۱۹۶۶۶۱
۱۳۲۶۱
۱۳۲۶۱

پیکر تراشی چیست؟

یکی از دغدغه‌های فکری افراد، اضافه وزن و یا چربی‌های زائد در بدن است که با روش‌های کم تهاجمی و ایمن می‌توان به اندامی زیبا دست پیدا کرد.

پیکر تراشی به تخلیه چربی‌های بدن به کمک دستگاه‌هایی مانند لیزرلیپولیز، لیپوماتیک، واتر جت یا لیپوساکشن گفته می‌شود. در واقع، پزشک با بهره‌گیری از این دستگاه‌ها، از ناحیه زیر پوست چربی‌های تجمع‌یافته در بدن را می‌شکند و تخلیه می‌کند. اگر این کار در نهایت دقت و توسط متخصصان درجه یک انجام نشود عدم رضایت از هزینه و حتی پیامد‌های ناگوار را به همراه خواهد داشت.
در افرادی که شاخص توده بدنی آن‌ها بیش از حد است نباید روش‌های پیکرتراشی انجام شود، زیرا در روند این دسته از جراحی‌ها نباید بیش از ۳ تا ۳. ۵ لیتر چربی از بدن فرد استخراج شود در حالی که این میزان برای تناسب اندام این دسته از افراد پاسخگو نیست و آن‌ها را به نتیجه مطلوب نمی‌رساند. متاسفانه افراد و موسسات سودجو برای کسب درآمد این موارد مهم را در نظر نمی‌گیرند.

پیکر تراشی چیست؟

 

جهت رعایت الزامات اخلاقی و قانونی و حفظ حرمت بیماران گرامی، تمامی عکس های قبل و بعد از عمل و فیلم های جراحی بانوان در یک‌ پیج جداگانه و خصوصی قابل دسترس است، که فقط توسط خانم ها قابل رویت و فالو است.
همچنین استخراج بیش از مقدار مجاز توسط کسانی که تخصصی در این زمینه ندارند، افزون بر اینکه احتمال بازگشت مجدد چربی را زیاد می‌کند، موجب آسیب به فرد و بروز بیماری‌های مانند آمبولی چربی ، تنگی نفس، کم‌خونی، افزایش حجم خون لخته‌شده در بدن می‌شود.

یکی از مزایای این روش که آن را از سایر روش‌ها متمایز می‌کند، ایمنی آن است. این دسته (کانولا) دارای حسگر‌هایی است که به اعصاب، ماهیچه‌ها و عروق خونی آسیبی نمی‌زند. از این رو است که در روش لیپوساکشن سابق، احتمال آمبولی بود، اما در این روش خطر آمبولی تقریباً صفر است. انجام این عمل وقتی مهم می‌شود که به هنر جراح و متخصص در انجام این عمل توجه شود.

از مزایای این روش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سیستم ایمنی فعال که منجر به آسیب به بافت‌های غیر‌چربی نمی‌شود.

 • ایجاد کمترین میزان ورم و کبودی پس از آن.

 • به دلیل ایجاد فشار منفی هوا، سبب لیفت (کشیدگی) پوست می‌شود و پوست ظاهر بهتری خواهد داشت.

 • روشی است راحت‌تر برای پزشک و نتیجه‌ای مطلوب‌تر برای بیمار دارد.

 • کوتاه بودن زمان انجام کار.

 • درد کمتر.

 • دوره بهبود سریع تر.

پیکر تراشی چیست؟

لاغری با لیپوماتیک

امروزه یکی از راههای باور نکردنی به منظور رسیدن به اندامی جذاب و ایده آل، روش لاغری با لیپوماتیک می باشد.

یکی از دغدغه های فکری افراد ، اضافه وزن و یا چربی های زائد در بدن است که با این روش کم تهاجمی و ایمن می توان به اندامی زیبا دست پیدا نمود.

روش لیپوماتیک بر عکس روش لیپوساکشن خطر آمبولی شدن در آن وجود ندارد و متقاضی کمترین ناراحتی و درد را احساس می نماید. گاهی افراد از تجمع چربی در برخی از قسمت های بدن رنج می برند و با ورزش و رژیم های غذایی برطرف نمی شود. در نتیجه باعث ایجاد بهم ریختگی در بدن می شود که روش لیپوماتیک یک روش بدون نیاز به بیهوشی عمومی و با بی حسی موضعی انجام می شود.

باید گفت که یکی از روش های نوین جهت تخلیه چربی های سالم و اضافی از قسمتی از بدن و منتقل نمودن همان چربی به قسمت دیگر روش بی خطر لیپوماتیک مناسب می باشد. همیشه مقدار چربی موضعی در قسمت های مشخصی وجود دارند که با از بین رفتن آن ها اندام شما تراشیده و زیبا خواهد شد .روش لیپوماتیک هیچ گونه آسیبی به بافت های مجاوربدن وارد نمی نماید.

معمولا اکثر متقاضیان این روش، افرادی هستند که با کاهش وزن مایل به حذف چربی هایی از دیگر قسمت های بدن مانند: پهلو، پشت ، بازو، غبغب و .. را دارند .گاهی روش لیپوماتیک برای افراد چاقی که از میزان قابل توجهی از چربی در بدن رنج می برند نیز مناسب می باشد.این پروسه را می توان در یک جلسه با بهترین نتیجه انجام داد.

پیکر تراشی چیست؟

دکتر مجید نداف کرمانی جراح پلاستیک

پیکر تراشی چیست؟

drnadafkermani

پیکر تراشی چیست؟

drnadaf.PV

پیکر تراشی چیست؟

drnadafkermani.com

پیکر تراشی چیست؟

drnadaf

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید تا با شما تماس بگیریم.

برای مشاوره در واتساپ یا تلگرام پیغام بگذارید.

پیکر تراشی چیست؟

۰۹۱۰۵۸۹۸۰۰۵

پیکر تراشی چیست؟

۰۹۱۰۵۸۹۸۰۰۵

لاغری با لیپوماتیک چه مزایایی دارد؟

لیپوماتیک یکی از روش های لاغری است که در طول تنها یک جلسه می تواند حجم زیادی از چربی های بدن را بیرون بکشد و با فرم دهی مناسب به اندام های مختلف ایجاد لاغری و پیکرتراشی نماید. لیپوماتیک یک تکنیک نوین است که بدون نیاز به سوختن چربی ها و ایجاد شکاف های وسیع در بدن ، این قابلیت را دارد که مقادیر قابل توجهی از چربی ها را از بدن خارج نماید . این جراحی کم تهاجم بوده و به هیچ عنوان نیازی به بستری در بیمارستان و کلینیک ندارد . از این رو بسیار پر طرفدار است و در افرادی که دارای چاقی های موضعی می باشند بسیار مناسب و ایده آل خواهد بود . لیپوماتیک با ایجاد اندامی تراشیده و زیبا بازگشت پذیری نادری دارد و با رعایت رژیم غذایی و ورزش کردن مرتب می توان قالب جدید بدن را به خوبی حفظ نمود .

پیکر تراشی چیست؟

 

لیپولیز شکم

یکی از متداول ترین روشها به منظور خردن کردن سلول های چربی و سفت کردن پوست ، روش لیپولیز است که زیبایی و تناسب اندام را برای شخص به همراه می آورد. از تفاوت های اساسی روش لیپوساکشن با عمل لیپولیز این است که بعد از انجام لیپولیز بدن شل و افتاده نمی شود، اما درعمل لیپوساکشن این عارضه به شدت قابل مشاهده است. از دیگر تفاوت های آن با روش لیزر در این است که ، لیزر به کندی صورت می گیرد و احتمال سوختگی پوست در آن زیاد است.

فرآیند لیپولیز چگونه انجام می شود؟

روش لیپولیز برای سوزاندن چربی های جزئی و خفیف استفاده می شود. این روش به صورت مزوتراپی یا با استفاده از امواج صوتی، توسط فرکانس های خاصی از اولتراسونیک که باعث خرد کردن چربی ها به خصوص ناحیه شکم، صورت می گیرد، تشخیص هر کدام از این روش ها توسط متخصص پوست باتجربه و خبره انجام می شود. ابتدا متخصص پوست در این روش اقدام به تعیین قسمت مناسب شکم کرده و بعد از نقطه گذاری، با بی حسی موضعی اقدام به خرد و ذوب کردن چربی ها می نماید، و سپس با کانولا( کاتتر) اقدام به خارج نمودن چربی به صورت مکش می نماید. این پروسه 40 دقیقه و درریک جلسه انجام می شود، که هیچ گونه خونریزی ندارد.

پیکر تراشی چیست؟

مزایای چربی سوزی با روش لیپولیز

 • چنانچه فرد خواهان رفع چربی های جزئی است، این روش مناسب ترین است.
 • دوره نقاهت آن بسیار کم می باشد.
 • لیپولیز یک روشی بی درد با مدت زمان کم صورت می گیرد.
 • این روش نیاز به بستری یا استراحت ندارد.
 • روند عمل و نتایج آن بسیار موفقیت آمیز می باشد.
 • کبودی و زخم به همراه ندارد.
 • فرکانس اولتراسوند باعث تحریک سلول و تولید کلاژن می شود.
 • در روش لیپولیز نیاز به بیهوشی عمومی نیست.
 • این روش مناسب تمام افراد می باشد، جز بیماران کلیوی ، سرطانی و بیماران دارای مشکلات قلبی

لیپوساکشن

بسیاری از مردم فکر می کنند که لیپوساکشن یک عمل خطرناک و پر دردسر است، اما به جرات می توان گفت که این یک باور اشتباه رایج میان مردم است چرا که امروزه لیپوساکشن بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته و در سراسر جهان فراگیر شده است.

کاربرد لیپوساکشن

در کل عمل لیپوساکشن برای زیبایی ظاهر بدن به کار می رود، لاغری و در نتیجه زیبایی بدن تاثیرات بسیاری بر سلامت بدن و سلامت روانی اشخاص دارد.
هنگامی که شخص چاق می شود و سلول های چربی در بدنش افزایش می یابد، می تواند از لیپوساکشن جهت از بین بردن سلول های چربی استفاده نماید. البته شایان ذکر است که لیپوساکشن فقط در بعضی مناطق کاربرد دارد (مثل کمر یا شکم یا ران) . تغییرات ظاهری بدن که بعد از لیپوساکشن ملاحظه می شود، تغییراتی طولانی مدت است که می توان گفت به زودی برگشت پذیر نیستند. بدیهی است که با افزایش وزن بیمار قسمت های لیپوساکشن شده دوباره چاق می شوند.

بیمار باید بداند که لیپوساکشن راه حل برای کاهش وزن به شمار نمی آید. بلکه لیپوساکشن جهت زیبایی بدن و از بین بردن چربی های اضافه شکم یا ران که پس از رژیم و ثبات وزن برجای مانده اند به کار می رود.

همچنین بیمار باید قبل از انجام لیپوساکشن شکم با پزشک یا فوق تخصص جراحی پلاستیک خود مشورت نموده و از نتایج آن کاملا آگاهی حاصل نماید. چرا که نتایج واقعی عمل لیپوساکشن باید با انتظارات خود بیمار مطابقت داشته باشد به عبارتی بیمار نباید انتظارات غیر منطقی از عمل داشته باشد.

کاندیدای مناسب انجام لیپوساکشن

مناسب ترین اشخاص برای انجام لیپوساکشن اشخاصی هستند که پوست آنها دارای انعطاف پذیری مناسبی باشد. اگر پوست شخص انعطاف پذیری مناسبی نداشته باشد از عمل لیپوماتیک استفاده می شود. شخص کاندید عمل باید دارای وزن ثابتی باشد و شاخص وزنی کمتر از ۴۰ داشته باشد (به عبارتی چاقی مفرط نداشته باشد) . همچنین کاندید عمل لیپوساکشن باید کاملا سلامت باشد و هیچ گونه بیماری مزمن مثل دیابت یا بیماری های قلبی و عروقی یا بیماری های سیستم ایمنی نداشته باشد. همچنین سن بیمار باید بالاتر از ۱۸ سال باشد.

پیکر تراشی چیست؟

 

جهت رعایت الزامات اخلاقی و قانونی و حفظ حرمت بیماران گرامی، تمامی عکس های قبل و بعد از عمل و فیلم های جراحی بانوان در یک‌ پیج جداگانه و خصوصی قابل دسترس است، که فقط توسط خانم ها قابل رویت و فالو است.

 

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.