373
کد: 217408
01 بهمن 1398 - 19:19
من قرص لونژیل مصرف کردم و پریودم تاخیر دارد.

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام خسته نباشیدمن ماه پیش قرص لونژیل مصرف کرده بودم۱۴روز بعدمصرف دقیقا سرتاریخ خودم۲۲آذر پریودشدم.(قرص لونژیل رو بعدازخوردن متوجه شدم که نباید اصن مصرف میکردم چون دخولی انجام نشده بودوحتی ازکاندوم هم همسرم استفاده کرده بودن)این ماه هنوز پریود نشدم‌ ورابطه بدون دخول باکاندوم داشتم که همسرم قبل ازانزال ازمن فاصله گرفتن وحواسم کاملا بود که چیزی حتی نزدیک منم ریخته نشده باشه.باید۲۲دی پریودمیشدم اما هنوز نشدم‌.بخاطر اثرات قرص هستش؟بنظرتون دکتربرم یا منتظربمونم.خیلی نگرانم چون در دوران عقدهستم نمیخوام مشکلی پیش بیاد.

پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:
دوست عزیز مصرف قرص های اورژانسی سیستم هورمونی شما را بهم میریزد و باعث ایجاد بی نظمی در قاعدگی گاهی تا سه سیکل می شود، در ضمن واکنش هر بدنی به قرص های اورژانسی متفاوت است، ممکن است شما چند روز زودتر یا دیرتر و یا در تاریخ مقرر همیشگی پریود شوید. برای ایجاد نظم قاعدگی به پزشک مراجعه کنید.

مشاوره ویدیویی
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: