۲۲۸۲۵۸
۷۹۱۳
۷۹۱۳
پ

پیجر نوزاد، خرید سیسمونی نوزاد

امروزه، پیجر نوزاد به یکی از وسایلی تبدیل شده که سیسمونی نوزاد را تکمیل می‌کند. پیجر نوزاد باعث می‌شود خیال‌تان تا حدودی جمع شود و هم‌چنین بتوانید به موقع به نوزاد خود رسیدگی کنید. در ادامه با چند نمونه از بهترین مارک‌های پیجر نوزاد برای خرید آشنا می‌شوید.

با آمدن پیجر‌ها و مانیتورهای کودک، دیگر آن زمانی که یواشکی و روی نوک پاها به اتاق کودک خود سر می‌زدید تا ببینید خوب خوابیده یا گریه نمی‌کند به سر رسیده است. چون حالا با پیجر نوزاد می‌توانید در هر جایی از خانه، ۲۴ ساعته کودک خود را زیر نظر بگیرید.
چندمین بار است که در انتظار تولد فرزند خود هستید؟ تفاوتی ندارد که در انتظار اولین فرزندتان باشید یا فرزند دوم و سوم، در هر صورت خرید پیجر نوزاد، خیالتان را راحت می‌کند. می‌توانید به راحتی از اتاق خودتان نوزاد را تحت کنترل داشته باشید. پیجرها در انواع صوتی و تصویری در بارار موجودند و کوچک‌ترین صدا یا حرکت نوزاد را به شما اطلاع می‌دهند.

در این مقاله می‌خوانید:

 • پیجر اتاق کودک چیست؟
 • بهترین پیجر اتاق کودک
 • پیجر اتاق کودک چیکو
 • پیجر اتاق کودک فیلیپس
 • پیجر اتاق کودک موتورولا
 • پیجر اتاق کودک آلکاتل
 • پیجر اتاق کودک سامر

پیجر نوزاد، خرید سیسمونی نوزاد

بیشتر بخوانید: وسایل مورد نیاز نوزاد، شش ماه اول

با بزرگ‌تر شدن کودک بهتر است اتاق خود را از او جدا کنید و به او یاد دهید در اتاق خودش بخوابد . اما همین موضوع خیلی از والدین را نگران می‌کند. یا حتی در طول روز، چون صدای کودک خود را از اتاق نمی‌شنوند و او را نمی‌بینند، هنگام انجام کارهای روزانه خود مجبورند نگران باشند و دائماً عجله کنند.

بیشتر بخوانید: کالای خواب سیسمونی نوزاد، راهنمای خرید

اما پیجر نوزاد یا کودک با قابلیت‌هایی که دارد، می‌تواند تمام این مشکلات را حل کند و نگرانی والدین را تقریباً به صفر برساند. در این مقاله قصد داریم شما را با پیجر نوزاد آشنا کنیم و چند نمونه از بهترین مارک‌ها را معرفی کنیم.

پیجر نوزاد، خرید سیسمونی نوزاد

پیجر اتاق کودک چیست؟

مانیتور یا پیجر اتاق کودک وسیله‌‌ای است که از طریق آن می‌توانید کودک خود را ببینید و صدایش را بشنوید یا حتی برای برای ساعت خواب یا غذای کودک خود زنگ هشدار تنظیم کنید.

مانیتور یا پیجر اتاق کودک وسیله‌‌ای است که از طریق آن می‌توانید کودک خود را ببینید و صدایش را بشنوید یا حتی برای برای ساعت خواب یا غذای کودک خود زنگ هشدار تنظیم کنید.


اما به طور کلی، پیجرهای مختلف امکانات متنوعی دارند. ویژگی‌های یک پیجر نوزاد خوب عبارتند از:

 • سایز مانیتور خوب و کیفیت بالای تصویر
 • دامنه بالا برای ارسال صدا و تصویر
 • قابل حمل بودن
 • دارای قابلیت ارتباط دو طرفه
 • عمر خوب باتری

بیشتر بخوانید: چک لیست سیسمونی، بسیار مهم است

بهترین پیجر اتاق کودک

پیجر نوزاد، خرید سیسمونی نوزاد

چند نمونه از بهترین مارک‌های پیجر نوزاد برای خرید عبارتند از:

1- پیجر اتاق کودک چیکو

پیجر چیکو حساسیت زیادی به صداها دارد و حتی کوچک‌ترین صداها را نیز می‌تواند انتقال دهد. هم‌چنین پایه‌های نگهدارنده‌ای دارد که پیجر را ثابت نگه می‌دارند تا صداهای اضافه تولید نشود و اختلالی در انتقال صدا رخ ندهد.

با پیجر چیکو می‌توانید از کودک خود حدود 300 متر فاصله داشته باشید اما همچنان صدای او را بشنوید.
این پیجر حساسیت زیادی به صداها دارد و حتی کوچک‌ترین صداها را نیز می‌تواند انتقال دهد و البته قابلیت تنظیم نیز دارد. هم‌چنین پایه‌های نگهدارنده‌ای دارد که پیجر را ثابت نگه می‌دارند تا صداهای اضافه تولید نشود و اختلالی در انتقال صدا رخ ندهد.

بیشتر بخوانید: سیسمونی شیک، چه چیزهایی نیاز دارم؟

۲- پیجر اتاق کودک فیلیپس

پیجر فیلیپس این قابلیت را دارد که با صرف کمترین میزان انرژی، قدرت انتقال بسیار زیادی داشته باشد. این پیجر شیک و منحصر به فرد، هیچ‌گونه تداخل صوتی با سایر دستگاه‌های بی‌سیمی که در خانه هستند ایجاد نمی‌کند.

پیجر فیلیپس این قابلیت را دارد که با صرف کمترین میزان انرژی، قدرت انتقال بسیار زیادی داشته باشد. این پیجر شیک و منحصر به فرد، هیچ‌گونه تداخل صوتی با سایر دستگاه‌های بی‌سیمی که در خانه هستند ایجاد نمی‌کند.
هم‌چنین دامنه انتقال صوت و تصویر بعضی از مدل‌های آن، 330 متر است و مثل پیجر چیکو می‌توانید بلندی صدا را هم تنظیم کنید.
قابلیت ارتباط دو طرفه و گیرنده‌ی قابل شارژ از دیگر ویژگی‌های خوب این پیجر است.
به علاوه با این پیجر می‌توانید برای کودک خود لالایی پخش کنید یا حتی از آن به عنوان چراغ خواب اتاق کودک نیز استفاده کنید. همه‌ی این موارد باعث می‌شود پیجر نوزاد فیلیپس، یکی از بهترین گزینه‌هایی باشد که می‌توانید انتخاب کنید.

3- پیجر اتاق کودک موتورولا

از ویژگی‌های خوب پیجر موتورولا این است که قابلیت پخش لالایی دارد و دامنه‌ی آن از بسیاری از پیجرهای دیگر بیشتر است. اگر چند فرزند دارید، با این پیجر می‌توانید حداکثر ۴ دوربین را به هم وصل کنید و همه‌ی آن‌ها را با هم ببینید.

از ویژگی‌های خوب پیجر موتورولا این است که قابلیت پخش لالایی دارد و دامنه‌ی آن از بسیاری از پیجرهای دیگر بیشتر است. با پیجر موتورولا می‌توانید دمای اتاق کودک خود را نیز بررسی کنید و از نمایشگر مستقل آن که به راحتی همه جای اتاق می‌توانید کار بگذارید، لذت ببرید.
اگر چند فرزند دارید، با این پیجر می‌توانید حداکثر ۴ دوربین را به هم وصل کنید و همه‌ی آن‌ها را با هم ببینید.
تنها مشکلی که بعضی از مدل‌های این پیجر دارد، صدای بوق بلندی است که هنگام روشن کردن پخش می‌شود و ممکن است شنیدن آن برای کودکی که خوابیده خوشایند نباشد.
هم‌چنین بعضی از والدین از عمر باتری این پیجرها کمی شکایت دارند.

بیشتر بخوانید: لیست ضروری سیسمونی، چه مواردی لازم است؟

۴- پیجر اتاق کودک آلکاتل

بعضی از مدل‌های پیجر آلکاتل، قابلیت ارتباط دو طرفه دارند. یعنی شما هم می‌توانید از طریق پیجر با کودک خود حرف بزنید. و بعضی از مدل‌ها هم قابلیت دید در شب دارند.

بعضی از مدل‌های پیجر آلکاتل، قابلیت ارتباط دو طرفه دارند. یعنی شما هم می‌توانید از طریق پیجر با کودک خود حرف بزنید. بعضی از این مدل‌ها حتی قابلیت دید در شب دارند. یعنی با چراغ‌های خاموش هم می‌توانند تصاویر را ثبت کرده و به شما انتقال دهند. این ویژگی مخصوصاً برای اطلاع از گریه‌های شبانه کودک و رفع و رجوع نیازهای او بسیار کاربرد دارد.
با این مانیتورهای پیشرفته حتی می‌توانید زاویه دوربین را تنظیم کنید و روی تصاویر دلخواه خود زوم کنید. مجهز بودن به سنسور دما و پایه‌های نگهدارنده نیز از قابلیت‌های جانبی این پیجرها محسوب می‌شود.
البته ممکن است هزینه بعضی از این پیجرها برای والدین کمی سنگین باشد، اما هزینه اکثر آن‌ها در گروی کارایی و ماندگاریشان است. خرید پیجر نوزاد آلکاتل نیز به دلیل ویژگی‌های خوب بسیاری که دارد، تا حدودی مقرون به صرفه است.

پیجر نوزاد، خرید سیسمونی نوزاد

بیشتر بخوانید: خرید لباس نوزاد، نکات لازم در تهیه سیسمونی

۵- پیجر اتاق کودک سامر

پیجر نوزاد سامر سبک و قابل حمل است و نوری ملایم دارد که شب‌ها می‌توان از آن به عنوان چراغ خواب اتاق کودک نیز استفاده کرد. این پیجر را روی میز قرار دهید یا اگر خواستید روی دیوار نصب کنید.

پیجر نوزاد سامر، مارکی انگلیسی است که طرفداران بسیاری هم دارد. این پیجر هم مانند پیجر آلکاتول، قابلیت دید در شب یا دید در چراغ خاموش دارد. پس در تاریکی نیز می‌توانید از آن استفاده کنید و نگرانی داشته باشید. به علاوه این پیجر می‌تواند تمام روز برای کودک‌تان موسیقی پخش کند و او را سرگرم نگه دارد.
پیجر نوزاد سامر سبک و قابل حمل است و نوری ملایم دارد که شب‌ها می‌توان از آن به عنوان چراغ خواب اتاق کودک نیز استفاده کرد.
از طرفی به راحتی می‌توانید این پیجر را روی میز قرار دهید یا اگر خواستید روی دیوار نصب کنید و به طور کلی چندین قابلیت را به صورت یک‌جا داشته باشید.

قیمت پیجر نوزاد
پیجر اتاق نوزاد هم با توجه به برند و کارایی‌های آن می‌تواند متغیر باشد، بنابراین نمی‌توانیم قیمت دقیقی برای آن تعیین کنیم. به طور حدود قیمت پیجر نوزاد از حدود 600هزار تومان آغاز می‌شود و در برندهای معروف به حدود پنج تا هفت میلیون تومان هم می‌رسد.

بیشتر بخوانید: جدیدترین سرویس خواب نوزاد، انواع مدل دخترانه و پسرانه

توصیه نهایی درباره خرید پیجر اتاق نوزاد

پیجر نوزاد، خرید سیسمونی نوزاد

پیجر نوزاد را می‌توانید از فروشگاه‌های حضوری یا آنلاین خریداری کنید. بعضی از مارک‌ها ممکن است گارانتی داشته باشند. اما به هر حال قبل از خرید بهتر است:

 • حتماً کیفیت صدا و تصویر آن‌ها را بررسی کنید.
 • مخصوصاً شارژر و باتری پیجر را هم حتماً چک کنید.
 • اگر می‌خواهید پیجر نوزاد را آنلاین بخرید، از آشنایان خود درباره فروشگاه‌های آنلاین معتبر پرس‌وجو کنید.

برخی از پیجرها، قابلیت پخش لالایی دارند. حتی برخی از آن‌ها مجهز به نمایشگرهای مستقل هستند که حداکثر به 4دوربین وصل‌اند و شما می‌توانید به راحتی اتاق فرزندانتان را با آن‌ها چک کنید. بسته به نوع نیازتان می‌توانید پیجر اتاق کودک را انتخاب کنید.

به کلینیک نی نی بان سر بزنید.

پ
منبع: babylist

محتوای حمایت شده

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.