۲۳۱۲۰۷
۱۵۵۳۳
۱۵۵۳۳

جذاب‌ترین ویژگی‌های ظاهری زنان امروزی!

جذاب ترین ویژگی های ظاهری: سوپرمدل‌ها امروز با همان ویژگی‌هایی راه می‌روند که شما در دوران راهنمایی به خاطر آنها مورد آزار و اذیت قرار گرفتید!

جذاب‌ترین ویژگی‌های ظاهری زنان امروزی!

به نقل قول از گفتنی ها: ایده زیبایی دائما در حال تکامل است و بسیاری از چیزهایی که مردم قبلاً به عنوان نقص یا کاستی در نظر می‌گرفتند، اکنون تعریف زیبایی هستند. سوپرمدل‌ها امروز با همان ویژگی‌هایی راه می‌روند که شما در دوران راهنمایی به خاطر آنها مورد آزار و اذیت قرار گرفتید! در اینجا به اصطلاح معایب برتری وجود دارد که زمانی به عنوان معایب دیده می شد اما حالا مدت هاست که شما را به شکلی زیبا از دیگران متمایز می کند.

جذاب‌ترین ویژگی‌های ظاهری زنان امروزی!

جذاب ترین ویژگی های ظاهری

۱. کک و مک

جذاب‌ترین ویژگی‌های ظاهری زنان امروزی!

هر کسی که کک و مک دارد احتمالاً در زندگی خود با ناامنی مواجه شده است، اما ما فکر می کنیم که این کک و مک یک ویژگی واقعا جالب هستند. در گذشته از طریق لیزر و امثالهم زنان زیادی سعی می کردند این ایراد را در صورت و بدنشان بپوشانند؛ اما زنان امروز به خوبی می دانند که زیبایی شان با چند لک و خال تحت الشعاع قرار نمی گیرد.

2. سایز بزرگ

جذاب‌ترین ویژگی‌های ظاهری زنان امروزی!

هرکسی که اشلی گراهام را روی جلد مجلات مد ببیند، به وضوح متوجه می‌شود که امروزه سایز بزرگ اکنون به عنوان یک بدن زیبا پذیرفته شده است. به جای تلاش برای کاهش وزن به تقلید از مانکن ها، مردم اکنون به شدت در تلاش هستند تا به آن منحنی‌هایی برسند که جامعه زمانی از آن دوری می‌کرد. در ادامه خواهید دید که امروز شکل ثابتی و تعریف ثابتی از اندام زیبا وجود ندارد. مدهای قرن ۲۱ تنوع و انعطاف بیش تری دارند و شما با هر نوع قد یا اندامی می توانید زیبا به نظر برسید. فقط کافی است ورزش کنید و لباس های مناسبی بپوشید.

۳. موهای مجعد

جذاب‌ترین ویژگی‌های ظاهری زنان امروزی!
زمانی از موهای مجعد و نامنظم اجتناب می شد (به غیر از سبک جین فوندا). اما موهای فرفری ضخیم و وحشی دائماً با آسیب رساندن به وسیله صاف کننده ها و محصولاتی که درخشندگی اصلی شما را پنهان می کردند، رام می شدند. اکنون، مردم برای داشتن فرهای بزرگ و جسور، کلاه گیس و می‌خرند. پس اتو صاف کننده را زمین بگذارید تا از تعریف هایی که دریافت می کنید شگفت زده شوید. اگر موهایتان فر است بهتر است از اینکه همیشه آن ها را صاف کنید دست بردارید.

۴. فاصله دندانی

جذاب‌ترین ویژگی‌های ظاهری زنان امروزی!

دندانپزشکان مانند جراحان زیبایی یک معیار ثابت و خاص دارند تا دندان های شما را به فرم مدنظر برسانند. اما در عین حال، مدل‌هایی که موفقیت جهانی دارند، فاصله دندانی دارند و بسیاری آن را در یک دختر دوست داشتنی و ناز می‌دانند. به عنوان مثال جورجیا می جگر و سوپرمدل سابق لورن هاتون را در نظر بگیرید. این ویژگی حس معصومیت و شیرینی را به چهره شما می بخشد!

5. پاهای عضلانی

جذاب‌ترین ویژگی‌های ظاهری زنان امروزی!

اگر در گذشته دختری بودید که پاهای عضلانی داشتید، ممکن است به اشتباه و از روی بدسلیقگی بعضی افراد، «غیر ظریف» یا «چاق» خطاب شده باشید. اما پاهای قوی زرق و برق دار هستند و در یک جفت پاشنه، برخی از پاهای باریک هم قطعا نمی توانند رقابت کنند! ظاهر نهایی و مد امسال اندام ورزشی است و اگر شما به طور طبیعی این ویژگی را دارید، به شما تبریک می گویم! بسیاری از زنان مجبورند ساعت ها را در باشگاه بگذرانند تا حتی نیمی از این ظاهر را به دست آورند.

جذاب ترین ویژگی های ظاهری

۶. سینه کوچک

جذاب‌ترین ویژگی‌های ظاهری زنان امروزی!

دخترانی که سینه‌های صاف‌تری داشتند یا دیر شکوفا می‌شدند اغلب در دبیرستان مورد تمسخر قرار می‌گرفتند. اما بسیاری از مدل‌ها و سلبریتی‌های مشهور که به خاطر ظاهرشان مشهور هستند، همانطور که ما ترجیح می‌دهیم بگوییم، سینه‌های صاف دارند و بسیار ریزه اندام هستند.

7. قد کوتاه

جذاب‌ترین ویژگی‌های ظاهری زنان امروزی!

در جوامع شرقی قد کوتاه ویژگی بود که چندان به چشم نمی آمد و دختران قدبلند زیباتر به نظر می رسیدند. اما معیارهای زیبایی در حال دگرگون شدن هستند. تعداد زیادی از بازیگران، خوانندگان و هنرمندان مشهور در رسانه قدهای بلند ندارند. به عبارتی امروز دخترانی که قد کوتاه دارند نیز زیبا، ظریف و دوست داشتنی خطاب می شوند.

۹. قد بلند

معیارهای زیبایی هرگز ثابت نبوده اند و معمولا هم غیرمنطقی و عجیب و غریب هستند. یکی از این معیارهای عجیب این بود که خیلی از مردم تا همین ۱۵ تا ۲۰ سال پیش قد بلند را هم برای خانم ها مناسب نمی دانستند! دختران تحت فشار بودند؛ آن ها نه باید کوتاه می بودند و نه آن قدرها بلند. هیچکس نمی داند این اندازه گیری ها دقیقا از کجا نشات می گیرند که بر اساس آن بعضی ها زیبا و بعضی ها نازیبا به نظر می رسند.

اما هر چه پذیرش تنوع ملیتی صورت بگیرد و به این حقیقت پی ببریم که یکسان بودن مفهوم زیبایی در همه فرهنگ ها و ملیت ها، ترسناک، عجیب و غیر منطقی است ( همه انسان ها نباید مثل یکدیگر شبیه سازی بشوند!) درک زیبایی شناسانه ما ارتقا می یابد.

چرا نباید به تعاریف زیبایی یکسان پایبند بود؟

تعاریف زیبایی یکسان، غیر منعطف هستند و دید کور و متعصبانه ای از زیبایی را به ما ارائه می دهند که برخی اوقات با حقیقت در تعارض اند.

برای مثال مفهوم شاخص توده بدنی در بین سال‌های ۱۸۳۰ تا ۱۸۵۰ توسط آدولف کوتله دانشمند بلژیکی ابداع شد.

کوتله با ترسیم و تجسم یک بدن نرمال، تعریفی ارائه داد که بر اساس آن قد و وزنی خاص نرمال و زیبا محسوب می شد.

امروزه محققان به این نتیجه رسیده اند که شاخص توده بدنی تنها یک معیار ساده و سطحی است و فقط وضعیت وزنی ما را نشان می‌دهد و با اینکه میزان چربی بدن ما را نیز به صورت حدودی مشخص می‌کند اما نحوه توزیع چربی‌ها را عنوان نمی‌کند و همچنین تمایزی بین چربی و عضله قائل نیست.

برای مثال اگر ورزشکاری که به صورت حرفه‌ای ورزش می‌کند و بافت عضلانی قابل توجه (به همراه مقدار بسیار جزئی چربی داشته باشد) و شاخص توده بدنی این ورزشکار ۳۰ باشد، مطابق فرمول BMI باید ورزشکار چاق باشد. این درحالی است که ورزشکاران عضله بیشتری دارند و چاق نیستند.

به همین دلیل تمام آن چه ما دز ذهنمان به عنوان رنگ پوست زیبا، چشمان زیبا، بینی زیبا و قد و وزن مناسب می شناسیم معیارهایی هستند که به دلیل محدودیت خود نمی توانند تنوع و تکثر را پذیرا باشند.

اگر در اطرافمان نگاه کنیم، امروز افراد بسیاری را زیبا می بینیم که شباهت عینی با آن شمایل یکسان فرد زیبا در ذهنمان ندارند.

زنان و مردان زیبای امروز دیگر نه مثل گذشته رنگ پوست یا چهره یکسانی دارند، نه قدشان با هم یکی است و نه حتی مدل مو و رفتارهایشان.

پس جذابیت هرگز یکدست نیست! شوخی طبعی به اندازه جدیت و یا آرام بودن می تواند در افراد مختلف ویژگی جالبی ارزیابی شود.

شما کدام ویژگی ظاهری یا رفتاری را در زنان و مردان جذاب می دانید؟ نظراتتان را با ما در میان بگذارید!

همچنین بخوانید: . اسرار زیبایی و آرایشی زنان خاورمیانه در 11 ترفند فاش شد!

منبع: گفتنی

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

برای ارسال نظر کلیک کنید

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.