۲۳۲۵۷۸
۲۴۲۹
۲۴۲۹

بازیگران خوش شانسی که یک شبه سوپر استار شدند!

در این گزارش سوپر استارهایی معرفی می شوند که یک شبه ره صد ساله پیمودند و به شهرت و ثروت رسیدند.

بازیگران خوش شانسی که یک شبه سوپر استار شدند!
به نقل از وقت صبح: برخی از بازیگران مشهور سینما و تلویزیون هستند که تنها با ایفای نقش در یک فیلم توانستند به بازیگران مشهور تبدیل شوند و مردم آن را بشناسند. در میان این بازیگران مشهور بازیگرانی هستند که سال ها کار میکنند و همچنان به شهرت کافی نمیرسند؛ اما این بازیگران مشهور برخی در اولین کار حرفه ای خود مطرح می شوند و جزو دسته بازیگران مشهور به حساب می آیند. در میان بازیگران مشهور سینما و تلویزیون کشورمان برخی از هنرمندان با یک فیلم به شهرت رسیده و گاه در اولین تجربه سینمایی خود یک شبه ره صد ساله را پیمودند. تعدادی از این بازیگران با تلاش و کسب تجربه مسیر موفقیت را ادامه داده و تبدیل به سوپر استارهای سینما شدند.
بازیگران خوش شانسی که یک شبه سوپر استار شدند!

هدیه تهرانی با فیلم سلطان

مسعود کیمیایی در فیلم «سلطان» چهره جدیدی به سینما معرفی کرد که تبدیل به یکی از سوپراستارهای سینما شد. هدیه تهرانی بازیگر نقش اصلی فیلم سلطان، تبدیل به یک چهره متفاوت در سینما شده بود که توجه مخاطبان بسیاری را به خود جلب کرد و محبوبیت خود را با بازی در «غریبانه»، «قرمز»، «شوکران»، «سیاوش»، «دست های آلوده» و … تکرار نمود.
بازیگران خوش شانسی که یک شبه سوپر استار شدند!
هدیه تهرانی دوبار موفق به کسب سیمرغ بلورین بهترین بازیگر برای فیلم های«چهارشنبه سوری» و «قرمز» شد. او پس از مدتها با فیلم «بی همه چیز» در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر ثابت کرد که با گذشت سالها باز هم می تواند سوپراستار سینمای ایران باقی بماند.
بازیگران خوش شانسی که یک شبه سوپر استار شدند!

ساره بیات با فیلم جدایی نادر از سیمین

ساره بیات چهره جدید اصغر فرهادی در فیلم جدایی نادر از سیمین بود. این کارگردان در هر کدام از فیلم های خود، استعداد جدیدی را اعم از جوان و میانسال به عرصه هنر معرفی کرده است. نقش راضیه در فیلم جدایی نادر از سیمین مسیر جدیدی را برای موفقیت در عرصه بازیگری ساره بیات گشود.
بازیگران خوش شانسی که یک شبه سوپر استار شدند!
ساره بیات پیش از این فیلم در سریال های «تباهی»، «بی گناهان» و «یک مشت پر عقاب» بازی کرده بود اما با جدایی نادر از سیمین به یک چهره شناخته شده تبدیل شد.

بازیگران خوش شانسی که یک شبه سوپر استار شدند!

نیکی کریمی با فیلم عروس

نیکی کریمی برای اولین بار در فیلم وسوسه به کارگردانی جمشید حیدری در سال 1368 نقش آفرینی کرد که دیده نشد و فیلم عروس سرآغاز فعالیت حرفه ای او لقب گرفت.
بازیگران خوش شانسی که یک شبه سوپر استار شدند!
فیلم عروس به کارگردانی بهروز افخمی باعث شد تا نیکی کریمی تبدیل به ستاره سینما شده و از آن پس در فیلم های شاخصی همچون «سارا»، «پری»، «بوی پیراهن یوسف»، «دو زن»، «واکنش پنجم»، «دیوانه ای از قفس پرید» و … با کارگردانان و بازیگران سرشناس عرصه هنر همکاری کند.
بازیگران خوش شانسی که یک شبه سوپر استار شدند!

محمدرضا گلزار با فیلم سام و نرگس

محمدرضا گلزار یکی از نوازندگان گروه آریان بود که به طور اتفاقی با ایرج قادری آشنا شده و بازیگر نقش اصلی فیلم سام و نرگس شد. این فیلم او را به عنوان ستاره جدید سینما معرفی کرد. محمدرضا گلزار بعد از سام و نرگس، فعالیت بازیگری خود را ادامه داده و یکی از سوپراستارهای سینمای ایران لقب گرفت. این هنرمند علاوه بر بازیگری در سینما تجربه چند سریال در نمایش خانگی را نیز دارد.

بازیگران خوش شانسی که یک شبه سوپر استار شدند!

الناز شاکردوست با گل یخ

کیومرث پوراحمد در فیلم «گل یخ» به سراغ چهره ناشناخته و جدیدی رفت که الناز شاکردوست نام داشت. الناز شاکردوست با بازی در این فیلم تبدیل به یکی از بازیگران پرکار و پولساز شد اما در سالهای اخیر با تغییر شیوه بازیگری خود نقشهای مهمی را در کارنامه هنری اش به ثبت رساند. فیلم شبی که ماه کامل شد نمونه ای از فیلم های جدید الناز شاکردوست است که سیمرغ بلورین جشنواره فجر را برای او به ارمغان آورد. این بانوی هنرمند فیلم های تی تی و ابلق را در نوبت اکران دارد.
بازیگران خوش شانسی که یک شبه سوپر استار شدند!

محمدرضا فروتن با فیلم مرسدس

مسعود کیمیایی در سال 1376 جوانی خوش تیپ با صدایی خاص را در فیلم مرسدس معرفی کرد که پیش از آن تجربه های کوتاهی در فیلم های مختلفی داشت اما با فیلم مرسدس به عنوان ستاره جدید سینما مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفت. محمدرضا فروتن با فیلم قرمز به کارگردانی فریدون جیرانی ثابت کرد که لایق ستاره شدن در سینما است. او برای این فیلم جایزه بهترین بازیگر نقش اول از جشنواره فجر شد و موفقیت خود را با فیلم «به آهستگی» در جشنواره تکرار کرد.
بازیگران خوش شانسی که یک شبه سوپر استار شدند!

بهرام رادان با فیلم شور عشق

فیلم «شور عشق» به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۷۹ با وجود انتقادهای بسیار باعث معرفی شدن ستاره جدیدی با نام بهرام رادان شد. بهرام رادان پس از این فیلم با کارگردانان مطرحی همکاری کرد و با «آواز قو» برای دریافت تندیس بهترین بازیگر جشن خانه سینما کاندید شد. اما سیمرغ بلورین بهترین بازیگر جشنواره فجر برای فیلم های«شمعی درباد» و «سنتوری» را از آن خود کرد.
بازیگران خوش شانسی که یک شبه سوپر استار شدند!

نوید محمدزاده با فیلم عصبانی نیستم

نوید محمدزاده یکی از بازیگران سخت کوش در عرصه تئاتر بود که سالها به روی صحنه می رفت. حضور متفاوت نوید محمدزاده در فیلم عصبانی نیستم به کارگردانی رضا درمیشیان در سال 1392، او را تبدیل به یکی از ستارگان سینما در سالهای بعد کرد. نوید محمدزاده در سالهای بعد، تلاش بسیاری برای پیشرفت خود کرد و فیلم های «ابد و یک روز»، «خشم و هیاهو»، «مغزهای کوچک زنگ زده»، «بدون تاریخ، بدون امضا» و «سرخپوست» ماحصل آن دوران است.
بازیگران خوش شانسی که یک شبه سوپر استار شدند!

لیلا حاتمی با فیلم لیلا

داریوش مهرجویی در سال ۱۳۷۵ بازیگر جدیدی در فیلم «لیلا» را به سینما معرفی کرد که توجه منتقدان بسیاری را به خود جلب نمود. لیلا حاتمی بازیگر فیلم «لیلا»، در نوجوانی با پسرک فیلم «کمال الملک» و دخترک «دلشدگان»، فعالیت بازیگری خود را آغاز کرده بود اما «لیلا» او را تبدیل به یکی از ستاره های سینما کرد که موفقیت خود را طی سالهای بعد نیز تکرار نمود. این بانوی هنرمند تاکنون جوایز مختلفی از جشنواره فجر و جشن خانه سینما و … دریافت کرده و از سوپراستارهای سینمای امروز می باشد.
بازیگران خوش شانسی که یک شبه سوپر استار شدند!

ترانه علیدوستی با فیلم من ترانه 15 سال دارم

ترانه علیدوستی با نقش ترانه در فیلم من ترانه ۱۵ سال دارم به سینما معرفی شد. فیلمی به کارگردانی رسول صدرعاملی که تحسین همگان را برانگیخته و بازیگر نقش ترانه را تبدیل به ستاره سینما کرد. این بازیگر دو سال بعد با فیلم شهرزیبا به کارگردانی اصغر فرهادی با ظاهری متفاوت مقابل دوربین قرار گرفت و بازیگر فیلم بعدی این کارگردان به نام چهارشنبه سوری شد.ترانه علیدوستی با سریال شهرزاد تبدیل به یکی از ستاره های محبوب سینما و نمایش خانگی شده و نظرات مخاطبان سخت پسند و عامه را جلب کند.
منبع: وقت صبح

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.