۲۲۸۶۵۹
۲۴۹۰
۲۴۹۰

نکات مهم خرید دستگاه لیزر موهای زائد خانگی

لیزر موهای خانگی به چه درد می‌خورد؟ آیا واقعا تاثیر دارد؟ برای خرید آن باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ قدرت آن چقدر باشد؟ کدام موها را از بین می‎برد؟ آیا رشد موها برای همیشه قطع می‌شود؟ در نی‌نی‌بان بخوانید.

نکات مهم خرید دستگاه لیزر موهای زائد خانگی

ما پس از تجربه مشکلات متعدد روش‌های اصلاح و اپیلاسیون (موهای زیر پوستی، قرمزی، سوزش و رشد سریع مجدد)، روش‌های جایگزین رفع موهای زائد را بررسی کردیم. از آنجا که لیزر موهای زائد روشی حرفه ای و مقرون به صرفه نیست (جلسات اولیه می تواند بیش از 2 میلیون تومان هزینه داشته باشد) ، ما در حال بررسی بهترین مورد جایگزین هستیم: ابزارهای لیزر موهای زائد در خانه.

در این مقاله می‌خوانید:

 • بهترین لیزر موهای زائد خانگی چه ویژگی‌هایی دارد؟
 • لیزر و IPL چه تفاوتی دارند؟
 • روش حذف موهای زائد IPL چگونه است؟
 • مزایای حذف موهای IPL
 • نحوه آمادگی برای رفع موهای زائد IPL
 • نکاتی در مورد استفاده از دستگاه IPL
 • نکات مهم خرید دستگاه لیزر موهای زائد خانگی چیست؟
 • بهترین دستگاه های IPL

بهترین لیزر موهای زائد خانگی چه ویژگی‌هایی دارد؟

با این حال ، ما می خواهیم اضافه کنیم که موهای بدن یک چیز کاملاً طبیعی ، عادی و شگفت انگیز است ، و اگر نمی خواهید مجبور به حذف آن نشوید - این یک انتخاب شخصی است. اما اگر به ایده حذف موهای زائد با لیزر علاقه دارید و کمی از ایده انجام این کار در خانه ترسیده اید ، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم. در اینجا هر آنچه را که باید در مورد رفع موهای زائد در خانه بدانید به شما می گوییم.

مطلب پیشنهادی: جوانسازی پوست با لیزر چگونه انجام می‌شود و چه روش‌هایی دارد؟

لیزر و IPL چه تفاوتی دارند؟

IPL و لیزر موهای زائد هر دو روش طولانی مدت برای کاهش رشد مو هستند. آنها به شیوه های مشابه عمل می کنند و هر دو می توانند بسیار مثر باشند. علاوه بر جلوگیری از رشد مجدد موها ، هر دو روش درمانی می توانند سرعت رشد موهای باقی مانده و ضخامت موها را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

لیزر و IPL موهای زائد هر دو بر یک اصل کار می کنند. این بدان معناست که انرژی نور توسط مناطقی از رنگدانه های بالا مانند موها جذب می شود که در نتیجه گرم می شوند. گرما به فولیکول آسیب می رساند ، باعث کند شدن رشد مو و حتی جلوگیری کامل از آن می شود. تفاوت اصلی بین دستگاه های IPL و لیزر موهای زائد در منبع نور مورد استفاده است. IPL از نور مرئی طیف وسیعی استفاده می کند در حالی که لیزر موهای زائد از خواص لیزر استفاده می کند.

نکات مهم خرید دستگاه لیزر موهای زائد خانگی

روش حذف موهای زائد IPL چگونه است؟

IPL مخفف Intense Pulsed Light است و از منبع نور وسیع و مرئی استفاده می کند. این نور به طور خاص برای حذف طول موج های کوتاهتر کنترل شده و برای هدف قرار دادن ساختارهای خاص طراحی شده است. در رفع موهای زائد ، این رنگدانه ملانین در موها را هدف قرار می دهد ، در حالی که در موارد دیگر مانند درمان ورید عنکبوتی ، هموگلوبین خون را هدف قرار می دهد. انرژی نور جذب می شود و به عنوان انرژی گرمایی منتقل می شود و مو را گرم می کند و باعث آسیب به فولیکول می شود.

مزایای حذف موهای IPL

از آنجا که نور طیف وسیع به طور طبیعی پخش می شود ، پوشش دستگاه های حذف موهای IPL بیشتر از دستگاه های لیزر موهای زائد است. بنابراین ، ممکن است به این معنی باشد که زمان درمان ممکن است سریعتر باشد زیرا مناطق بزرگتر را می توان به طور همزمان درمان کرد.

پوشش دستگاه‌های حذف موهای IPL بیشتر از دستگاه‌های لیزر موهای زائد است. بنابراین ممکن است به این معنی باشد که زمان درمان سریع‌تر می‌شود.

علاوه بر این که زمان درمان سریعتر است ، ممکن است به میزان قابل توجهی ارزان تر باشد ، اما ممکن است متوجه شوید که برای دستیابی به نتایج مشابه به جلسات بیشتری نیاز دارید.

IPL از طیف وسیعی از نور استفاده می کند ، به این معنی که می تواند کاربردهای متفاوتی داشته باشد. می توان از آن برای درمان انواع بیماری های مختلف پوست با موفقیت استفاده کرد. همچنین می توان آن را به طور خاص تغییر داد تا با انواع مختلف پوست و مو در یک نوع درمان مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال ، یک نوع IPL به نام VPL ، که مخفف Variable Pulsed Light است ، توسعه یافته است.
VPL کاربر را قادر می سازد تا تنظیمات پالس های نور را متناسب با پوست و مویی که قصد درمان آن را دارد ، تغییر دهد. این به این دلیل است که توسعه دهندگان تشخیص داده اند که تنهای مختلف پوست نه تنها نیازهای متفاوتی برای دستگاههای حذف موهای زائد دارند بلکه موهای ضخیم و خط بیکینی نیاز به درمان متفاوتی برای موهای نازک بازو دارند.

نکات مهم خرید دستگاه لیزر موهای زائد خانگی

نحوه آمادگی برای رفع موهای زائد IPL

لایه برداری قبل از درمان IPL بهترین روش برای از بین بردن سلول های مرده پوست است که ممکن است مانع از نفوذ نور در زیر پوست شود.

شما باید ناحیه ای را که می خواهید درمان کنید اصلاح کنید. ما توصیه می کنیم که یک تراش مرطوب را با استفاده از یک تیغ با کیفیت بالا انجام دهید.

نکاتی در مورد استفاده از دستگاه IPL

برای یادآوری انجام درمانهای هفتگی خود، یک یادآوری روی تلفن خود تنظیم کنید. از آنجا که موهای شما در مراحل مختلف رشد می کند، باید در اولین دوره، بدن خود را به طور منظم درمان کنید تا مطمئن شوید همه فولیکول های مو دچار اختلال شده اند.

از آنجا که موهای شما در مراحل مختلف رشد می کند، باید در اولین دوره، بدن خود را به طور منظم درمان کنید.

بعد از درمان مرطوب کنید تا پوست شما دوباره هیدراته شود. از مرطوب کننده یا روغن بدن برای نرمی و لطافت پوست خود استفاده کنید.

نکات مهم خرید دستگاه لیزر موهای زائد خانگی چیست؟

لیزر موهای زائد چگونه کار می کند؟

لیزر موهای زائد همچنین از قابلیت گرم کردن موها و آسیب به فولیکول ها با انفجار آنها با انرژی نور استفاده می کند. با این حال ، کمی متفاوت از IPL است زیرا از ویژگیهای خاصی که لیزرها دارد استفاده می کند. لیزرها را می توان بسیار کنترل کرد به طوری که می توان آنها را در یک منطقه کوچک متمرکز کرد و مسافت زیادی را بدون پخش شدن مانند نور معمولی طی کرد.
آنها همچنین می توانند پرتوهایی تولید کنند که فقط یک رنگ نور دارند. بنابراین می توان از این ویژگی های لیزر برای لیزر موهای زائد استفاده کرد. لیزر می تواند در اعماق منفذ حرکت کرده و یک انفجار متمرکز از نور را به فولیکول بدهد ، بنابراین می تواند در درمانی که انجام می دهد خاص تر باشد.

مزایای لیزر موهای زائد

ماهیت لیزر به این معنی است که دستگاه های لیزر موهای زائد می توانند نور را به داخل منافذ پوست متمرکز کرده و برای درمان آن به فولیکول نزدیک شده و در نهایت از رشد مجدد جلوگیری کنند. این می تواند به این معنی باشد که لیزر موهای زائد می تواند نتایج بسیار سریع تری نسبت به IPL داشته باشد.

آیا لیزر آسیب می بیند یا IPL؟

برای لیزر برای هر کاربر متفاوت است. کاربران می توانند شدت لیزر دایود را کنترل کنند. در تنظیمات بالاتر ، برخی از کاربران احساس می کنند که یک نوار لاستیکی به پوست می چسبد یا احساس سوزش گرم می شود ، در حالی که برخی دیگر احساس ناراحتی نمی کنند. برای IPL ، بار دیگر ، برای هر کاربر متفاوت است. از آنجا که IPL از طول موج های مختلف در هر نبض استفاده می کند و همچنین در پوست اطراف فولیکول مو منتشر می شود ، برخی از کاربران ممکن است سطح بیشتری از ناراحتی را احساس کنند.

نکات مهم خرید دستگاه لیزر موهای زائد خانگی

موهای زائد خانگی برای چه افرادی مناسب است؟

مهم است که مطمئن شوید استفاده از دستگاه های IPL یا لیزر برای شما و نوع پوست شما بی خطر است. با مراجعه به پست ما در مقیاس نوع پوست Fitzpatrick ، ​​می توانید در مورد این کار بیشتر بدانید. ترکیب ایده آل برای بسیاری از این دستگاه ها موهای تیره و پوست روشن است. اگر پوست شما تیره یا موهای روشن (بلوند ، خاکستری ، سفید یا قرمز) هستند ، بسیاری از آنها کار نمی کنند. اطمینان حاصل کنید که کتابچه های راهنما را به طور کامل بخوانید زیرا همه دستورالعمل ها را شامل می شود ، از جمله جایی که می توانید و نمی توانید از دستگاه ها استفاده کنید.

بهترین دستگاه های IPL

دستگاه حذف مو SmoothSkin Pure IPL

SmoothSkin Pure قوی ترین دستگاه IPL موجود در بازار است که دارای 14 تنظیمات انرژی و انتشار 130 چشمک در دقیقه برای نتایج صاف و ابریشمی سریع و بدون زحمت است.

از بین 3 حالت درمانی ، درمانهای خود را متناسب با خود انتخاب کنید. حالت قدرت بیشترین شدت را ارائه می دهد که برای درمان مناطق سرسخت مانند خط بیکینی یا زیر بغل مناسب است. حالت سرعت به شما امکان می دهد تا سطوح وسیعی مانند پاها یا بدن را به سرعت درمان کنید. حالت آرام را برای مناطقی که حساس تر هستند انتخاب کنید ، دستگاه هنوز یک درمان م effectiveثر را انجام می دهد ، اما با خروجی انرژی راحت تر و کمتری.

SmoothSkin Pure به طور خودکار منطقه درمان را اسکن می کند تا بهترین شدت نور را برای رنگ پوست شما انتخاب کند و نتایج استاندارد طولانی مدت سالن را بدون آسیب رساندن به ایمنی به شما می دهد. با چشمک زدن نامحدود و فیلتر UV داخلی ، این دستگاه قدرت کافی را برای درمان مادام العمر دارد.

مناسب برای استفاده در پاها ، صورت ، زیر بغل و خط بیکینی ، می توانید انتظار داشته باشید که نتایج را در کمتر از 12 هفته مشاهده کنید. علاوه بر این ، شما فقط باید هر 4-8 هفته یکبار درمان های تکمیلی را تکمیل کنید ، بدین معنی که می توانید روش معمول اصلاح خود را به طور کامل جایگزین کنید.

ما بسیار مطمئن هستیم که پس از استفاده از دستگاه SmoothSkin خود نتایج را دوست خواهید داشت و ما 90 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهیم.

نکات مهم خرید دستگاه لیزر موهای زائد خانگی

دستگاه رفع موهای زائد SmoothSkin Bare+ IPL

طراحی شده برای تناسب با برنامه شلوغ ، کل بدن خود را در ۱۰ دقیقه با این دستگاه حذف موهای فوق سریع IPL درمان کنید. SmoothSkin Bare+ ۱۰۰ بار در دقیقه برای درمان سریع و مitsثر پخش می کند.

به پوست صاف ابریشمی در سریع ترین زمان دست پیدا کنید و نتایج قابل مشاهده را در کمتر از ۴ هفته مشاهده کنید. علاوه بر این ، شما فقط باید ۲-۴ هفته بین درمانهای تکمیلی بروید - با روال اصلاح روزانه خداحافظی کنید.

دستگاه حذف موهای زائد فیلیپس Lumea Prestige SC۱۹۹۷ IPL

فیلیپس لومیا از فناوری Intense Pulsed Light (IPL) برای جلوگیری از رویش مجدد موها استفاده می کند. پالس های ملایم نور، فولیکول مو را در مراحل مختلف چرخه رشد هدف قرار می دهند تا از کاهش دائمی مو اطمینان حاصل شود.
این فناوری استاندارد سالن به یک دستگاه ساده و دستی هدایت شده است تا استفاده از آن در خانه آسان شود. سنسور SmartSkin داخلی بهترین تنظیم را برای نوع پوست خود به شما می گوید.

پالس های ملایم نور، فولیکول مو را در مراحل مختلف چرخه رشد هدف قرار می دهند تا از کاهش دائمی مو اطمینان حاصل شود.

این یک راه حل کامل است که بلافاصله بدون نیاز به خرید کارتریج یا ژل پر کننده آماده استفاده است.

Silk'n Infinity 400،000

Silk'n با فناوری HPL مشهور جهان با انرژی گالوانیک و انرژی نوری ساخته می شود. این انرژی ها با هم ترکیب می شوند و راه حل موثرتری برای رفع موهای زائد به شما ارائه می دهند. با همکاری 5 سطح مختلف انرژی ، منافذ پوست را باز می کنند و اجازه می دهند نور بدون درد ، سوزش یا موهای رشد کرده به فولیکول های مو برسد.

این بدان معناست که می توانید موهای خود را تا دو برابر سریعتر از بین ببرید و حتی یک درمان کامل بدن را در کمتر از 20 دقیقه انجام دهید. با 400000 پالس نور ، دیگر نگران پر شدن کارتریج نباشید.

Silk'n Infinity برای همه رنگ های پوست مناسب است ، از جمله تیره ترین رنگ پوست و تقریباً همه رنگ موها. این شامل موهای سرخ ، بلوند و خاکستری است. همچنین دارای یک سنسور رنگ پوست داخلی منحصر به فرد است که در صورتی که رنگ پوست شما بیش از حد تیره باشد ، دستگاه از انتشار پالس نوری قوی جلوگیری می کند. مکانیزم ایمنی هوشمند به این معنی است که نور تنها در صورت تماس با پوست شما می تواند ساطع شود.

نکات مهم خرید دستگاه لیزر موهای زائد خانگی

سیستم حذف موهای Sensica SensiLight Mini RPL

IPL یکی از شناخته شده ترین روش های کاهش مو است که در دستگاه های حذف مو در سراسر جهان استفاده می شود. Sensica این فناوری را با ترکیب فناوری Intense Pulsed Light با سنسورهای منحصر به فرد یک قدم جلوتر می برد تا RPL را به ما بدهد.

این حسگرها به طور مداوم به نیازهای خاص پوست شما واکنش نشان می دهند تا از درمان موهای ایمن ، سریع و موثر اطمینان حاصل شود. با رعایت ایمنی ، این حسگرها در صورتی که رنگ پوست شما بیش از حد تیره یا بیش از حد برنزه شده اید ، درمان را به طور خودکار غیرفعال می کنند.

RPL با رساندن پالس های نوری به فولیکول های مو عمل می کند و انرژی نور توسط ملانین موجود در تغییر مو جذب می شود.

منبع: currentbody

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.