۲۲۹۷۰۸
۹۳۳۸
۹۳۳۸

انواع مدل بافت مو دخترانه و زنانه جدید و شیک ۲۰۲۲

اگر علاقه‌مند به بافت مو هستید، خواندن این مطلب را از دست ندهید، به شما انواع مدل بافت مو دخترانه و زنانه جدید و شیک ۲۰۲۲ را معرفی خواهیم کرد.

انواع مدل بافت مو دخترانه و زنانه جدید و شیک 2022

اگر علاقه‌مند به بافت مو هستید، خواندن این مطلب را از دست ندهید، به شما انواع مدل بافت مو دخترانه و زنانه جدید و شیک 2022 را معرفی خواهیم کرد.
مدل بافت‌های مو بسیار متنوع هستند و ب ا تکنیک‌های مختلفی انجام می‌شوند . برخی از انواع بافت مو ساده و مناسب روزمره هستند و برخی دیگر، به کمک تکنیک‌های پیچیده‌تری انجام می‌شوند و ظاهر متفاوت‌تری دارند. از این مدل بافت مو می‌توان در مهمانی‌ها و مراسم خاص استفاده کرد.
موارد مختلفی در انتخاب تکنیک‌های بافت مو نقش دارند. طول، حجم و استحکام مو ، همگی نقش مهمی در تعیین اینکه چه روشی برای بافتن مو مناسب هستند، ایفا می‌کنند. هرچه تکنیک بافت مو پیچیده‌تر باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که به کمک فردی آموزش دیده در بافتن نیاز داشته باشید. در ادامه این مطلب از نی نی بان همراه ما باشید، به شما انواع مدل بافت مو دخترانه و زنانه جدید و شیک 2022 را معرفی خواهیم کرد.

در این مطلب می‌خوانید:

 • بافت سه رشته‌ای معمولی
 • بافت مو دخترانه و زنانه فرانسوی و هلندی
 • مدل بافت تیغ ماهی مو دخترانه
 • مدل بافت پیچی شیک
 • مدل موی بافت طنابی شیک و زیبا
 • بافت نواری مو
 • بافت نردبانی مو زیبا و جذاب
 • بافت شبکه‌ای مو
 • بافت چهل گیس دخترانه
 • بافت جزئی مو، زیبا، شیک و دخترانه

بیشتر بخوانید: مو سر زنان، بیانگر رازهای سلامت

انواع مدل بافت مو دخترانه و زنانه جدید و شیک 2022

بافت سه رشته‌ای معمولی

این مدل بافت مو برای مبتدیان عالی است و حتی برای کودکان هم به راحتی قابل یادگیری است. با تقسیم مو به سه قسمت مساوی، می‌توانید این نوع بافت را انجام دهید. یک قسمت از موها را باید به طور متناوب روی قسمت دیگر قرار دهید تا به انتهای مو برسید. تقریبا ظاهری به شکل طناب به خود می‌گیرد و درنهایت، انتهای مو را گره می‌زنید.

انواع مدل بافت مو دخترانه و زنانه جدید و شیک 2022

بیشتر بخوانید: ریزش مو خانمها، نکاتی که هر زنی باید بداند

بافت مو دخترانه و زنانه فرانسوی و هلندی

در هر دوی این روش‌ها از روش اصلی بافت سه رشته‌ای معمولی ا ستفاده می‌‍شود با این تفاوت که شما از پوست سر شروع می‌کنید تا از پایه سر. شما موها را به سه قسمت تقسیم می‌کنید، اما با این تکنیک‌های بافتن، زمانی که شروع به بافتن به سمت پایین و در سراسر سر می‌کنید، مو را به هر بخش اضافه می‌کنید. این بافت باید روی سر شما بافته شود و نه اینکه آویزان شود. بافت‌های فرانسوی رشته‌های لایه‌ای را به طور متناوب روی هم می‌چرخانند، در حالی که تکنیک بافت هلندی، آن‌ها را زیر یکدیگر به هم می‌بافد.

انواع مدل بافت مو دخترانه و زنانه جدید و شیک 2022

مدل بافت تیغ ماهی مو دخترانه

این تکنیک بافت مو بسیار خاص است اما در عین حال ممکن است بسیار زمان‌بر باشد. شروع بافت، با تقسیم موی دلخواه به دو قسمت آغاز می‌شود. یک قطعه بسیار کوچک، از زیر یکی از دو بخش گرفته شده و از مرکز به قسمت مقابل کشیده می‌شود. سپس باید مو را محکم بکشید و این کار را تکرار کنید. تلاش برای حفظ و مرتب نگه داشتن همه بخش‌های مو ممکن است دشوار باشد، اما نتیجه نهایی، ارزش صبر کردن را دارد زیرا بسیار زیبا خواهد بود.

بیشتر بخوانید: ریزش مو در خانم ها، گیسوی پرپشتم آرزوست

انواع مدل بافت مو دخترانه و زنانه جدید و شیک 2022

مدل بافت پیچی شیک

این نوع بافت مو هم از همان روش اصلی سه رشته‌ای پیروی می‌‌کند. تنها تفاوت این است که در این نوع بافت، ر شته مو‌های بیشتری اضافه می‌کنید . در این روش، به خاطر آوردن اینکه کدام رشته در بالا قرار دارد، بسیار دشوارتر می‌شود و استفاده از چهار یا پنج رشته هم مجاز است. هنگامی که بر تکنیک‌های ساده بافتنی تسلط پیدا کردید، می‌توانید شروع به یادگیری طرح‌های بافتنی پیچیده‌تر کنید.

انواع مدل بافت مو دخترانه و زنانه جدید و شیک 2022

بیشتر بخوانید: کراتینه مو چیست و چگونه مو‌ها را صاف و براق می‌کند؟

مدل موی بافت طنابی شیک و زیبا

این مدل بافت مو را می‌توان در دسته مدل موهای پیچی نیز طبقه‌بندی کرد، زیرا فقط از دو بخش مو استفاده می‌کند. برای انجام این نوع بافت مو باید هر یک از دو بخش را بردارید و به صورت جداگانه آن‌ها را در جهت مخالف (یکی در جهت عقربه‌های ساعت، یکی خلاف جهت عقربه‌های ساعت) بچرخانید. سپس آن‌ها را به هم بپیچانید و انتهای آن را گره بزنید. پیچاندن دو رشته، قبل از پیچاندن آن‌ها به یکدیگر، باعث ایجاد موقعیت مورد نیاز، برای نگه داشتن بافت در جای خود می‌شود.

انواع مدل بافت مو دخترانه و زنانه جدید و شیک 2022

بافت نواری مو

بافت توری از همان اصل اولیه بافت فرانسوی استفاده می‌کند، اما به جای اینکه بافت را محکم به پوست سر بکشید، روی بافتن انتهای موهایتان تمرکز می‌کنید. این یک بافت بسیار زیبا برای کسانی است که چتری‌هایشان در حال رشد هستند.

بیشتر بخوانید: تاثیر رنگ مو بر چهره؛ چه رنگی مناسب چهره‌ام است؟

انواع مدل بافت مو دخترانه و زنانه جدید و شیک 2022

بافت نردبانی مو زیبا و جذاب

این تکنیک بافت مو را می‌توان به چند روش مختلف انجام داد. در برخی از بافت‌های نردبانی، تارهای مو را بین دو رشته موی بافته شده، می‌بافند.

در برخی از بافت‌های نردبانی، تارهای مو را بین دو رشته موی بافته‌شده، می‌بافند. در حالی که در سایر بافت‌های نردبانی، تارهای مو را از یک طرف بافته به طرف دیگر می‌بافند.

در حالی که در سایر بافت‌های نردبانی، تارهای مو را از یک طرف بافته به طرف دیگر می بافند. اولی یک نردبان موی آشکار از نظر بصری ایجاد می‌کند که هریک از دو مدل بافت به عنوان پایه‌ها عمل می‌کنند و رشته‌های بافته شده به عنوان پله‌ها ظاهر می‌شوند.

بیشتر بخوانید: بهترین شامپو ضد ریزش مو خارجی، انتخابش با شما!

تکنیک بافت نردبانی دوم بیشتر به عنوان حالتی از یک بسته بندی مو استفاده می‌شود. به عنوان مثال، یک بافت نردبانی ممکن است با بافتن تارهای مو از یک طرف، مانند یک لنگر کوچک، دم اسبی را بپیچد، آن را دور موهای جمع شده دم اسبی بکشد و سپس آن را به سمت دیگر قیطان برگرداند و مانند یک حلقه دورتادور مو را بسته بندی کند.

انواع مدل بافت مو دخترانه و زنانه جدید و شیک 2022

بافت شبکه‌ای مو

این روش از چندین رشته مو در جهت افقی و عمودی استفاده می‌کند تا ظاهری مشبک بافته شده در کل سر شما ایجاد کند. این روش پیشرفته‌تر است و به دلیل بخش‌ها و جهت‌های متعددی که دارد، حتی ممکن است به کمک نیاز داشته باشد. اینکه نمی توانید پشت سر خود را ببینید تا مطمئن شوید که رشته‌ها یا بافت‎‌های کوچکی که برای مشبک استفاده می‌کنید صاف یا ایمن هستند، این روش را برای اکثر افراد دشوار می‌کند.

انواع مدل بافت مو دخترانه و زنانه جدید و شیک 2022

بافت چهل گیس دخترانه

این مدل بافت مو، یکی از زیباترین و رایج‌ترین انواع بافت مو است که در آن، همه موها به صورت بسیار ریز، به شیوه بافت سه رشته‌ای سنتی بافته می‌شوند و بسته به حجم مو، ممکن است بسیار زمان بر باشند و نیاز به فرد دیگری برای انجام این کار داشته باشد. به این نوع بافت مو، بافت آفریقایی هم گفته می‌شود.

باقت چهل گیس مو، یکی از زیباترین و رایج‌ترین انواع بافت مو است که در آن، همه موها به صورت بسیار ریز، به شیوه بافت سه رشته‌ای سنتی بافته می‌شوند و بسته به حجم مو، ممکن است بسیار زمان‌بر باشد.

بیشتر بخوانید: معایب و مزایای پروتز مو چیست؟

بافت جزئی مو، زیبا، شیک و دخترانه

در این روش، بخشی از مو بافته می‌شود و سایر بخش‌ها رها شده یا دم اسبی بسته می‌شود. برای این نوع بافت، می‌توانید از هر روش بافتی که ممکن است کف سر و به صورت جزئی ببافید، می‌توان استفاده کرد.

کلام آخر

بافت‌ها در انواع بسیار متنوعی وجود دارد، اما ما سعی کردیم انواع مدل بافت مو دخترانه و زنانه جدید و شیک 2022 را برای شما آماده کنیم. بعضی بافت‌ها را به سادگی می‌توان یاد گرفت.

منبع: msccollege

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

 • اخبار داغ
 • جدیدترین
 • پربیننده ترین
 • گوناگون
 • مطالب مرتبط

برای ارسال نظر کلیک کنید

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.