۲۳۳۳۹۱
۴۲۳۸
۴۲۳۸

این زن ها بعد ازدواج رابطه جنسی بهتری با همسر خود دارند!

تحقیقات نشان داده که زنانی که موهایشان بلوند است بهتر می توانند مردان را به خود جذب کنند و در روابط عاشقانه تر عمل می کنند.

این زن ها بعد ازدواج رابطه جنسی بهتری با همسر خود دارند!
به نقل از فرتاک نیوز: خانم هایی که موهای بلوندی دارند خصوصیات متفاوتی نسبت به خانم های مو مشکی دارند و بیشتر مردان عاشق خانم هایی با موهای طلایی هستند.

ممکن است فکر کنید رنگ مو روی شخصیت و خصوصیات ظاهری تاثیرگذار نیست اما بلوند بودن می تواند تاثیرات زیادی روی شخصیت داشته باشد و خانم های مو بلوند از مزایای بیشتری نسبت به سایر خانم ها بهره مند باشند.

بیشتر بخوانید: بهترین آرایش صورت با موی بلوند و پوست روشن!

این زن ها بعد ازدواج رابطه جنسی بهتری با همسر خود دارند!

خانم های بلوند، مردان را بیشتر جذب خود می کنند:

مردان بیشتر جذب خانم هایی که مو های بلوندی دارند، می شوند. در مطالعه ای که توسط مجله روان شناسی اجتماعی انجام شد، به 110 مرد تصاویری از زنان با رنگ های مختلف مو نشان داده شد و از آن ها خواسته شد تا از روی تصاویر این خانم ها را از نظر جذابیت، سلامت، پتانسیل دوست یابی و توانایی فرزند داری شناسایی کنند و به آنها رای بدهند.

نتیجه تحقیق نشان داد که آقایان جذب خانم های مو بور می شوند و به زنان مو بور بیش از بقیه رای دادند زیرا آنها معتقد بودند این زنان سلامت بهتری دارند، و جوان تر جلوه می کنند.

این تحقیق ثابت کرد که مردان بیشتر از روی ظاهر زنان آن ها را قضاوت می کنند که آیا شریک زندگی خوبی هستند یا خیر. پس اگر فکر می کنید به آرایشگاه رفتن و تغییر رنگ مو تاثیری روی مرد زندگی تان ندارد، در اشتباهید.

این زن ها بعد ازدواج رابطه جنسی بهتری با همسر خود دارند!

خانم های بلوند درآمد بیشتری دارند:

شاید برایتان جالب باشد که بدانید تحقیقات نشان داده است که زنان مو بور، %۱۰ بیشتر از زنانی ست که مو های مشکی، قرمز، قهوه ای و… دارند، درآمد دارند.آنچه در افزایش درآمد این خانم ها تاثیرگذار بوده، خصوصیات جسمی، ادراکی و توانایی های آن ها است.

در راستای این تحقیق از شرکت کنندگان مو سیاه خواسته شد تا رنگ موهایشان را تغییر دهند. نتیجه این تحقیق بسیار جالب بود و نشان داد این زن ها زمانی که موهایشان را بور کردند، انعام بیشتری در محیط کار نصیبشان شد.

بلوندها در رابطه ی زناشویی بهتر عمل می کنند:


این زن ها بعد ازدواج رابطه جنسی بهتری با همسر خود دارند!
رابطه جنسی بخش مهمی از رابطه زناشویی است و می تواند به عمیق تر کردن ارتباط بین دو نفر کمک کند. اما آیا می دانستید رنگ مو در رابطه جنسی تاثیرگذار است؟

ممکن است تعجب کنید اما در یک نظرسنجی از ۱۵۰۰ مرد، گفته می شود که زنان با موی بلوند رابطه جنسی بهتری با شریک خود برقرار می کنند و مردانی که همسرانی با مو های بلوند دارند، رابطه زناشویی بهتری را با آنها تجربه می کنند.

تعدادی از مردان نیز گفته اند که خانم های سبزه در بوسه بهتر و احساسی تر هستند اما اکثریت مردان گفته اند که خانم های بلوند در تخت خواب بهتر عمل می کنند و رابطه رمانتیک تری با همسرانشان دارند.

این زن ها بعد ازدواج رابطه جنسی بهتری با همسر خود دارند!

خانم های بلوند مدت طولانی تری برای آماده شدن نیاز دارند:

زنان بلوند به طور متوسط شش دقیقه طولانی تر از زنان با موهای تیره تر زمان می برد تا آماده شوند. آماده شدن برای خانم هایی که مو های بلوندی دارند، کار بسیار سخت و طاقت فرسایی است زیرا آنها زمان زیادی را خشک کردن مو ها، آرایش کردن و صاف یا فر کردن موها و… اختصاص می دهند.

شاید 6 دقیقه زمان بیشتر برای آماده شدن برای هر روز مدت زمان کمی باشد اما این عدد کم در طول هفته به 40 دقیقه می رسد. تحقیق دیگری نشان داده که 75% از زنان مو بور بدون آرایش از خانه بیرون نمی روند اما زنان مو قهوه ای یا مشکی با بیرون رفتن بدون آرایش مشکل ندارند.

این زن ها بعد ازدواج رابطه جنسی بهتری با همسر خود دارند!

بلوندها دارای IQ بالاتری هستند:

اگر این گفته را که خانم های مو بلوند IQ بالاتری دارند، باور نکرده اید، بهتر است نتیجه تحقیقی که در دانشگاه اوهایو انجام شد، را مطالعه کنید.

این زن ها بعد ازدواج رابطه جنسی بهتری با همسر خود دارند!
نتیجه این تحقیق بر روی ۱۰، ۸۷۸ زن نشان داد که در میان همه رنگ های مو، بلوندها دارای بالاترین IQ با میانگین ضریب هوشی ۱۰۳.۲ بودند و ضریب هوشی متوسط سبزه ها ۱۰۲.۷ بود و کمترین آن مربوط به زنان مو قرمز با ۱۰۱.۲ و مو مشکی ها با ۱۰۰.۵ بودند.

بلوندها بیشتر به رابطه جنسی فکر می کنند:

این گفته که مردان هر هفت ثانیه به رابطه جنسی فکر می کنند، یک افسانه است، اما اکثر مردها در واقع چند بار در روز به آن فکر می کنند در حالی که اغلب زنان در مورد آن چندین بار در هفته فکر می کنند. اما زنان بلوند بیش از زنان دیگر به رابطه جنسی فکر می کنند و در رابطه زناشویی بهتر هستند و بیش ترین رابطه جنسی را دارند.

این زن ها بعد ازدواج رابطه جنسی بهتری با همسر خود دارند!

بلوندها همسران ثروتمندی دارند:

محققان دریافتند که بلوندها با مردانی ازدواج می کنند که 6 درصد بیشتر از شوهران سایر زنان با دیگر رنگ موها درآمد دارند. همانطور که گفتیم درآمد زنان بلوند 7 درصد بیشتر از زنان دیگر است پس آن ها می توانند در مجموع 13 درصد پول بیشتری داشته باشند.

خانم های بلوند از دیگر خانم ها جذاب ترهستند و اعتماد به نفس بالاتری دارند و سعی می کنند که مردان قدرتمند را به خود جذب کنند، به همین دلیل آقایان ثروتمند و قدرتمند جذب خانم های بلوند می شوند و آنها شانس بیشتری برای ازدواج با یک آقای ثروتمند دارند.

این زن ها بعد ازدواج رابطه جنسی بهتری با همسر خود دارند!

بلوندها دارای استروژن بیشتری هستند:

گر چه خانم های بلوند فواید زیادی از بلوند بودنشان می برند اما زنان بلوند طبیعی استروژن بیشتری را در DNA خود دارند که این ویژگی می تواند به ضررشان باشد.

استروژن مهم ترین هورمون جنسی زنانه است و افزایش این هورمون در بدن منجر به تفاوت های ظاهری مانند بینی کوچک، چانه کشیده یا مو های بدن کمتری می شود و به سیستم تولید مثل کمک و ویژگی های جنسی ثانویه را کنترل می کند.

اما افزایش این هورمون فقط دارای مزیت نیست و مضراتی هم در پیش دارد. افزایش سطح استروژن در بدن موجب پریود شدید یا اضافه وزن می شود.

این زن ها بعد ازدواج رابطه جنسی بهتری با همسر خود دارند!

بلوندها به احتمال زیاد موقعیت قدرت را حفظ می کنند:

نتیجه یک تحقیق ثابت کرد که خانم های دارای موهای بور موقعیت قدرت را حفظ می کنند و بیشترشان سمت مدیران اجرایی را دارا هستند زیرا تصور می شود که بلوندی به زنان نگاه نرم تر و دیپلماتیک تری می دهد که در نقش حاکمیت بر شغل مهم است.

بلوندها موی بیشتری دارند و موهایشان ریزش بیشتری دارد:

خانم های دارای رنگ موی بلوند موهای پر پشت تری نسبت به سایر خانم ها دارند یعنی خانم های مو بلوند بیش از 450.000 رشته مو دارند اما خانم های مو مشکی تنها دارای 60.000 مو می باشند.

اما خانم های مو بلوند در مقایسه با دیگر زنان ریزش موی بیشتری دارند که به علت پر پشتی موهایشان است پس اگر موی بلوند دارید نگران نشوید چون شما دارای تار موهای بیشتری هستید و ریزش بیشتر موهایتان طبیعی است.

این زن ها بعد ازدواج رابطه جنسی بهتری با همسر خود دارند!

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.