1010
کد: 161788
17 آبان 1398 - 07:35
سه ماه بدون وقفه از قرص های ضد بارداری ال دی استفاده کردم و یکدفعه قطع کردم، لکه بینی و درد شدید دارم چرا؟
 سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام من 3 ماه بدون وقفه از قرص های ضد بارداری LD استفاده کردم و یکدفعه قطع کردم و بعد از یکی دو روز از لکه بینی و درد شدید شروع شد و درد بسیار شدید شد طوری که انگار همه رحمم گرفته میشد شدید و ول میکرد روز دوم خونریزی قطع شد. روز سوم یکدفعه مقدار خیلی زیاد خون غلیظ و لخته خارج میشد و قطع میشد و دوباره. لطفا راهنمایی کنید درد خیلی زیاده با اینکه شنیده بودم قرص ضدبارداری درد پریود کم میکنه.

پاسخ دکتر فریبا الماسی، متخصص زنان، استاد دانشگاه و فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی:
دوست عزیز چون شما سه دوره مکرر قرص را مصرف کرده اید یعنی به صورت پشت سر هم و فاصله بین بسته ها را رعایت نکرده اید مقدار درد و خونریزی شما بیش از حد معمول شده است.
مشاوره ویدیویی
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: