۲۲۸۲۶۲
۹۴۰۷
۹۴۰۷

قیمت کاشت موی سر در تهران، چقدره و ارزش داره؟

قیمت کاشت موی سر در تهران را می‌خواهید بدانید؟ اصلا کاشت مو روش موثری است؟ به جز قیمت و هزینه کاشت مو، مردان و زنان می‌توانند کم پشتی موهای‌شان را با کاشت مو درمان کنند؟ کاشت مو با دستگاه به چه صورت است؟ نی‌نی‌بان همه این سوال‌ها را پاسخ داده است؛ بفرمایید بخوانید.

همه چیز درباره عوارض، روش و قیمت کاشت مو در تهران را در ادامه خواهیم گفت؛ ابتدا باید بدانید که کاشت مو برای چه کسانی مناسب است؟ این روش برای افزودن موهای بیشتر به ناحیه ای از سر شما که ممکن است، نازک یا طاس باشد؛ انجام می شود.
کاشت مو با برداشتن مو از قسمت‌های ضخیم پوست سر یا سایر قسمت‌های بدن و پیوند دادن آن به قسمت نازک شدن یا طاسی پوست سر، صورت می‌گیرد.
یک نکته بسیار بااهمیت درباره کاشت موی سر این است که برای انجام کاشت از مراجعه به مراکز غیر درمانی که متخصص پوست و مو در آن‌ها حضور ندارد خودداری کنید. در صورت بروز خطا، صدمات جبران‌ناپذیری به سلامتی شما وارد می‌شود، بنابراین به صرف قیمت کاشت موی سر ارزان‌تر سلامتی خود را به خطر نیندازید.

قیمت کاشت موی سر در تهران، چقدره و ارزش داره؟

قیمت کاشت موی سر در تهران چقدر است؟

هزینه کاشت موی سر در تهران مسلما از بقیه شهرستان‌ها و مراکز استان کشور، بیشتر است. به این دلیل که هزینه‌های تجاری کسب و کار در تهران حداقل 5-10 برابر سایر مناطق ایران است. بنابراین اگر اولویت شما برای کاشت مو، هزینه و قیمت کاشت مو است؛ بهتر است، تهران را برای این عمل، انتخاب نکنید.

مطلب پیشنهادی: انواع روش‌های کاشت مو را در این راهنما بخوانید.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه کاشت مو

همان طور که به این موضوع اشاره کردیم، فاکتورهای بسیاری هستند که می‌توانند قیمت جراحی کاشت مو را تحت تاثیر خود قرار بدهند. در ادامه به توضیح این موارد پرداخته شده است:
عوامل مختلفی روی هزینه کاشت مو تاثیر می گذارند که عبارتند از:

روش کاشت مو طبیعی

تکنیک و روشی که برای کاشت موی طبیعی انتخاب می کنید روی قیمت جراحی کاشت مو تاثیر زیادی می‌گذارد. میزان زمان مورد نیاز برای جراحی، تعداد جلسات عمل، نیاز یا عدم نیاز به تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته و … می‌توانند هزینه‌های مختلفی را دربرداشته باشند. اگر دستگاه‌های پیشرفته‌تری استفاده شوند هزینه بالاتر می‌رود.

میزان مهارت و تخصص جراح

جراحی کاشت مو عمل حساسی است که مهارت، تجربه و تخصص بالای جراح را می طلبد. طبیعی است که مراجعه به یک پزشک متخصص تضمینی بر موفقیت عمل کاشت موی شماست و هزینه بالاتری هم دارد.

ویژگی‌های جراح خوب

• از تجربه و سابقه کافی در این زمینه برخوردار باشد
• تخصص و مهارت لازم در زمینه کاشت مو را داشته باشد
• دارای تیم حرفه‌ای و متخصص برای عمل باشد
• مراجعین قبلی رضایت کامل داشته باشند

محل جغرافیایی کلینیک کاشت مو

مکان جغرافیایی کلینیک پزشکی روی قیمت و هزینه کاشت مو تاثیر می‌گذارد. هزینه کاشت مو در کلینیک‌های مجهز در شهرهای بزرگ‌تر بیشتر خواهد بود.

تعداد گرافت‌های کاشته شده مو

تعداد گرافت‌های لازم برای کاشت مو نیز از فاکتورهای موثر بر قیمت عمل کاشت مو محسوب می‌شود. همان طور که واضح است، هر چه تعداد گرافت‌ بیشتری برای کاشت مو استفاده شود (به این معنی که میزان طاسی سر بیشتر باشد) به دلیل بالا رفتن زمان جراحی و یا تعداد جلسات کاشت مو، هزینه عمل هم بالاتر خواهد رفت.

سن مراجعه کننده

هرچقدر سن بالاتر برود، میزان طاسی هم بیشتر می‌شود و این یعنی تعداد گرافت بیشتر و زمان طولانی‌تر برای عمل که طبعا نتیجه‌اش هزینه بالاتر کاشت مو در افراد جوان نسبت به افراد مسن خواهد بود.

نوع بانک مو برای کاشت

بانک مو فاکتور مهم برای کاشت مو به شمار می‌آید. اگر بانک موی بیمار ضعیف باشد به منزله طولانی‌تر شدن عمل و پیچیده‌تر شدن آن است و طبعا پزشک هم هزینه بالاتری برای جراحی کاشت مو مطالبه می‌کند.

قیمت کاشت موی سر در تهران، چقدره و ارزش داره؟

هزینه کاشت مو در زنان چقدر است؟

هزینه کاشت مو در خانم‌ها تفاوت چندانی با آقایان ندارد؛ بسته به تکنیک کار ممکن است حدود 10 میلیون تومان برای‌تان تمام شود. البته چون معمولا خانم‌ها طاسی زیادی ندارند؛ کاشت مو برای آنها ارزان‌تر در می‌آید.

مطلب پیشنهادی: آیا در بارداری لازم است، مو بکاریم؟

قیمت کاشت موی سر در تهران، چقدره و ارزش داره؟

هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 چقدر است؟

هزینه کاشت موی سر در تهران یا شهرستان‌ها برای مردان همیشه بیشتر است. زیرا در کشور ما بیشتر آقایانی که برای کاشت مو مراجعه می‌کنند؛ معمولا دچار طاسی کامل شده‌اند و مساحت زیادی باید برای آنها عمل شود.

مطلب پیشنهادی: هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

قیمت کاشت موی سر در تهران، چقدره و ارزش داره؟

جزییات کاشت مو در زنان و مردان

در سراسر جهان، حدود 60 درصد از مردان و 50 درصد از زنان منبع معتبر نوعی ریزش مو را تجربه می‌کنند. برای حل این مشکل، افراد اغلب از داروهای بدون نسخه، از جمله درمان های موضعی مانند ماینوکسیدیل (روگاین) استفاده می‌‍کنند.

البته این روش‌های درمانی موضعی برای همه مفید نیست. اگر به طور طبیعی طاس یا کم پشتی مو را تجربه می‌کنید یا به دلیل آسیب دیدگی موهای‌تان ریخته است؛ بد نیست به کاشت مو فکر کنید.

مطلب پیشنهادی: بوتاکس مو بهتره یا کراتین کردن؟

کاندیدای کاشت موی سر کیست؟

 • کسانی که موی سرشان نازک شده
 • کسانی که در ناحیه ای از سر دچار طاسی شده‌اند
 • بیمارانی که دچار ریزش مو به دلیل شیمی درمانی یا سایر داروها شده ‎اند
 • ایجاد اسکار ضخیم پوست سر در اثر جراحی‌های ناحیه سر

قیمت کاشت موی سر در تهران، چقدره و ارزش داره؟

کاشت مو چگونه انجام می‌شود؟

به زبان ساده در جراحی کاشت موی سر، موهای شما از ناحیه‌ای که مو دارد، برداشته شده و به ناحیه ای که مو ندارید منتقل می‌شود.

موها از کجا برداشته می شوند؟

به طور معمول موهای مبدا پیوند، از پشت سر شما گرفته می‌شود، اما جراحان همچنین می‌توانند از سایر قسمت های بدن شما مو را به سرتان پیوند بزنند.

قیمت کاشت موی سر در تهران، چقدره و ارزش داره؟

عوارض کاشت مو چیست؟

شاید بهتر باشد بپرسم، کاشت مو اثر دارد؟ کاشت مو به طور معمول از داروهای ترمیمی مو بدون نسخه موضعی موثرتر است؛ اما فاکتورهایی وجود دارد که باید قبل از تصمیم به جراحی پیوند و کاشت مو در نظر گرفت:

 • از 10 تا 80 درصد موهای کاشته شده در هرجای دیگر در حدود سه تا چهار ماه رشد می کند.
 • مانند موهای معمولی ، موهای کاشته شده با گذشت زمان نازک می شوند .
 • افرادی که دارای فولیکول مو خفته هستند (کیسه هایی که معمولاً دارای مو در زیر پوست هستند اما دیگر مو رشد نمی کنند) ممکن است پیوند کمتری داشته باشند ، اما یک مطالعه معتبر در سال 2016 نشان می دهد که درمان با پلاسما می تواند تا 75 درصد یا بیشتر از موهای کاشته شده به رشد کامل کمک کند.

مطلب پیشنهادی: بهترین کلینیک کاشت مو کجاست؟

قیمت کاشت موی سر در تهران، چقدره و ارزش داره؟

کاشت موی سر در تهران را کجا انجام دهیم؟

بهتر است حالا که تصمیم گرفته‌اید هزینه کاشت موی سر در تهران یا شهر خودتان را تامین کنید؛ این جراحی پیوند موی سر را نزد یک پزشک متخصص باتجربه و همچنین در کلینیک مجهز انجام دهید. به این ترتیب عوارض کاشت موی سر سراغ‌تان نخواهد آمد؛ همچنین پیوند مو روی سرتان موفق‌تر خواهد بود و پوست سر و سیستم ایمنی‌تان آن را پس نمی‎‌زند.

در این خصوص می‌توانید از پزشکان کلینیک نی‌نی‌بان ، کمک بگیرید.

منبع: healthline

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.