۲۲۸۱۵۶
۵۷۴۶
۵۷۴۶
پ

ترانه سرای آمریکایی هیلاری داف، بچه دار شد

هیلاری داف، هنرپیشه، خواننده پاپ و ترانه سرای آمریکایی، فرزند سومش را به دنیا آورد. او و همسر نوازنده‌اش در دسامبر ۲۰۱۸ میلادی از دختر اول خود استقبال کردند.

ترانه سرای آمریکایی هیلاری داف، بچه دار شد

هیلاری داف، هنرپیشه، خواننده پاپ و ترانه‌ سرای آمریکایی، فرزند سومش را به دنیا آورد.
او و همسر نوازنده‌اش در دسامبر ۲۰۱۸ میلادی از دختر اول خود با نام Banks Violet استقبال کردند.
هیلاری از همسر سابق خود هم یک پسر هشت ساله به اسم لوکا دارد.
او در ۲۴ اکتبر در پست اینستاگرامی خود نوشت: «ما در حال رشد هستیم! به ویژه من.»
متیو همسر هیلاری هم پیامی شیرین را به صفحه اینستاگرام خود اضافه کرد: «قرنطینه جالب بود. کودک شماره سه در 2020 در راه است.»
این زوج که در دسامبر ۲۰۱۹ ازدواج کردند، هر دو با پست‌هایشان اعلام کردند که هیلاری باردار است.

تنها چیزی که آرزو دارم این است که کاش قبل از بچه‌دار شدن می‌دانستم که این کار چقدر سخت است و بیشتر می‌خوابیدم.


ترانه سرای آمریکایی درباره کرونا چه احساسی دارد؟
هیلاری در ژوئیه ۲۰۲۰ درباره شیوع کرونا گفته بود: «بدیهی است که من هم می‌خواهم همه چیز به حالت عادی برگردد، اما نمی‌خواهم با آن مبارزه کنم. وضعیت کرونا در واقع تبدیل به یک وضعیت نرمال شده است. نباید وحشت کنیم. من دیگر نمی‌توانم به ترس از این وضعیت ادامه بدهم. فکر می‌کنم بعضی از روزها از روزهای دیگر بهتر هستند.»
او همچنین گفته بود: «شکایت کردن دشوار است، ما در خانه، استخر، حیاط و هر آنچه را لازم است، در اختیار داریم.»
هیلاری داف، پست اینستاگرامش را این‌طور ادامه داده بود: «اما زندگی همه تغییر کرده است، بنابراین قطعا گاهی این وضعیت چالش‌برانگیز می‌شود.»

بیشتر بخوانید: اِما استون، نخستین فرزندش را به دنیا آورد

در ادامه، نقل قول‌های جالب هیلاری داف را درباره زندگی و مادر بودن، با هم مرور می‌کنیم.

کودکی در راه است
این بازیگر، سومین بارداری خود را اعلام کرد که در واقع فرزند دوم او و متیو است. او در ۲۴ اکتبر، این خبر را با خوشحالی با هوادارانش به اشتراک گذاشت: «ما در حال رشد هستیم! و من بیشتر.»
حرف او ایهام داشت که هم به رشد در زندگی شخصی اشاره می‌کرد، هم به بزرگ شدن شکمش.
او همچنین در اینستاگرامش نوشته بود: «دقیقا مثل شما، من هم روزانه با یک میلیون چیز سر و کله می‌زنم، کار در خانه، رسیدگی به بچه‌ها و تلاش برای یادگیری مجازی. بعضی اوقات سرم را می‌چرخانم و واقعا ایده‌ای ندارم چه اتفاقاتی در حال وقوع است. می‌دانید چیست؟ این موضوع نرمال است! ما باید زندگی را به روال عادی آن برگردانیم.»


ترانه سرای آمریکایی هیلاری داف، بچه دار شد
مادر شدن، کار سختی است
این بازیگر، حس‌های مشترکش را با بقیه مادرها در اینستاگرامش به اشتراک می‌گذارد: «می‌خواهم بعضی از فکرهایم را با شما به اشتراک بگذارم. آن‌ها ۱۰۰درصد واقعی هستند. در اولین روز مدرسه پسرم، من دو بچه داشتم که باید به یکی شیر می‌دادم و برای دیگری، صبحانه آماده می‌کردم. باید خودم لباس می‌پوشیدم و آماده می‌شدم. باید به چهار سگ غذا می‌دادم و غذا دادن به ماهی‌مان اصلا کار ساده‌ای نبود. اما من همه این کارها را به تنهایی انجام دادم و به خودم افتخار می‌کنم!»


ترانه سرای آمریکایی هیلاری داف، بچه دار شد
ترانه سرای آمریکایی به همه مادرها افتخار می‌کند
هیلاری داف در اینستاگرام خود نوشت که به همه مادرها افتخار می‌کند: «من در تمام روز به همه مادرها افتخار می‌کنم. فقط پنج دقیقه وقت داشتم تا کمی آرایش کنم... سپس برگشتم و دیدم که لوکا از رژ لب من برای نقاشی کردن صورتش به شکل یک جنگجو استفاده کرده است.»

وقتی نوزادتان کولیک دارد
شاید نوزاد شما هم کولیک داشته باشد، نوزاد هیلاری داف هم همین‌طور بود. او از مادرهایی که فالوئرش بودند، پرسیده بود: «از همه والدینی که نوزادان کولیکی دارند، می‌پرسم: آیا این مشکل به خوبی تمام می‌شود؟ آیا هرگز می‌توانید جیغ زدن کودک را متوقف کنید؟ ما همه چیزهایی را که در اینترنت دراین‌باره گفته شده، خوانده‌ایم ... ما همه کارهایی را که باید، انجام داده‌ایم، اما فایده‌ای نداشته. لطفا دراین‌باره نظرات و ترفندهای جادویی‌تان را برایمان بنویسید.»

بیشتر بخوانید: نقش شاد بودن مادر در بیماری کولیک نوزاد

ترانه سرای آمریکایی هیلاری داف، بچه دار شد
بی‌خوابی‌های مادر شدن هیلاری داف
هیلاری در دسامبر در مورد زندگی با دختر بچه جدیدش این‌طور تعریف کرده: «شب‎‌های زیادی بی‌خواب بوده‌ام و نوزادم خیلی جیغ می‌کشد. اما هر لحظه داشتن او باارزش است.»


ترانه سرای آمریکایی هیلاری داف، بچه دار شد
بچه ها تغییردهنده بازی زندگی هستند
هیلاری درباره بچه‌دار شدن گفته: «بچه‌دار شدن همه چیز را در زندگی تغییر می‌دهد. زندگی شما دیگر واقعا فقط مربوط به شما نیست. داشتن بچه‌ها صبری باورنکردنی به من آموخته و لذتی فوق‌العاده را برای زندگی من به ارمغان آورده است.»
هیلاری با وجود همه این حرف‌ها، واقعا خواب بیشتر را آرزو می‌کند: «تنها چیزی که آرزو دارم این است که کاش قبل از بچه‌دار شدن می‌دانستم که این کار چقدر سخت است و بیشتر می‌خوابیدم.»
او به شوخی گفته بود: «من می‌توانستم مانند خرسی در فصل زمستان خواب مورد نیاز خودم را تامین کنم.»

بیشتر بخوانید: چگونه با بی‌خوابی پس از زایمان مقابله کنید؟

سلفی جدی هیلاری داف، ترانه سرای آمریکایی
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که دلتان برای خودتان پیش از بچه‌دار شدن تنگ شده باشد. شما تنها نیستید، هیلاری داف هم دقیقا همین حس را داشت. او با گذاشتن یک سلفی از خودش در اینستاگرامش نوشت: «از خودم یک سلفی گرفتم تا خودم قدیمی‌ام را به یاد بیاورم... اما چیزی که واقعی است و باید به خاطر بسپارم این است که نوزاد کوچکم تف می‌کند، پوشکش را خیس می‌کند و بیرون نرفتن از خانه موقتی است و به زودی تمام می‌شود.»


ترانه سرای آمریکایی هیلاری داف، بچه دار شد
حفظ تعادل، نکته مهمی است
برای هیلاری، مادر بودن و حفظ تعادل در زندگی، اولویت است: «حفظ تعادل، نکته مهمی است، اما من همیشه نمی‌توانم تعادل را حفظ کنم. بهترین کاری را که می‌توانم، انجام می‌دهم و بعضی ماه‌ها بدتر و سخت‌تر از ماه‌های دیگر هستند.»
او در مصاحبه‌ای گفته بود: «من اول مادر هستم، بنابراین فرزندم همیشه اولویت اول من است.»

تقریبا غیرممکن است که کفش‌های خودم را بپوشم. شبانه از خواب بیدار می‌شوم و به این بدن عجیبم در آینه نگاه می‌کنم و فکر می‌کنم که بدنم مال خودم نیست. زنان خیلی سرسخت هستند، این فقط یک یادداشت است تا به خودم و به دیگران یادآوری کنم که چقدر قوی و زیبا هستیم.


بارداری، یک اتفاق مثبت است
هیلاری درباره بارداری گفته: «من فکر می‌کنم که بارداری واقعا شما را برای مادر شدن آماده می‌کند، اما شما هرگز نمی‌دانید باید دقیقا انتظار چه چیزی را داشته باشید. از جنبه مثبت بارداری، همه چیز، شگفت‌آور است. من واقعا حس می‌کنم زندگی من به معنای واقعی کلمه رشد کرده. بارداری به من صبر زیاد را یاد داده است.»

بیشتر بخوانید: با سلبریتی‌هایی که منتظر فرزندشان هستند آشنا شوید

ترانه سرای آمریکایی هیلاری داف، بچه دار شد
حقایق بارداری از زبان هیلاری داف
این هنرپیشه، تاجر و خواننده آمریکایی در جولای ۲۰۱۸ میلادی، دخترش را حامله بود و درباره بارداری گفته بود: «سینه‌ها، شکم و بدن در بارداری بزرگ می‌شود. بارداری، سخت است. به همه مادرهایی که این دوران را می‌گذرانند، عشق می‌ورزم.»
او درباره تغییرات بارداری هم حرف‌های جالبی داشت: «تقریبا غیرممکن است که کفش‌های خودم را بپوشم. شبانه از خواب بیدار می‌شوم و به این بدن عجیبم در آینه نگاه می‌کنم و فکر می‌کنم که بدنم مال خودم نیست. زنان خیلی سرسخت هستند، این فقط یک یادداشت است تا به خودم و به دیگران یادآوری کنم که چقدر قوی و زیبا هستیم.»

بیشتر بخوانید: بارداری و زایمان پرنسس سوفیا، نوزادی دیگر در خاندان سلطنتی سوئد

عشق یک مادر
داف در سال ۲۰۱۷ میلادی نوشت: «بهترین چیزی که برای من اتفاق افتاده، مادر شدن است. من این افتخار را پیدا کردم که مادر شوم... هر روز بابت این اتفاق سپاسگزارم.»

بیشتر بخوانید: بارداری دوباره مگان مارکل، دوشس ساسکس

لطفا قضاوت را متوقف کنید
این خواننده آمریکایی درباره مادر شدن گفته بود: «حتی قبل از اینکه نوزادتان را به دنیا بیاورید، می‌توانید قضاوت دیگران را حس کنید. مادر شدن تماما اعجاب‌انگیز و خاص و در عین حال، منزوی‌کننده است.»


ترانه سرای آمریکایی هیلاری داف، بچه دار شد
و بالاخره فرزند سوم هیلاری داف
هیلاری داف، در ۲۴ دسامبر ۲۰۲۱ میلادی فرزند سومش را به دنیا آورد. او نام دخترش را مائی جیمز بیر Mae James Bair گذاشته است.

پ
منبع: eonline

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  هم اکنون دیگران می خوانند