6258
کد: 167319
10 بهمن 1396 - 16:53
امروز روز یازدهم و بعد زدن دومین آمپول سینال اف احساس درد کمر و زیر شکم کردم مثل درد پریود و لکه دیدم انگار قهوه ایه چکار کنم یعنی چی میتونه باشه؟
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام خسته نباشید ... من به خاطر پریود نامنظم قصد باردار شدنم رفتم دکتر بهم پروژسترون داد دو تا زدم پنج روز بعد پریود شدم روز پنجم تا نهم پریود هم قرص لتروزول خوردم از روز دهم تا دوازدهم هم بهم سوزن سینال اف داده و از روز دهم به مدت ده روز قرص دوفاستون ... روز دوازدهم هم سونو ... من امروز روز یازدهم و بعد زدن دومین سوزن احساس درد کمر و زیر شکم کردم مثل درد پریود و لکه دیدم انگار قهوه ایه چکار کنم یعنی چی میتونه باشه؟

پاسخ دکتر نوشین نظری، متخصص زنان و زایمان:
دوست عزیز این دردها کاملا طبیعی و نشان از تحریک فعالیت تخمدانی دارد. اگر شدید شد و منجر به تهوع، دلپیچه و ... شد به دکتر مراجعه کنید.  
مشاوره ویدیویی
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: