۲۴۰۱۰۸
۵۸۵
۵۸۵

طالع بینی هفتگی ۲۲ تا ۲۸ اردیبهشت

کنجکاوی در مورد آینده، حس مشترکی بین انسان‌هاست. همه ما مشتاقیم بدانیم سرنوشت چه چیزی برای ما در نظر گرفته است. اگر شما نیز در جستجوی کشف آینده خود هستید، فال هفتگی باورنکردنی ۲۲ تا ۲۸ اردیبهشت می‌تواند دریچه‌ای به سوی اسرار پیش رویتان بگشاید.

طالع بینی هفتگی ۲۲ تا ۲۸ اردیبهشت

کنجکاوی در مورد آینده، حس مشترکی بین انسان‌هاست. همه ما مشتاقیم بدانیم سرنوشت چه چیزی برای ما در نظر گرفته است. اگر شما نیز در جستجوی کشف آینده خود هستید، فال هفتگی باورنکردنی ۲۲ تا ۲۸ اردیبهشت می‌تواند دریچه‌ای به سوی اسرار پیش رویتان بگشاید.

طالع بینی هفتگی، گویی راهنمایی پیشگویانه است که در پیچ و خم‌های زندگی همراه شما خواهد بود. با پیش بینی‌های دقیق فال هفتگی جدید اردیبهشت، خود را برای مقابله با هر چالشی که در طول هفته ممکن است رخ دهد، آماده کنید.

با آگاهی از پیش‌بینی‌های فال، می‌توانید از موقعیت‌های ناخوشایند و دردسرساز دوری کنید و مسیری روشن‌تر برای آینده خود ترسیم نمایید.

 

فال هفته متولدین فروردین

در این هفته، سیارات مثبت به شما برکت خواهند داد. ناامیدی هفته گذشته اکنون تمام خواهد شد. از نظر راهنمایی می توانید نور روشنی را ببینید. زمان مناسبی برای شروع پروژه های تاخیری شما خواهد بود. سرنوشت شما از نظر دستاوردهای تجاری با شما خواهد بود. احتمالاً برای سخت کوشی خود پاداش هایی دریافت خواهید کرد.

انتظار سفر معنوی را خواهید داشت. شما همچنین برای سفرهای مربوط به کار خواهید رفت. شما تصمیم می گیرید مقداری را به هر مکان معنوی یا خیریه بدهید. شما به افراد نیازمند کمک خواهید کرد. پروژه هایی که بدون هیچ دلیلی متوقف شده اند، می توانند به طور خودکار شروع شوند.

چند روز آخر هفته، از سیارات مثبت برکت خواهید داشت. انرژی مثبتی را در اطراف احساس خواهید کرد. شما از زیردستان خود حمایت بیشتری خواهید کرد. منبع درآمد شما قرار است افزایش یابد، که می تواند موجودی بانکی شما را تقویت کند. شما برنامه های جدیدی برای رشد کسب و کار ایجاد خواهید کرد و می توانید آنها را با موفقیت اجرا کنید.

سلامت کودکان اکنون می تواند بهتر شود. دانش آموزان می توانند برای تحصیل در خارج از کشور برنامه ریزی کنند. سرمایه گذاران باید سرمایه گذاری های آتی را بر حسب سودهای مثمر ثمر انجام دهند. پرندگان عشق می توانند یک رابطه قابل اعتماد طولانی مدت ایجاد کنند.

طالع بینی هفتگی ۲۲ تا ۲۸ اردیبهشت

فال هفته متولدین اردیبهشت

در این هفته تحت تاثیر سیارات منفی قرار خواهید گرفت که ممکن است مطلوب نباشد. شما احساس کسل کننده و غمگین خواهید کرد. با یک نگرانی ناشناخته خواهید ترسید. پروژه های در حال اجرا شما بدون هیچ دلیلی به طور خودکار متوقف می شوند. احتمالاً در این دوره با ضرر و زیان مواجه خواهید شد. پیشنهاد می شود در تجارت جدید سرمایه گذاری نکنید.

سود شما اکنون می تواند به ضرر تبدیل شود. بنابراین شما باید برای سرمایه گذاری در چیزهای ناشایست متوقف شوید. شما باید از نگرانی در بحث و جدل اجتناب کنید، در غیر این صورت باعث ایجاد انرژی منفی در اطراف شما می شود. احتمالاً مشکلات سلامتی دارید. با این حال، برکات بزرگان احتمالاً از شما در برابر این سناریوی نامرتب دفاع می کند. در زندگی خانوادگی و عشقی باید از ایجاد مشاجره اجتناب کنید. همچنین توصیه می شود از رانندگی با عجله و تور مسافرتی پرخطر خودداری کنید.

روزهای آخر هفته همه چیز برای شما خوب خواهد بود. سیارات مثبت می توانند شما را در عرصه حرفه ای و شغلی مشغول کنند. شما به سمت کارتان هدف قرار خواهید گرفت که می تواند باعث خستگی ذهنی شما شود، در رویدادهای اجتماعی یا خانوادگی نمی توانید به موقع به آن برسید. این بر زندگی خانوادگی شما تأثیر می گذارد، با این حال خواهر و برادرتان می توانند از شما حمایت کنند.

به شما پیشنهاد می‌شود که از عجله در هر جبهه اجتناب کنید، از شهود خود پیروی کنید تا تماس لازم را بگیرید. پرندگان عشق می توانند با کمک خانواده تصمیمات لازم را در مورد عروسی بگیرند. جویندگان کار احتمالاً با کمک دوستان خبرهای بسیار خوبی از نظر شغل مناسب خواهند شنید. شما می توانید اخبار بسیار خوبی را از نظر تحصیلات کودکان دریافت کنید. زوج ها می توانند خبرهای خوبی در مورد فرزند به عنوان یک عضو جدید خانواده بشنوند.

طالع بینی هفتگی ۲۲ تا ۲۸ اردیبهشت

فال هفته متولدین خرداد

در این هفته، ممکن است سیارات مثبت به شما برکت دهد، ممکن است شاد باشید، ممکن است درگیر مشکلات خانوادگی و کاری باشید. ممکن است انتظار آرامش روحی و شادی را در اطراف خود داشته باشید. ممکن است احساس سلامتی بیشتری داشته باشید. شما در امور داخلی مشغول خواهید شد. ممکن است از لحظات باکیفیت با همسرتان لذت ببرید، تفاهم در کنار همسرتان قوی‌تر می‌شود، که می‌تواند هماهنگی خانگی را افزایش دهد.

ممکن است از نظر تجاری انتظار شراکت جدیدی را داشته باشید. ممکن است بتوانید تصمیمات سریعی را در کسب و کار بگیرید که می تواند در آینده نزدیک به شما مزیت هایی بدهد. سرمایه گذاری در دارایی های مرتبط با دولت احتمالاً به شما سود می دهد.

روزهای آخر هفته همه چیز رو به راه می شود، ممکن است از بزرگان خود برکت داشته باشید که باعث شادی و آرامش شما می شود. ممکن است بتوانید شبکه خود را از نظر کاری گسترش دهید. سرنوشت شما می تواند به شما کمک کند تا برنامه های جدیدی را برای موفقیت در آینده نزدیک در کار خود پیاده کنید. شما تصمیم می گیرید به نزد یکی از اقوام نزدیک خود بروید یا برای یک جشن برنامه ریزی کنید.

آخرین روز هفته، می تواند کمی شادی را در زندگی تجاری به ارمغان بیاورد. ممکن است انتظار داشته باشید که سفارش بزرگی را القا کنید که می تواند تجارت شما را افزایش دهد. پیوند با رئیس اکنون بهتر خواهد شد. ممکن است انتظار داشته باشید که در سازمان فعلی به سمتی بالاتر بروید. شما همچنین ممکن است برای یک سفر معنوی با شخص مورد علاقه ی خود آماده شوید.

طالع بینی هفتگی ۲۲ تا ۲۸ اردیبهشت

فال هفته متولدین تیر

در این هفته، ممکن است سیارات مثبت به شما برکت دهند، که می تواند باعث خوشحالی شما شود، سرزندگی شما هوشمندانه خواهد بود، مشکلات مربوط به سلامتی شما اکنون حل خواهد شد. ممکن است بتوانید مخالفان و دشمنان پنهان خود را کنترل کنید. شما احتمالاً در هر موضوع حقوقی در موقعیت برنده خواهید بود.

رئیس شما از کار سخت شما خوشحال می شود، احتمالاً از نظر پاداش ارتقا پیدا می کنید. اختلافات با شریک تجاری در حال حاضر حل خواهد شد، که می تواند رشد کمی را در کسب و کار نشان دهد. ممکن است منتظر اخبار مثبتی از نظر روند قانونی باشید. علاوه بر این ممکن است از لحظات عاشقانه با همسر خود لذت ببرید، که می تواند در زندگی شخصی هماهنگی ایجاد کند.

روزهای آخر هفته، مطلوب نخواهد بود. ممکن است احساس کسل کننده و غمگینی داشته باشید که می تواند باعث ناراحتی و اضطراب شما شود. احتمالاً ممکن است برخی از مشکلات سلامتی نیز داشته باشید. به شما پیشنهاد می شود سعی کنید از رانندگی با عجله خودداری کنید. شما احتمالا قربانی توطئه خواهید شد، بنابراین باید مراقب دشمنان و مخالفان پنهان خود باشید. شما باید از ایجاد هر گونه استدلال خودداری کنید، این استدلال به روند قانونی تبدیل می شود.

شما احتمالاً تمرکز کمتری دارید، بنابراین باید از گرفتن هرگونه تصمیم ضروری خودداری کنید. به پرندگان عشق پیشنهاد می شود که صبر و حوصله خود را حفظ کنند و از بحث و جدل بی مورد خودداری کنند، در غیر این صورت به جدایی تبدیل می شود. آخرین روز هفته، در اواخر عصر، همه چیز در حال بررسی است. ممکن است بتوانید با خانواده به مکانی معنوی بروید و به دنبال آرامش در ذهن باشید.

طالع بینی هفتگی ۲۲ تا ۲۸ اردیبهشت

فال هفته متولدین مرداد

در این هفته سیارات مثبت می توانند شما را پرانرژی، سالم و ثروتمند کنند. شما از نظر اطلاعات روشنفکرتر خواهید بود. شما می توانید یک بار پول نقد در خانواده و عشق پرداخت کنید. ممکن است تصمیم بگیرید که سرمایه گذاری های جدیدی در دارایی های ثابت یا برخی اوراق قرضه پولی ایجاد کنید.

به شما پیشنهاد می شود صراحت خود را تنظیم کنید، این بر روابط شما با اطرافیان شما تأثیر می گذارد. پرندگان عشق می توانند از لحظات شاد خود لذت ببرند. دانشجویان و جویندگان کار می توانند اخبار بسیار خوبی را بشنوند.

در چند روز آخر هفته، سیاره های مثبتی به شما برکت داده می شود که می توانند باعث شادی و سلامتی شما شوند. شما مردم بی بضاعت را تسهیل خواهید کرد. سعی می کنید خودتان را تحلیل کنید و اشتباهات را در رابطه با همسرتان درک کنید، که باعث افزایش اعتماد به نفس در رابطه با همسرتان می شود.

در شراکت ها اختلافات حل می شود. دانش آموزان می توانند تصمیمات سریعی را در زمینه شغلی خود بگیرند. مجردها می توانند مطابقت مناسب پیدا کنند. آخرین روز هفته می تواند شما را عصبی و غمگین کند. به شما پیشنهاد می شود از رانندگی عجولانه و تورهای مسافرتی خودداری کنید.

طالع بینی هفتگی ۲۲ تا ۲۸ اردیبهشت

فال هفته متولدین شهریور

در این هفته سیارات اصلی شما منفی هستند. در کار معمولی خود با موانعی روبرو خواهید شد. احساس کسالت خواهید کرد و خود را در یک سناریوی فرار خواهید دید، به شما پیشنهاد می شود که صبور باشید و سعی کنید از تماس سریع خودداری کنید. به شما پیشنهاد می شود قبل از تصمیم گیری در رابطه با عشق، امور مالی و خانواده، شهود خود را دنبال کنید.

قبل از هر تماس حیاتی، باید از بزرگان یا مشاور خود توصیه بگیرید. شما همچنین برای مهاجرت از محل اقامت فعلی خود تصمیم خواهید گرفت. پیشنهاد می‌شود سرمایه‌گذاری‌های مربوط به ملک برای مدت کوتاهی متوقف شود. شما باید مراقب مردم خود باشید.

روزهای آخر هفته سر کار شلوغ خواهید بود. پول نقد شما که گیر کرده بود اکنون بازیابی شده است. شما در موقعیت برنده از مخالفان و رقبای تجاری قرار خواهید گرفت. ممکن است مسئولیت جدیدی در کار خود به دست آورید که در آینده نزدیک به شما برتری خواهد داد.

روابط شما با سالمندان ممکن است بهبود یابد. مشکلات سلامتی اخیر را می توان اکنون درمان کرد. مشکلات سلامتی مرتبط با بچه ها در حال حاضر خوب است. به دانش آموزان پیشنهاد می شود برای رسیدن به هدف خود سخت کار کنند. جویندگان کار می توانند شغل مناسب خود را پیدا کنند.

طالع بینی هفتگی ۲۲ تا ۲۸ اردیبهشت

فال هفته متولدین مهر

در این هفته ممکن است نتیجه خوبی از تلاش خود بگیرید. احتمالاً می توانید اختلافات را با بستگان خود حل کنید. شما می توانید سفرهای کوتاه تجاری یا کاری را انتخاب کنید که می تواند در آینده نزدیک مفید باشد. ممکن است بتوانید با کمک زیردستان و اعضای تیم تماس لازم را بگیرید. خواهر و برادر شما در انتخاب های سخت شما با شما هستند. کارجو می تواند شغل مناسب پیدا کند. نتایج کودک نیز مطلوب خواهد بود. پشتکار شما در آینده نزدیک به شما پرداخت می کند.

روزهای آخر هفته همه چیز خوب است. سرمایه گذاری های گذشته شما اکنون به شما پول می دهد. پول نقد شما که گیر کرده بود اکنون بازیابی شده است. مشکلات سلامتی مرتبط با فرزندان یا بستگان شما اکنون حل شده است. شما می توانید از دانش خود برای حل اختلافات در زمینه تجارت و زندگی اجتماعی استفاده کنید.

شرایط با سالمندان بهبود یافته است که می تواند رشد شغلی آینده را تسهیل کند. پرندگان عشق باید از ایجاد مشاجره در مورد موضوعات بیهوده اجتناب کنند، این امر در روابط آنها تأثیر می گذارد. علاقه مندان به عروسی نباید قبل از تصمیم گیری در مورد ازدواج، هیچ چیز مربوط به سال های گذشته خود را در جلسه زناشویی خود پنهان کنند.

طالع بینی هفتگی ۲۲ تا ۲۸ اردیبهشت

فال هفته متولدین آبان

در این هفته، ممکن است سیارات مثبت به شما برکت دهند، ممکن است از زندگی خانوادگی خود لذت ببرید، ممکن است در جمع خانوادگی یا اجتماعی مشغول شوید. ممکن است خوشحال باشید و بتوانید روی اهداف خود متمرکز شوید، که می تواند اعتماد به نفس و موقعیت شما را افزایش دهد.

شما ممکن است چندین مشکل را با کمک مهارت های ارتباطی حل کنید. از نظر زندگی شخصی مودب باشید. ممکن است بین پس انداز و مخارج کنترل داشته باشید که می تواند موجودی بانک شما را افزایش دهد. در عادات غذایی باید مراقب باشید. پرندگان عشق می توانند از روابط خود در رابطه با عروسی حمایت کنند. دانش آموزان می توانند انتظار نتایج خوبی داشته باشند.

در روزهای آخر هفته ممکن است زیر سیارات منفی باشید. ممکن است غمگین باشید و در طبیعت احساس کسالت کنید، ممکن است نتوانید به تعهدات خود عمل کنید، ممکن است نتوانید از لحظه لحظه خود لذت ببرید. با کمک برکات، می توانید برنامه های خود را از نظر حرفه ای از سر بگیرید، احتمالاً از حمایت کامل زیردستان خود برخوردار خواهید بود.

جویندگان کار می توانند برای به دست آوردن یک شغل خوب تلاش کنند، دانش آموزان می توانند بهترین عملکرد خود را برای تشویق به نتایج خوب انجام دهند. پیشنهاد می شود از ایجاد سرمایه گذاری جدید خودداری شود. به شما پیشنهاد می شود که مراقب افراد خود باشید. مجردها می توانند مطابقت مناسب پیدا کنند. پرندگان عشق می توانند از نظر عروسی خوب عمل کنند.

طالع بینی هفتگی ۲۲ تا ۲۸ اردیبهشت

فال هفته متولدین آذر

در این هفته، ممکن است سیارات مثبتی به شما برکت دهند که می توانند به شما نشاط، سلامتی و پرانرژی ببخشند. ممکن است از هر لحظه خود در کار و زندگی خانگی لذت ببرید. احتمالاً ممکن است در جامعه اصرار به پاداش داشته باشید. شما انتظار مشارکت مثبت در تجارت را خواهید داشت. انرژی مذهبی شما می تواند به شما کمک کند تا برای خرج کردن کار خود به تماس مناسب نیاز داشته باشید.

احتمالاً انتظار تغییرات لازم را در شغل فعلی خود داشته باشید، جویندگان کار احتمالاً می توانند به دنبال شغل جدیدی باشند. در زندگی خانگی، برای حفظ هماهنگی با همسر، به شما پیشنهاد می‌شود که از منیت دوری کنید. ممکن است مقداری برای بازسازی خانه نیز بپردازید. همچنین ممکن است انتظار رشد در کسب و کار خانوادگی خود را داشته باشید. به شما پیشنهاد می شود از رانندگی عجولانه خودداری کنید و مراقب سلامت همسر خود باشید.

به نظر می رسد روزهای آخر هفته بسیار عالی است. احتمالاً ممکن است با فرد جدیدی آشنا شوید یا گروهی را به هم متصل کنید، که ممکن است در آینده نزدیک از نظر تجاری و کاری مفید باشد. شبکه شما می تواند به شما کمک کند تا کسب و کار خود را توسعه دهید. مشکلات مربوط به املاک با خواهر و برادر احتمالاً اکنون قابل حل است.

احتمالاً ممکن است با خانواده به مکان مذهبی بروید که می تواند در آینده نزدیک مسیرهای جدیدی را به شما نشان دهد. شما ممکن است مقداری را به یک مکان معنوی یا جامعه هدیه کنید. هماهنگی داخلی بهبود یافته است. ممکن است از لحظات با کیفیت با همسر یا عزیزانتان لذت ببرید. آخرین روز هفته برای شما خوب نخواهد بود. ممکن است قربانی استرس و اضطراب باشید.

طالع بینی هفتگی ۲۲ تا ۲۸ اردیبهشت

فال هفته متولدین دی

در این هفته همه چیز برای شما منفی خواهد بود، ممکن است قربانی بی خوابی شوید، ممکن است ناراحت و ناامید شوید. با مشکلات سلامتی خود و والدینتان مواجه خواهید شد. احتمالاً باید پول نقدی که به سختی به دست آورده اید را به چیزهای ناشایست بپردازید، که می تواند انرژی منفی در اطراف شما ایجاد کند.

شما صبر خود را از دست خواهید داد، که باعث کوتاهی مزاج شما می شود، بنابراین توصیه می شود در حالی که با کسی صحبت می کنید، زبان خود را کنترل کنید. قبل از عمل دو بار فکر کنید پرندگان عشق باید مراقب باشند. در غیر این صورت یک فروپاشی در رابطه ی آن ها وجود خواهد داشت.

چند روز آخر هفته، مشغول امور داخلی و آموزش بچه ها خواهید بود. از نظر مطالعات کودکان، انتظار بازدیدهای کوتاهی خواهید داشت. سلامتی کودک می تواند باعث ناراحتی شما شود. با کمک برکات، از این سناریوی نامرتب بیرون خواهید آمد. در زندگی خانوادگی شما اختلالی ایجاد خواهد شد.

توصیه می شود در رابطه، صراحت و منیت خود را تنظیم کنید. در شراکت ها باید از بحث و جدل بر سر نکات ناشایست خودداری کنید، در شراکت ها اختلافاتی پیش خواهد آمد، اما صبر شما می تواند به شما کمک کند تا از این وضعیت خارج شوید و احتمالاً اختلافات را حل خواهید کرد.

طالع بینی هفتگی ۲۲ تا ۲۸ اردیبهشت

فال هفته متولدین بهمن

در این هفته، سیارات مثبتی را برکت خواهید داد که می توانند شما را خوشحال کنند. تمرکز شما روی اهدافتان خوب خواهد بود، آماده تصمیم گیری سریع خواهید بود که می تواند در آینده نزدیک به شما سودهای پولی بدهد. شما می توانید ایده های جدید را در کار و تجارت خود پیاده سازی کنید. احتمالاً برای رشد آتی سرمایه بیشتری در کسب و کار خود سرمایه گذاری خواهید کرد. درآمد شما می تواند نقدینگی را در کسب و کار افزایش دهد. از نظر زندگی خانوادگی، شما آماده حل و فصل اختلافات بین روابط خواهید بود. شما همچنین منتظر خبرهای خوبی در مورد عروسی یکی از عزیزان خواهید بود.

روزهای آخر هفته خوب خواهد بود، از سیارات مثبت برکت خواهید داشت، نشاط و انرژی هوشمندانه ای خواهید داشت. احتمالاً باید برنامه‌های هوشمندی تهیه کنید و آماده اجرای کارآمد آنها خواهید بود، بنابراین به شما پیشنهاد می‌شود قبل از امضا کردن، اسناد را به دقت اسکن کنید. به دلیل هیجان بیش از حد، ممکن است اشتباه کنید.

آخرین روز هفته، اکنون بر دشمنان و مخالفان پنهان خود کنترل خواهید داشت. انتظار دارید که مسئولیت های جدیدی را از نظر شغلی بر عهده بگیرید. رئیس شما در حال حاضر با شما همکاری خواهد کرد. باید از لحاظ هماهنگی خانوادگی مراقبت کنید، سعی کنید در کار خود مشغول شوید تا از بحث های غیر ضروری جلوگیری کنید. پرندگان عشق باید از بحث در مورد مشکلات حیثیتی خودداری کنند، در غیر این صورت ماهی ها از هم جدا خواهید شد.

طالع بینی هفتگی ۲۲ تا ۲۸ اردیبهشت

فال هفته متولدین اسفند

در این هفته، سیارات مثبت می توانند شما را در جبهه مشغول کنند، متوجه خواهید شد که تمرکز شما خوب خواهد بود، در اجرای برنامه های خود از نظر رشد در کار و تجارت مشغول خواهید شد. شبکه شما می تواند به شما کمک کند تا برنامه های خود را با موفقیت اجرا کنید.

خانواده شما می توانند از شما حمایت کنند تا برخی از تصمیمات حیاتی را در مسائل خانوادگی بگیرید. شما همچنین در موقعیت برنده از مخالفان و دشمنان پنهان خواهید بود. مجردها می توانند جفت روح پیدا کنند. پرندگان عشق می توانند با کمک دوستان تصمیمات حیاتی در مورد عروسی بگیرند.

روزهای آخر هفته، منفی خواهد بود. می توانید احساس کسل کننده و غمگینی کنید. ممکن است مشکلات سلامتی داشته باشید. شما اضطراب و بی قراری خواهید داشت که می تواند باعث ناراحتی شما شود. وقت گرانبهای خود را در انجام کارهای بی ارزش تلف خواهید کرد. شما مشغول شایعه پراکنی در مورد موضوعات بیهوده خواهید بود.

همچنین پول نقدی که به سختی به دست آورده اید را با چیزهای بی ارزش پرداخت خواهید کرد. شما تصمیم می گیرید از مکان های معنوی دیدن کنید تا به دنبال آرامش باشید. به نحوی با برکات بزرگان جهت مدیریت این سناریوی سخت را خواهید دید. توصیه می شود از رانندگی با عجله و تور مسافرتی پرخطر خودداری کنید.

طالع بینی هفتگی ۲۲ تا ۲۸ اردیبهشت

 

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.