34085
کد: 148643
13 فروردين 1398 - 21:20
دکتر برای عفونتم قرص کلوتریمازول تجویز کردند پس از استفاده ترشح صورتی روز اول دیدم و بعد از دومین قرص فرادی اون روز ترشحم بیشتر شد و ...
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام من ۳۳ ساله هستم ۱۰ روز قبل از قاعدگی متوجه عفونت شدم به دکتر مراجعه کردم و دکتر برای من قرص فلوکونازول ۳ عدد و قرص کلوتریمازول تجویز کردند ولی پس از استفاده از قرص واژینال ترشح صورتی روز اول دیدم بعد از استفاده از دومین قرص فرادی اون روز ترشحم بیشتر و تقریبا قرمز رنگ شد واینکه همیشه پمادش تجویز میشد و استفاده میکردم مشکلی نداشت ولی دکتر قرص واژینال تجویز کرد و گفت راحتتره حالا نمیدونم چکار کنم قرص و ادامه بدم؟ یا اینکه اپلیکاتور باعث زخم شدن شده و این خونریزی بوجود اومده؟
 
پاسخ دکتر نوشین نظری، متخصص زنان و زایمان:
قرص واژینال را قطع کنید و استفاده خوراکی را ادامه دهید. ممکن است حساسیت مخاط واژن به قرص واژینال وجود داشته باشد. ممکن است اپلیکاتور باعث ایجاد این زخم و خونریزی شده باشد و یا نه، ممکن به دلیل حساسیت قرص باشد. به طور کامل مشخص نیست.
 
مشاوره ویدیویی
نظر کاربران
انتشار یافته: 1 نظر
در انتظار بررسی:0
معصومه
Iran, Islamic Republic of
07:37 - 1399/07/18
1
سلام من هفت هفته باردارم .قرص واژینال مصرف کردم خونریزی دارم توروخدا کمکم کنید
پاسخ ها
مدیر پایگاه

همراه عزیز نی‌نی‌بان، اگر سوالی از متخصصان دارید در آدرس زیر مطرح کنید


http://bit.ly/31AMOqp

ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: