2316
کد: 206107
19 مرداد 1398 - 11:02
مدتی است که از قرص سیپروترون کامپاند استفاده میکنم و بعد از قطع آن پریود شدم.

 سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام . من 23سال و 3سال متاهل هستم . و حدود 1سال هست از قرص سیپروترون کامپاند استفاده میکردم و دیگه قصد استفاده از ocpندارم . ماه گذشته بااتمام بلیستر بعداز گذشت چندروز پریود شدم به مدت 1هفته.اما 5روز بعداز پاک شدن الان دوباره دوروز پریود شدم و درد زیرشکم دارم دلیلش عدم مصرف قرص هست تا هورمونهام دوباره تنظیم شه یا پیگیری بیشتری لازمه؟

 
پاسخ دکتر فریبا الماسی، متخصص زنان، استاد دانشگاه و فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی:
دوست عزیز اگر خونریزی غیرعادی شما دوباره تکرار شد جهت معاینه و انجام سونوگرافی به متخصص زنان مراجعه کنید.

مشاوره ویدیویی
نظر کاربران
انتشار یافته: 1 نظر
در انتظار بررسی:0
الهام
Iran (Islamic Republic of)
10:47 - 1400/02/02
0
سلام من بلافاصله بعد اتمام قرص ها ب لکه بینی افتادم ۲و۳روزش روز ۴خیلی شدید بود هم کمردردم هم خونریزی ام الانکه روز ۵ همونطوری ام .
احتمال اینکه تا چن روز اینطوری باشم دارع ؟
ب نظرتون پاک میشم ؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه

همراه عزیز نی نی بان، اگر سئوالی دارید با متخصصان کلینیک نی نی بان مطرح کنید


https://clinic.niniban.com

ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: