493
کد: 210517
10 مهر 1398 - 11:31
من برای عفونتم دارو مصرف کردم و خارش گرفتم.

 سوال مخاطب نی‌نی‌بان: باسلام خانم دکتر من یک پسر دارم هفت سالشه و میخوام باردار بشم ، هفته ی پیش قبل اینکه برم تست پاپ دارو مصرف میکردم به خاطر عفونتم ولی بعد از اتمام داروهام اومدم معاینه دکترم گفت خیلی تمیز شدی بعد اینکه رفتم تست گفت در جواب گفت سالمه فقط التهاب رحم داری و داکسی سایکلین  با کرم واژینال نوشت الان که دارم اونارو استفاده میکنم دوباره خارش دارم یک خانمی هم اشاره کرد که عفونتم با داروی داکسی سایکلین از اونجا میریزه بیرون واسه همین خارش داری 
 
پاسخ دکتر فریبا الماسی، متخصص زنان، استاد دانشگاه و فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی:
دوست عزیز داکسی سایکلین و سایر آنتی بیوتیک ها میتوانند باعث عفونت قارچی شوند.

مشاوره ویدیویی
نظر کاربران
انتشار یافته: 1 نظر
در انتظار بررسی:0
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
19:29 - 1398/10/26
0
من داکسی سایکلین استفاده میکنم بخاطر جوش صورتم.دچار خارش و بوی بد واژن شدم.باید چیکار کنم؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه

همراه عزیز نی‌نی‌بان، اگر سوالی از متخصصان دارید در آدرس زیر مطرح کنید


http://bit.ly/31AMOqp

ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: