۲۳۵۱۸۹
۱۴۲۶
۱۴۲۶

لیفت بازو با آر اف، مزایا و عوارض

اگر قصد انجام لیفت بازو با آر اف را دارید و می‌خواهید اطلاعات بیشتری درباره مرایا، عوارض و نحوه انجام آن بدانید، در این مقاله با ما همراه شوید.

لیفت بازو با آر اف، مزایا و عوارض

داشتن بازوهای خوش فرم و عاری از پوست شل و افتاده، می‌تواند تأثیر چشمگیری بر ظاهر و زیبایی اندام ما داشته باشد. در حالی که ورزش و رژیم غذایی می‌تواند به تقویت ماهیچه‌ها کمک کند، پوست اضافی و چربی‌های سرسخت ممکن است باقی بمانند و باعث افتادگی و عدم زیبایی ظاهر بازوهایمان شوند. یکی از راه‌های پرطرفدار برای بهبود ظاهر بازوها، لیفت بازو با آر اف است که نتایج نشان داده این درمان می‌تواند راه حل مؤثری برای رفع این مشکل باشد. در این مقاله، بررسی خواهیم کرد لیفت بازو با RF چیست و چه مزایا و عوارضی را به دنبال دارد.

لیفت بازو با آر اف، مزایا و عوارض

در این مقاله می‌خوانید:

 • لیفت بازو با آر اف چیست؟
 • لیفت بازو با آر اف چگونه انجام می‌شود؟
 • مزایای لیفت بازو با آر اف
 • عوارض لیفت بازو با آر اف
 • ماندگاری لیفت بازو با آر اف چقدر است؟

بیشتر بخوانید: جراحی لیفت بازو، مناسب چه کسانی است؟

لیفت بازو با آر اف چیست؟


لیفت بازو با آر اف، مزایا و عوارض
لیفت بازو که به نام براکیوپلاستی نیز شناخته می‌شود، یک روش کم تهاجمی است که با هدف سفت کردن بافت بازوها و کانتور کردن ظاهر آن‌ها انجام می‌شود. این روش با استفاده از فناوری فرکانس رادیویی انجام می‌شود. انرژی RF برای سفت کردن پوست و تحریک تولید کلاژن استفاده می‌شود و باعث خوش فرم شدن شدن و سفت شدن بازوها خواهد شد. در برخی موارد اگر فرد دچار افتادگی پوست باشد، ترکیبی از روش‌های جراحی و فرکانس رادیویی برای دستیابی به نتایج بهتر انجام می‌شود.

پیشنهاد ویژه نی نی بان: فواید یائسگی، پیش به سوی زندگی بهتر

لیفت بازو با آر اف چگونه انجام می‌شود؟


لیفت بازو با آر اف، مزایا و عوارض
قبل از انجام این روش مشاوره با یک پزشک متخصص و مجرب در این زمینه ضروری است. پزشک معمولاً شرایط بدنی و نیازی شما را بررسی می‌کند و بر اساس آن‌ها پیشنهاداتی را مطرح می‌کند. به عنوان مثال اگر دارای پوست بازوهای شما دچار افتادگی و شل شدگی باشند، پزشک ترکیبی از روش‌های جراحی و لیفت بازو با لیفت بازو با آر اف را پیشنهاد می‌کند.

لیفت بازو با آر اف، مزایا و عوارض

در فرایند درمان لیفت بازو با آر اف، فرکانس رادیویی یا همان RF به ناحیه تحت درمان اعمال می‌شود. این کار تولید کلاژن را در آن قسمت مورد نظر تحریک می‌کند و باعث سفت شدن پوست شده و ظاهری خوش‌فرم‌تر ایجاد می‌کند. انرژی RF از طریق دستگاه‌های تخصصی که برای هدف قرار دادن و گرم کردن لایه‌های زیرین پوست طراحی شده‌اند، به پوست ارسال می‌شود.

مطالب پیشنهادی: بهترین جراح لیفت بازو یا براکیوپلاستی در تهران کیست؟

مزایای لیفت بازو با آر اف


لیفت بازو با آر اف، مزایا و عوارض
لیفت بازو با RF مزایای متعددی دارد و می‌تواند علاوه بر خوش فرم‌تر کردن آن‌ها بر بهبود عملکرد بازوها نیز تأثیرات مثبت بگذارد. در ادامه برخی از مزیت‌های این روش را بررسی خواهیم کرد.

خوش فرم کردن بازوها


لیفت بازو با آر اف، مزایا و عوارض
یکی از مزایای اصلی لیفت بازو، بهبود قابل توجه ظاهر بازوها و کانتور کردن آن‌هاست. این روش چربی اضافی را تا حد قابل قبولی از بین می‌برد و در نتیجه ظاهری خوش فرم‌تر برای بازوها ایجاد می‌کند. این شرایط به ویژه برای ورزشکارانی که به تناسب اندام خود اهمیت می‌دهند، می‌تواند به زیبایی اندام و بهبود اعتماد به نفس آن‌ها کمک کند.

بهبود عملکرد بازوها


لیفت بازو با آر اف، مزایا و عوارض
شل بودن بافت بازوها می‌تواند باعث ناراحتی و محدودیت حرکتی شود. با از بین بردن چربی اضافی و سفت شدن بافت بازوها از طریق این روش، عملکرد بازوها بهبود می‌یابد و به افراد این امکان را می‌دهد تا با سهولت و راحتی بیشتری در فعالیت‌های بدنی شرکت کنند.

بیشتر بخوانید: تمام چیزی که باید بعد از عمل لیفت بازو بدانید

نتایج طولانی مدت


لیفت بازو با آر اف، مزایا و عوارض
با وجود اینکه روند طبیعی افزایش سن و سبک زندگی می‌تواند ظاهر بازوها را در طول زمان تحت تأثیر قرار دهد، اما ماندگاری لیفت بازو با آر اف لیفت بازو نتایج طولانی مدتی را ارائه خواهد داد. همچنین می‌توان ماندگاری نتایج این روش را با رعایت یک سبک زندگی سالم و مراقبت‌های مناسب پس از عمل، افزایش داد.

کم تهاجمی


لیفت بازو با آر اف، مزایا و عوارض
در حالی که لیفت بازو با جراحی می‌تواند روشی تهاجمی باشد و برش‌هایی را روی سطح پوست بازوها ایجاد کند، آر اف بدون هیچ برش و آثار جای زخم می‌تواند به سفت شدن پوست بازوها و خوش‌ فرم‌تر شدن آن‌ها کمک کند. شاید به همین دلی است که این روش نسبت به روش‌های تهاجمی طرفداران بیشتری دارد.

تحریک تولید کلاژن


لیفت بازو با آر اف، مزایا و عوارض
یکی از تأثیرات ماندگاری که تاباندن فرکانس‌های رادیویی به پوست بازوها در پی دارد، تحریک تولید کلاژن در این قسمت است. تولید کلاژن و تحریک آن برای تولید بیشتر این امکان را فراهم می‌کند که پوست بازوها تحت تأثیر افزایش سن و عوامل محیطی، دیرتر دچار افتادگی شوند.

پیشنهاد ویژه نی نی بان: قهوه با مغز چه میکند؟ فِرِش و شاداب

عوارض لیفت بازو با آر اف


لیفت بازو با آر اف، مزایا و عوارض
به جرئت می‌توان گفت که لیفت بازو با آر اف به دلیل کم تهاجمی بودن، عوارض قابل توجهی به دنبال ندارد. اما شاید برخی از افراد خصوصاً افرادی که دارای پوست تیره هستند، برخی از عوارض را بعد از انجام این درمان گزارش کنند که در اکثر موارد موقتی خواهد بود.

از جمله عوارض این روش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تورم و التهاب
 • قرمزی
 • احساس مور مور شدن

دقت داشته باشید که اگر این روش توسط یک پزشک مجرب و متخصص انجام شود، احتمال بروز عوارض به طرز چشمگیری کاهش می‌یابد و جای نگرانی نخواهد بود.

مطالب پیشنهادی: اندام ایده آل برای زنان، دکتر خوب هم شرط است

ماندگاری لیفت بازو با آر اف چقدر است؟


لیفت بازو با آر اف، مزایا و عوارض
نتایج لیفت بازو با RF معمولاً بسته به شرایط بدنی فرد و سبک زندگی او می‌تواند بین یک تا دو سال ماندگاری داشته باشد. و بعد از آن نیاز به تمدید دوباره این روش خواهد بود. توجه داشته باشید که نتایج این روش بلافاصله بعد از جلسه درمان قابل مشاهده نیست و برای مشاهده نتایج باید یک تا دو هفته بعد از درمان صبر کنید. همچنین معمولاً یک جلسه درمان برای دستیابی به نتایج مورد نظر کافی نیست و پزشک بر اساس میزان افتادگی پوست و بافت بازوها ممکن است بین سه تا شش جلسه درمان در هر نوبت را برای شما تجویز کند.

بیشتر بخوانید: عوارض و خطرات لیپوساکشن، دانستن آن واجب است!

کلام آخر


لیفت بازو با آر اف، مزایا و عوارض
همان طور که اشاره کردیم، لیفت بازو با آر اف به افرادی که به دنبال خوش فرم‌تر هستند راه حل مؤثر و کم عوارضی را ارائه می‌دهد. این روش با به کارگیری فناوری فرکانس رادیویی به کانتور کردن بازوها و سفت شدن پوست این ناحیه برای دستیابی به ظاهری زیباتر کمک می‌کند. اگر قصد انجام لیفت بازو با RF را دارید، بسیار مهم است که با یک پزشک مجرب و واجد شرایط در این زمینه مشورت کنید. این کار باعث می‌شود تا از میان گزینه‌های موجود بهترین روش را برای دستیابی به نتیجه دلخواه خود انتخاب کنید.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

 • اخبار داغ
 • جدیدترین
 • پربیننده ترین
 • گوناگون
 • مطالب مرتبط

برای ارسال نظر کلیک کنید

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.