۲۳۹۵۱۵
۴۸۲۹
۴۸۲۹

فرمول رنگ موی پرطرفدار سال که عاشقش می شوید

کاتالوگ رنگ موی مسی همیشه همه را وسوسه می‌کند که این رنگ را حتی برای یکبارم که شده امتحان کنند. در واقع رنگ‌های مسی به اندازه‌ای زیبا هستند که به راحتی نمی‌توان از کنار آن‌ها گذشت.

فرمول رنگ موی پرطرفدار سال که عاشقش می شوید

کاتالوگ رنگ موی مسی همیشه همه را وسوسه می‌کند که این رنگ را حتی برای یکبارم که شده امتحان کنند. در واقع رنگ‌های مسی به اندازه‌ای زیبا هستند که به راحتی نمی‌توان از کنار آن‌ها گذشت. اگر موهای خود را به رنگ مسی در بیاورید، موهایتان بیشتر می‌درخشد و زیباتر خواهید شد. اما پیش از انجام اینکار لازم استت که انواع رنگ‌های موی مسی را همراه با فرمولاسیون بشناسید که بتوانید بهترین را برای خودتان انتخاب کنید و در صورت امکان خودتان رنگ را بسازید و روی موهایتان قرار دهید. 

رنگ موی مسی عسلی

فرمول رنگ موی پرطرفدار سال که عاشقش می شوید

برای رنگ مسی عسلی بهتر است که از اکسیدان ۹ درصد همراه را رنگ شماره ۱۲، ۱۲.۸۱ و ۱۱۲.۸۹ استفاده کنید که تناژ مورد نظرتان را بدهد. همچنین بهتر است از اوراپلکس برای عدم آسیب دیدن موهایتان استفاده کنید. 


بیشتر بخوانید: ۹ مورد از جذاب ترین ترندهای مو برای بهار ۱۴۰۳ 


رنگ موی مسی بدون دکلره

فرمول رنگ موی پرطرفدار سال که عاشقش می شوید

برای رسیدن به رنگ مسی بدون اینکه دکلره را انجام دهید باید از ترکیب بلوند طلایی بسیار روشن، بلوند پلاتینی، کاراملی، اکسیدان ۶ درصد استفاده کنید. اما بهتر است که پایه موهای شما حداقل ۹ باشد که نتیجه نهایی مطلوب شود. در غیر این صورتی هاله‌ای از رنگ مسی را روی موهای خود خواهید داشت. 

رنگ موی مسی کاراملی

فرمول رنگ موی پرطرفدار سال که عاشقش می شوید

ترکیب رنگ مو مسی با کاراملی فوق‌العاده است و به همین دلیل باید حتما برای یکبار هم که شده این ترکیب رنگ را انتخاب کنید. برای رسیدن به این رنگ باید رنگ موی شماره ۸.۷۰ را به میزان ۱۰ سانت با یک چهارم ۵.۲۳، ۱.۲ از رنگ شماره ۱۰۰.۱ با اکسیدان ۳ درصد ترکیب کنید که رنگ زیبای مسی کاراملی به دست بیاید. پیش از ترکیب رنگ به یاد داشته باشید که برای رسیدن به رنگ حقیقی مسی کاراملی باید حتما پایه موهایتان را به ۸ برسانید.

رنگ موی مسی زیتونی

فرمول رنگ موی پرطرفدار سال که عاشقش می شوید

برای به دست آوردن رنگ مسی در این تناژ باید رنگ زیتونی را با رنگ مسی پایه ترکیب کنید، افزودن رنگ دودی نیز زیبایی این رنگ را دو چندان می‌کند. البته باید موهایتان برای زیباترشدن این رنگ حداقل به پایه ۷ رسیده باشد. البته این رنگ را بدون دکلره هم در می‌آورند و زیباست.

رنگ موی مسی صورتی

فرمول رنگ موی پرطرفدار سال که عاشقش می شوید

برای رنگ مسی صورتی ابتدا باید موهایتان را دکلره کنید که رنگ روی موهایتان خودش را نشان دهد. این رنگ کاملا ترکیبی است و به صورت آماده وجود ندارد. پس ابتدا موهایتان را به پایه ۸ برسانید، سپس رنگ مسی پایه که عموما کد ۶ است را با رنگ مو صورتی، رنگ مو طلایی پایه ۸، واریاسیون بنفش و طلایی مخلوط کنید. سپس به رنگ اکسیدان ۶ درصد بزنید و روی موهای دکلره شده رنگ را بگذارید.

رنگ موی مسی طلایی

فرمول رنگ موی پرطرفدار سال که عاشقش می شوید

از رنگ مسی طلایی عکس‌‌های بسیاری وجود دارد که دل هر بانویی را به وجد می‌آورد. برای رسیدن به این رنگ مو پایه ۷ لازم است. در نتیجه نیاز نیست که موهایتان را بیش از حد با دکلره روشن کنید. پس از رسیدن به پایه باید از اکسیدان ولوم ۲۰ استفاده کنید. در نهایت رنگ ۶.۶۴ به نام بلوند قرمز مسی تیره را به صورت متناوب با رنگ ۷.۴۰ که با نام بلوند مسی و رنگ ۸.۴۳  با نام طلایی مسی مخلوط کنید که به این رنگ دست پیدا کنید.

رنگ موی مسی روشن

فرمول رنگ موی پرطرفدار سال که عاشقش می شوید

این رنگ مسی یکی از رنگ‌های کلاسیک و جذابیست که امتحان کردنش می‌ارزد. برای رسیدن به این رنگ باید موها در پایه 3 یا 4 باشن. سپس از ترکیب رنگ 7.4، رنگ 7.3 و رنگ 7 N را با یکدیگر مخلوط کنید و 3.5 دقیقه اجازه دهید که روی موها بماند تا رنگ دلخواهتان ایجاد شود. البته ترکیب‌های دیگری هم وجود دارد، اما این رایج‌ترین ترکیب مسی روشن است.

رنگ مو مسی دارچینی

فرمول رنگ موی پرطرفدار سال که عاشقش می شوید

برای رسیدن به این رنگ باید رنگ دارچینی و مسی را به میزان مشخص با یکدگیر ترکیب کنید و اجازه دهید که ۳۰ تا ۴۵ دقیقه بسته به جنس موها روی آن‌ها باقی بماند که به نتیجه دلخواهتان دستت پیدا کنید. بهتر است برای رسیدن به این ترکیب یک سوم رنگ ۶.۴۳ را با یک سوم رنگ ۷۷.۴۵ مخلوط کنید و به آن اکسیدان شماره ۹ بیفزایید که به رنگ دلخواهتان برسید.

البته ترکیب‌های دیگری هم برای رسیدن به این رنگ وجود دارد. علاوه بر این پایه موهایتان حداقل باید ۷ باشد که این رنگ روی موهایتان خودش را به خوبی نشان دهد. بهتر است در زمان دکلره برای پیشگیری از سوختن موهایتان از اوراکمپلکس استفاده کنید.

رنگ موی مسی زنجبیلی

فرمول رنگ موی پرطرفدار سال که عاشقش می شوید

برای این رنگ موهای شما باید حداقل پایه 8 را داشته باشد، در غیر این صورت رسیدن به این رنگ کمی مشکل می‌شود. برای رسیدن به این رنگ 10 گرم 6RN  فارماسی که به نام  قرمز طبیعی بلوند تیره شناخته می‌شود را با 10 گرم 7ER که به نام مدیا بلوند را با 2.5 سانتی‌متر رنگ 5N به نام قهوه‌ای روشن مخلوط کنید. بهتر است که برای این رنگ از اکسیدان 6 درصد استفاده شود. پس از مخلوط کردن رنگ‌ها با اکسیدان آن را روی مویی که به پایه 8 رسیده است بگذارید و اجازه دهید که موها به خود رنگ بگیرند.

به هر حال مسی واقعی هم زیبایی خودش را دارد و همچنین طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. برای رسیدن به این رنگ می‌توانید از رنگ مسی برندهای متفاوت استفاده کنید، اما باید بدانید که این رنگ قرمزی بالایی دارد. به عنوان مثال می‌توانید رنگ ۷.۴۳ را با رنگ ۶.۳۴ و رنگ ۹ مخلوط کنید و به رنگ مسی حقیقی دست پیدا کنید. علاوه بر این رنگ‌ پایه مسی بسیاری از برندها به تنهایی زیباست و می‌توانید از ترکیب کردن رنگ‌ها صرف‌نظر کنید.

رنگ موی مسی دودی

فرمول رنگ موی پرطرفدار سال که عاشقش می شوید

برای رسیدن به این رنگ ابتدا باید موهایتان تا پایه ۷ باز کنید. پس از این مرحله می‌توانید رنگ مسی دودی را روی موهایتان بگذارید. برای ترکیب این رنگ باید نصف تیوپ مسی پایه را با نصف تیوپ مرواریدی خاکستری که کد ۷ دارد، مخلوط کنید.

همچنین برای زیباتر شدن رنگ می‌توانید دو سانت واریاسیون آبی یا خاکستری را به این ترکیب بیفزایید. همچنین استفاده از دو سانت واریاسون بنفش نیز رنگ را بسیار زیباتر می‌کند. در نهایت ترکیب را با اکسیدان شماره یک مخلوط کنید و اجازه دهید مدت زمان مشخصی روی موهایتان بماند.

رنگ مسی به زیبایی پاییز

رنگ موی مسی هیچ وقت از مد نمیفتد و همچنان پیشتاز رنگ‌های محبوب بانوان خواهد بود. بسیاری از تناژهای این رنگ بدون دکلره روی موها خود را نشان می‌دهند، اما برخی از آن‌ها نیاز به دکلره دارند. به هر حال رنگ روی موهای دکلره و به پایه رسیده خود را بیشتر نمایش می‌دهد. همچنین برای رسیدن به رنگ دلخواه چندین بار نیاز به رنگساژ خواهید داد.

شما خودتان نیز در خانه می‌توانید رنگ موی دلخواه ترکیبی مسی را بسازید و روی موهایتان قرار دهید. اما اگر به دنبال تناژ خاصی از مسی هستید یا تجربه اینکار را ندارید، بهتر است کار خود را به رنگکار متخصصی بسپارید که از موهایتان مراقبت کند.

همچنین اگر موهایتان به دلیل رنگ‌ کردن یا هر اتفاق دیگری آسیب دیده است، حتما اجازه دهید که سالم شوند و سپس رنگ بگذارید، در غیر این صورت ممکن است موهایتان آسیب بسیار جدی ببیند.

 

منبع: مدیسه

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.