۲۳۲۸۴۲
۱۱۲۳
۱۱۲۳

معرفی درگاه پرداخت به کسب‌وکارهای آنلاین مرتبط با زنان

کسب و کارهای مرتبط به زنان در حوزه آنلاین رو به گسترش است و استفاده از روش های نوین پرداخت مانند درگاه پرداخت می‌تواند فرایند پرداخت آنلاین را تسهیل نماید.

معرفی درگاه پرداخت به کسب‌وکارهای آنلاین مرتبط با زنان

تجارت الکترونیک در زمینه‌های گوناگون بسترهای تازه‌ای ساخته و کسب‌وکارهای متنوعی ایجاد کرده است. برای نمونه بسیاری از کسب‌وکارهای مربوط به زنان و پزشکی زنان و زایمان اکنون در قالب تجارت الکترونیک فعالیت می‌کنند و فروشگاه‌های اینترنتی و مجازی زیادی در این زمینه شکل گرفته است. در این مقاله تلاش می‌کنیم تاثیرات استفاده از درگاه پرداخت در کسب‌وکارهای پزشکی زنان را بیش‌تر بررسی کنیم.

درگاه پرداخت عامل رشد و توسعه کسب‌وکارها

ورود به تجارت الکترونیک در هر زمینه‌ای بدون ابزار مورد نیاز این فضا ممکن نخواهد بود. برخورداری از وب‌سایت اختصاصی، بازاریابی به‌روز و مستمر، ایجاد فروشگاه اینترنتی، فعالیت در بستر شبکه‌های اجتماعی و ... از جمله ابزارها و تدابیر مورد نیاز ورود هر کسب‌وکاری به جهان تجارت‌های الکترونیکی است. اما در این میانه بهرمندی از درگاه پرداخت اینترنتی عامل بسیار مهمی در راستای رشد و توسعه‌ی کسب‌وکارها آنلاین خواهد بود.
درگاه پرداخت ابزاری الکترونیکی برای دریافت پول از مشتری است که در عین‌حال کاربردهای بازاریابی، ارتباط با مشتری، ایجاد تجربه‌ی کاربری مطلوب و بسیاری موارد دیگر را نیز برای هر کسب‌وکاری همراه خواهد داشت. بنابراین در بستر تجارت الکترونیک که بازاری بسیاری رقابتی دارد، کسب‌وکارهای فعال در حوزه زنان و پزشکی زنان و زایمان نیز با تجهیز فروشگاه‌های مجازی و اینترنتی خود به درگاه پرداخت، می‌توانند در مسیر پیشرفت گام بردارند.

درگاه پرداخت چیست؟

درگاه پرداخت اینترنتی یک سرویس ارائه خدمات پرداخت برای کسب و کارها در بستر اینترنت می‌باشد و پرداخت و دریافت وجه را از طریق اینترنت ممکن می‌سازد که توسط یک ارائه دهنده خدمات پرداخت PSP یا یک پرداخت یار ارائه می‌شود و عملیات مجوزدهی به کارت اعتباری و پردازش پرداخت‌های مستقیم را برای کسب ‌و کار الکترونیک، خرید اینترنتی و … انجام می‌دهد.
اصولا دو نوع درگاه پرداخت وجود دارد که شامل درگاه مستقیم و درگاه واسط می‌شود. درگاه مستقیم را شرکت‌های محدودی تحت عنوان شرکت‌های PSP به درخواست‌کننده‌ها ارائه می‌دهند. این نوع درگاه پرداخت رایگان است و کارمزدی بابت تراکنش‌ها از شما دریافت نمی‌کنند.
اما در عین‌حال برای دریافت درگاه پرداخت مستقیم، مجوزهای ویژه‌ای مانند نماد اعتماد الکترونیکی، کد مالیاتی و ... نیاز است و مراحل دریافت درگاه مستقیم به قاعده طولانی و پیچیده خواهد بود. نوع دوم درگاه پرداخت را با عنوان درگاه واسط می‌شناسیم. درگاه واسط را شرکت‌های متنوعی تحت عنوان شرکت‌های پرداخت‌یار به پذیرنده‌ها ارائه می‌کنند.
پرداخت‌یارهایی مانند شرکت رایان پی طی فرآیندی ساده و بدون نیاز به مجوزهای یادشده و تنها از طریق احراز هویت و ارائه مدارک شناسی و بانکی، طی ۲۴ ساعت درگاه پرداخت واسط در اختیار شما قرار می‌دهند و در ازای هر تراکنش مبلغ توافق شده‌ی اندکی را به عنوان کارمزد از حساب شما کسر می‌کنند. اگر شما نیز در زمینه‌ی محصولات و خدمات پزشکی زنان و زایمان، کسب‌وکار یا فروشگاه آنلاینی دارید، توصیه می‌کنیم از درگاه پرداخت واسط استفاده کنید.

معرفی درگاه پرداخت به کسب‌وکارهای آنلاین مرتبط با زنان


مراحل درخواست و دریافت درگاه پرداخت رایان پی به صورت خلاصه

بعد از وارد شدن به سایت اصلی درگاه پرداخت رایان پی (rayanpay.com)، بر روی دکمه درخواست درگاه کلیک نمایید تا وارد پروسه ثبت نام و دریافت درگاه شوید، دریافت درگاه از رایان پی در 3 مرحله انجام می‌شود :
۱. درخواست و ثبت اطلاعات اولیه مانند نام، شماره تماس، ایمیل و...
2. ثبت اطلاعات کسب‌وکار آنلاین شما
۳. مهمترین مرحله احراز هویت می‌باشد که شما باید تصویر کارت ملی، شناسنامه و تصویر احزار هویت خود را آپلود نمایید، که تصویر احزار شامل تعهدنامه، کارت ملی و چهره شما می‌باشد.
پس از انجام مرحله‌ی احراز هویت، مختصات و ویژگی‌های کسب‌وکار آنلاین شما توسط کارشناسان درگاه رایان پی بررسی خواهد شد در نهایت و در صورت تایید اصالت مدارک و کسب‌وکار شما، درگاه پرداخت دریافت خواهید کرد.


خدمات و سرویس‌های متنوع درگاه پرداخت

بدیهی است که برخورداری از ابزاری که به کمک آن در بستری امن و سریع بتوان از مشتری پول دریافت کرد تا چه حد می‌تواند سبب رونق و توسعه هر کسب‌وکاری شود! بنابراین فروشگاه‌های آنلاین محصولات و خدمات پزشکی زنان نیز می‌توانند از خدمات و سرویس‌های متنوع درگاه پرداخت در راستای رونق فعالیت تجاری خود بهره ببرند.

تجربه کاربری مطلوب: پرداخت وجه آخرین مرحله‌ی خرید اینترنتی است. فروشگاه‌های آنلاین خدمات و محصولات پزشکی زنان می‌توانند با تجهیز فروشگاه خود به درگاه بانکی مرحله پرداخت وجه را برای مشتریان خود ساده، امن و سریع کنند و از این طریق موجبات بهبود تجربه‌ کاربری کسب‌وکارشان را فراهم آورند. بدیهی است که بهبود تجربه کاربری سایت‌ها به افزایش فروش ختم خواهد شد.

بازاریابی آنلاین: پنل مدیریتی درگاه پرداخت از امکانات کاربردی فوق‌العاده‌ای برخوردار است. برای نمونه فروشگاه‌های آنلاین می‌توانند با ایجاد آیتم‌های مالی و صدور فاکتور آنلاین با برچسب لوگو و آرم تبلیغاتی‌شان و توضیحات مختلف درباره‌ی محصولات و خدمات تازه، و یا حتی با ایجاد کدهای تخفیف، علاوه‌بر تعامل با مشتریان و ساختن شخصیت برند فروشگاه، فعالیت بازاریابی اثرگذاری را نیز دنبال کنند.

حسابداری پیشرفته و آسان: یکی دیگر از خدمات کاربردی پنل مدیریتی درگاه پرداخت، امکان گزارشگیری از تراکنش‌ها است. پذیرنده‌ها می‌توانند با فیلتر کردن این گزارش‌ها به صورت روزانه، هفتگی و ... همواره فرآیند واریزی‌ها را رصد و مدیریت کنند. در عین‌حال بررسی دقیق‌تر این گزارش‌ها می‌تواند آنالیز فروش استاندارد و قابل ارجاعی نیز در اختیار صاحبان فروشگاه‌های آنلاین قرار دهد که در نهایت به افزایش فروش ختم خواهد شد.

لینک پرداخت درگاه بدون سایت: اگر کسب‌وکار شما در حوزه‌ی محصولات و خدمات پزشکی زنان و زایمان در بستر شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام برقرار شده است و سایت اختصاصی و فروشگاهی ندارید، همچنان می‌توانید از سرویس درگاه پرداخت در شکل لینک پرداخت بهرمند شوید. برای نمونه لینک پرداخت رایان‌پی با همان روند درگاه پرداخت با عبور از مراحل احراز هویت و ارائه‌ی مدارک شناسایی طی ۲۴ ساعت در اختیار شما قرار خواهد گرفت‌.


معرفی لینک پرداخت

معرفی درگاه پرداخت به کسب‌وکارهای آنلاین مرتبط با زنان

سرویس لینک پرداخت کاربردهای فراوانی دارد که هر کس بر اساس نیاز خود ‌می‌تواند برای دریافت وجه از آنها استفاده کند. در هر مکانی که امکان درج لینک وجود داشته باشد، امکان استفاده از این سرویس امکان‌‌پذیر خواهد بود تا فروش آنلاین خود را با پنل مدیریتی داشته باشید.
شما می‌توانید از تمام خدمات و سرویس‌های کاربردی پنل مدیریتی درگاه پرداخت که بالاتر ذکر شد نیز در قالب لینک پرداخت بهرمند شوید. به‌علاوه این امکان را خواهید داشت که به تعداد دلخواه لینک پرداخت بسازید و برای مشتریان خودتان از طریق پیامک، ایمیل و ... ارسال کنید. لینک پرداخت یک لینک الکترونیکی کوتاه است که مشتری با کلیک روی آن وارد صفحه پرداخت شده و می‌تواند وجه مورد نظر را به حساب شما واریز نماید.
لینک پرداخت به طور کلی این امکانات را برای شما و کسب‌وکارتان فراهم می کند که در زیر با هم مرور خواهیم کرد:

 • فراهم شدن امکان رجوع به پرداخت بر اساس نام مشتریان
 • ایجاد مانع در مقابل حملات فیشینگ و کلاهبرداری‌های متدوال در زمینه‌ی پرداخت
 • کمک به تشکیل بانک اطلاعات مشتریان
 • امکان گزارش‌گیری دقیق از تراکنش‌ها و دستیابی به آنالیز فروش دقیق
 • ایجاد سرعت بالا و سهولت انجام تراکنش‌های مالی
 • انجام تراکنش بدون نیاز به نرم‌افزار خاص
 • قابلیت تسهیم وجوه واریزی برای شرکاء و ذی‌نفع‌های کسب و کارها

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.