۲۲۶۴۶۷
۷ نظر
۲۷۵۸
۷ نظر
۲۷۵۸

چیکار کنم بچم دختر بشه؟

مصرف غذاهایی مانند پروتئین ها، غلات و شکر سبب کاهش PH بدن و افزایش اسیدیته ی واژن می شوند.

اگر به هر دلیلی به جنسیت خاصی علاقه دارید، یا مثلاً یک فرزند پسر داشته و می خواهید بعدی دختر باشد و می پرسید که چیکار کنم بچم دختر بشه؟ اگر تصمیم دارید که فقط یک فرزند داشته باشید و نمی خواهید که بارها حامله شوید، اگر شما و یا همسرتان به نوع خاصی از بیماری های ژنتیکی وابسته به جنس مانند هموفیلی و دیستروفی عضلانی مبتلا هستید و در صورتی که فرزندتان پسر شود حتماً بیمار خواهد بود و تنها گزینه ی شما داشتن فرزند دختر است، به شما مژده می دهیم که روش هایی وجود دارد که به دختر دار شدنتان کمک می کند.

من میخوام بچم دختر بشه چیکار کنم؟
برای درک بهتر این مطلب در ابتدا باید برخی از مفاهیم مربوط به سلول های جنسی را برای شما توضیح دهیم.
تمایی سلول های بدن انسان حاوی 46 کروموزوم (ماده ی ژنتیکی) می باشند. این 46 کروموزوم شامل 44 کروموزوم آتوزوم و 2 کروموزوم جنسی هستند. آتوزوم ها کروموزوم هایی هستند که تمامی صفات انسان از جمله رنگ پوست، شکل ظاهری و ... را تعیین می کنند. کروموزوم های جنسی همانطور که از نام آنها پیداست جنسیت انسان یعنی دختر و یا پسر بودن جنین را تعیین می کنند. در انسان ها دو کروموزوم جنسی وجود دارد، X و Y . کروموزوم Y عامل پسر شدن انسان ها می باشد. به این ترتیب اگر جفت کروموزوم های جنسی در سلول های بدن یک فرد به صورت XX باشد آن فرد مونث و اگر به صورت XY باشد آن فرد مذکر خواهد بود.
در طی روند تولید اسپرم و تخمک درون دستگاه تولیدمثل، این دو کروموزوم از هم جدا می شوند. به این ترتیب تمامی سلول های جنسی یا همان تخمک های بانوان دارای کروموزوم X هستند. در آقایان به علت داشتن دو نوع کروموزوم جنسی ۵۰ درصد از کل اسپرم های (سلول های جنسی) نهایی دارای کروموزوم X و ۵۰ درصد دیگر دارای کروموزوم Y (عامل پسر شدن) هستند.
در طی فرآیند لقاح، اسپرم و تخمک با هم ترکیب می شوند. اگر اسپرمی که دارای کروموزوم X است با تخمک (که همه X هستند) ترکیب شود، سلول تخم حاصله به صورت XX خواهد بود یعنی جنین دختر است. اگر اسپرمی که دارای کروموزوم Y است با تخمک ترکیب شود، سلول تخم حاصله به صورت XY بوده یعنی جنین پسر است.
چیکار کنم بچم دختر بشه؟ حال اگر می خواهید که دختر داشته باشید باید کاری کنید که اسپرم های X با تخمک ترکیب شوند.
مطالعات نشان می دهد که اسپرم های X نسبت به اسپرم های Y تفاوت های ظاهری و رفتاری دارند. به این ترتیب که بر اساس تحقیقات آزمایشگاهی اسپرم های Y کوچکتر و سبک تر هستند درنتیجه سریع تر شنا می کنند. به این ترتیب در یک نمونه ی مایع منی که پس از انزال درون واژن (مهبل) ریخته می شود، اسپرم هایی که در صف های جلوتر هستند Y بوده و اسپرم های عقب تر X هستند.

چیکار کنم بچم دختر بشه؟
شما می توانید از این ویژگی برای تعیین جنسیت فرزندتان استفاده کنید. به این ترتیب که زمان تخمک گذاری خود را در سیکل های ماهانه پیدا کنید، باتوجه به این که طول عمر تخمک ۲۴ ساعت است و در ۱۲ ساعت اول بیشترین توان باروری را دارد، هرقدر که زمان نزدیکی شما به زمان تخمک گذاری نزدیک تر باشد احتمال لقاح یافتن اسپرم های Y که جلوتر هستند با تخمک بیشتر است و جنین حاصله پسر خواهد شد. اما هر قدر که زمان نزدیکی شما از زمان تخمک گذاری فاصله ی بیشتری داشته باشد احتمال لقاح یافتن اسپرم های X و دختر دار شدنتان بیشتر خواهد بود.
بنابراین اگر دختر می خواهید 2 روز قبل از تخمک گذاری نزدیکی کنید

چیکار کنم بچم دختر بشه؟
اگر می خواهید پسردار شوید از پوزیشن هایی استفاده کنید که بتوانید در هنگام انزال دخول عمیق داشته باشید تا اسپرم های Y بتوانند به راحتی از سوراخ دهانه ی رحم عبور کرده و وارد حفره ی رحم شوند. اگر دختر می خواهید از پوزیشن پهلو به پهلو استفاده کنید تا در هنگام انزال دخول عمیق نباشد.

به ارگاسم نرسید
رسیدن به ارگاسم سبب قلیایی شدن محیط داخل واژن و افزایش شانس زنده ماندن اسپرم های پسر می شود. بنابراین اگر دختر می خواهید نباید بانوان در طی آمیزش به ارگاسم برسند.

چیکار کنم بچم دوقلو دختر بشه
اگر می خواهید دوقلوی دختر داشته باشید، بهترین راهکار استفاده از روش های کمک باروری همانند آی وی اف است که طی آن ضمن جایگذاری دو جنین در رحم شما، پزشک با کمک روش PGD جنسیت جنین های دختر را در رحمتان جایگذاری خواهد کرد.

رژیم دختر دار شدن
تمامی آنچه در مبحث رژیم های غذایی دختردار شدن و پسردار شدن مطرح می شود بر سه پایه استوار است:
میزان کالری دریافتی
تاثیر غذاها بر PH بدن خصوصاً اسیدیته ی واژن
افزایش و یا کاهش دریافت برخی از مواد معدنی موثر در تعیین جنسیت
براساس تئوری میزان کالری دریافتی، گفته می شود با دریافت کالری کمتر در رژیم غذایی احتمالاً دختر دار خواهید شد.
چیکار کنم بچم دختر بشه؟ براساس تئوری میزان PH واژن، مصرف غذاهایی مانند پروتئین ها، غلات و شکر سبب کاهش PH بدن و افزایش اسیدیته ی واژن می شوند، بنابراین احتمال دختر دار شدن را بیشتر خواهند کرد.
لازم به ذکر است که استرس و اضطراب به علت تأثیراتی که بر روند متابولیسم بدن می گذارد، سبب اسیدی تر شدن واژن می شود و احتمال دختر شدن جنین را بیشتر می کند.
این مسأله یکی از دلایلی است که وقتی یک کشور درحال جنگ و ترس و اضطراب ناشی از آن است، به علت اثر این استرس ها بر بانوان، بیشتر نوزادانی که متولد می شوند دختر هستند که این مسأله توسط آمارهای جهانی تأیید شده است.
تئوری مصرف مواد معدنی می گوید که دریافت چهار ماده ی معدنی سدیم، پتاسیم، منیزیم و کلسیم از طریق رژیم غذایی و مکمل ها بر تعیین جنسیت جنین موثر است. به این ترتیب که اگر دختر می خواهید باید سدیم و پتاسیم کمتر و کلسیم و منیزیم بیشتری مصرف کنید
مواد غذایی سرشار از کلسیم: لبنیات، بادام شیرین، لوبیا چیتی و ..
مواد غذایی سرشار از منیزیم: تخم کدو تنبل، بادام هندی، سویا، ماهی سالمون، گشنیز و ...
بر اساس مطالعات انجام شده در این زمینه مدت زمانی که باید این رژیم را رعایت کنید حدود سه ماه قبل از اقدام به بارداری است. با توجه به جنسیت مورد نظرتان، به مدت سه ماه رژیم غذایی مربوطه را تا حد امکان رعایت کنید. سپس یک آزمایش خون بدهید و میزان هریک از مواد معدنی (خصوصاً سدیم، پتاسیم، منیزیم و کلسیم) موجود در خون را بررسی کنید. اگر نتیجه ی مطلوب حاصل شده بود با در نظر گرفتن زمان تخمک گذاری، وقت انجام مقاربت را تعیین کنید. یادتان باشد که اگر پسر می خواهید رسیدن بانوان به مرحله ی ارگاسم بسیار مهم و تعیین کننده است.
با توجه به این موضوع که برای دختر دار شدن باید کلسیم و منیزیم بیشتری مصرف کنید و تا حد امکام مصرف سدیم و پتاسیم را محدود کنید، بانوان باید در طی این دوره ی سه ماهه تا حد امکان لبنیات دریافت کنند. کلیسم دریافتی می تواند از هر منبعی مانند ماست، شیر، کشک، بادام شیرین خام و ... باشد. درنظر داشته باشید که برای نتیجه بخش بودن رژیم باید حداقل ۵۰۰ تا ۷۰۰ میلی گرم در روز لبنیات بخورید. مصرف منیزیم نیز باید روزانه حداقل ۴۰۰ تا ۶۰۰ میلی گرم باشد.
یک نکته ی بسیار مهم دریافت مکمل ویتامین D در این رژیم است. زیرا وجود این ویتامین در بدن برای جذب کلسیم از روده ها ضرورت دارد.بر اساس آمار گزارش شده ی یکی از مطالعات، از 150 بانویی که رژیم دختر دار شدن را به مدت سه ماه قبل از بارداری در پیش گرفته اند، 81 نفر از آنها به نتیجه ی مطلوب رسیدند. اما در این گروه مطالعاتی فقط تأثیر رژیم غذایی بررسی شده بود و سایر عوامل مانند، زمان بندی مربوط به فاصله ی مقاربت با تخمک گذاری، ارگاسم و ... مد نظر نبوده است.
حال که می دانید چیکار کنم بچم دختر بشه؟ انواع روش های ذکر شده را به کار ببندید، هرقدر دقیق تر رعایت کنید احتمال موفقیت شما بیشتر است.

چی بخورم بچم دختر بشه؟
تئوری مصرف مواد معدنی می گوید که دریافت چهار ماده ی معدنی سدیم، پتاسیم، منیزیم و کلسیم از طریق رژیم غذایی و مکمل ها بر تعیین جنسیت جنین موثر است. به این ترتیب که اگر دختر می خواهید باید سدیم و پتاسیم کمتر و کلسیم و منیزیم بیشتری مصرف کنید. مواد غذایی سرشار از کلسیم: لبنیات، بادام شیرین، لوبیا چیتی و ...،مواد غذایی سرشار از منیزیم: تخم کدو تنبل، بادام هندی، سویا، ماهی سالمون، گشنیز و ...

چیکار کنم بچم دوقلو دختر بشه؟
اگر می خواهید دوقلوی دختر داشته باشید، بهترین راهکار استفاده از روش های کمک باروری همانند آی وی اف است که طی آن ضمن جایگذاری دو جنین در رحم شما، پزشک با کمک روش PGD جنسیت جنین های دختر را در رحمتان جایگذاری خواهد کرد.

کدام پوزیشن نزدیکی احتمال دختر دار شدن را بیشتر می کند؟
اگر می خواهید پسردار شوید از پوزیشن هایی استفاده کنید (مانند داگ استایل) که بتوانید در هنگام انزال دخول عمیق داشته باشید تا اسپرم های Y بتوانند به راحتی از سوراخ دهانه ی رحم عبور کرده و وارد حفره ی رحم شوند. اگر دختر می خواهید از پوزیشن پهلو به پهلو استفاده کنید تا در هنگام انزال دخول عمیق نباشد.

برای دختر دار شدن نباید به ارگاسم برسیم یا تاثیری ندارد؟
رسیدن به ارگاسم سبب قلیایی شدن محیط داخل واژن و افزایش شانس زنده ماندن اسپرم های پسر می شود. بنابراین اگر دختر می خواهید نباید بانوان در طی آمیزش به ارگاسم برسند.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  نظر کاربران

  • سلام حسینی هستم.
   درباره چیکار کنم بچم دختر بشه؟

   من هفتم آذر پریود شدم تا 13ام.الان تخمک گذاریمو حساب کردم بین 22تا24آذر میشه. میخواسم ببینم چندم ماه اقدام کنم که دختر بشه بچم. ممنونم از پاسخگوییتون

   پاسخ ها

   • مدیر پایگاه

    همراه عزیز نی‌نی‌بان، اگر سوالی از متخصصان دارید در آدرس زیر مطرح کنید
    https://bit.ly/31AMOqp

  • هنا منصوری
   درباره چیکار کنم بچم دختر بشه؟

   باسلام
   ببخشید دقیقا 14روز بعد از پاک شدن میشه زمان تخمک گذاری؟
   پریودی من هر 21روزه

   پاسخ ها

   • مدیر پایگاه

    همراه عزیز نی‌نی‌بان، اگر سوالی از متخصصان دارید در آدرس زیر مطرح کنید
    https://bit.ly/31AMOqp

   • کاربرناشناس

    سلام
    بمنم یاد بدید لطفا

  • بدون نام
   درباره چیکار کنم بچم دختر بشه؟

   چگونه زمان تخم گذاری رو محاسبه میکنید

   پاسخ ها

   • مدیر پایگاه

    همراه عزیز نی نی بان، اگر سئوالی دارید با متخصصان کلینیک نی نی بان مطرح کنید
    https://clinic.niniban.com

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.