۲۲۷۸۳۱
۸۱۰۱
۸۱۰۱

روش های جوانسازی پوست، بهترین و موثرترین راه

در این ویدئو به این سوال پاسخ داده می‌شود که بهترین و موثرترین روش‌های جوانسازی پوست کدامند؟

سوال : بهترین و موثرترین روش‌های جوانسازی پوست کدامند؟

پاسخ : شما باید مراقب بالا رفتن سن خود باشید. گاهی دیگران این را به شما گوشزد می کنند. اینکه از چه سنی باید مبارزه با بالا رفتن سن را شروع کنیم، چیزی است که کاملاً به انتخاب خود شما بستگی دارد. متخصصان می گویند افراد باید برخی انتخاب درمان های جوانسازی پوست و ضد پیری را درست از زمانی که در دهه دوم زندگی خود قرار می گیرند آغاز می کنند. این بدان علت است که این افراد می خواهند پیری را متوقف کنند و دوست دارند پوست خود را در برابر تغییر رنگ، افسردگی و دیگر انواع اختلالات حفظ نمایند.

برای آگاهی بیشتر از روش‌های جوانسازی پوست به سراغ کلینیک تخصصی پوست و مو و لیزر و لاغری فرشته رفتیم. از شما دعوت میکنیم ویدئو زیر را تماشا کنید. برای مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو و لیزر و لاغری فرشته یا دریافت نوبت از کلینیک تخصصی پوست و مو و لیزر و لاغری فرشته کلیک کنید.

روش های جوانسازی پوست، بهترین و موثرترین راه

این روزها تکنیک های جوانسازی پوست بسیار پیشرفته، در حال استفاده می باشند. بهترین بخش مربوط به این تکنیک ها این است که در بیشتر آن ها تا زمانی که درمان های غیر تهاجمی و حداقل تهاجمی، مد نظر باشد، نیازی نیست که شما زیر تیغ جراحی بروید.

چه زمان باید اقدامات مربوط به جونسازی را شروع کنیم؟

نحوه واکنش به بالا رفتن سن، به افراد بستگی دارد. برخی مراقبت پوست عادی را که شامل تمیز کردن، تقویت کردن، مرطوب کردن و استفاده از ضدآفتاب می باشد را دنبال کرده و در عین حال مایلند به یک پوست بدون منفذ و درخشان تر نیز دست پیدا کنند.

برخی آثار پیری را درست بعد از دهه سوم زندگی خود مشاهده کرده و در آن زمان خطوط ریز و چین وچروک شروع به پدیدار شدن می نمایند. در راس این ها، لکه های تیره، تجمع رنگدانه ها در پوست و آویزان شدن پوست قرار دارد. در این حالت، می توان تکنیک های جوانسازی پوست غیر تهاجمی را برای توقف پیری پیش از بلوغ، انتخاب نمود.

شما می توانید از درمان های پایه مثل جوانسازی لیزر ، فوتو فیشال برای سفت کردن پوست و لایه بردارهای شیمیایی برای لکه های تیره و رنگدانه ها استفاده کنید. فیلرهای صورت می توانند خطوط و چین و چروک های ریز را درمان کنند. یک لیفت نخ غیر جراحی را نیز می توان برای تراز کردن غبغب و کاهش چانه دوبله به این روش های درمانی اضافه نمود.

دهه چهارم زندگی زمانی است که فرد باید بیشتر مراقب باشد چون موضوعات مربوط به پوست، در این دوران زنان را مورد آزار قرار می دهد. در این سن، هورمون ها در بدن و پوست، نقش مخربی را ایفا کرده و چین و چروک ها به خصوص در اطراف چشم و دهان، بیشتر و بیشتر نمایان می شوند. سپس خشکی، لک های پوستی و لکه های پیری نمایان می شوند. علاوه بر رژیم های معمول مراقبت از پوست، لایه برداری پوست به دفعات بیشتر نیز مورد نیاز می باشد.

سرم های آبرسان و آنتی اکسیدان ها نقش مهمی ایفا می کنند. در این سن، درمان های زیبایی مثل تزریق های نوروتوکسین به باز شدن چین وچروک ها بر روی صورت کمک می کند. درمافیلرها نیز می توانند به درمان چین و چروک های عمیق تر و جوان تر بنظر رسیدن پوست کمک کند. درمان های لیزر برای جوانسازی و صاف کردن پوست فرسوده شده نیز گزینه دیگری می باشد. افراد می توانند درمان های جراحی مثل لیفت صورت یا گردن، لیفت پیشانی، لیفت ابرو و بلفاروپلاستی را برای خلاص شدن از شر چشم های پف کرده و پوست شل پلک، انتخاب نمایند.

درمان های رایج جوانسازی

در ذیل به تعدادی از روش های درمانی رایج جوانسازی اشاره کرده ایم:

درمابراسیون

اساساً درمابراسیون خارجی ترین لایه های پوست را با استفاده از ابزار ویژه بر می دارد. اینکار باید توسط متخصص زیبایی دوره دیده انجام شود. این روند به کاهش اسکارهای آکنه عمیق، لکه های قهوه ای و آفتاب سوختگی کمک می کند. با انجام درست این درمان، پوستی زیبا و صاف تر خواهید داشت.

میکرودرمابراسیون

این روند غیر شیمیایی و غیر تهاجمی، در لایه برداری و برداشتن لایه های مرده، مفید است. در این روند، از اسپری میکروکریستال برای برداشتن بیرونی ترین لایه خشک، سلول های پوستی مرده برای تضمین یک پوست سالم تر، استفاده می شود. امروزه می توان سرم های ضدپیری و روشن کننده را با میکرودرمابراسیون برای دستیابی به نتایج ماندگارتر ترکیب کرد.

روش های جوانسازی پوست، بهترین و موثرترین راه

مزوتراپی

این روند از عناصر روشن کننده از قبیل گلوتاتیون، ترانکزامیک اسید، عناصر آبرسان، ویتامین ها و مواد معدنی و تکنیک های جوانسازی پوست استفاده می کند. این روش در ترکیب با درمان های دیگر، قطعاً به بازگشت درخشندگی پوست کمک می کند. این یکی از رایج ترین روش ها می باشد. این روش به تنهایی برای درمان ناهنجاری رنگدانه یا ضد پیری، قابل استفاده نمی باشد. این روش قطعاً می تواند جوانی را به پوست شما بازگرداند.

پیلینگ کربن

این روش نیز یک گزینه متداول است. همانطور که از نامش پیداست، یک لایه نازک پودر کربن بر روی صورت استفاده شده و به وسیله ابزار خاصی حرارت داده شده و سپس لایه برداشته می شود. بدین ترتیب، تاثیر آنی، با برداشته شدن لایه های اپیدرمال، بر روی پوست شما نمایان شده و پوست تقویت می شود و منافذ بزرگ از بین رفته و چروک ها کاهش می یابد.

درمان PRP

این روشی است که چند سال شما را جوان تر می کند. به منظور اطمینان از رسیدن به یک بهبود ماندگار و کامل، این روند با لیزر و رادیو فرکانس میکرونیدلینگ ترکیب می شود؛ بطوریکه کلاژن، تغییر مدل داده شده و کلاژن جدید نیز شکل می گیرد و در نتیجه پوست، سفت تر و محکم تر می شود.

اکسی فیشال

این یک روش مراقبت پوست بدون درد و غیر تهاجمی است که می تواند به لایه های داخلی پوست رسیده و نتایج فوق العاده ای را بدست دهد. در این روش، پاکسازی و لایه برداری پوست با اکسیژن و محلول نمک انجام می شود. پوستی که عمیقاً و به طور کامل پاکسازی شده است، برای دریافت مزایای بیشتر از دیگر روش های مراقبت پوست، آماده می شود.

روش های جوانسازی پوست، بهترین و موثرترین راه

اولتراپی

این روش تحت عنوان HIFU نیز شناخته می شود. این یک روش درمان سرپایی و غیرجراحی است که ماننددستگاه های آر اف فرکشنال همچون ونوس ویوا و اسکارلت برای سطح پوست استفاده شده و کاربردهایی همچون از بین بردن چروک های ریز اطراف لب ها، کناره های چشم ، از بین بردن لک ها و همچنین رفع منافذ باز پوست دارد. لازم به ذکر است که این دستگاه برای نواحی دست، گردن و حتی دکلته هم قابل استفاده می باشد.

سیگما لیفت

متخصصان این روش را به عنوان یکی دیگر از جایگزین های بسیار موثر برای لیفت صورت تهاجمی یا جراحی می شناسند. مثل اولتراپی، این روش نیز بر روی روند فراصوت تمرکز دارد ولی به طور نرمال، با لیزر سرد ترکیب می شود. نیازی به گفتن نیست که این روش، دارای قدرت نفوذ بالا در پوست بوده و می تواند نواحی مورد نظر را به خوبی درمان کند.

فیلرهای صورت

در این روش از ژل های قابل تزریق برای صاف شدن چروک، خطوط و پر شدن اسکارها و دیگر آثار افسردگی بر سطح پوست استفاده می شود. این روش بسیار بی خطر بوده و رطوبت طبیعی پوست را تامین می کند. فیلرهای دائمی، سنتزی بوده و ماندگارتر می باشند ولی در بسیاری از موارد، احتمال ایجاد عفونت یا گرالونوم در آنها وجود دارد.

این روش به جوان تر و شاداب تر بنظر رسیدن پوست کمک می کند. این فیلرها برای زاویه دار کردن صورت، پر کردن شقیقه ها و زیر چشم و حجیم کردن لب ها و گونه ها استفاده می شوند.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

برای ارسال نظر کلیک کنید

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.