384
کد: 205693
14 مرداد 1398 - 08:15
به دلیل رابطه مشکوک قرص اورژانسی مصرف کردم.

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام من یه هفته اخر تیر پریود شدم و و در ماه تیر به دلیل رابطه مشکوک قرص ال دی مصرف کردم. خرداد ماه یه هفته بعد از پایان پریودی رابطه مشکوک داشتم و اب منی همسرم رو واژنم ریخت و رابطه بدون دخول بوده. بعد از این رابطه خدود سه چهار ساعت بعد قرص ال دی مصرف کردم چهار ساعت و بعد ۱۲ ساعت دیگر ۴ عدد دیگر. بعد از یه هفته از مصرف قرص ها خونریزی خفیف پیدا کردم. این لکه بینی به خاطر مصرف نامنظم قرص هستش یا علائمه بارداری هستش. خیلی نگرانم

 پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:
دوست عزیز مصرف قرص های اورژانسی سیستم هورمونی شما را بهم میریزد و باعث ایجاد بی نظمی در قاعدگی گاهی تا سه سیکل می شود، در ضمن واکنش هر بدنی به قرص های اورژانسی متفاوت است، ممکن است شما چند روز زودتر یا دیرتر و یا در تاریخ مقرر همیشگی پریود شوید. به پزشک برای ایجاد نظم قاعدگی مراجعه کنید. 

مشاوره ویدیویی
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: