۲۲۹۵۳۴
۳۰۱۳
۳۰۱۳
پ

تخفیف آرایشگاه زنانه در تهران؛ بهترین قیمت با بالاترین کیفیت

آرایشگاه‌ها خدمات بسیار متنوعی را ارائه می‌دهند و تقریبا برای همه خدمات آرایشی و زیبایی، در این سالن‌ها، خدمتی ارائه می‌شود. برخی هم تخفیف آرایشگاه زنانه در تهران ارائه می‌دهند که برای افرادی که هزینه‌های آرایشگاه برای آن‌ها زیاد است، گزینه مناسبی خواهد بود.

تخفیف آرایشگاه زنانه در تهران؛ بهترین قیمت با بالاترین کیفیت

آرایشگاه فضایی است که در آن، آرایش مو و سایر خدمات آرایشی ارائه می‌شوند. معمولاً یک آرایشگاه، دارای تیمی از آرایشگران برای ارائه این خدمات است. خانم‌ها برای دریافت خدمات متنوع و مختلفی به آرایشگاه‌ها مراجعه می‌کنند و دفعات این مراجعه، بسته به نیاز آن‌ها ممکن است متنوع باشد. اما گاهی هزینه این خدمات ممکن است برای شما بالا باشد. اگر ساکن تهران هستید، استفاده از تخفیف آرایشگاه زنانه در تهران بسیار به شما کمک خواهد کرد. تا انتهای این مطلب همراه ما باشید، به شما خدمات آرایشگاه‌ها و تخفیف‌هایی را که ارائه می‌دهند، معرفی خواهیم کرد.

در این مطلب می‌خوانید:

 • یک آرایشگاه‌ زنانه چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟
 • قیمت آرایشگاه زنانه در تهران چقدر است؟
 • لیست آرایشگاه‌ زنانه در تهران که تخفیف ارائه می‌دهند

بیشتر بخوانید: آرایشگاه های لاکچری تهران، معرفی ۷ تا از لوکس‌ترین سالن‌های زیبایی

یک آرایشگاه‌ زنانه چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

ممکن است در محل زندگی شما، آرایشگاه‌های زنانه مختلفی وجود داشته باشد که همگی خدمات یکسانی را ارائه ندهد. اما ما در ادامه، به خدماتی اشاره می‌کنیم که اغلب در بسیاری از آرایشگاه‌ها ارائه می‌شوند.

تخفیف آرایشگاه زنانه در تهران؛ بهترین قیمت با بالاترین کیفیت

خدمات مربوط به مو

خدمات مربوط به مو، از جمله کوتاه کردن مو، رنگ کردن، حالت دادن، احیای مو، آرایش مو، بافت مو، اکستنشن، کراتین و... در بسیاری از آرایشگاه‌ها انجام می‌شود و برخی دیگر هم ممکن است این فعالیت‌ها را به صورت گسترده‌تر و در زمینه درمان مشکلات مربوط به ریزش مو، پوسته سر و... هم ارائه دهند. اما این خدمات در تمامی آرایشگاه‌ها انجام نمی‌شود، بهتر است قبل از مراجعه، از مرکز خود بپرسید.

بیشتر بخوانید: بهترین آرایشگاه برای رنگ مو در شمال تهران

خدمات مربوط به پوست

خدمات پاکسازی پوست صورت ، جوان سازی، اکسیژن رسانی، ماساژ صورت و... شامل خدماتی می‌شوند که ممکن است در بسیاری از آرایشگاه‌ها ارائه شوند و در بسیاری دیگر ارائه نشوند. بنابراین بهتر است در این مورد هم از آرایشگاه خود سوال کنید و اطمینان حاصل کنید.

تخفیف آرایشگاه زنانه در تهران؛ بهترین قیمت با بالاترین کیفیت

خدمات آرایشی

خدمات گریم و میکاپ، متناسب با سبکی که نیاز دارید ، در بیشتر آرایشگاه‌ها انجام می‌شوند. شما می‌توانید برای مراسم‌ خود و مراسمی که دعوت می‌شوید، به آرایشگاه‌ها مراجعه کرده و از کلیه خدمات آرایشی بهره مند شوید.

بیشتر بخوانید: آرایشگاه عروس کجا برم؟

خدمات عروس

می‌توانید در روزهایی که آرایشگاه‌ها تعیین می‌کنند، به آرایشگاه مراجعه کرده و عروس‌های در حال آماده شدن را ببینید و خدمات را از نزدیک مشاهده کنید.

کلیه خدمات عروس از ابتدا تا انتها که شامل اپیلاسیون، پاکسازی پوست، اصلاح صورت و ابرو، رنگ مو، رنگ ابرو، آرایش، مدل مو ... توسط بسیاری از آرایشگاه‌ها انجام می‌شوند و اگر شما برای مراسم خود نیاز دارید، می‌توانید در روزهایی که آرایشگاه‌ها تعیین می‌کنند ، به آرایشگاه مراجعه کرده و عروس‌های در حال آماده شدن را ببینید و خدمات را از نزدیک مشاهده کنید.

خدمات ناخن

کلیه خدمات مربوط به ناخن از جمله مانیکور، پدیکور، کاشت، ژلیش، لمینیت و... در بیشتر آرایشگاه ارائه شده و می‌توانید از این خدمات بهره مند شوید.

تخفیف آرایشگاه زنانه در تهران؛ بهترین قیمت با بالاترین کیفیت

خدمات ابرو و مژه و اصلاح

خدمات مربوط به ابرو از جمله اصلاح ابرو، رنگ ابرو، کاشت ابرو، میکروبلدینگ، کاشت مژه، لمینیت مژه، لیفت ابرو و مژه و... همگی یا تعدادی از آن‌ها، در بسیاری از آرایشگاه‌ها ارائه می‌شوند. همچنین خدمات مربوط به اپیلاسیون، اصلاح و وکس صورت هم در بسیاری از آرایشگاه‌ها ارائه می‌شوند.
بسیاری از خدمات اضافه‌تر از مواردی که گفته شد نیز ممکن است در آرایشگاه‌ها ارائه شوند که مد نظر شما هستند، باید پیش از مراجعه از آرایشگاه درباره آن‌ها بپرسید.

بیشتر بخوانید: بهترین آرایشگاه غرب تهران، کجا می‌تونم پیدا کنم؟

قیمت آرایشگاه زنانه در تهران چقدر است؟

قیمت خدمات یک آرایشگاه زنانه در تهران به عوامل بسیار مختلفی بستگی دارد . عواملی مانند: محله‌ای که آرایشگاه در آن وجود دارد، میزان قدمت آرایشگاه، میزان شهرت و محبوبیت آرایشگاه، میزان تجربه افرادی که در آرایشگاه خدمات ارائه می‌دهند. کیفیت مواد و ابزاری که در آرایشگاه مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تخفیف آرایشگاه زنانه در تهران؛ بهترین قیمت با بالاترین کیفیت
کیفیت کار و مهارت افراد ارائه دهنده خدمات، تنوع خدمات ارائه شده، زیبایی و طراحی سالن، نوع خدمتی که از آن بهره می‌برید و... همگی این موارد، تاثیر مستقیمی بر قیمت خدمتی که دریافت می‎‌کنید دارد و در واقع به همین دلیل است که ممکن است قیمت اصلاح ابرو در محله زعفرانیه با محله هفت تیر بسیار متفاوت باشد.
بنابراین برای بهره مندی از خدمات سالن‎‌ها، بهتر است پیش از مراجعه، تماس بگیرید و هزینه خدمت مورد نیاز خود را بپرسید.

بیشتر بخوانید: آرایشگاه معروف شهرک غرب، بهترین در هر خیابان کدام است؟

لیست آرایشگاه‌ زنانه در تهران که تخفیف ارائه می‌دهند

همان طور که پیش‌تر هم اشاره شد، ممکن است خدمات آرایشگاهی برای بسیاری از افراد هزینه بر باشند و نتوانند از پس این هزینه‌ها برآیند. یکی از کارهایی که می‌توان در این شرایط از آن بهره برد، استفاده از خدمات آرایشگاه‌هایی است که بسیاری از خدمات خود را به صورت تخفیفی ارائه می‎‌دهند . در ادامه تعدادی از این آرایشگاه‌ها را معرفی می‌کنیم:

آرایشگاه آسا VIP

این آرایشگاه واقع در خیابان نارمک است و خدمات مربوط به مو، اپیلاسیون، مژه، ابرو، رنگ مو، ناخن و بسیاری از خدمات دیگر را به صورت تخفیفی ارائه می‌دهد.

تخفیف آرایشگاه زنانه در تهران؛ بهترین قیمت با بالاترین کیفیت

سالن زیبایی سرچین

این آرایشگاه در بلوار طالقانی شمالی واقع شده است و انواع خدمات آرایشی و میکروبلدینگ ابرو را با تخفیف بسیار بالا، به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

آرایشگاه الماس بنفش

این آرایشگاه واقع در خیابان مترو صادقیه است و خدمات رنگ مو، بافت مو، کاشت ناخن و... را با تخفیف و با رضایت بسیار بالای مشتریان خود، ارائه می‌دهد.

بیشتر بخوانید: ویژگی‌های یک آرایشگاه خوب برای خانم‌های خوش سلیقه

سالن زیبایی خوش ذوق-شریعتی

این آرایشگاه در خیابان شریعتی است و خدمات کوتاهی و رنگ مو و همچنین سایر خدمات مربوط به آرایش را با بالاترین کیفیت و تخفیفات مناسب، به مشتریان خود عرضه می‌کند.
پیشنهاد می‌کنیم سری به کلینیک پوست، مو و زیبایی نی نی بان بزنید.

پ

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  هم اکنون دیگران می خوانند