۲۲۹۶۷۲
۱۴۵۶۴
۱۴۵۶۴
پ

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران چه کسی است؟

اگر از اندازه یا شکل بینی خود ناراضی بوده و به دنبال یک جراح بینی طبیعی هستید، در این مقاله با ما همراه شوید تا بهترین جراح بینی طبیعی در تهران را به شما معرفی کنیم.

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران چه کسی است؟
جراحی بینی یکی از رایج‌ترین جراحی‌های زیبایی به شمار می‌رود که با تغییر شکل و اندازه بینی، آن را خوش‌فرم‌تر کرده و ظاهر زیباتری به چهره شما می‌بخشد. دراین‌بین بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که ظاهر بینی آن‌ها بعد از عمل نیز کاملاً طبیعی باشد و در صورت امکان مشخص نباشد که بینی آن‌ها زیر تیغ جراحی رفته است. به همین دلیل است که طرف‌داران جراحی‌های بینی طبیعی بیشتر از جراحی‌های فانتزی و عروسکی است. در ادامه بهترین جراح بینی طبیعی در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد.

در این مقاله می‌خوانید:

 • جراح بینی طبیعی در تهران
 • بهترین جراح بینی طبیعی در تهران
 • نکات مهم در انتخاب بهترین دکتر بینی
 • مهم ترین دلایل انجام جراحی بینی
 • انواع تکنیک های جراحی بینی طبیعی
 • سؤالات متداول

بیشتر بخوانید: ترمیم بینی جراحی شده؛ کاندیدها، خطرات و مراقبت‌ها

جراح بینی طبیعی در تهران


بهترین جراح بینی طبیعی در تهران چه کسی است؟
جراحی بینی یا رینوپلاستی با هدف اصلاح فرم بینی انجام می‌شود. بهترین جراح بینی طبیعی در تهران می‌تواند اندازه آن را نسبت به سایر اعضای صورت متعادل‌تر کند. با کمک این جراحی می‌توان نسبت به تغییر پهنای بینی، بهبود شکل سوراخ‌های بینی، تغییر قوز یا فرورفتگی‌های نمایان بینی و افتادگی نوک بینی اقدام کرد. همچنین جراحی زیبایی بینی می‌تواند عدم تقارن بینی و کوچک یا بزرگ‌بودن سوراخ‌های بینی را برطرف کند.

پیشنهاد ویژه نی نی بان: فواید یائسگی، پیش به سوی زندگی بهتر

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران


بهترین جراح بینی طبیعی در تهران چه کسی است؟
در این بخش قصد داریم تا لیستی از بهترین جراح بینی طبیعی در تهران را به شما معرفی کنیم. لازم به ذکر است نام جراح‌هایی که در لیست دکتر جراح بینی در تهران ارائه شده است، بهترین جراح های بینی از نظر کاربران نیز معرفی شده‌اند.

 • دکتر علی جاودانی (فوق‌تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی)
 • دکتر امیر دریانی (متخصص جراحی عمومی و فوق‌تخصص جراحی پلاستیک)
 • دکتر علی میقانی (فارغ‌التحصیل تخصص گوش و حلق و بینی و جراحی پلاستیک)
 • دکتر میرمحمد مجلسی (جراح و متخصص گوش حلق بینی و فلوشیپ جراحی پلاستیک و زیبایی)
 • دکتر کمال هادی (فوق‌تخصصی جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی)
 • دکتر غلامرضا صفایی (متخصص گوش حلق بینی و جراح زیبایی بینی)
 • دکتر کتایون انصاری (متخصص گوش و حلق و بینی و جراح بینی)

بیشتر بخوانید: جراحی انحراف بینی، تمام چیزهایی که باید بدانید!

نکات مهم در انتخاب بهترین دکتر بینی

یکی از نکات مهم در انتخاب بهترین دکتر عمل بینی در تهران یا شهرهای دیگر این است که دکتر موردنظر مجرب باشد و دارای تجربه عمل‌ زیبایی بینی طبیعی باشد. زیرا اگر عمل بینی به‌درستی انجام نشود ممکن است عمل‌های ترمیمی خوب پیش نرود یا بسیار دشوار باشد.

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران چه کسی است؟
بهترین جراح بینی طبیعی در تهران کسی است که به موارد زیر دقت کند:

 • طبیعی بودن بینی باتوجه‌به اجزای دیگر صورت: بهترین جراح بینی طبیعی در تهران، بر اساس سلیقه یا عکس‌هایی که نشانش می‌دهید عمل نمی‌کند. بلکه شما را متقاعد می‌کند که چه فرم بینی باتوجه‌به اعضای صورتتان برایتان مناسب‌تر است و چهره شما را زیباتر نشان می‌دهد.
 • محافظت از عملکرد بینی: اولویت کار بهترین جراح بینی طبیعی در تهران، محافظت از عملکرد بینی شما و جلوگیری واردشدن آسیب به عملکرد تنفسی بینی است.
 • توجه به تناسب بینی: در بسیاری از موارد افراد تصور می‌کنند که در فرایند جراحی، بینی آن‌ها باید تا حد ممکن کوچک شود. این تصور کاملاً اشتباه است و جراح بینی باید بینی را تا حدی کوچک کند که تناسب چهره از بین نرود.
 • رعایت تناسب بینی مردانه و زنانه: برخی از جراح‌های بینی تنها بینی‌های خانم‌ها را زیبا عمل می‌کنند و برای جراحی بینی مردانه تجربه کافی را ندارند. باید به این نکته توجه داشته باشید که بهترین جراح بینی مردانه در تهران یا شهرهای دیگر ممکن است برای یک خانم مناسب نباشد.

مطالب پیشنهادی: خانم‌ها با چند ترفند آرایشی، بینی خود را کوچک کنید!

مهم ترین دلایل انجام جراحی بینی

دلایل زیادی وجود دارد که یک فرد ممکن است به دنبال جراحی بینی باشد. برخی از افراد پس از ضربه، مانند شکستن بینی این روش را برای بهبود مشکلات بینی خود انتخاب می‌کنند. برخی ممکن است به دنبال آن باشند تا اندازه و شکل طبیعی بینی خود را اصلاح کنند تا با سایر ویژگی‌های صورتشان هماهنگ‌تر شود.

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران چه کسی است؟
همچنین جراحی بینی یک انتخاب راه‌حل رایج برای کسانی است که مشکلات تنفسی بینی دارند. یکی از شایع‌ترین علل اختلالات تنفسی، انحراف سپتوم است. انحراف سپتوم زمانی ایجاد می‌شود که تیغه بینی یا استخوان و غضروفی که حفره بینی را به دونیم تقسیم می‌کند، کج است. این انحراف می‌تواند تنفس را دشوار کند و انجام جراحی بینی این مشکل را رفع خواهد کرد.

مطالب پیشنهادی: مواد تشکیل دهنده و کاندید مناسب فیلر بینی

انواع تکنیک های جراحی بینی طبیعی


بهترین جراح بینی طبیعی در تهران چه کسی است؟
ازآنجایی‌که هر متقاضی با نیازها و انتظارات متفاوتی مراجعه می‌کند، جراحی بینی طبیعی برای هر فردی منحصربه‌فرد است. درحالی‌که جراح مراحل اولیه یکسانی را دنبال می‌کند، باید درمان و روش جراحی را به طور خاص برای هر بیمار برنامه‌ریزی کند. با سفارشی کردن درمان، جراحان قادر به ارائه بهترین نتیجه ممکن به بیمارانشان خواهند بود. به‌طورکلی بسته به نیازهای خاص هر فرد و فرم بینی او، چهار نوع عمل جراحی بینی طبیعی وجود دارد که ممکن است بهترین جراح بینی طبیعی در تهران یکی از آن‌ها را به شما پیشنهاد دهد.

جراحی بینی بسته

این تکنیک جراحی محبوب‌ترین نوع عمل بینی طبیعی است زیرا تمام برش‌ها در داخل بینی پنهان می‌شوند. در فرایند این جراحی بافت نرم بینی کمی به سمت بالا، بلند می‌شود و استخوان و غضروف در دسترس پزشک قرار می‌گیرد تا بتواند تغییرات لازم را در ساختار بینی شما انجام دهد.

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران چه کسی است؟
این نوع جراحی بینی نسبت به انواع دیگر کمتر تهاجمی است، بنابراین انتخاب این گزینه مزایای متعددی دارد. معمولاً با این روش تحریک بافت بینی کمتر و احتمال تورم بعد از عمل کاهش می‌یابد. به دلیل ماهیت کمتر تهاجمی این جراحی، زمان کمتری در داخل اتاق عمل صرف می‌شود و همچنین بهبودی سریع‌تری برای بیمار پس از عمل حاصل خواهد شد. این روش برای بیمارانی که نیاز به تغییرات ساختاری جزئی در بینی خود دارند، مفید است.

بیشتر بخوانید: نگرانی‌ها در مورد جراحی بینی گوشتی

رینوپلاستی باز

این نوع جراحی کاملاً تهاجمی است و برای بیمارانی که نیاز به کار گسترده‌تری روی بینی خود دارند، مفید خواهد بود. اگر بیش از یک تغییر جزئی در ساختار بینی خود نیاز دارید، به‌احتمال زیاد جراح این نوع جراحی بینی را پیشنهاد خواهد کرد. جراح با ایجاد برش‌های کوچک در ناحیه بین سوراخ‌های بینی و زیر بینی (ناحیه‌ای به نام کلوملا) کار خود را شروع می‌کند. این کار به بهترین جراح بینی طبیعی در تهران اجازه می‌دهد تا پوست قسمت بزرگی از بینی شما را حرکت دهد. سپس پوست به سمت بالا کشیده می‌شود تا به داخل حفره بینی دسترسی پیدا کند و جراح بتواند قسمت‌های مختلف بینی را تغییر دهد.

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران چه کسی است؟
این نوع جراحی اغلب برای بیمارانی استفاده می‌شود که نیاز به تغییرات گسترده دارند. همچنین این روش برای بیمارانی که دارای انواع مشکلات بینی هستند، مانند دریچه‌های فرورفته ناشی از برداشتن قوز یا ناهنجاری‌های ساختاری ناشی از ژنتیک، پیشنهاد می‌شود.

جراحی بینی طبیعی ترمیمی

این نوع جراحی معمولاً بعد از عمل اولیه بینی انجام می‌شود. اگر بیمار از نتایج اولیه جراحی بینی خود راضی نباشد، جراحی بینی طبیعی ترمیمی یا رینوپلاستی اصلاحی برای او انجام می‌شود.

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران چه کسی است؟
یکی دیگر از دلایل رایج برای انجام این نوع جراحی، مشکلات تنفسی است. این مورد نسبتاً رایج است که افراد پس از عمل بینی دچار مشکلات تنفسی خفیف می‌شوند. ازآنجایی‌که جراح ساختار بینی شما را حین جراحی تغییر داده است، ممکن است به طور تصادفی تغییری ایجاد شده باشد که منجر به انسداد حفره‌های بینی و مشکلات تنفسی شود. در چنین حالتی رینوپلاستی اصلاحی برای بهبود این مشکل انجام خواهد شد.

پیشنهاد ویژه نی نی بان: قهوه با مغز چه میکند؟ فِرِش و شاداب

سؤالات متداول


بهترین جراح بینی طبیعی در تهران چه کسی است؟
بهترین کلینیک جراحی بینی در تهران کجاست؟

یک کلینیک جراحی بینی خوب دارای کادری مجرب است و بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را به مراجعین خود ارائه می‌دهد. از جمله این کلینیک‌ها در تهران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تاپ کلینیک واقع در زعفرانیه
 • کلینیک خانه سفید، واقع در خیابان جردن
 • کلینیک تهران بیوتی، واقع در خیابان بهشتی
 • کلینیک دکتر امید ابراهیمی واقع در خیابان گاندی

بهترین جراح بینی غضروفی در تهران چه کسی است؟


بهترین جراح بینی طبیعی در تهران چه کسی است؟
افرادی که در لیست بهترین جراح بینی طبیعی معرفی کردیم، در زمینه جراحی بینی غضروفی نیز تخصص لازم را دارند و شما می‌توانید برای مشاوره و معاینه اولیه به آن‌ها مراجعه کنید.

بهترین جراح بینی طبیعی در اصفهان چه کسی است؟

خوشبختانه تعداد متخصص زیبایی بینی نه‌تنها در تهران بلکه در شهرهای دیگر ایران نیز بسیار است. از جمله بهترین جراحان بینی در شهر اصفهان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دکتر محمد طرزی
 • دکتر علیرضا پورصیرفی
 • دکتر حمیدرضا سهرابی
 • دکتر مهشید خورده‌چی

پیشنهاد ویژه نی نی بان: بهترین شینیون کار غرب تهران کیست؟

کلام آخر


بهترین جراح بینی طبیعی در تهران چه کسی است؟
همان‌طور که اشاره کردیم، جراحی زیبایی بینی یکی از حساس‌ترین جراحی‌های زیبایی صورت به شمار می‌رود و باید به دست جراحی مجرب انجام شود. ازآنجایی‌که بیشتر افراد تمایل دارند که فرم بینی آن‌ها طبیعی به نظر برسد و به دنبال جراح بینی طبیعی هستند، در این مقاله سعی داشتیم تا لیستی از بهترین جراح بینی طبیعی در تهران را در اختیارتان قرار دهیم.

پ
منبع: riossurgery

محتوای حمایت شده

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.