487
کد: 215352
14 آذر 1398 - 08:15
من برای به تاخیر انداختن پریودم قرص ال دی مصرف کردم.

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام ببخشید من متولد ۷۲ هستم و پرولاپس خفیف دارم و میگرن خفیف...هر ماه دوازدهم پریود میشم...این ماه به علت سفر؛می خوام پریودم به تاخیر بیفته...با چند پزشک مشورت داشتم و گفتن ال دی مصرف کن...دیشب موقع خواب ال دی خوردم و برای نماز صبح که بیدار شدم؛سرگیجه و مور مور و گزگز شدن سرم اذیتم کرد؛دوباره دراز کشیدم ...یکهو دیدم جام خیس شدهخیلی ترسیدم از اینکه چرا ال دی خوردم...خلاصه خودمو شستم و لباس هامو عوض کردم...حالم خیلی بد شد...الان باید چی کار کنم؟میشه سریع جواب بدید...ممنون میشم...

پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:
دوست عزیز منظور از خیس شدن اگر بی اختیاری ادرار است ارتباطی با قرص ندارد. اما سایر علائم شامل سرگیجه و سر درد به علت قرص است و اگر شدید بوده قرص را مصرف نکنید.

مشاوره ویدیویی
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: