۲۲۸۷۰۷
۵۴۴۱
۵۴۴۱

خرید لباس بارداری پاییزه، یک راهنمای کاربردی

برای خرید لباس بارداری پاییزه باید به یک سری نکات توجه کرد؛ کی لباس را بخرید؟ از قبل بخرید اندازه می‌شود؟ این لباس بعدا به درد می‌خورد؟ چطور استایل بارداری خود را در پاییز شیک کنیم؟ در ادامه با این نکات آشنا خواهید شد.

خرید لباس بارداری پاییزه، یک راهنمای کاربردی

خرید لباس حاملگی پاییزه برای هر مادری هم می‌تواند مایه شادی باشد؛ هم اسباب دردسر. از آنجا که آغاز فصلی نو، همیشه یادآور حس خوب خرید است؛ بهتر است شما هم در پاییز امسال، استایل بارداری‌تان را ردیف کنید. برخی مادران باردار نیز از خرید لباس حاملگی بافتنی یا انواع پالتو یا بارانی کلافه می‌شوند؛ چون هم برای‌شان هزینه‌بر است؛ هم با وضعیت ماه‌های بعد از 4 و 5، چندان تمایلی ندارند وارد بازار پوشاک شوند. در این صفحه نی‌نی‌بان، راهکارهای مختلفی را برای خرید یا تدارک مدل لباس بارداری پاییزه گفته‌ایم؛ لطفا همراه ما باشید.

خرید لباس بارداری پاییزه، یک راهنمای کاربردی

راهنمای خرید لباس بارداری پاییزه

برای خرید لباس حاملگی پاییزی، حتما این نکات را مد نظر داشته باشید؛ به این ترتیب لباس برای‌تان بلااستفاده و به درد نخور نمی‌شود. همچنین یک فصل سرد سال به راحتی از ان استفاده می‌کنید. در این مطلب می‌گوییم:

 • کدام لباس‌های پاییزی را برای بارداری نیاز دارید؟
 • چه زمانی باید لباس حاملگی پاییزی را خرید؟
 • اکسسوری مورد نیاز استایل مادر باردار چیست؟
 • بهترین فروشگاه برای خرید لباس بارداری پاییزی کجاست؟

خرید لباس بارداری پاییزه، یک راهنمای کاربردی

لباس بارداری پاییزی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

چه قصد باردارشدن دارید چه امسال پاییز باردار هستید؛ حتما دوست دارید برای این بدن مادرانه خود، لباس نو بخرید. هر مادری عالم خاص خودش را در دوران حاملگی‌اش دارد. بنابراین دوست دارید استایل زیبایی هم در این دوران تجربه کند. همین‌طور که در دوران بارداری شکم شما، بزرگ و بزرگ‌تر می‌شود؛ محتویات کمد لباس شما هم تغییر می‌کند:

 • لباس بارداری خانگی
 • ژاکت بارداری
 • دامن بارداری
 • شلوار جین بارداری
 • ساپورت یا لگ بارداری
 • مانتوی بارداری
 • پالتوی بارداری

مطلب پیشنهادی: فروشگاه لباس آنلاین، چی بخریم؟

بهترین زمان خرید لباس بارداری پاییزه

اگر فصل پاییز ابتدای بارداری‌تان است، باید یک سری لباس بخرید اما در صورتی‌که در پاییز، ماه‌های آخر بارداری را طی می‌کنید؛ باید نوع دیگری لباس تهیه کنید.

چرا سن حاملگی در خرید لباس بارداری پاییزه مهم است؟

وقتی در ابتدای پاییز تازه اقدام به بارداری کرده باشید؛ اصلا نیازی ندارید لباس حاملگی پاییزه بخرید؛ زیرا شکم و فیزیک بدنی زنان، از هفته ۱۲ الی ۱۸ خودش را نشان می‌دهد. بنابراین اگر در پاییز و اوایل زمستان که هوای کشورمان سرد است؛ حدود ۳ الی ۴ ماهه باردارید؛ باید برای خرید لباس بارداری پاییزه اقدام کنید.

خرید لباس بارداری پاییزه، یک راهنمای کاربردی

سایز لباس حاملگی پاییزه

هنگامی که در طول بارداری، مراقب سلامت و تغذیه خود باشید تا زمان زایمان، چندان وزن‌تان بالا نمی‌رود که کسی بگوید شما چاق شده‌اید. مثلا در سه ماه اول به طور متوسط ۱ تا ۳ کیلو وزن می‌گیرید. بنابراین بسته به افزایش سایز بدن باید نوع لباس بارداری پاییزه خود را انتخاب کنید.

لباس معمولی نمی‌توانیم بخریم؟

برای خرید لباس بارداری پاییزه، اگر درماه‌های زیر 3-4 هستید؛ می‌توانید لباس‌های ساده را با 1-2 سایز بزرگ‌تر از سایز عادی‌تان تهیه کنید. مثلا گر قبلا سایز ۳۸ بودید، حالا 40 بخرید که تا پایان پاییز برای‌تان اندازه باشد.

مطلب پیشنهادی: لباس مناسب دوران شیردهی، باید بدانید

لباس بارداری گرم و راحت

شاید در ابتدای بارداری به نظرتان چندان اندام‌تان تغییر نکرده باشد؛ با این‌حال در دوران بارداری، بدن مرتب نفخ می‌کند؛ بنابراین ممکن است در رستوران ناگهان حس کنید، کمر شلوارتان در حال انفجار است یا دکمه‌های مانتوی‌تان بدشکل بایستد. پس سایز مناسبی را برای لباس بارداری پاییزی خود انتخاب کنید تا هم استایل‌تان شیک و زیبا باشد؛ هم بدن‌تان گرم بماند و دچار انواع عفونت‌های ویروسی نشوید.

خرید لباس بارداری پاییزه، یک راهنمای کاربردی

انواع لباس بارداری پاییزی

ممکن است دوره ای وجود داشته باشد که لباس های معمولی شما مناسب نباشد، اما هنوز آماده نیستید لباس های بارداری را تکان دهید - این طبیعی است. این مرحله میانی زمان خوبی برای خرید کمد لباس خود با بافتنی های نرم، ورزشی، بلوزهای گشاد، ژاکت های کش باف پشمی سایز بزرگ و لباس های جادار است.

تاپ و لباس‌هایی با کمر امپراتوری و پارچه‌های رنگارنگ به خوبی روی شکم در حال رشد می‌افتند و خیلی شبیه چادر به نظر نمی‌رسند. اگر هنوز آمادگی اعلام بارداری خود را ندارید و می‌خواهید از دوستان و همکاران خوش‌نیت اما کنجکاو خودداری کنید، این موارد می‌توانند مفید باشند.

مطلب پیشنهادی: راهنمای خرید لباس بچگانه برای زمستان

و در حالی که شلوار بارداری اجتناب ناپذیر است، چند روش برای ماندگاری بیشتر شلوار جین شما وجود دارد. می‌توانید از یک پیراهن قدیمی یک شکم بند بسازید تا روی شلوار بپوشید که دیگر دکمه یا زیپ نمی‌زند، یا یک کش مو را از سوراخ دکمه‌تان بگذرانید تا یک کش‌کننده کمر کمر سریع و خانگی داشته باشید. در مورد چگونگی تبدیل لباس های معمولی به مد بارداری بیشتر بدانید.
خوب است که برای خرید بقیه لباس های بارداری خود تا رسیدن به سه ماهه دوم صبر کنید، به خصوص به این دلیل که نمی توانید میزان رشد شکم خود را دقیقاً پیش بینی کنید. قبل از خرید، از دوستان مادرتان بپرسید که آیا دستمال‌هایی دارند که به شما بدهند یا خیر - سپس می‌توانید همان چیزی را که برای تکمیل بقیه کمد لباس بارداری خود نیاز دارید بخرید.

مدل لباس بارداری پاییزه

وقتی لباس بارداری می‌خرید، به دنبال اقلامی باشید که با شما رشد می‌کنند، مانند مواد کشسان، بند‌های قابل تنظیم، و پیراهن‌هایی که کناره‌هایشان روکش دارند. مگر اینکه لایه‌بندی می‌کنید، از هر چیزی که خیلی شفاف است یا پوشش راحت ارائه نمی‌کند دوری کنید. در دوران بارداری تغییرات سینه را تجربه خواهید کرد، بنابراین ممکن است برخی از تاپ های حاملگی را با پشتیبانی اضافی دوست داشته باشید. ممکن است نیازی به چیزهای باکیفیت عالی نداشته باشید، زیرا اکثر این قطعات فقط برای سه تا شش ماه استفاده می شوند، اما همچنان می خواهید آنها را برای این بارداری و هر بارداری بعدی نگه دارید.

سایزبندی برای بارداری مانند سایزبندی معمولی کار می‌کند - اگر لباس متوسط ​​بپوشید، در لباس‌های بارداری نیز مدیوم خواهید بود. (در مورد نحوه عملکرد سایزهای لباس بارداری بیشتر بخوانید.) لباس های موجود در فروشگاه را امتحان کنید تا مطمئن شوید که از تناسب آن راضی هستید. و قبل از افزودن اقلام به سبد خرید خود، سیاست‌های بازگشت آنلاین را بررسی کنید، بنابراین می‌توانید دسته‌ای از کالاها را بخرید و چیزهایی که کار نمی‌کند را برگردانید.

مطلب پیشنهادی: لباس بارداری ضدامواج، چقدر تاثیرگذارند؟

این چند مورد از لباس های بارداری ضروری است که می خواهید داشته باشید:

چند جفت شلوار جین یا شلوار بارداری (و شلوارک، اگر محل زندگی شما گرم است)
شلوار بارداری و یا دامن مخصوص کار
شلوارهای ساق بارداری: اینها باید داشته باشید!
حداقل چند پیراهن بارداری یا تاپ - کشش کلیدی است
ژاکت کش باف پشمی یا ژاکت بزرگ برای لایه بندی
لباس های مخصوص بارداری یا لباس های ورزشی برای ورزش
لباس‌های بارداری (حتی اگر معمولاً لباس نمی‌پوشید، اگر شلوار خیلی ناراحت‌کننده شد، ممکن است آن‌ها را در سه ماهه سوم بارداری ترجیح دهید.)
یک کت بارداری راحت، به خصوص اگر در محل زندگی شما سرد شود
لباسی که برای حمام نوزاد یا عکاسی بارداری خود دوست دارید، اگر آنها را دارید

خرید لباس بارداری پاییزه، یک راهنمای کاربردی

مطلب پیشنهادی: ترکیب رنگ لباس دختر بچه، چی قشنگه؟


سوتین های بارداری را فراموش نکنید، زیرا اندازه فنجان و اندازه بند شما (دور پشت شما) در دوران بارداری بزرگتر می شود. در حالی که سوتین های مورد علاقه شما قبل از بارداری ممکن است برای مدتی کار کنند، در نهایت شما راحتی و قابلیت گسترش یک سینه بند بارداری یا شیردهی را می خواهید. (به‌علاوه، اگر قصد شیر دادن دارید، داشتن چند سوتین شیردهی در حال حاضر بعداً مفید خواهد بود.) برای کمک به انتخاب سوتین‌ها، ببینید مادران کدام سوتین‌های شیردهی را بیشتر دوست دارند.

لباس حاملگی پاییزی با لباس زیر مناسب

داشتن مقداری لباس زیر بارداری نیز عالی است. آنها نه تنها راحت تر خواهند بود، بلکه از کش دادن تمام لباس های زیر مورد علاقه خود جلوگیری خواهید کرد.

در سه ماهه سوم، ممکن است احساس تورم، خستگی، ناراحتی (یا صادقانه بگویم، هر سه!) داشته باشید و آماده باشید که تمام قوانین بارداری خود را از درب بیرون بریزید. زمان خوبی برای خرید چند لباس دیگر است که بدون دکمه، زیپ و کمربند هستند که ممکن است احساس خفگی کنند.

مطلب پیشنهادی: لیست فروشگاه‌های لباس بارداری و کودک در تهران

لباس بارداری از کجا بخریم

صنعت مد در بارداری یک کسب و کار ۱۰ میلیارد دلاری (و در حال رشد!) است، و اگر آماده خرید هستید، هیچ کمبودی برای لباس‌های زیبای بارداری برای شما وجود ندارد، از لباس‌های جین اسب کار و مد لباس‌های بلند گرفته تا لباس‌های مجزای کاربردی و لباس‌های شنا جسور و مناسب. آن بچه ماه گرمسیری که از قبل برنامه ریزی کرده اید. بهترین برندهای لباس بارداری را با توجه به مادران آینده ببینید.

لباس باردازی پاییزه سایز بزرگ

پیدا کردن لباس‌های بارداری مد روز و سایز بزرگ آسان‌تر از گذشته است. و اگرچه متاسفانه هنوز گزینه‌ها برای زنان باردار سایز بزرگ محدودتر است، تعداد فزاینده‌ای از فروشگاه‌های زایمان وجود دارد که سایزبندی جامع‌تری را ارائه می‌دهند. برندهای سایز بزرگ نیز مجموعه‌های مخصوص بارداری خود را راه‌اندازی کرده‌اند و به مادران آینده کمک می‌کنند تا برآمدگی‌های خود را با استایل نشان دهند.

بسیاری از خرده‌فروش‌های عمده که لباس‌های بارداری می‌فروشند، انتخاب‌های بسیار کوچک - در صورت وجود - سایز بزرگ در فروشگاه دارند، بنابراین بهترین گزینه برای بیشترین گزینه خرید آنلاین است. اندازه گیری سایز بزرگ بارداری مانند لباس های سایز بزرگ معمولی عمل می کند، اما هنوز هم ایده خوبی است که اندازه گیری های خود را انجام دهید و نمودارهای سایز بارداری را قبل از سفارش بررسی کنید. اندازه ممکن است بسته به خرده فروش بسیار متفاوت باشد.

همین توصیه در مورد مد بارداری سایز بزرگ نیز صدق می کند: راحتی را در اولویت قرار دهید، به دنبال مواد و قطعاتی باشید که با شما رشد می کنند و آنچه را که شما را خوشحال می کند بپوشید!

مطلب پیشنهادی: ست لباس مادر و دختر ۱۴۰۰؛ با این پیشنهادات خوشتیپ شوید

خرید لباس بارداری پاییزه، یک راهنمای کاربردی

این قابل درک است اگر نمی خواهید برای یک کمد لباس بارداری که فقط برای مدت زمان محدودی از آن استفاده می کنید پول زیادی خرج کنید - به خصوص اگر احساس می کنید هر چند هفته یک بار اندازه جدیدی دارید. خوشبختانه، راه‌های زیادی برای خریدارانی که به بودجه‌شان توجه دارند، وجود دارد تا لباس‌های بارداری ارزان قیمت را پیدا کنند.

بسیاری از خرده‌فروشان بزرگ بخش‌های زایمان خود را گسترش داده‌اند، خطوط خود را راه‌اندازی کرده‌اند یا با برندهای مد روز در مجموعه‌های کپسولی ارزان‌تر شریک شده‌اند. سایر نکات خوب: قفسه ترخیص کالا را خریداری کنید، قبل از خرید آنلاین کدهای کوپن را جستجو کنید و از مزایای فروش پایان فصل استفاده کنید. فروشگاه های زایمان دست دوم منبع عالی دیگری برای یافتن اقلام کم استفاده (و گاهی اوقات حتی کاملاً جدید) هستند.

لباس بارداری خانگی پاییزه

همچنین می توانید به دنبال تعویض لباس بارداری، فروش و هدایا در والدین محله خود یا گروه های رسانه های اجتماعی باشید. اگر موقعیت خاصی برای شرکت دارید، مانند عروسی، وب‌سایت‌هایی وجود دارند که لباس‌های بارداری را اجاره می‌دهند و می‌توانید لباس‌های طراحان را بدون برچسب قیمت طراح پیدا کنید. اگر دوستان یا آشنایان مادری از کلیسا، مدرسه یا محل کار دارید، ممکن است کیف های لباس بارداری داشته باشند که در حال حاضر به آنها نیازی ندارند.

بعد از به دنیا آمدن فرزندتان نیز بسیاری از لباس‌های بارداری خود را می‌پوشید (مخصوصاً آن شلوارهای ساق مخصوص بارداری): شکم بعد از زایمان یک شبه از بین نمی‌رود و شش تا هشت هفته طول می‌کشد. رحم پس از زایمان به اندازه طبیعی خود بازگردد. دانستن این موضوع ممکن است باعث شود که قیمت برخی از این اقلام کمی کمتر احساس شود.

لباس های زیبای بارداری را امتحان کنید

مهمترین "قانون" مد بارداری این است که هر چیزی که به شما احساس راحتی و اعتماد به نفس می دهد بهترین است. به دنبال الهام گرفتن از سبک بارداری در رسانه های اجتماعی و در انجمن BabyCenter باشید و این لباس های بارداری را نیز در نظر بگیرید.

مطلب پیشنهادی: ست لباس خانوادگی، ترند جذاب و دوست‌داشتنی

خرید لباس بارداری پاییزه، یک راهنمای کاربردی

مدل لباس حاملگی پاییزه

لباس ها را بپیچید. لباس های بسته بندی شده را در آغوش بگیرید، یا بهتر است بگوییم، اجازه دهید آنها شما را در آغوش بگیرند. در دفتر و شب‌های قرار آخر هفته جمع و جور به نظر خواهید رسید. همانطور که برآمدگی شما بزرگتر و بلندتر می شود، می توانید محل قرار دادن کراوات را مجدداً تنظیم کنید، در نهایت لباس را به یک لباس کمر امپراتوری تبدیل کنید و بین سینه و برآمدگی خود تعریف کنید.

لباس های ماکسی یکی از محبوب‌ترین لباس‌های بارداری، لباس ماکسی یک لباس تا مچ پا است که به راحتی از دفتر به فروشگاه مواد غذایی و فراتر از آن منتقل می‌شود. آنها اغلب با پارچه سبک وزنی ساخته می شوند که در تابستان شما را خفه نمی کند. و در ماه‌های سردتر، به راحتی می‌توان یک ژاکت یا ژاکت سبک را روی یکی انداخت.

شلوار جین بارداری و یک تی شرت کشدار

یک جفت جین کوتاه بوت‌کات یا بارداری با جین تیره کلاسیک فوق‌العاده همه‌کاره است. و مانند بسیاری از مادران آینده، ممکن است عاشق پارچه های کشسانی شوید که در کمر بند تعبیه شده است و دیگر هرگز نخواهید شلوار جین معمولی بپوشید.

مطلب پیشنهادی: برای خرید لباس کودک، چی بخریم؟ چطور بپوشونیم؟

استایل بارداری در پاییز

در دوران بارداری ممکن است از بدن خود رضایت نداشته باشید؛ تغییرات هورمونی خلق و خوی‌تان را بهم بریزد و در کل حال خوبی نداشته باشید؛ می‌توانید برای ایجاد یک استایل پاییزی بارداری شیک و انرژی‌بخش؛ از انواع اکسسوری، شال و لِگ مد روز، استفاده کنید.

ساق بارداری و تاپ گشاد

شلوار ساق شلواری را با یک تونیک یا تاپ گشاد (یا در زمستان، یک ژاکت بزرگ سایز راحت) ست کنید تا ظاهری آسان و در عین حال در کنار هم داشته باشید. اگر عاشق لباس های چند منظوره هستید، بهترین شلوار ساق بارداری می تواند به عنوان پیژامه یا شلوار ورزشی نیز باشد.

اکسسوری و زیور آلات بارداری

لباس بارداری مشکی کوچک خود را با اکسسوری‌هایی مانند جواهرات جسورانه، روسری‌های رنگارنگ و زیبا و راحت بپوشانید! - کفش (فقط مراقب کفش های پاشنه بلند باشید). بهترین قسمت؟ وقتی لباس بارداری شما نیست، این زیبایی ها همچنان وجود خواهند داشت.

عکس لباس بارداری پاییزه

در میان انواع لباس‌های حاملگی مناسب فصل پاییز، می‌توانید این عکس‌هایی که در تحریریه نی‌نی‌بان برایتان تدارک دیدیم را هم نگاهی بیاندازید؛ به این ترتیب از مد امسال پاییز برای بانوان باردار، جا نمی‌مانید.

خرید لباس بارداری پاییزه، یک راهنمای کاربردی

خرید اینترنتی لباس بارداری پاییزه

برای خرید لباس بارداری پاییزی، به تمام فروشگاه‌های لباس مادر و کودک می‌توانید مراجعه کنید؛ با این حال اگر به دلیل شرایط بیماری کرونا، بیرون رفتن برای‌تان سخت است؛ همچنین وضعیت جسمی‌تان در ماه‌های آخر، تعریفی ندارد؛ می‌توانید به صورت اینترنتی از آنلاین شاپ‌ها یا فروشگاه‌های اینترنتی خریدتان را انجام دهید.

در ضمن یادتان باشد ما در بخش مد و دکوراسیون نی‌نی‌بان، هر روز مطالب خواندنی و جدیدی داریم؛ به ما سر بزنید.

مطالب پیشنهادی:

منبع: babycenter

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.