۲۳۱۸۷۷
۸۲۷۴
۸۲۷۴

نکات انتخاب شیک‌ترین پیراهن زنانه برای خانم‌ها!

انتخاب، پوشیدن و خرید لباس زنانه همیشه برای خانم‌ها یک فرآیند حساس و حیاتی بوده و هیچ ارتباطی به اقلیم، نژاد و رنگ پوست آنها ندارد. این یک ویژگی مشترک بین همه خانم‌ها است که باید آن را به رسمیت شناخت.

نکات انتخاب شیک‌ترین پیراهن زنانه برای خانم‌ها!

به نقل از روزیاتو: بدون تردید یکی از بهترین پوشاک خانم‌ها برای استفاده در مهمانی‌های رسمی، دورهمی‌های دوستانه و یا حتی در منزل، پیراهن است.

این روزها خرید یک مدل پیراهن با توجه به تنوع طرح و رنگ کار خیلی راحتی نیست و نیاز به شناخت و آشنایی با نوع پوشش پیش از خرید دارد. در این مقاله می‌خواهیم به بیان نکاتی در مورد خرید پیراهن زنانه بر اساس رنگ پوست، سایز بدن، و انواع مدل‌ های پیراهن زنانه بپردازیم. پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

نکات انتخاب شیک‌ترین پیراهن زنانه برای خانم‌ها!

نکات مهمی که در زمان خرید پیراهن زنانه باید در نظر گرفته شوند

در این بخش می خواهیم نکات مهمی برای خرید و انتخاب پیراهن نانه به شما توضیح دهیم. این موارد می تواند تاثیر زیادی بر پوشش شما داشته باشد.

نکات انتخاب شیک‌ترین پیراهن زنانه برای خانم‌ها!

یکی از ملاک های انتخاب أنواع لباس زنانه وجود سلیقه های شخصی در آن است اما با آگاهی نسبت به أصول پوشیدن لباس در کنار سلیقه میتوانید بسیار خوش پوش تر باشید.

نکات انتخاب شیک‌ترین پیراهن زنانه برای خانم‌ها!

محل و مکان استفاده از پیراهن زنانه

نخستین و مهم‌ترین نکته‌ای که در زمان خرید پیراهن زنانه باید به آن توجه شود این است که این پیراهن قرار است در چه مناسبت، در چه مکان و در حضور چه افرادی پوشیده شود تا بتواند از بهترین تناسب مناسبتی و اندامی برخوردار باشد. مکان و محل استفاده از لباس به شما بیان می‌کند که باید پیرامون چه مدل‌هایی به کندوکاو بپردازید.

بیشتر بخوانید: لباس‌های زنانه‌ای که هیچ وقت از مد نمی‌افتند!

نکات انتخاب شیک‌ترین پیراهن زنانه برای خانم‌ها!

این یک اصل کلی در خرید پیراهن زنانه است. چون معمولاً هر پیراهنی دارای مناسبت و مجلس خاصی می‌باشد و پیراهنی که در یک عروسی پوشیده شده را نمی‌توان در یک ضیافت عصرانۀ دورهمی استفاده کرد.

نکات انتخاب شیک‌ترین پیراهن زنانه برای خانم‌ها!

خرید پیراهن زنانه بر اساس فرم اندام

نکتۀ دیگری که در زمان انتخاب پیراهن زنانه باید به آن توجه کنید، سایز بدن و یا به عبارتی تناسب اندام می‌باشد. برخی از خانم‌ها دارای اندام سیب (یعنی نیم تنۀ بالایی بزرگ‌تر)، اندام گلابی (نیم تنۀ پایینی بزرگ‌تر)، اندام ساعت شنی (سینه و باسن بزرگ با کمر باریک)، اندام مثلثی (سینه و شانۀ پهن با کمر باریک) و یا اندام مستطیلی (یا اندام ورزشکاری) هستند. به تمام این خانم‌ها توصیه می‌کنیم که در زمان خرید پیراهن با یک دوست و همراه قابل اطمینان و خوش سلیقه به خرید یا به سرچ اینترنتی در گالری های اینترنتی لباس زنانه مراجعه کنند و یا از فروشنده یا کارشناس سایت راهنمایی بخواهند. توجه داشته باشید که برازندگی پیراهن با اندام و سایز بدن شما می‌تواند زیبایی اندام شما را بیش از پیش نمایان سازد

نکات انتخاب شیک‌ترین پیراهن زنانه برای خانم‌ها!

خرید پیراهن زنانه بر اساس سایز بدن

پس از بررسی موقعیت مکانی و نوع فرم اندام، در سومین مرحله باید به سایز بدن خود بپردازید. در این مرحله باید خرید را بر اساس سایز سینه، کمر، باسن، دور بازو و دور ران دنبال کنید تا به یک پیراهن خوش اندام و زیبنده برسید. البته در این مرحله باید به قد لباس، آستین‌های لباس و حتی سرشانه های آن هم توجه کافی داشته باشید. نوع یقه و طراحی آن نیز از اهمیت زیادی برخوردارند.

نکات انتخاب شیک‌ترین پیراهن زنانه برای خانم‌ها!

خرید پیراهن زنانه بر اساس رنگ پوست

پیش از آن که به رنگ پیراهن زنانه مورد علاقه خودتان بپردازید، بهتر است کمی در مورد رنگ پوست بدن خودتان فکر کنید و لباسی بخرید که بهتر بتواند با پوست بدن شما هارمونی داشته باشد. تفکر استفاده از رنگ های تیره که متأسفانه در بین خانم‌های ایرانی رواج زیادی دارد را کنار بگذارید و بر روی رنگ‌هایی کار کنید که باعث طراوت و روحیه بخشیدن به خود شما و اطرافیانتان شوند.

نکات انتخاب شیک‌ترین پیراهن زنانه برای خانم‌ها!

موضوعی مثل انتخاب پوشاک زنانه یک موضوع کاملاً شخصی و سلیقه ای است که به نظر و علاقه خود شما بستگی دارد. ولی به طور کلی ما به شما توصیه می‌کنیم که اگر پوست روشنی دارید، برای زیبایی دوچندان به سراغ لباس‌های تیره بروید و اگر پوست بدن شما سبزه و تیره است، بر روی خرید پیراهن هایی با رنگ روشن کار کنید. بیشتر به دنبال رنگ های پر انرژی باشید و از قدرت لوازم آرایش برای هارمونی بیشتر بین بدن و لباس غافل نشوید. پیراهن سفید زنانه از آن دسته از لباسهایی است که تقریبا با بیشتر تیپ های رنگ پوست سازگاری و زیبایی دارد.

نکات انتخاب شیک‌ترین پیراهن زنانه برای خانم‌ها!

خرید پیراهن زنانه با توجه به طرح لباس

از سوی دیگر با توجه به نوع مراسمی که در آن دعوت هستید، به دنبال طرح مناسب پیراهن بگردید. به عنوان مثال اگر قصد حضور در یک محفل رسمی را دارید، به شما توصیه میکنیم که تا حد امکان از لباس های بدون مدل خاصی استفاده کنید و زمانی که دوست دارید با آرایش کامل صورت در مجلس ظاهر شوید، بهتر است از پوشیدن پیراهنی با مدل‌های متعدد و شلوغ پرهیز کنید.

نکات انتخاب شیک‌ترین پیراهن زنانه برای خانم‌ها!

وسایل جانبی که به همراه دارید، یعنی همان اکسسوری‌های زنانه نیز نقش بسیار زیادی در ایجاد هارمونی بین مدل پیراهن شما و اندام ظاهری شما دارند.

خرید پیراهن زنانه بر اساس جنس و کیفیت دوخت

موضوع مهم دیگری که در زمان انتخاب و خرید پیراهن زنانه باید در نظر داشته باشید، جنس پارچۀ به کار رفته برای دوخت آن و همچنین کیفیت دوخت آن است. مهم‌ترین نکته‌ای که در مورد جنس پیراهن زنانه باید در نظر داشته باشید، متناسب بودن جنس پیراهن با فصل استفاده از آن است. هر چند که پارامتر رنگ نیز در فصل مورد استفاده از آن دخیل است، ولی در فصل‌های گرم سال و اقلیم های گرم کشور باید از رنگ های روشن استفاده کنید و در فصول و اقلیم های سرد سال از رنگ های تیره‌تر.

اما به طور کلی پارامتر جنس پارچه در مقایسه با رنگ آن اولویت دارد. بر خلاف بسیاری از خانم ها که رویه کیفیت دوخت پیراهن حساسیت و تأکید ندارند، ولی کیفیت دوخت و دوز در برازندگی و زیبایی لباس نقش مؤثری دارد. لذا هر چه دوخت پیراهن از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، انتظار طول عمر بیشتری از آن خواهیم داشت.

نکات انتخاب شیک‌ترین پیراهن زنانه برای خانم‌ها!

سخن پایانی

واقعیت این است که هدف، تنها خرید یک پیراهن زنانۀ ساده برای یک ضیافت خاص نیست؛ بلکه هدف را این طور بیان کنیم که می‌خواهیم برای زیبایی و خوش اندامی خودمان، سرمایه گذاری کنیم تا بتوانیم در هر محفل و مجلسی خوش بدرخشیم و قدر ببینیم و صدر بنشینیم. بخش عمده ای از این قابلیت، در گرو سلیقه ای است که در زمان خرید لباس زنانه به خرج می دهیم.

بیشتر بخوانید: ۹ لباس ضروری و پرطرفدار برای خانم های خوش استایل!

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.