آن می ریزید، سپس ادرار تازه خود را اضافه می کنید و صبر می کنید تا ببینید چه اتفاقی می افتد. چقدر سفید کننده نیاز است؟ چه مقدار ادرار باید بریزیم؟حدس شما به اندازه حدس های هر فرد دیگری درست است زیرا متأسفانه هیچ دستورالعمل یا اندازه گیری مشخصی وجود ندارد.

روش تست بارداری با مایع سفید کننده
طبق آنچه که درمورد تست حاملگی با مایع سفید کننده گفته می شود، اگر باردار باشید، ظاهراً به سرعت با انجام آزمایش سفید کننده متوجه آن خواهید شد، زیرا در چنین شرایطی مخلوط ادرار و سفید کننده، ترکیبی از حباب ها و کف را تولید می کند. اما اگر مخلوط کاری انجام ندهد و یا فقط گاز و صدای فش فش مانند داشته باشد، یعنی شما باردار نیستید و نتیجه تست منفی است.
در طی آزمایش بارداری با مایع سفید کننده، ظاهراً مایع سفید کننده یا همان وایتکس با هورمون بارداری (HCG) که در ادرار یک زن باردار وجود دارد، واکنش نشان می دهد و به همین دلیل مردم معتقدند که این آزمایش موثر است.
البته قبل از انجام چنین تستی به یاد داشته باشید محلی که قصد دارید در آن از پاک کننده های خانگی، حلال ها یا رنگ استفاده کنید باید همیشه دارای تهویه مناسب باشد. مخلوط کردن پاک کننده های خانگی و ادرار با یکدیگر بسیار خطرناک است. ایمنی را رعایت کنید. شما اکنون ممکن است باردار باشید و برای دو نفر نفس بکشید!

آیا واقعا هورمون بارداری (HCG) با سفید کننده واکنش می دهد؟
یک آزمایش استاندارد تشخیص بارداری با اندازه گیری وجود هورمونی به نام گنادوتروپین جفتی انسانی کار می کند. از آنجا که احتمالاً هیچ یک از ما نیاز نداریم که نام آن را حفظ کنیم و به هر حال نمی توانیم این اسم را مرتبا تلفظ کنیم، بگذارید آن را اچ سی جی (HCG) بنامیم.
در اوایل بارداری یک زن، بدن او شروع به تولید HCG می کند. سطح هورمون HCG در بیشتر طول سه ماهه اول در هر روز به طرز چشمگیری افزایش می یابد. به همین دلیل است که اگر حدوداً تا یک هفته پس از تاخیر در قاعدگی صبر کنید، تست های تشخیص حاملگی خانگی یا همان بی بی چک ها بهتر جواب می دهند. اگرچه آزمایشاتی وجود دارند که ادعا می کنند حتی قبل از وقوع تاخیر در قاعدگی، می توانند بارداری را تشخیص دهند.

خطرات تست بارداری با مایع سفید کننده
درصورتی که به جای حفظ نام های طولانی، ملال آور و خسته کننده ی ترکیبات موجود در محصولات پاک کننده، کارهای بهتری برای انجام دادن در زندگی خود داشته اید، نگران نباشید، به ما اجازه دهید تا کمی شما را با آنچه که باید بدانید آشنا کنیم.
نام شیمیایی برای ماده سفید کننده کلر یا همان سفید کننده که به طور روزمره مورد استفاده قرار می گیرد، هیپوکلریت سدیم است. در اینجا برخی از اطلاعاتی آورده شده که شما احتمالاً در کلاس شیمی دبیرستان آموخته اید، اما خوشحال می شویم که به صورت سریع و اجمالی آن ها را برای شما یادآوری کنیم. برخی از مواد شیمیایی و ترکیبات با هم دوست نیستند. آن ها حتی دشمن دوست نمای یک دیگر هم نیستند. این مواد به هیچ وجه نباید مخلوط شوند. سفید کننده ی کلر و آمونیاک از این موارد هستند. در صورت ترکیب آن ها با یک دیگر، یک دود سمی به نام گاز کلرامین ایجاد می شود که به هیچ عنوان کسی نباید در نزدیکی آن باشد، مهم تر از همه زنان باردار. ادرار طبیعی حاوی اوره است که می تواند به شکلی که شما حدس می زنید به آمونیاک تجزیه شود.مخلوط کردن ادرار و سفید کننده نه تنها ناخوشایند است، بلکه می تواند گاز کلرامین خطرناک را نیز تولید کند.
افرادی که پیرامون این گاز قرار دارند، ممکن است عوارض وحشتناکی از جمله تهوع، سرفه، مشکلات تنفسی، درد قفسه سینه، ذات الریه و سوزش گلو، بینی و سوزش چشم را تجربه کنند. اگر در فضایی با تهویه مناسب قرار نداشته باشید، استنشاق بخاراتی که از ترکیب کردن سفید کننده و آمونیاک ایجاد می شوند، به قدری خطرناک است که حتی می تواند شما را به کام مرگ بکشاند.

چه کسی می خواهد آن را تمیز کند؟
اگر قرار بود در خانه خودم دو مورد از محلول های گازدار و حباب ساز داشته باشم که فوران می کنند، دو موردی که آخر از همه به سراغ آن ها می رفتم، سفید کننده و ادرار بود.
تماشای فیلم های موجود در اینترنت از افرادی که این آزمایش را انجام داده اند، یادآور آتشفشان خانگی است که چند سال پیش با بچه هایم ساختم. آن کاردستی از جوش شیرین و سرکه ساخته شده بود و تمیز کردن آن بسیار پر زحمت و دردآور بود.
حتی تصور اینکه مجبور شویم مخلوطی از ادرار جوشان و سفید کننده را پاک کنیم، ناخوشایند و اذیت کننده است. شما حتی نمی‌توانید از فرد دیگری بخواهید که بیاید و آن محل را برایتان تمیز کند. این خانه شما است، بنابراین تنها فردی که برای تمیزکاری به نجات شما می‌ آید، خود شما هستید.

درمورد تست بارداری با مایع سفید کننده به خاطر داشته باشید
برخی از مردم تصمیم می گیرند در حالی که این تست را انجام می‌دهند، فنجان را در سینک بگذارند در حالی که برخی دیگر تصمیم می‌گیرند آن را در حمام قرار دهند. اما متاسفانه هیچ یک از این مناطق به طور معمول تهویه ی مطبوع و مناسبی ندارند! به یاد داشته باشید، اگر قصد دارید که این آزمایش را انجام دهید، باید اطمینان حاصل کنید که تهویه فضا مناسب است یعنی هوای تازه می تواند وارد و گاز سمی می تواند خارج شود.
برخی افراد هم هستند که حوله‌ای را زیر فنجان قرار داده و سپس این آزمایش را روی زمین انجام می‌دهند. خب، معمولا خانه شما به طور معمول آنقدر نیاز به تمیز کاری دارد که لازم نباشد کار دیگری به برنامه خود اضافه کنید. پس از انجام آزمایش به این شکل صرف نظر کنید، زیرا در غیر این صورت ناچار به تمیز کردن اساسی محیط اطراف خود خواهید شد. فراموش نکنید اگر ناچار به تمیز کردن این محلول از محیط اطراف شدید، دستکش بپوشید، تا اگر احیانا باردار بودید، به جنین در حال رشد درون رحمتان آسیب نرسد.

آیا آزمایش تست بارداری با مایع سفید کننده قابل اعتماد است؟
اما بگذارید به آنچه واقعاً می خواهید بدانید برسیم: آیا این روش کار می کند؟ متأسفانه، آزمایشات بارداری در خانه آن هم به این شکل، به ندرت قابل اعتماد هستند.
با وجود اینکه بسیاری از فیلم های موجود در اینترنت، نتایج مثبتی از آزمایش تشخیص بارداری با سفید کننده نشان می دهند، اما در حقیقت این تست چیزی جز شانس و اتفاق نیست. خانم های زیادی گزارش کرده اند که نتیجه تست بارداری با سفید کننده آن ها مثبت شده است، اما در واقع آن ها باردار نبوده اند. و حتی اگر نتیجه آزمایش بارداری با سفید کننده گاهی اوقات صحیح باشد، احتمالاً باز هم دلتان راضی نخواهد شد و احساس خواهید کرد که باید به داروخانه بروید، بی بی چک بخرید و به هر حال نتیجه مثبت را با تستی معتبرتر تأیید کنید.

آیا تست بارداری با مایع سفید کننده اتلاف وقت است؟
اگر می‌خواهید یک تست بی بی چک برای اطمینان از نتایج تست سفید کننده بخرید، چرا از خطرات و مشقات این کار صرف ‌نظر نمی کنید و از همان ابتدا فقط تست بارداری خانگی (بی بی چک) را تهیه نمی کنید؟
تشخیص اینکه خانمی باردار هست یا خیر، یک زمان عاطفی و حساس برای مادران و پدران است. اگر من به جای آن ها در این زمان حساس باشم، ترجیح می دهم مطمئن باشم که نتایج تست دقیق بوده اند و من به خاطر آزمایشی غیرمعتبر که تنها امیدوارم اشتباه نباشد، امیدم را بیهوده بالا نبرده باشم.

آیا تست بارداری با مایع سفید کننده ارزان تر است؟
به یاد دارم وقتی که داشتم سعی می‌کردم باردار شوم، خیلی بی طاقت و کم حوصله بودم. من عاشق این بودم که فرزندی داشته باشم و نمی‌تونستم صبر کنم تا بفهمم که آیا رویاهایم در حال نزدیک شدن به حقیقت هستند یا نه.
روز اولی که قاعدگی من به تاخیر افتاد، بدون فوت وقت با بی بی چک تست کردم تا ببینم آیا باردار هستم یا خیر. وقتی نتیجه آن تست منفی می شد، من تا روز بعد صبر می کردم و مجدداً امتحان می کردم. حتی زمان‌هایی بود که به دلیل شوق و عجله ای که داشتم، دو آزمایش حاملگی را در یک روز انجام می‌دادم، یک بار در صبح و یکی دیگر قبل از خواب.
نتایج تست‌های حاملگی من تا زمانی که به سومین یا چهارمین روز تاخیر در قاعدگی رسیدم، مثبت به نظر نمی‌رسید. برای زنانی که قاعدگی نامنظم دارند، این شرایط بسیار سخت تر بوده و حدس زدن اینکه چه زمانی باید تست بارداری را انجام دهند، برایشان دشوارتر است و اگر آن ها به اندازه من بی تاب باشند، این اشتیاق به میل آن ها برای خرید دیوانه وار تست های خانگی بارداری می افزاید.
بنابراین، این کاملا قابل درک است که در چنین شرایطی تست های بارداری می توانند گزینه ای گران قیمت باشند. حتی انجام آزمایش خون که ادعا می کنند می تواند وجود بارداری را درست در موعد قاعدگی یا حتی چند روز قبل از آن تشخیص دهد، ممکن است بسیار هزینه بر باشد. اعتیاد به انجام مکرر تست های خانگی بارداری برای حصول نتیجه به قدری در خانم ها افزایش می یابد که ممکن است گاهی حس کنید لازم است کاری نیمه وقت پیدا کنید تا از پس مخارج این اعتیاد شیرین برآیید.
البته تمام آزمایش های بارداری گران قیمت نبوده و باعث ورشکستگی شما نخواهند شد. برخی از مارک هایی که استقبال خرید زیادی داشته اند برخلاف تصور هزینه خیلی کمی دارند. با این قیمت ها، شما می‌توانید به طور مکرر بدون احساس ناراحتی و عذاب وجدان، از این تست ها استفاده کنید.

یک تست استاندارد تشخیص بارداری خانگی را می توان با قیمت بسیار پایینی خریداری کرد، سابقه استفاده از آن ها دقیق بودن این تست ها را ثابت کرده است و کثیف کاری بسیار کمتری نسبت به تست بارداری با مایع سفید کننده هم دارند. آیا این انتخاب بهتری نیست؟

روش تست بارداری با مایع سفید کننده چگونه است؟
طبق آنچه که درمورد تست حاملگی با مایع سفید کننده گفته می شود، اگر باردار باشید، ظاهراً به سرعت با انجام آزمایش سفید کننده متوجه آن خواهید شد، زیرا در چنین شرایطی مخلوط ادرار و سفید کننده، ترکیبی از حباب ها و کف را تولید می کند. اما اگر مخلوط کاری انجام ندهد و یا فقط گاز و صدای فش فش مانند داشته باشد، یعنی شما باردار نیستید و نتیجه تست منفی است.

خطرات تست بارداری با مایع سفید کننده چیست؟
از ترکیب ادرار با وایتکس گازی تولید خواهد شد. افرادی که پیرامون این گاز قرار دارند، ممکن است عوارض وحشتناکی از جمله تهوع، سرفه، مشکلات تنفسی، درد قفسه سینه، ذات الریه و سوزش گلو، بینی و سوزش چشم را تجربه کنند. اگر در فضایی با تهویه مناسب قرار نداشته باشید، استنشاق بخاراتی که از ترکیب کردن سفید کننده و آمونیاک ایجاد می شوند، به دقری خطرناک است که حتی می تواند شما را به کام مرگ بکشاند.

آیا تست بارداری با مایع سفید کننده اتلاف وقت است؟
اگر می‌خواهید یک تست بی بی چک برای اطمینان از نتایج تست سفید کننده بخرید، چرا از خطرات و مشقات این کار صرف ‌نظر نمی کنید و از همان ابتدا فقط تست بارداری خانگی (بی بی چک) را تهیه نمی کنید.

بی بی چک بهتر است یا تست بارداری با وایتکس؟
یک تست استاندارد تشخیص بارداری خانگی را می توان با قیمت بسیار پایینی خریداری کرد، سابقه استفاده از آن ها دقیق بودن این تست ها را ثابت کرده است و کثیف کاری بسیار کمتری نسبت به تست بارداری با مایع سفید کننده هم دارند.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  نظر کاربران

  • کوثراصل محمدی
   درباره تست بارداری با مایع سفید کننده چگونه است؟

   سلام خسته نباشید من تست وایتکس انجام دارم کف کرد احتمال دارد باردار باشم

   پاسخ ها

   • مدیر پایگاه

    همراه عزیز نی‌نی‌بان، اگر سوالی از متخصصان دارید در آدرس زیر مطرح کنید
    https://bit.ly/31AMOqp

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.