8192
کد: 168278
19 بهمن 1396 - 07:24
همسرم در هفته هفتم با استفاده از قرص سقط داشته ، روز بعدش حالت تهوعش شروع شده، دچار لکه بینی هم هست.. دلیلش چیه؟
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام... همسرم در هفته هفتم با استفاده از قرص سقط داشته که در همون روز هم حالت تهوع و خلاصه همه ی علامت بارداریش از بین رفت ولی روز بعدش حالت تهوعش شروع شده البته فقط صبح اینجوریه و باعث استفراغم میشه و این که دچار لکه بینی هم هست.. دلیلش چیه؟

 پاسخ دکتر زینب توکل، دکترای تخصصی سلامت باروری:
دوست عزیز ایا فرایند سقط کامل انجام شده است و حفره رحم خالی از بقایای بارداری است یا اینکه هنوز سقط کامل انجام نشده است. در صورتیکه سقط کامل انجام شده و در سونو حفره رحم خالی از بقایای بارداری است نباید تهوع وجود داشته باشد. لکه بینی و خونریزی اندک به مدت یک هفته بعد از خالی شدن حفره رحم طبیعی است. در غیر اینصورت به پزشک خود مراجعه کنید.
مشاوره ویدیویی
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: