۲۲۹۲۸۰
۸۶۲۵
۸۶۲۵

معرفی بهترین جراح بینی ارزان در تهران

جراحی بینی جزو عمل‌های زیبایی محسوب می‌شود که البته افراد ممکن است با هدف بهبود تنفس یا مشکلات پزشکی دیگر هم این عمل را انجام دهند. اگر به دنبال جراح بینی ارزان در تهران می‌گردید، مطالعه این مطلب را از دست ندهید.

معرفی بهترین جراح بینی ارزان در تهران

به طور کلی، جراحی بینی، یک عمل زیبایی است که شکل بینی را تغییر می‌دهد. انگیزه‌ افراد از انجام این عمل ممکن است تغییر ظاهر بینی، بهبود تنفس یا هر دو باشد. هنگام برنامه ریزی برای جراحی بینی، جراح سایر ویژگی‌های صورت شما، پوست روی بینی و آنچه را که می‌خواهید تغییر دهید در نظر می‌گیرد. اگر قصد انجام این عمل زیبایی را دارید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید، شما را بیشتر با عمل زیبایی بینی آشنا خواهیم کرد و به شما چند نمونه جراح بینی ارزان در تهران را نیز معرفی خواهیم کرد.

در این مطلب می‌خوانید:

 • جراحی بینی چگونه انجام می‌شود؟
 • خطرات و ریسک‌های جراحی بینی
 • چگونه برای جراحی آماده می‌شوید؟
 • در طول جراحی بینی چه مراحلی انجام می‌شوند؟
 • مراقبت‌های بعد از عمل جراحی
 • معرفی جراح بینی ارزان در تهران

جراحی بینی چگونه انجام می‌شود؟

جراحی بینی می‌تواند ا ندازه، شکل یا نسبت بینی شما را تغییر دهد. ممکن است برای ترمیم بدشکلی‌های ناشی از آسیب، اصلاح نقص مادرزادی یا بهبود برخی مشکلات تنفسی نیز انجام شود. قسمت بالایی ساختار بینی استخوانی و قسمت پایینی آن غضروفی است.
جراح هنگام عمل بینی می‌تواند استخوان، غضروف، پوست یا هر سه بخش را تغییر دهد. به همین دلیل، پیش از شروع هر کاری بسیار مهم است که با جراح خود صحبت کنید تا با بررسی مشکل، تمامی کارهایی را که لازم است در این راه انجام شوند، مشخص کند.

معرفی بهترین جراح بینی ارزان در تهران

خطرات و ریسک‌های جراحی بینی

مانند هر عمل جراحی بزرگ، جراحی بینی نیز با خطراتی همراه است، از جمله:

 • خون ریزی

 • عفونت

 • یک واکنش نامطلوب به بیهوشی

 • مشکل در تنفس از طریق بینی

 • بی‌حسی دائمی داخل و اطراف بینی

 • احتمال ناهمواری بینی

 • درد، تغییر رنگ یا تورم که ممکن است ادامه یابد

 • جای زخم

 • سوراخ شدن سپتوم

 • نیاز به جراحی اضافی

بهتر است درباره‌ درصد احتمال هریک از این خطرات برای شرایط خودتان، با پزشک مشورت کنید.

چگونه برای جراحی آماده می‌شوید؟

قبل از برنامه ریزی برای جراحی بینی، باید با جراح خود ملاقات کنید تا درباره ابعاد مختلف جراحی خود صحبت کنید. این جلسه به طور کلی شامل موارد زیر می‌شود.

سابقه پزشکی و انگیزه و اهداف شما از جراحی ، مهم‌ترین سوال‌هایی است که پزشک از شما می‌پرسد. سابقه انسداد بینی، جراحی‌هایی که تا کنون انجام داده‌اید و هر دارویی که مصرف می‌کنید، مهم هستند.اگر یک اختلال خون‌ریزی مانند هموفیلی دارید، ممکن است کاندیدای مناسبی برای جراحی بینی نباشید. همچنین معاینات پزشکی و آزمایش‌های مختلفی انجام می‌شوند.معاینه فیزیکی به پزشک کمک می‌کند که تعیین کند چه تغییراتی باید انجام شود و چگونه ویژگی‌های فیزیکی بینی شما، مانند ضخامت پوست یا استحکام غضروف انتهای بینی، ممکن است بر نتایج شما نهایی ظاهری تأثیر بگذارد.

معرفی بهترین جراح بینی ارزان در تهران

 کلینیک تخصصی دکتر غزال نوروزی

معرفی بهترین جراح بینی ارزان در تهران

https://Www.drghazalnorozi.ir

معرفی بهترین جراح بینی ارزان در تهران

dr.ghazalnorozi

معرفی بهترین جراح بینی ارزان در تهران

۰۹۱۹۳۳۷۴۰۵۱

۰۹۱۰۳۰۱۱۷۷۵

معرفی بهترین جراح بینی ارزان در تهران 

آدرس: میرداماد، بین مدرس و نفت جنوبی، جنب کت شلواری راد، نرسیده به خیابان قدوسی، پلاک ۳۳۴ واحد ۱۵

 

معاینه فیزیکی نیز برای تعیین تأثیر جراحی بینی بر تنفس شما حیاتی است. پزشک از زوایای مختلف از بینی شما عکس می‌گیرد. او ممکن است از نرم‌‌افزارهای کامپیوتری برای شبیه سازی استفاده کند تا به شما نشان دهد که چه نوع نتایجی ممکن است به‌ دست آید.
پس از انجام جراحی، در چند روز اول پس از بیهوشی، ممکن است دچار نقص حافظه، کاهش زمان واکنش و اختلال در تشخیص شوید. بنابراین ترتیبی دهید که یکی از اعضای خانواده یا دوستتان یک یا دو شب در کنار شما بماند تا در انجام کارهای مراقبت شخصی در حین بهبودی از جراحی کمک کنند. اگر سیگار می کشید، سیگار را ترک کنید. سیگار روند بهبودی پس از جراحی را کند می‌کند و ممکن است احتمال ابتلا به عفونت را افزایش دهد.

در طول جراحی بینی چه مراحلی انجام می‌شوند؟

جراحی بینی دارای یک سری مراحل منظم نیست. هر جراحی منحصر به فرد است و برای آناتومی و اهداف خاص فردی که جراحی می‌کند طراحی شده است. جراحی بینی بسته به اینکه جراحی شما چقدر پیچیده باشد و جراح شما چه چیزی را ترجیح می‌دهد ، نیاز به بی‌حسی موضعی همراه با آرامبخش یا بیهوشی عمومی دارد. قبل از جراحی با پزشک خود صحبت کنید که کدام نوع بیهوشی برای شما مناسب است.

معرفی بهترین جراح بینی ارزان در تهران

هنگام جراحی بینی ممکن است داخل بینی یا از طریق یک برش کوچک خارجی در پایه بینی، بین سوراخ های بینی انجام شود. جراح می‌تواند شکل استخوان یا غضروف بینی شما را به روش‌های مختلفی و بسته به میزان نیاز به برداشتن یا اضافه کردن، ساختار بینی و مواد موجود، تغییر دهد.

برای تغییرات کوچک، جراح ممکن است از غضروف‌هایی که از عمق داخل بینی یا گوش شما گرفته شده استفاده کند. برای تغییرات بزرگتر، جراح می تواند از غضروف دنده، ایمپلنت یا استخوان سایر قسمت‌های بدن شما استفاده کند.پس از ایجاد این تغییرات، جراح پوست و بافت بینی را به سمت عقب قرار می‌دهد و برش‌ها را در بینی شما بخیه می‌زند. پس از جراحی، شما در اتاق ریکاوری خواهید بود، جایی که کارکنان بر بازگشت شما به حالت هوشیاری نظارت می کنند. ممکن است همان روز آنجا را ترک کنید یا اگر مشکلات دیگری دارید، ممکن است یک شب بمانید.

معرفی بهترین جراح بینی ارزان در تهران

مراقبت‌های بعد از عمل جراحی

پس از جراحی باید در رختخواب استراحت کنید و سر خود را بالاتر از قفسه سینه قرار دهید تا خون‌ریزی و تورم کاهش یابد. بینی شما ممکن است به دلیل تورم یا آتل‌هایی که در حین جراحی در داخل بینی شما قرار داده شده، گرفتگی داشته باشد.در بیشتر موارد، پانسمان‌های داخلی برای یک تا هفت روز پس از جراحی در جای خود باقی می‌مانند. پزشک شما همچنین یک آتل را برای محافظت و حمایت، به بینی شما می چسباند که معمولا حدود یک هفته در محل باقی می‌ماند.خون‌ریزی خفیف و تخلیه مخاط و خون قدیمی تا چند روز پس از جراحی یا پس از برداشتن پانسمان شایع است.

برای کاهش بیشتر احتمال خون‌ریزی و تورم، ممکن است پزشک از شما بخواهد تا چند هفته پس از جراحی اقدامات احتیاطی را رعایت کنید. پزشک ممکن است از شما بخواهد که:

 • از انجام فعالیت‌های سنگین مانند ایروبیک و دویدن خودداری کنید

 • بینی خود را باد نکنید

 • برای جلوگیری از یبوست از غذاهای پر فیبر مانند میوه‌ها و سبزیجات استفاده کنید. یبوست می تواند باعث زور زدن شما شود و به محل جراحی فشار وارد می‌کند

 • از حالات شدید چهره مانند لبخند زدن یا خندیدن خودداری کنید

 • دندان‌های خود را به آرامی مسواک بزنید تا تحرک لب بالایی را محدود کنید

 • لباس‌هایی بپوشید که در جلو دکمه می‌خورند و لباس‌ها را روی سر خود نکشید

معرفی بهترین جراح بینی ارزان در تهران

علاوه بر این، حداقل تا چهار هفته پس از جراحی، برای جلوگیری از فشار بر بینی، هیچ نوع عینکی را روی بینی خود قرار ندهید.هنگامی که بیرون هستید، به خصوص روی بینی خود از ضد آفتاب استفاده کنید. آفتاب بیش از حد ممکن است باعث تغییر رنگ نامنظم در پوست بینی شما شود.

مقداری تورم موقت یا تغییر رنگ پلک‌های شما به سیاه و آبی می‌تواند دو تا سه هفته پس از جراحی بینی رخ دهد اما رفع تورم بینی زمان بیشتری می‌برد. محدود کردن سدیم در رژیم غذایی، به بهبود سریع‌تر تورم کمک می‌کند. پس از جراحی، از قرار دادن یخ یا کمپرس‌های سرد روی بینی خود خودداری کنید.
بینی شما در طول زندگی شما تغییر می‌کند، چه جراحی داشته باشید چه نداشته باشید. به همین دلیل، سخت است که بگوییم چه زمانی نتیجه نهایی را به دست می‌آورید. با این حال، بیشتر تورم در عرض یک سال از بین می‌رود.

معرفی بهترین جراح بینی ارزان در تهران

معرفی جراح بینی ارزان در تهران

در تهران جراح‌های بینی حرفه‌ای و متخصص فراوانی وجود دارند. در بین آن‌ها، به معرفی یکی از جراحان بینی ارزان و مجرب در تهران می‌پردازیم:

 

منبع: mayoclinic

محتوای حمایت شده

 • اخبار داغ
 • جدیدترین
 • پربیننده ترین
 • گوناگون
 • مطالب مرتبط

برای ارسال نظر کلیک کنید

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.