۲۲۹۴۸۵
۱۹۰۵۴
۱۹۰۵۴
پ

مدل ابرو سال ۱۴۰۱ چی مده؟

امسال برای برداشتن ابروهای‌تان چه مدل‌هایی را دوست دارید روی صورت خود ببینید؛ صاف یا کمانی، نازک یا کلفت؟ کم‌رنگ یا پررنگ؟ در ادامه با جدیدترین انواع مدل ابرو سال ۱۴۰۱ آشنا خواهیم شد.

ابرو قاب صورت است و باید مدل این قاب را با ویژگی‌های صورت‌تان هماهنگ سازید. یکی از مدل‌های محبوب ابرو در سال‌های اخیر، ابرو پهن با موهای کشیده است؛ همه‌کس البته آن را دوست ندارند. ابروهای نازک و مرتب هنوز هم مد هستند. شما کدام را بیشتر ترجیح می‌دهید؟ مدل ابرو سال 1401 چیست؟ مدلی شلوغ با زیرابروهای نامرتب؟ یا ابروهای ترو تمیز و خط‌کشی شده؟ در ادامه با مدل‌هایی ابرویی که این روزها میان زنان و دختران ترند است؛ آشنا می‌شویم.

در این مطلب می‌خوانید:

 • جدیدترین مدل ابرو سال 1401
 • مدل ابروی شلوغ
 • مدل ابروی مرتب
 • مدل ابروی دخترانه
 • مدل ابروی زنانه
 • مدل ابرو برای چشم روشن
 • مدل ابرو برای چشم تیره

مدل ابرو سال ۱۴۰۱ چی مده؟

جدیدترین مدل ابرو سال 1401 چه شکلیه؟

در سال 1401 ابروهایی نازک و کلفت مد هستند اما نه خیلی زیاد؛ نه خیلی کم. واقعیت این‌ است که این دو مدل ابرو در سال‌های مختلف همیشه مد بوده‌اند؛ تا حدودی تغییراتی کوچک دارند اما همیشه محبوب هستند.

 • ابروهای کلفت با موهای بلند رو به بالا
 • ابروهای کلفت با موهای بلند رو به شقیقه
 • ابروهای کلفت هشتی با زیر ابروی بلند
 • ابروهای با قاب نازک اما موهای مرتب

مطلب پیشنهادی: بهترین آرایش چشم ساده، ۹ مرحله برای آرایش چشم که باید بدانید!

مدل ابرو سال ۱۴۰۱ چی مده؟

در سال 1401 کدام مدل ابرو مد نیست؟

ابروهایی که نازک یا کلفت هستند؛ همیشه مد هستند اما رنگ ابرو در سال 1401 مهم است. ابروهایی که خیلی روشن و بلونداند؛ امسال دیگر طرفدار ندارند. اگر می‌خواهید به خزپارتی دعوت شوید؛ با پودر دکلره ابروهای‌تان را روشن کنید و به رنگ نسکافه‌ای، کنفی یا قرمز درشان بیاورید.

مطلب پیشنهادی: آیا کاشت مو و ابرو دائمی است؟

مداد ابروی غیر هم‌رنگ ممنوع

اگر می‌خواهید ابروهای‌تان را با مداد ابرو شیک و یک دست کنید؛ دقت داشته باشید که مداد ابروی‌تان دقیقا هم‌رنگ تارهای ابروهای‌تان باشد. مثلا در تصویر زیر این‌که ابرو در میانه قاب تیره و در اطراف روشن است؛ اصلا صحن جالبی ندارد.

مطلب پیشنهادی: آرایشگاه معروف شهرک غرب، بهترین در هر خیابان کدام است؟

مدل ابرو سال ۱۴۰۱ چی مده؟

مدل ابروی شلوغ برای سال 1401

در سال 1401 مدل‌های شلوغ ابرو خیلی مد است. باید ببینید که بر اساس فرم صورت‌تان، کدام‌یک به آن می‌آید. برای انتخاب این مدل‌ها اگر صورتی کشیده و پیشانی بلند دارید؛ بهتر است موها ابروی‌تان بلند و نامرتب باشد؛ سپس با ژل ابرو، به سمت بالا آنها را حالت دهید؛ به این ترتیب پیشانی‌تان پر می‌شود.

مطلب پیشنهادی: معروف ترین آرایشگاه تهران، انتخاب خاص پسندان

مدل ابروی مرتب هم مد است؟

ابروهای خیلی مرتب امسال مد نیستند. باید در عین این‌که موهای ابروی‌تان را شانه می‌کنید و قیچی می‌زنید. یک حالت نامرتب داشته باشند. به این ترتیب چهره شما وحشی‌تر و جذاب‌تر به نظر می‌ رسد.

مدل ابرو سال ۱۴۰۱ چی مده؟

مدل ابروی دخترانه 1401

برای دختران جوان ابروهای کلفت و نامرتب در سال 1401 خیلی ترند است. این گروه سنی پوستی لطیف و شاداب دارند؛ مانند بومی که می‌توانید زیباترین خطوط را روی آن نقاشی کنید. با این‌حال بسته به نوع صورت مدل ابروهای شلوغی که به هر شخص می‌آید؛ فرق می‌کند. در این زمینه هم می‌توانید از آرایشگار خود کمک بگیرید؛ هم از نمونه‌های عکس مدل ابرو 1401 که در این صفحه گذاشته‌ایم؛ ایده بگیرید.

مطلب پیشنهادی: آرایشگاه های لاکچری تهران، معرفی ۷ تا از لوکس‌ترین سالن‌های زیبایی

مدل ابرو سال ۱۴۰۱ چی مده؟

مدل ابروی زنانه

زنان در سال 1401 می‌توانند از مدل ابروهای پهن ایده بگیرند اما چون در سنین 40 به بالا، معمولا چروک‌های پوستی خود را نشان می‌دهند؛ دیگر نمی‌توان خیلی نمای ابرو را با موهای از هم جدا و برآمده، آراست. کمی نمای مرتب باید در ابروی کلفت زنان باشد. چه ابرو صاف است چه هشتی.

مدل ابرو سال ۱۴۰۱ چی مده؟

مدل ابرو برای چشم روشن

اگر چشم‌های‌تان روشن است؛ می‌توانید از مدل‌های شلوغ برای زیبایی خود الهام بگیرید. مثلا شخصیت آتیه در سریال خسوف دقیقا از همین تکنیک زیبایی بهره برده است.

مطلب پیشنهادی: بهترین دکتر لیفت ابرو و پیشانی تهران کیست؟

مدل ابرو برای چشم تیره

اگر چشم‌های‌تان تیره است؛ ابروی‌تان را با رنگ ابروی شماره ۶ یا ۷ کمی روشن کنید تا از سیاهی در بیاید. سپس مانند ترند مدل ابروی ۱۴۰۱، ابروهای‌تان را کلفت بردارید.

مطلب پیشنهادی: لیفت ابرو و پیشانی چیست؟

مدل ابرو سال ۱۴۰۱ چی مده؟

مدل ابروی نازک دیگر مد نیست؟

ابروهای نازک خیلی مدل کلاسیک و همیشگی‌ای هستند اما در سال 1401، کمتر کسی طرف آنها می‌رود. خصوصا اگر پوست روشنی دارید و ابروهای‌تان را خیلی خط کشی شده، بردارید؛ نمای صورت‌تان خالی و غیرعادی به نظر می‌رسد.

مطلب پیشنهادی: کاندید مناسب کاشت ابرو کیست؟

اگر ژنتیکی ابروهای نازکی دارید

اگر به طور ژنتیکی ابروی تازک و پوست روشنی دارید؛ برای این‌که ابروهای‌تان خیلی غیرعادی به نظر نرسد، می‌توانید از کرم‌پودرهای گندمی یا برنزه استفاده کنید. به این ترتیب کنتراست رنگ و سایز ابروی‌تان خلاف ترند مدل ابرو ۱۴۰۱ نمی‌شود.

مدل ابرو سال ۱۴۰۱ چی مده؟

مدل ابروی پا سوسکی ممنوع

در هر مدی که آغاز سال ترند می‌شود؛ زیاده‌روی نکنید. اگر به تصویر بالا دقیق شوید؛ می‌بینید که ابروهای این مدل بیش از حد سیخ سیخ هستند. تارهای ابرو بیش از حد به هم چسبیده‌اند و نمای آنها ضمخت و شبیه پای سوسک شده است.

مطلب پیشنهادی: کاشت ابرو چیست؟

مدل ابرو سال ۱۴۰۱ چی مده؟

ابروهای سیخ اما لطیف

در تصویر بالا هم برای سیخ نگاه داشتن تارهای ابرو، از ژل ابرو استفاده شده است. با این‌حال این زیبا و لطیف است. 10 سال دیگر هم که برگردید و به این تصویر بنگرید؛ از آن خسته نمی‌شوید.

مطلب پیشنهادی: کلینیک کاشت ابرو در تهران، بهترین‌ها را بشناسید!

رنگ ابرو سال ۱۴۰۱ چی مده؟

رنگ‌هایی که برای ابروی زنان و دختران امسال مد است؛ عبارتند از:

 • خرمایی
 • قهوه‌ای سوخته
 • قهوه‌ای شکلاتی

مدل ابرو سال ۱۴۰۱ چی مده؟

ابروهایم را کجا بردارم؟

برای انجام خدمات برداشتن ابرو و مدل دادن به آن می‌توانید در بهترین آرایشگاه‌هایی که در نی‌نی‌بان معرفی می‌کنیم؛ مدل دلخواه‌تان را در بیاورید.

مطلب پیشنهادی: میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

باید ابروهایم را تاتو یا هاشور کنم؟

برای انتخاب مدل ابرو ۱۴۰۱ از تمام تصاویر این صفحه می‌توانید الهام بگیرید. شاید در آرایشگاه از شما بخواهند که برای کلفت کردن ابرویتان از انواع متدهای تاتوی ابرو، استفاده کنید. با این‌حال دقت کنید که این مدل را در سال‌های آینده هم دوست دارید یا خیر. زیرا پاک کردن رنگ انواع تاتو، هاشور و میکروبلیدینگ چندان کار راحتی نیست و هزینه نسبتا بالایی هم دارد.

مدل ابرو سال ۱۴۰۱ چی مده؟

مدل ابرو 1401 در یک کلام

برای برداشتن ابروها در سال 1401، بیشتر باید سراغ مدل‌های کلفت و پهن با موهای ایستاده بروید. رنگ ابروها نسبتا تیره هستند و همین چند عامل ترند در کنار هم برای هر چهره‌ای، مدلی مجزا و دلفریب می‌آفریند.

برای اطلاع از جدیدترین ترندهای پوست و مو زیبایی حتما هر روز به ما سر بزنید؛ در این سرویس برای‌تان مطالب ویژه‌ای داریم.

مطلب پیشنهادی: لیفت آندوسکوپیک ابرو، مناسب چه کسانی است؟

پ
منبع: glamour

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  هم اکنون دیگران می خوانند