۲۳۳۷۷۳
۶۸۱
۶۸۱

فال روزانه پنجشنبه ۴ اسفند و عشق رویایی برای متولدین بهمن

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!!

فال روزانه پنجشنبه 4 اسفند و عشق رویایی برای متولدین بهمن

به نقل از تصویر زندگی: مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید.

فال روزانه پنجشنبه 4 اسفند و عشق رویایی برای متولدین بهمن

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۴ اسفند

فال روز تولد: امسال زمانی فوق العاده برای گسترش روابط اجتماعی و عاطفیتان خواهد بود. شما نیاز زیادی به محکمتر کردن رابطه عاشقانه خود احساس می کنید و اکنون این فرصت برایتان فراهم شده است تا به رابطه تان عمق و معنای تازه ای ببخشید. همچنین امسال زمان خوبی برای برقراری روابط دوستی جدید خواهد بود و خواهید توانست موقعیت اجتماعی خود را با این کار بالاتر برده و با افراد با ارزشی آشنا شوید که به بهتر کردن زندگی شما کمک قابل توجهی خواهند کرد. ماه هاست که در فکر سرمایه گذاری روی چیزی بوده اید، ولی به طور جدی و مصمم به آن فکر نکرده اید یا جسارت کافی برای این کار را نداشته اید. همین حالا دست به کار شده و انتخابتان را کرده و به مناسبت روز تولدتان این نقشه خود را عملی کنید. امروز ستاره ها از شما حمایت خواهند کرد و روز خوبی برای سرمایه گذاری کردن خواهد بود. آگاهانه انتخاب کنید ولی به شانس خود نیز اطمینان داشته باشید. سرمایه گذاری هایی که اکنون انجام دهید تا تابستان به ثمر خواهند نشست.

فال روزانه پنجشنبه 4 اسفند و عشق رویایی برای متولدین بهمن

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز بالاخره ممکن است که بعد از ماه ها و یا شاید حتی سال ها تلاش، موفقیت کاری و اقتصادی به سراغتان بیایند. حمایت عاطفی که امروز از افرادی که در تمام این مدت در کنار شما مشغول به کار بوده اند دریافت خواهید کرد برایتان بسیار رضایت بخش خواهد بود و برای مدتی طولانی نیز ادامه خواهد داشت. اگر کاری که دارید انجام می دهید را دوست دارید آن را با همین جدیت و کیفیت ادامه دهید تا به جاهایی خیلی بهتر از جایی که امروز قرار گرفته اید برسید. شنیدن یک جواب منفی محاسبات مالی و عاطفی تان را بهم می ریزد. انقدر خیره به درهای بسته نمانید. دست روی زانوی خودتان بگذارید و راه دیگری پیدا کنید. به جشنی دعوت خواهید شد و با تازه شدن دیدارها حالتان خوش و بهتر می شود. با یک شوخی ساده دوستی را از خود می رنجانید.

فال روزانه پنجشنبه 4 اسفند و عشق رویایی برای متولدین بهمن

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

یکی از پروژه هایی که در دست انجام دارید امروز به بررسی گسترده از جانب شما نیاز خواهد داشت و مجبور خواهید شد بیشتر روز را پشت میز کارتان بگذرانید. خوشبختانه این پروژه برای شما اهمیت بسیار زیادی دارد و در نتیجه زمانی که باید صرف آن کنید برایتان خسته کننده نیست. امروز ممکن است با یکی از همکاران و یا اعضای خانواده تان که می خواهد شما را مجبور به انجام کاری که دوست ندارید بکند، درگیری لفظی پیدا کنید. سعی کنید به جای این که تند برخورد کنید، در کمال آرامش همان کاری که خودتان درست می دانید را انجام دهید. این اواخر آنقدر خودتان را غرق در کار کرده اید که اطرافیان را از یاد برده اید. در مورد نیتتان اگر صبر داشته باشید و از خرد و عقل خود کمک بگیرید کار انجام می شود. به زودی به هدف خودتان خواهید رسید. یک گفتگو و مشورت درهای تازه ای به رویتان باز می کند. افکارتان را جمع کنید و به آن نظم و ترتیب بدهید.

فال روزانه پنجشنبه 4 اسفند و عشق رویایی برای متولدین بهمن

♊ فال امروز متولدین خرداد

رشد اقتصادی باعث شده است اعتماد به نفستان بیشتر شود و ارزش بیشتری برای خودتان و وجودتان قائل شوید. خوشبختانه این وضعیت برای مدتی نسبتا طولانی ادامه خواهد داشت. شاید امروز مجبور به گرفتن تصمیمی مهم در مورد آینده رابطه عاطفیتان شوید و از شما خواسته شود یا تصمیم به ازدواج گرفته یا برای همیشه از هم جدا شوید. تنها چیزی که در گرفتن این تصمیم باید دخیل باشد اول قلب و سپس مغز خودتان است. به خاطر هیچ کس دیگری تصمیمتان را تغییر ندهید. از نظر عاطفی و ذهنی دوره ای پویا و پر تکاپو در انتظارتان است، تا می توانید عزیزانتان را در این شادی شریک کنید. دستی یاری بخش و دلی با گذشت داشته باشید و توجه‌تان را روی کاری که هم برای خودتان و هم برای اطرافیان پربرکت است متمرکز کنید. با یکی از دوستان برای خرید به جایی خواهید رفت.

فال روزانه پنجشنبه 4 اسفند و عشق رویایی برای متولدین بهمن

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز در محل کارتان انتقال دادن ایده هایتان به دیگران برای شما کار نسبتا ساده ای خواهد بود و خیلی راحت می توانید منظورتان را حتی اگر بسیار پیچیده بیان کنید. ولی متاسفانه این موضوع در مورد بیان کردن احساستان صدق نمی کند و نمی توانید کلمات مناسب برای این کار را پیدا کنید. کمی صبر داشته باشید، فردا روز بهتری خواهد بود. امروز عشق در قلبتان جوانه می زند و ازدواج و یا شروع یک رابطه جدی که در نهایت به ازدواج ختم خواهد شد با شما کمتر از هر زمان دیگری فاصله خواهد داشت. برای خودتان اهداف کوچک و قابل دسترسی تعریف کنید. رسیدن به اهداف حالتان را بهتر می کند. روزهای خوشی را پیش رو دارید و روابط خانوادگی و دوستانه تان تقویت می شوند. اکنون بهترین زمان برای بیان احساس واقعی تان است. تغییری پر برکت را تجربه خواهید کرد.

فال روزانه پنجشنبه 4 اسفند و عشق رویایی برای متولدین بهمن

♌ فال فردا متولدین مرداد

شما امروز از لحاظ احساسی هر لحظه حالاتتان خیلی سریع عوض می شود. خودتان را برای این وضعیت سرزنش نکنید، هیچ اشکالی ندارد اگر هر از گاهی این گونه باشید و این حالت خیلی زود برطرف خواهد شد. درگیری هایی که صبح با عشقتان دارید تا غروب تقریبا از بین خواهند رفت. امروز خدمت رسانی به دیگران زمان زیادی از شما خواهد گرفت. خواه این توجه فقط از لحاظ فکری و عاطفی باشد، خواه مجبور به انجام فعالیت های فیزیکی باشد، طرف مقابلتان تشکر مورد انتظارتان را از شما نخواهد کرد، اما قلبا قدر زحماتتان را می داند. افکارتان را نظم و ترتیب بدهید و برای حل مشکل و کم کردن نگرانی هایتان برنامه ریزی کنید و به برنامه ریزی هایتان متعهد باشید. پیشنهادتان را به طرف مقابل بدهید و بیشتر از این زمان را از دست ندهید. یک خرید کوچک خواهید داشت و خیالتان از بابت انجام کاری راحت خواهد شد.

فال روزانه پنجشنبه 4 اسفند و عشق رویایی برای متولدین بهمن

♍ فال امروز متولدین شهریور

تمایل ذاتی شما به رفتارهای غیرمنتظره و انجام کارها به صورت بی مقدمه باعث می شود که دوست نداشته باشید برای کارهایتان برنامه ریزی کنید. وقتی هر طوری که خودتان می خواهید کارها را انجام می دهید و از کاری به کار دیگر می پرید خیلی راحتتر هستید. متاسفانه این رفتار امروز به ضررتان است و داشتن یک برنامه حساب شده به شما کمک خواهد کرد در رسیدن به اهدافتان موفقیت بیشتری داشته باشید. برای شروع کاری که در ذهن دارید اول باید کاری که ناتمام گذاشته اید تمام کنید. کاری برای کسی انجام می دهید اما توقع برخوردی که با شما می کند را ندارید، یادتان باشد هر کاری می کنید برای دل خودتان بکنید. نگرانی را از خودتان دور کنید جلوی شما را برای تصمیم گیری های درست می گیرد.

فال روزانه پنجشنبه 4 اسفند و عشق رویایی برای متولدین بهمن

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

حتی اگر خیلی احساس خستگی می کنید امروز را هم تحمل کنید، آخر هفته در راه است و می توانید هر چقدر می خواهید استراحت کنید. وقتی نتیجه کارتان را ببینید احساس رضایتتان خستگی را از تن شما بیرون خواهد کرد. امروز احساسات و کارهایتان با یکدیگر متناسب نیستند، ولی خیلی خوب می توانید این وضعیت را کنترل کنید و اطرافیانتان نیز متوجه این موضوع نخواهند شد، اصلا نگران نباشید. اگر به تازگی با کسی هم اتاقی و یا هم خانه شده اید می توانید خودتان را برای یک رابطه دوستانه و خیلی خوب آماده کنید. بهتر است یک بار هم که شده برای خودتان و دلتان کار مفیدی انجام بدهید و این بار دیگران را فراموش بکنید. پیشنهادی به شما داده شده که بی جواب گذاشته اید، جواب این پیشنهاد را هرچه زودتر بدهید و تکلیف دیگران را هم روشن کنید. به جای اینکه دائم در خودتان فرو بروید گاهی به آسمان نگاه کنید.

فال روزانه پنجشنبه 4 اسفند و عشق رویایی برای متولدین بهمن

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز به احتمال زیاد مجبور خواهید شد بیخیال برنامه هایی شوید که برای روزتان داشته اید، زیرا مسئولیت های خانوادگیتان به توجه ویژه شما نیاز دارند و وقت زیادی از شما خواهند گرفت. با این حال باید حواستان باشد که در هر کاری اعتدال را رعایت کنید، در غیر این صورت تمرکز بیش از حد روی مسائل شخصیتان اثراتی منفی روی کارتان خواهد گذاشت. امروز دریافت پیام و یا شعری عاشقانه و یا یک کار هنری که برای شما انجام شده است روزتان را خواهد ساخت. در یک کار اجتماعی و خیریه شرکت خواهید کرد و بیشتر از دیگران هم در این کار سهم می گذارید. خوابتان بهم ریخته افکار پوچ را از خود دور سازید تا به آرامش برسید. این روزها به دیگران راحت اعتماد می کنید و بیشتر از حد معمول داوطلب انجام هر کاری می شوید. از جایی مبلغی به دستتان می رسد.

فال روزانه پنجشنبه 4 اسفند و عشق رویایی برای متولدین بهمن

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز شانه خالی کردن از کارها تنها باعث بدتر شدن اوضاع خواهد شد. با مشکلتان مواجه شده و آن را هر چه زودتر حل کنید. آنقدر در مورد آینده تان هیجان زده شده اید که نگرش صحیحی در مورد خودتان و مسائل اطرافتان ندارید. متاسفانه این افزایش ناگهانی و بی دلیل اعتماد به نفستان ممکن است امروز برایتان دردسرساز شود. صد البته که داشتن اعتماد به نفس خیلی خوب است، ولی باید مواظب باشید که دچار اعتماد به نفس کاذب نشوید. روزهای بسیار شلوغی را پشت سر گذاشته اید اما کم کم آرامش به زندگی تان بر می گردد. افراد مهربانی دور و برتان وجود دارند، سعی کنید با آن ها که احساس دوستی می کنید بیشتر ارتباط برقرار کنید. خبر تعجب آوری می شنوید که حاکی از رسیدن شخصی به آرزوی قدیمی اش است.

فال روزانه پنجشنبه 4 اسفند و عشق رویایی برای متولدین بهمن

♑ فال روز متولدین دی

امروز روزی فوق العاده برای فعالیت های هنری خواهد بود، زیرا هر کاری که می کنید بخشی از خود واقعیتان را در خود خواهد داشت. عشق، هنر و مسائل معنوی اهمیت و معنایی متفاوت برای شما پیدا کرده اند و این شرایط برای مدتی طولانی ادامه خواهد یافت. از این دوره بیشترین بهره ممکن را ببرید و به رشد این جنبه های وجودتان کمک کنید. حواستان را خوب جمع کنید؛ موفقیت وقتی منافع جمعی در نظر گرفته شوند خیلی راحتتر به دست خواهد آمد، فقط خودتان را در نظر نگیرید. برای انجام کاری بهتر است بیشتر مطالعه و تحقیق کنید و بی گدار به آب نزنید. مجبور به انجام کاری هستید که هیچ علاقه ای به انجامش ندارید، با خودتان کنار بیایید غر زدن و حرص خوردن به شما کمک نمی کند فقط خسته‌ترتان می کند راهی پیدا کنید تا این کار را سریع تر انجام دهید.

فال روزانه پنجشنبه 4 اسفند و عشق رویایی برای متولدین بهمن

♒ فال متولدین بهمن

بعضی روزها روز برنامه ریزی و بعضی دیگر روز اجرای آنها هستند. شاید امروز عملکرد چندان قابل توجهی نداشته باشید، ولی قدرت های تحلیلی و استدلالی شما در اوج خود قرار دارند. کمبودی که امروز در انرژی فیزیکی خود احساس می کنید با پرکاری مهارت های سازمانی کاربردیتان جبران خواهد شد. امروز عشق برای شما حالتی رویایی به خود گرفته و می توانید با کسی که دوست دارید خلوت کرده و کمی با هم صحبت کنید و از بودن در کنار هم لذت ببرید. برای آرام کردن روزگارتان از دیگران کمک بگیرید و کارهایتان را قسمت کنید. در یک جشن کوچک شرکت خواهید کرد. برای خودتان خرجی می کنید که بسیار خوشحالتان می کند. به سلامت و تغذیه تان بیشتر اهمیت بدهید. با شخصی نزدیک درد و دل می کنید و از هر دری حرف می زنید، این کار سبکتان می کند.

فال روزانه پنجشنبه 4 اسفند و عشق رویایی برای متولدین بهمن

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز نسبت به کسب اطلاعات در رابطه با یک موضوع چنان اشتیاقی دارید که با تمام سرعت قصد در فهمیدن تمام نکات و اطلاعات مربوط به آن هستید. یک شبه نمی شود علامه شد، به خودتان کمی فرصت بدهید تا بتوانید اطلاعاتی که به دست آورده اید را هضم کنید. اگر واقعا به این موضوع علاقه مند باشید هر چقدر که بخواهید برای درک بیشتر آن وقت خواهید داشت. امروز شاید به شرکت در یک فعالیت معنوی گروهی دعوت شوید که می تواند شامل یوگا و مدیتیشن شود. شما به کمی آرامش نیاز دارید، پس حتما در این جمع حضور پیدا کنید. به زودی شخص جدیدی وارد زندگی تان می شود، او کمی با دیگران متفاوت است و همین تفاوت باعث کشش و گیرایی او می شود. این روزها سرعت زندگی تان بسیار بالاست به طوری که به شما فرصت انتخاب نمی دهد، بهتر است آهسته اما پیوسته راهی را که در پیش گرفته اید دنبال کنید تا دل زده نشوید.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.